Dodaj do ulubionych

Która szkoła / kurs rysunku w Warszawie?

13.01.09, 00:05
Mam zamiar uczęszczać na Kurs Rysunku przygotowującego do egzaminu na
architekturę? jednak nie wiem którą szkołę wybrać a może kurs na wydziale
architektury na politechnice warszawskiej. proszę o pomoc.
Edytor zaawansowany
  • Gość: sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 10:16
    www.rysunek.soprojekt.pl
  • Gość: sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.09, 15:42
    wybierz Soprojekt www.rysunek.soprojekt.pl
  • Gość: marcin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.09.10, 10:21
    www.rysunek.net wszystkiego się tam nauczysz, chodziłem 4ry miesiące i zdałem egzamin na architekturę w pierwszej dziesiątce:-)
  • Gość: forumpost IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.10, 09:17
    Witam.

Ja przed egzaminami na Architekturę uczęszczałem na kurs rysunku do pracowni Artystyczny Pasaż. Powiem tak, że jestem bardzo zadowolony i dzięki nim dostałem się na wymarzone studia. A co do kursów- prowadzone są w miłej atmosferze i z bardzo profesjonalnym podejściem. Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminach. Dla zainteresowanych to jest ich strona: Kurs rysunku
  • 03.12.10, 11:41
    zobacz na www.szkolenia24h.pl

dodatkowo duże ułatwienie dla poszukujących szkolenia kursy
    wystawiasz zapytanie i na nie odpowiadają firmy szkoleniowe
    platforma zapewnia iż oferta dociera automatycznie do wielu podmiotów organizujących szkolenia a tym samym dostaniesz bardzo korzystne i ciekawe propozycje szkoleń

www.szkolenia24h.pl/rynek
  • Gość: Marcin online IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.10.13, 17:59
    Ja także slyszalem ze male grupy i profesjonalna opieka wykladowców jest w szkole Horyzont. Z tego co pamietam, informacje przesyłaja mailem,ale tak na start to zobacz stronke www.rysunek. net kursy tanie i z tego co mowia kursanci, to bardzo skuteczne
  • Gość: Marcin online IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.10.13, 18:03
    ...nie wiem czy tu mozna podawac taki adres internetowy, ale jezeli mozna to podam, bo czemu nie, w sumie to mozna byc zaodowolonym, www.rysunek.net podobno dobrze tez ucza też na ul. Hożej, ale tam jest duzo drożej niz w Horyzoncie
  • Gość: alberto IP: *.warszawa.vectranet.pl 31.10.13, 00:55
    youtu.be/sNQMuN3N3XU
  • Gość: Anna Marks IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.14, 17:00
    Ja chodziłam do różnych szkół, ale chyba najlepszy program i najbardziej kameralne zajęcia są w firmie Centrum Horyzont. Zajęcia w samym centrum Warszawy, na ul. Grzybowskiej (róg al. Jana Pawła II). Kameralne grupy, bardzo rzetelni prowadzący, wszyscy uczestniczący w zajęciach mieli podobną opinię. Bez masowych spotkań, z których nic nie wynika i trudno się czegoś nauczyć. Do tego Centrum Horyzont, ma bardzo wysoką zdawalność na Wydział Architektury...nie wspomnę już o Akademii Sztuk Pięknych, gdzie od lat zawsze wszystkie teczki przechodzą a wsród studentów są tacy co dostawali się na pierwszym miejscu wśród przyjętych. Na szczeście ja mam już egzamin za sobą, polecam jednak wszystkim, którzy chcą się szybko nauczyć, Centrum Horyzont, można znaleść w internecie www.kursrysunkuwarszawa.pl

