Dodaj do ulubionych

Architekci Poznań, biuro projektowe ???

17.01.09, 18:11
Szukam odpowiedzialnych i dobrych architektów z Poznania do tej pory słyszałem, że dużą popularnością cieszy się Biuro projektowe Wandachowicz-Kashyna Architekci Sp.z.o.o. Poznań. Jeśli mieli Państwo przyjemność korzystać z ich usług poproszę o szczerą odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • Gość: sasiad2005 IP: 85.202.110.* 17.01.09, 22:06
    ASW Architekci, Ostroroga 7, Poznań,(IKEA Poznań)
  • Gość: gość IP: *.echostar.pl 29.01.09, 11:29
    To zależy do jakich projektów potrzebujesz, jeśli do domu jednorodzinnego to
    polecam biuro agrafa-architekci.com.pl/ Zresztą z tego co wiem inne
    projekty np budynki wielorodzinne i biurowe też są zasługą tego biura
  • Gość: krzysztof IP: 87.205.19.* 18.02.09, 13:47
    a ja mogę polecić biuro projektowe Forman Architekci.
    www.forman.com.pl
  • lelka21 25.01.16, 09:13
    Nie jestem pewien czy własnie o takie biuro ci chodzi ale polecam pracownie architektoniczna z Poznania www.ptbnickel.pl/oferta/pracownia-projektowa
  • natalia.janicka 01.03.16, 13:45

Witam, jestem dyplomowanym architektem wnętrz, prowadzę własną pracownie projektowa i zachęcam do skorzystania z moich usług. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio: www.boskeart.pl , tel. kontaktowy: 601787571. Pozdrawiam , Natalia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.