Dodaj do ulubionych

Architekt Warszawa

16.03.06, 08:28
Witam!
Poszukuje architekta do projektu 100 m mieszkania w kamienicy. Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Bardzo proszę o jakieś namiary.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 16.03.06, 10:03
    Witam, zapraszam na naszą strone www.fajnewnetrza.pl
    Mamy doświadczenie w starym budownictwie,
    potencjał i charakter jaki drzemie w takich mieszkaniach zawsze sprawia
    nam ogromną przyjemność.
  • Gość: booc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:16
    ładnie powiedziane.
  • Gość: architekt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.03.06, 10:59
    Witam, proszę o adres e-mail, na który mógłbym przesłać zdjęcia niektorych
    moich realizacji i przedstawić jak wygląda współpraca z mojej strony
    Pozdrawiam
    Robert.
    email: robbik@o2.pl, tel 0609 649 827
  • Gość: projektant IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.03.06, 11:02
    Proponuję spotkanie, na którym moglibyśmy szczegółowo omówić charakter
    współpracy i zakres projektu.
    pozdrawiam
    projektant wnętrz: Magda
    mwdesigner@o2.pl
    tel: 607 21 00 20
  • Gość: SiT IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 16.03.06, 19:58
    Zapraszam na naszą stronę www.sitnow.com, jeśli znajdziecie tam wnętrza które
    trafiają w Wasze gusta to zapraszam serdecznie do współpracy.
    Pozdrawiam.
  • Gość: arch. wnętrz IP: *.plusgsm.pl 18.03.06, 18:46
    witam.Jestem arch.wnętrz .Moj kontakt . tel 696152498 lub alfabeta01@interia.pl
  • 18.03.06, 23:26
    Witam
    Bardzo lubie klimaty starych kamienic można zrobić fajne wnetrza mam wtym spore
    doswiadczenie ,proszę o więcej danych .
    Pozdrawiam
    kolmarci@wp.pl
  • 27.01.14, 09:25
    Ja niestety mogę tylko napisać kogo na pewno NIE POLECAM!!!
    Umówiliśmy się z p. Marią Jolantą Godlewską, która to oznajmiła, że zrobi nam projekt dwóch pomieszczeń. Wzięła zaliczkę 10% wartości projektu i ...nic nie zrobiła. Przestała się zupełnie kontaktować. Na nasze telefony nie odpowiadała, co jakiś czas wysyłając maila, że skontaktuje się z nami za tydzień. Tydzień mijał...W końcu Pani odebrała od nas telefon, ale tylko po to, aby powiedzieć, że jednak tego projektu nie zrobi. Pieniędzy oczywiście nie zwróciła.Panią Godlewską polecił nam p. Ogonowski (właściciel firmy remontowej), który to jak się dowiedział, że jednak nie będziemy mieli projektu od p. Godlewskiej również powiedział, że w takim razie nie zrobi wyceny robót i musimy sobie również poszukać innej ekipy remontowej.
  • Gość: sto-marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 08:36
    olecam - niedrogo, kompleksowo, chociaż wcześniej trzeba się zgłosić, żeby znaleźć wolny termin. Wnętrza dopasowane do klienta, bo widziałem i klasyczne i nowoczesne.
    Pracuje nad projektem aż do pełnego zadowolenia klienta, a wizualizacje robi na etapie pracy nad koncepcją a nie na koniec, jak już wszystko ustalone na podstawie płaskich widoków ścian. POLECAM!!! www.mo-studio.pl
  • 03.02.16, 18:58
    Pani Monika -bardzo profesjonalna.
  • 09.02.16, 14:58
    Polecam Fabrykę Wnętrz pani Marty Czerkies. My wybraliśmy usługę kompleksową. Projektowanie i realizacja w jednym. Projekty zajęły 3 tygodnie. Realizacja 7 tygodni i dostaliśmy mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Polecamy. 606 766 999 , mają biuro na Saskiej Kępie w Warszawie
  • 18.03.16, 09:10
    Dzień dobry, zapraszam do współpracy i na stronę
    www.krasinskiwarsaw.pl
  • Gość: MilenaKosowska IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.17, 18:17
    Jak szukacie dobrego architekta z Warszawy sprawdzcie sobie firme Designas. Mogę polecicć Panią Aleksandrę Siemieniak, osoba bardzo pomysłowa od razu doszłyśmy do porozumienia, co jest ważne w przypadku tego typu współpracy. Ekipa wykonała kawał dobrej roboty, wprawdzie było małe opoźnienie, ale to z przyczyn niezależnych od firmy, zawsze trzeba liczyć się z tego typu sytuacjami podczas prac wykonczeniowych. Mieszkanie wygląda pięknie i jest funkcjonalne - efekt końcowy w pełni mnie zadowala :)
  • 10.10.17, 16:25
    U mnie projekt domu wykonała Pani Monika Zawistowska ze Stylowy Projekt. Naprawdę fajna współpraca no i genialne efekty. Jestem bardzo zadowolona i polecam. stylowyprojekt.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.