Dodaj do ulubionych

OŚWIETLENIE = LINKI

27.03.04, 18:44
Tutaj wklejamy linki do godnych polecenia stron WWW na temat "OŚWIETLENIE" z
ich krótką charakterystyką.
Jeśli znajdziecie coś ciekawego, podzielcie się z innymi uczestnikami forum!
Proszę nie dopisujcie tu innych komentarzy (wybaczcie - będą kasowane przez
administratora :-).
Dyskutujemy w osobnych wątkach.

m.
Edytor zaawansowany
  • 22.04.11, 19:18
    www.profileled.pl
  • 29.05.13, 15:19
    luxar.pl
    Sklep internetowy z szerokim asortymentem lamp, opraw i innych artykułów z branży.
  • 18.11.09, 13:03
    Zapraszam do sklepu internetowego z typowymi oraz niszowymi lampami
    www.kuplampy.pl
  • 23.04.10, 13:17
    allegro.pl/item1008312199_kandela_ambasador_2_szt_stojaca_zwis_design.html
  • 21.02.11, 13:00
    picasaweb.google.com/medesign.pl/Portfolio#5576111344640167746
    --
    niepowtarzalne aranżacje wnętrz
    picasaweb.google.com/medesign.pl/Portfolio#
  • 11.02.10, 21:30

Sklep BarwaSwiatla.pl
    zajmuje się sprzedażą oświetlenia firm Paulmann, Wero design, Spotline,
    Cleoni i innych. W naszej ofercie dostępne jest: oświetlenie do
    salonów, oświetlenie do pokoi dziecięcych, oświetlenie do
    kuchni, oświetlenie do przedpokojów, oświetlenie do
    łazienek, systemy linkowe, systemy prętowe i szynowe, oświetlenie
    dekoracyjne (LED), oprawy wbudowywane, transformatory i ściemniacze,
    żarówki halogenowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do naszego sklepu - BarwaSwiatla.pl
  • 12.06.11, 23:29
    14 000 lamp do wyboru:
    domele.pl
    Producenci:
    Paulmann, Paul Neuhaus - niskie ceny, LeuchtenDirekt, Massive, Markslojd, LampGustaf, Kanlux, źródła światła LED
  • 13.09.11, 22:43

Deltalight Modiss Axolight

Sprawdz to ....

www.skleposwietleniowy24.pl
  • 04.04.13, 11:49
    www.sklep.piraya.pl - bardzo nowoczesne unikatowe oświetlenie meblowe
  • 11.11.06, 16:00
    Lampy-rzeżby; Wyobraż sobie, że postawiłeś wymarzony dom. Idziesz do sklepu czy galerii kupić lampy. Nigdy nie dostaniesz jednak tego, o czym naprawdę myślisz. Bo te lampy zrobiono dla kogoś anonimowego, nie dla ciebie. Ja przychodzę do człowieka, słucham, rozmawiam, wącham i szukam. Ja tworzę tę twoją jedyną lampę-cytat ze strony
  • 15.04.07, 12:49
    www.chors.pl
  • 07.08.07, 15:43
    Polecam sklep internetowy z włoskim oświetleniem. Kupiłam już kilka pozycji.
    Przepiękne ręcznie robione klosze robią wrażenie. Różne grupy cenowe. Naprawdę
    extra. www.rojswiatel.pl
  • 08.02.08, 22:32
    www.laluna.pl
    Nowoczesne, kryształowe, klasyczne oraz alabastrowe.
  • 11.11.06, 19:20
    A ja zapraszam do kupna lamp z ...gipsu.To wspaniały, ekologiczny materiał. Jego biel miękko i pięknie rozprasza światło. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że lampy robi się ze szkła. To ono jest nietrwałe - kruche i delikatne. A gips... Przy dzisiejszych technologiach jestem w stanie nadać mu wytrzymałośćć kamienia.
  • 28.03.04, 21:44
    www.kag.com.pl/
    oświetlenie nowoczesne i klasyczne
  • 30.05.11, 16:10
    Witam,

jeżeli ktoś szuka ładnych lamp do domu w fajnej cenie to polecam ten sklep: www.lampex-sklep.pl
    Namiar dał mi znajmy i naprawde jestem bardzo zadowolny. Najlepsze jest to ze wysyłka jest natychmiastowa a gdu czasem cos sie zbije w transporcie np klosz, to wystarczy do nich zadzwonic i nie robia żadnych problemów, na swój koszt wysyłają nowy klosz. Bardzo fajny sklepik. Polecam.
  • 11.05.04, 22:37
    www.zesi.pl
  • 26.05.04, 20:35
    www.elgo.pl/

• 20.08.04, 12:13
  • 22.02.05, 14:51
    www.infernos.pl strona na ktorej znajdziecie oryginalne lampy tworzace
    niepowtarzalny wystroj. polecam.
  • 27.02.05, 18:27
    Białystok www.lumina.bial.pl bogata oferta, doradztwo, montaż i referencje z całego kraju.

