Dodaj do ulubionych

Projektowanie wnętrz Bydgoszcz

11.02.08, 14:03
Taniej niż myślisz!!!
Zaprojektuję wnetrza mieszkań, domów,apartamentów,
dobiorę kolorystykę, materiały wykonczeniowe,zaprojektuję
ściany,podłogi,sufity podwieszane,wykonam wizualizacje 3D
zainteresowanych proszę o kantakt
509424190
katarzynakordelewska@o2.pl
Edytor zaawansowany
  • iwona.bl 07.08.08, 13:39
    Witam,
    Czy Toruń wchodzi w grę? Szukam projektanta, jestem w trakcie budowy
    domu.
    Iwona
  • Gość: RudaZ IP: *.iweb.pl 19.08.08, 14:42
    Witam,
    zrobiłam juz kilka projektów w okolicy Torunia, proszę o kontakt na
    mój adres,najlepiej jak poda Pani swój nr telefonu oddzwonię i
    wszystko wyjaśnię
    katarzynakordelewska@o2.pl

Pozdrawiam Kasia
  • nati_n87 19.08.08, 14:44
    WItam serdecznie,
    Bardzo chetnie zaprojektowalabym dla Pani dom. Co prawda nie jestem z Torunia
    ale to sa moje rodzinne strony wiec nie bylby to dla mnie problem aby przyjechac.
    Jesli jest Pani zainteresowana prosze o kontakt mailowy:
    nnietz@wp.pl
    Pozdrawiam serdecznie
    Natalia Nietz
  • monikastudzik 25.07.16, 13:36
    Ja z kolei tradycyjnie polecę projektowanie wnętrz oraz meble na wymiar (i całą aranżację z wykończeniem pod klucz) od projektantów z Mobiliani Design (Słoneczna 2M/50 Bydgoszcz). Tutaj można zobaczyć projekty i aranżacje we wnętzach prywatnych mobilianidesign.pl/projekty-wnetrz/apartamenty-prywatne
  • Gość: moniaaa IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.17, 11:07
    Jeżeli chodzi o architekta wnętrz w okolicach Bydgoszczy i Torunia mogę z czystym sumieniem polecić akademiadobrychwnetrz.pl :) Robią projekty mieszkań, domów ale także samych kuchni, łazienek itd.
    Można zajrzeć sobie w galerię projektów akademiadobrychwnetrz.pl/galeria/

Pozdrawiam
  • Gość: obywatelag IP: *.play-internet.pl 13.05.18, 13:07
    Fajna pracownia - moja znajoma korzystała i ejst zadowolona. Ja zlecałam projekt łazienki i kuchni p. Dorocie Bykowskiej z Bydgoszczy (mieszkam w Toruniu). Jestem ogromnie zadowolona - mam piekna kuchnie i lazienke w naprawde malym mieszkaniu. Pani Dorota to swietna osoba i architekt wnetrz - nie przekroczyla mojego budzetu, sama usluga tez niedroga (projekt bez nadzoru), a znajomi sa za kazdym razem zachwyceni. POLECAM!!! Projekty z mojego mieszkania p. Dorota wrzucila na swoją stronkę www.dorotabykowska.pl/projekty-wnetrz/ . Moge tez podac bezposredni kontakt do projektantki: 667 505 426

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.