• Gość: Marek Kraski IP: *.dynamic.mm.pl 22.08.15, 10:42
    Potwierdzam. Małe grupy i bardzo dobry kontakt z prowadzącym. Do tego w przeciwieństwie do innych zajęć nie prowadzą wynajęci studenci tylko właściciel szkoły. No i nie ma masówki z Grupona. dzięki temu każdy otrzymuje dużą ilość wiedzy i korekt. Cena 160 zl miesięcznie za 4 bloki, jest bardzo uczciwa. To wszystko potwierdzone jest na stronie www.rysunek.net
  • 21.08.14, 08:21
    LEKCJE RYSUNKU zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne. Architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe, projektowanie terenów zieleni, sztuka nowych mediów i kierunki pokrewne. RYSUNEK- perspektywa, konstrukcja, kompozycja, światłocień, postać, rzuty i aksonometria MALARSTWO- kompozycja, teoria koloru, techniki PODSTAWY PROJEKTOWANIA- założenia do projektu, ergonomia, szkice koncepcyjne, projekt całościowy(sposoby przedstawienia), podstawy rysunku technicznego i modelowania. PRZYGOTOWUJEMY TECZKĘ Z PRACAMI UCZNIÓW PRZED EGZAMINEM. ZAJĘCIA PROWADZĄ DOŚWIADCZENI PROJEKTANCI ORAZ STUDENCI ASP. zapewniamy materiały do zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona. tel: 570 666 707 (Warszawa)
    PRACE UCZNIÓW MOŻNA OGLĄDAĆ NA STRONIE www.lekcjerysunku.com/galeria.html
  • 21.08.14, 18:48
    LEKCJE RYSUNKU zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne. Architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe, projektowanie terenów zieleni, sztuka nowych mediów i kierunki pokrewne. RYSUNEK- perspektywa, konstrukcja, kompozycja, światłocień, postać, rzuty i aksonometria MALARSTWO- kompozycja, teoria koloru, techniki PODSTAWY PROJEKTOWANIA- założenia do projektu, ergonomia, szkice koncepcyjne, projekt całościowy(sposoby przedstawienia), podstawy rysunku technicznego i modelowania. PRZYGOTOWUJEMY TECZKĘ Z PRACAMI UCZNIÓW PRZED EGZAMINEM. ZAJĘCIA PROWADZĄ DOŚWIADCZENI PROJEKTANCI ORAZ STUDENCI ASP. zapewniamy materiały do zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona. tel: 570 666 707 (Warszawa)
  • Gość: Juliusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.15, 12:40
    Sześć lat temu chodziłem na kurs przygotowawczy do Magazynu Sztuk na Ochocie i dostałem się na Wydział Grafiki wraz kilkoma innymi osobami z tamtego miejsca. Prowadził te kursy młody facet. Były fajne modelki do aktu i korekta rzeczowa.
  • 21.08.14, 09:26
    PRACE UCZNIÓW MOŻNA OGLĄDAĆ NA STRONIE www.lekcjerysunku.com/galeria.html
  • Gość: Karolina IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.14, 21:01
    Ja od roku chodzę do DOMINa. Tą szkołę poleciło mi paru znajomych, na początku nie byłam przekonana ale gdy zobaczyłam ich teczki z pracami i poczytałam trochę w internecie doszłam do wniosku, że zobaczę jak tam jest. I jestem zadowolona z tej decyzji! :) Poznałam dużo mega pozytywnych osób, zakręconych na punkcie rysowania, które motywują mnie do pracy. Plusem są młodzi prowadzący, którzy nie tylko dobrze prowadzą zajęcia, ale można też z nimi pogadać na luzie na wiele tematów. Po tym roku czuje się częścią naszej DOMINowej rodziny :) Naprawdę polecam!
  • 09.09.14, 19:02
    Ja również polecam Domin Studio. Od samego początku poczujesz się jak u siebie w domu. Panuje tam przyjazna atmosfera. Każdy sobie pomaga, nikt się nie wywyzsza. Prowadzący darzą wszystkich uczniów szacunkiem. Naprawdę warto jest pójść i przekonać się na własnej skórze. Jeśli chcesz jeszcze dowiedzieć się czegoś to podaje strony internetowe, które z pewnością pomoga:
    www.facebook.com/pages/DOMIN/357362947792?ref=ts&fref=ts
    domin.pl
  • Gość: Ewcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.15, 10:04
    ja chodziłam do Horyzontu, w kilka miesięcy nauczyłam się rysować i zdałam na Architekturę, potem zapisałam się do grup hobbystycznych na malarstwo. extra sprawa, pracują tam wykładowcy. mają stronę www.rysunek.net
    szkoda czasu na inne kursy
  • Gość: Madzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 10:37
    Naprawdę świetną szkolą jest Moduł - czuję, że się uczę. Byłam wcześniej w kilku innych - przede wszystkim różnią się podejściem. W niby tej naj naj Dominie - "anarchia" i haos. Wcześniej odwiedziłam też Perspektywę - ale "gość" zupełnie do mnie nie trafiał.
  • 22.08.15, 22:41