--
    "Wszystkie normalne próby wyeliminowania Robin Hooda zawiodły. Nie mamy
    wyjścia, trzeba rozpuścić informacje, że jest Żydem".
  • 17.06.05, 11:08
    Jakie oswietlenie w salonie 32m2 pokoj w kwadracie - prosze o propozycje
  • 26.08.09, 14:46
    projektor jest super !!!
  • 27.02.05, 18:32
    Białystok www.lumina.bial.pl bogata oferta, doradztwo, montaż i referencje z całego kraju.

--
    "Wszystkie normalne próby wyeliminowania Robin Hooda zawiodły. Nie mamy
    wyjścia, trzeba rozpuścić informacje, że jest Żydem".
  • 28.02.05, 19:42
    www.hewipol.pl
    W Warszawie na plowieckiej.Dobry sklep,wybor wielki,ceny + -
  • 07.03.05, 14:16
    Witam. Link do firmy Lumina z Białegostoku już raz zamieszczałem, ale w związku z pojawieniem się chyba najbardziej oryginalnych opraw halogenkowych pozwalam sobie na ponowne wklejenie tiny.pl/hm3s . Sądzę, że oferta może zainteresować każdego. Pozdrawiam.

--
    Nie ma takiego okrucieństwa, ani takiej niesprawiedliwości, której nie
    mógłby popełnić skądinąd łagodny i liberalny rząd - jeśli zabraknie mu
    pieniędzy. (Alexis De Tocqueville)
  • 14.09.05, 00:05
    Zapraszam na moją stronę gdzie sprzedaję stylowe artykuły oświetleniowe:
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-wiszace]lampy wiszące[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-stojace]lampy stojące[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-naftowe]lampy naftowe[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=zyrandole]żyrandole[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=kinkiety]kinkiety[/URL]
    Jest możliwe i obejrzenie i odbiór osobisty towaru, niedaleko Wrocławia w Głogowie.
    Pozdrawiam.
  • 14.09.05, 00:06
    Mam do sprzedania stary kredens dębowy częściowo odnowiony, zdobiony mosężnymi elelmentami raczej prosty. Tych co już zaopatrzyli się w meble zapraszam na moją stronę gdzie sprzedaję stylowe artykuły oświetleniowe:
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-wiszace]lampy wiszące[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-stojace]lampy stojące[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=lampy-naftowe]lampy naftowe[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=zyrandole]żyrandole[/URL]
    [URL=www.stylowe.oswietlenie.skip.pl/index.php?&kategoria=kinkiety]kinkiety[/URL]
    Jest możliwe i obejrzenie i odbiór osobisty towaru, niedaleko Wrocławia w Głogowie.
    Pozdrawiam.
  • 14.09.05, 14:28
    Polecam dwa adresy:

www.swiatlo.tak.pl
    - prywatny serwis w całości poświęcony sprawom światła i oświetlenia, zarówno w
    zastosowaniu domowym jak i profesjonalnym,

oraz

www.klubswiatla.pl
    - klub oświetleniowy dla profesjonalistów.

Przemysław Oziemblewski
  • 14.09.05, 17:31
    Polecam strone www.volta-lampy.pl Ładne lampy,super wykonanie, solidna jakość
    mozliwość zakupu przez internet.(Kupiłam lampę, właśnie ją ustawiam w salonie)
  • 12.10.05, 13:54
    Zapraszam do odwiedzenia super sklepu internetowego, mają duży wybór ładnych
    rzeczy i atrakcyjne ceny. Polecam
  • 26.11.05, 15:40
    Nowy link sklepu z unikalnymi i tanimi lampami
    alabastrowymi i kryształowymi.
    www.laluna.pl

• 01.03.06, 00:20
    chcialem kupic lampe halogenowa na stojaku typu reflektor teatralny/kinowy do
    domu - oczywiscie z nieco mniejsza moca.wiecie gdzie cos takiego mozna dostac?
    zauwazylem,ze niektore sklepy maja tego typu lampu zeby oswietlic wystawy.z
    gory dziekuje!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.