    Czy ktos wie cos na temat kursów na Politechnice?
  • 21.09.15, 00:47
    jeżeli widziałaś haos a nie chaos to nie najlepiej o Tobie świadczy ;)
  • 18.08.15, 21:11
    Ze swojego doświadczenia mogę szczerze polecić pracownię rysunku DOMIN. Ja akurat chodzę do DOMINa w Warszawie, ale ta pracownia ma wiele filii na terenie całej Polski (Wrocław, Łódź, Radom i chyba jeszcze kilka). Głównym celem pracowni jest zajaranie ludzi pasją do rysunku, bo gdy już załapie się bakcyla to samemu się nakręcasz i rysujesz coraz więcej i więcej, więc i warsztat jest coraz lepszy. Prowadzący pokażą Ci, w którą stronę należy się kierować, by osiągnąć najlepsze rezultaty, ale pozostawiają dużą dowolność, byś mógł sam decydować, w jaki sposób chcesz się rozwijać. No i warto podkreślić, że osoby pracujące w DOMINie są ściśle związane z architekturą, gdyż w większości są to studenci WAPW lub osoby, które ten wydział skończyły. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to odwiedź stronę WWW.domin.pl i je rozwiej! :D
  • 15.09.15, 19:53
    Też jestem DOMINowcem i dostałam się w tym roku na WAPW. Wcześniej chodziłąm do innej szkoły rysunku (nie podaję nazwy, bo choć zaszli mi za skórę, to nie lubię źle mówić o innych) i po przeniesieniu się do DOMINa zostałam oczarowana atmosferą! Jedna wielka rodzina, prowadzący wspierają we wszystkim, nauczyli mnie więcej niż było potrzebne, ale dzięki temu na pewno będzie łatwiej na studiach! :D Także zachęcam do domina i widzimy się na wydziale! :D
  • Gość: dkasper IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.15, 23:57
    Jeśli ktokolwiek marzy o dostaniu się na architekturę, wybór jest tylko jeden - DOMIN! Wystarczy spojrzeć na statystyki - około 2/3 studentów na dziennych studiach na WAPW to ludzie z DOMINa! Biorąc pod uwagę, że do egzaminu podchodzą kandydaci z całej Polski, nie ma wątpliwości, że DOMIN daje ogromne możliwości! Sam chodziłem do DOMINa i teraz cieszę się indeksem WAPW!
    Największym atutem tego kursu jest niepowtarzalny klimat panujący w pracowni. Każdy jest pełen entuzjazmu i wspólnymi siłami, krok po kroku realizuje się obrany cel. To napędza do działania!
    A jeśli chodzi o sam egzamin, w DOMINie przede wszystkim uczy się myślenia i szukania sedna w danym problemie. Jest to niebywale istotne zarówno na egzaminie na architekturę, jak również na samych studiach.
    Oprócz tego kładzie się nacisk na warsztat i sprawność rysunkową, poznając różne techniki - ołówek, flamaster, akwarelę etc.
    DOMIN to pewna ścieżka do osiągnięcia celu. Oczywiście trzeba się nastawić na ciężką pracę, ale w tej pracowni najfajniejsze jest to że dzięki zaangażowaniu prowadzących i pasji jaką przelewają na kandydatów, nawet najcięższa praca staje się przyjemnością! ;) Polecam! www.domin.pl
  • Gość: gość IP: *.tau.pl 17.09.15, 22:28
    osobiscie moge polecic Domin, chodzilam na kurs przez 2 lata, dostalam sie w tym roku na WAPW. Atmosfera panujaca w dominie jest ekstra, nie ma jakiejs chorej rywalizacji, zamiast tego jest zdrowa motywacja wynikajaca z bardzo wysokiego poziomu. prowadzacy to osoby studiujace na WAPW. nie skupiaja sie tylko i wylacznie na ladnym rysowaniu. zamiast tego stawiaja na ciekawe pomysly i ucza myslenia. zreszta to sa tylko fakty co widac po zdawalnosci :)
    www.domin.pl/
  • Gość: Rysunek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.15, 22:34
    Ja również chodziłam do Domina, moim zdaniem nie można wybrać lepiej. Wysoki poziom ciągle motywuje by stawać się lepszym, wszyscy wokół są tak zajarani robieniem prac, architekturą i designem że trudno się nie zarazić :) Co do przygotowania do egzaminu to wszystko zależy od tego jak się przykładasz ale Domin zdecydowanie umożliwia je najlepiej i pod największą ilością aspektów, oprócz ćwiczenia warsztatu kładzie się też nacisk na logikę, kreatywność i czytanie ze zrozumieniem a to najbardziej punktowane jest przez uczelnie w wielu miastach. Wedlug mnie nie ma co się zastanawiać ;)
  • 15.12.15, 17:49
    15 zł/h
    Rysujesz? Malujesz? Projektujesz? Interesuje Cię moda, architektura, a może komiks? Tworzysz dla przyjemności, a może wiążesz przyszłość ze studiowaniem kierunków artystycznych? Zawsze chciałaś/eś zacząć ale nie wiedziałaś/eś jak?

Jeżeli tak, to na naszych zajęciach rozwiniesz swoją pasję!

Zapisz się na zajęcia, które odbywają się w kameralnej przestrzeni galerii sztuki Autonomia, znajdującej się w świetnej lokalizacji, obok Placu Bankowego (metro Ratusz Arsenał). Klimat zabytków powojennego Muranowa oraz sąsiedztwo wielu innych galerii jest wspaniałym środowiskiem dla działań artystycznych.
    Dzięki małym grupom, maksymalnie ośmioosobowym, możemy podejść do każdego indywidualnie i pracować razem nad rozwojem szczególnych umiejętności każdego z osobna.
    Nasi wykładowcy są pracownikami, absolwentami lub studentami Akademii Sztuk Pięknych
    i Politechniki, dlatego znają aktualne wymagania dotyczące kandydatów oraz struktury i systemy kształcenia na polskich uczelniach artystycznych. Jako jedyni na rynku oficjalnie współpracujemy
    z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Uczymy warsztatu od podstaw, a dla zaawansowanych uczestników dajemy możliwość rozwoju i pogłębienia wiedzy w wybranej dziedzinie. Oferujemy także specjalny program, mający na celu stworzenie teczki na Akademię Sztuk Pięknych i przygotowanie
    do egzaminów na wybrany wydział. Dla hobbystów i wszystkich, którzy chcą tworzyć, prowadzimy zajęcia w toku indywidualnym, nieobarczonym rygorami wymagań wyższych uczelni,
    tak by swobodnie rozwijali oni swoje pasje.
    Pierwsze zajęcia w styczniu. Zapisy trwają. pod nr telefonu 502 608 346.
    fundacjagaleriaautonomia@gmail.com
    www.facebook.com/KursyAutonomia/
    Zapraszamy serdecznie !
  • 27.01.16, 12:34
    Jeżeli chcesz zdawać na Architekturę to tak jak w przypadku wszystkich innych kierunków/uczelni -zdecydowanie warto wybrać kurs tak, by uczyć się pod okiem przyszłego egzaminatora / wykładowcy dysponującego wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym i najwyższymi kompetencjami.
    Nie ma skuteczniejszej metody i kierunku nauki służących przygotowaniu do egzaminu.

Dlatego zapraszamy na KURS RYSUNKU, GRAFIKI ARCHITEKTONICZNEJ I MALARSTWA NA WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ.
    Kurs odbywający się cyklicznie od ponad 20 lat ukierunkowany jest na przygotowanie do egzaminu na studia oraz realizację wyzwań zawodowych w branżach architektonicznych, graficznych i wielu innych.
    Na zajęcia zapraszamy także wszystkich miłośników rysunku, grafiki i malarstwa. Jeśli chcesz zwyczajnie realizować swoją pasję, poznać opinię i wskazówki fachowców w celu samodoskonalenia ? ten kurs jest także dla Ciebie.
    Zapraszamy serdecznie osoby niezdecydowane, poszukujące pomysłu na swoją przyszłość, nie mające dotychczas styczności z rysunkiem, grafiką czy malarstwem. Nie ma innego sposobu jak nas odwiedzić i przekonać się czy to jest to. Udział w zajęciach próbnych, odbycie konsultacji, uzyskanie opinii i porad doświadczonych wykładowców są w pełni darmowe.
    Proponowany przez naszą szkołę zestaw zajęć, poprzez systematyczną pracę pod okiem najlepszych ekspertów, zgodnie z obserwowaną zależnością zwielokrotnia szansę kwalifikacji na upragnione studia.
    U nas masz okazję pracować bezpośrednio z wykładowcami Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, poddać się ich wielokrotnym próbnym ocenom i kontynuować tradycję NAJWYŻSZYCH WSKAŹNIKÓW PRZYJĘĆ NA STUDIA PO KURSIE PRZYGOTOWAWCZYM.

Nasz kurs toczy się w cyklu semestralnym (wiosna / jesień) ale na zajęcia możesz dołączyć w dowolnym momencie roku.
    Oprócz zajęć w ramach semestrów oferujemy także tzw. ?Letnią Szkołę Rysunku? ? kurs wakacyjny.
    Na swoich pierwszych zajęciach możesz poprosić o indywidualną konsultację, ocenę dotychczasowego portfolio, ukierunkowanie, wskazówki.
    Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, w miłej atmosferze, prowadzący zajęcia są cały czas do Twojej dyspozycji.

JEŚLI CHCESZ SPRÓBOWAĆ, ALE NIE WIESZ CZY NASZ KURS TO COŚ DLA CIEBIE ? W PRZYPADKU REZYGNACJI PO PIERWSZYCH ZAJĘCIACH NIE PONIESIESZ ŻADNYCH KOSZTÓW!

Aby rozpocząć kurs wystarczy do nas przyjść .
    Zajęcia odbywają się w środy w godzinach 16-19 i w soboty w godzinach 11-14 w Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby WAPW.
    Można uczęszczać według własnych potrzeb ? grupa sobotnia realizuje zajęcia przeprowadzone w środę

Kurs Rysunku, Grafiki Architektonicznej i Malarstwa Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
    tel. kontaktowy: 519 804 704

• Gość: Michal_Kutno IP: *.centertel.pl 24.08.17, 08:51
    Byłem tam - nie polecam. Drogo i mają w dupie kursanta. Rysuje się jakieś pierdoły które nijak się mają do egzaminu na WAPW. Rysowaliśmy koła od wozu drabiniastego, popiersia , czy bryczki a na egzaminie był do zrobienia nowoczesna plansza.
    Szczerze? Na egzaminie byłem bezradny.
    Poza tym jednym wielkim kitem jest ocena w stylu amerykańskim. Cały czas dostawałem B+, A, A- itd. Biorąc to pod uwagę w skali od A do E to oznaczało, że jestem w najlepszych 20 % a na egzaminie dostałem 3 i 8 pkt na 100.
    Żadni profesorowie nie pomogli.
    Jak przyszedłem kiedyś na korektę bo długo nikt nie wchodził do sali to zostałem odesłany z powrotem bo zaraz będzie korekta. Panowie pili herbatę i jedli ciastka. Tego dnia korekty się nie doczekałem.
  • Gość: dominika IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.16, 15:32
    Cześć! Jakiś czas temu (dokładnie półtorej roku) szukałam kursu rysunku. Nieśmiało myślałam o studiowaniu architektury :) Zaczęłam czytać i szukać opinii i z nich wszystkich wyciągnęłam jeden wniosek: "Łatwo nie będzie". Teraz są wakacje, jestem już po egzaminie i martwię się o prace, które muszę zrobić na studia przed rozpoczęciem roku akademickiego :D
    Jak to się stało?
    Więc szukałam bardzo długo kursu rysunku nie tylko w internecie, ale pytałam też studentów i ludzi, którzy wiedzą co nieco w tym temacie. Trafiłam do Domina i jestem bardzo zadowolona :) Jeśli ktoś ma chęci to w tej pracowni są idealne warunki do rozwoju! Nie dość, że osoby prowadzące zajęcia to osoby, które same zdawały egzamin i wiedzą jak się dobrze przygotować, to dodatkowo są to super motywujący ludzie z anielską cierpliwością. Na samym początku najbardziej zdziwiło mnie to, że w takim miejscu ludzie nie mówią o „talencie”. Wierzą w to, że nauczą rysować każdego! To jasne, że startujemy z różnego poziomu, ale asystenci kompletnie na to nie patrzą i podkreślają jak ważna jest praca, a nie „talent” (sama uwierzyłam w to, że coś takiego jak „talent” nie istnieje). Jak to w klasie maturalnej nie było mi łatwo, ale przyjeżdżając na zajęcia co weekend nabierałam ochoty do działania. Z mojego miasta było to niecałe 2 godziny drogi, możecie sobie wyobrazić jak bardzo chciałam tam być "marnując" tyle czasu na dojazd. Nie będę wspominać ilu przyjaciół tam poznałam i jak wiele osób do dziś jest moim autorytetem nie tylko w rysunku.
    Tych, którzy chcą uczyć się rysunku jako hobby i tych którzy przygotowują się do egzaminu zachęcam do działania i trzymam kciuki!
  • Gość: Agnieszka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.08.16, 15:47
    Byłam w Dominie i polecam. Co prawda dużo osób chodzi, ale maja ok podejscie, fajnych prowadzacych
  • Gość: Alicja IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.16, 12:59
    Na początku liceum chodziłam na pewien kurs i nie byłam zadowolona, w końcu trafiłam na Domin. Mogę polecić z czystym sumieniem. Prowadzący podchodzą do każdego indywidualnie, doradzają i tłumaczą. Jest szeroki wachlarz zajęć od akwareli po postacie i samochody, najbardziej pomocne dla mnie były egzaminy próbne. Podobny egzamin jaki przerobiliśmy, był na modelowaniu na egzaminie w Warszawie. W tym roku zdawałam na architekturę i teraz studiuję na PW. 2/3 osób, które się dostały są z domina, co mówi samo za siebie.
  • 21.02.17, 08:16
    Ja też polecam DOMIN - www.domin.pl/ Co prawda chodzę tam na akwarelę ale z tego co mówią inni uczestnicy to ich wyniki są oszałamiające . W gablocie w hallu jest podane że w ciągu 12 lat 11 razy to ktoś od nich był na pierwszym miejscu na Architekturę w Warszawie. Na zajęciach z akwareli mam kilka osób które się na te studia wybierają i widać że są zachwycone. Niektóre z nich chodziły do innych szkółek rysunku i twierdzą że było słabo. Najpierw okazywało sie że zostali wprowadzeni w błąd. Np podawaniem nieistotnych niekompletnych informacji a potem że prowadzący miał wszystko gdzieś.
    Ja ze swojej strony mogę dodać że przez cały tydzień mają Wolną Pracownię i każdego dnia można przychodzić na inny typ zajęć nic dodatkowo nie dopłacając. A mają tam i jakąś geometrie i multitechnikę i próbne egzaminy. I podobno to tymi próbnymi egzaminami wygrywają ponieważ na tak dobre wyniki reagują najlepsi kandydaci z całego województwa mazowieckiego. To znowu podnosi poziom i nawet najsłabsi opatrzą się dobrych rozwiązań i po roku chodzenia na kurs wiedzą jak rysować żeby było dobrze. A rysunki uczniów na ścianach zapierają dech w piersiach. Uprzedzam - nie biorę udziału w kursie na architekturę bo mam swoje lata i już pracuję. Ale chodzę na kurs akwareli i słucham co mówią inni uczestnicy. Do mnie przemawia fakty tych wyników które podawane są wiarygodnie bo z nazwiskami ludzi a nie wyrwane z kontekstu dane których nie da się sprawdzić ;)
    jeżeli na innych zajęciach jest tak fajnie jak na akwareli to polecam.
    Z Wolnej Pracowni byłam jeszcze na geoemtrii ale to nie moja bajka. Człowiek który tam uczył - Kacper - dwoi się i troił żeby wszyscy zrozumieli ambitne formy perspektywy i był bardzo zaangażowany.
  • 05.03.17, 09:45
    Teraz to bezwględnie najlepsze jest Creativity - młody fajny zespół którym się chce. Byłam na lekcjach próbnych w innych szkółkach i odniosłam wrażenie że wszędzie są zblazowani ludzie. Miałam jeszcze iść do Domina ale wylądowałam w Creativity i jestem zadowolona, więc na razie tam nie idę po tu mi się podoba. Z resztą sami oceńcie : creativity.pl/
  • Gość: Anka IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.17, 12:19
    Polecam tylko i wyłącznie Domin. Chodziłam od drugiej liceum i dostałam się na WAPW, tak jak większość moich znajomych z kursu, więc teraz znam pół wydziału. Na kursie było dużo próbnych egzaminów z geometrii i wyobraźni oraz maraton z modelowania, co nauczyło mnie eliminować słabe i powtarzalne pomysły i zacząć oryginalnie myśleć.
  • 13.09.17, 23:11
    Na własnym przykładzie- polecam Domin. Probne egzaminy, które przeprowadzają tam raz w tygodniu to najlepsza opcja do wyobrażenia sobie na czym polega prawdziwy egzamin. Nauczyciele-asystenci w Dominie uczą rysunku od samych podstaw, jasno i do skutku. Dodatkowy plus to atmosfera, "kolezenskosc" i bezinteresowna pomoc w wielu sytuacjach jest tu zarazliwa. Właśnie tu przygotowywalam sie do egzaminu, wyszło tak jak tego chciałam.. ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.