Dodaj do ulubionych

Architekt wnetrz - jakie ceny

IP: *.server.ntli.net 03.01.06, 23:49
Ile moge spodziewac sie za realizacje aranzacji wnetrza domu zrobiona przez
architekta wnetrz nie wystawiajacego rachunkow.

Czy gdzies w Internecie jest moze jakis cennik jak krztaltuja sie ceny w tej
dziedzinie i jakiego rzedu sa to ceny ( mniemam ze od metra kwadratowego ).
Edytor zaawansowany
  • 26.09.14, 18:10
    Ceny są różne ale tu masz cennik i dlaczego warto zainwestować w projekt wnętrza ilonasobiech.pl/dlaczego-warto-zainwestowac-w-projekt/
  • Gość: Karolina IP: *.204.138.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.09.14, 18:15
    Witam,
    Jestem architektem, zapraszam do współpracy www.mieszkajmilo.pl Wykonuję profesjonalne projekty w rozsądnych cenach.

Pozdrawiam
  • 03.11.14, 23:46
    Nie ma czegoś takiego jak cennik. Zawsze jest to indywidualna wycena po rzeczowej rozmowie określającej zakres i wielkość prac. W małej kuchni czy łazience często jest więcej pracy niż w dużym pomieszczeniu.
    Pamiętaj, że tak naprawdę płacisz za pomysł który ciężko bezpośrednio przeliczyć na metry x stawkę.
    Każdy ma inne doświadczenie, pozycje rynkową i inaczej wycenia własne pomysły.
    A może masz pomysł, trzeba ci praktycznych informacji:
    strefadom.blogspot.com/
    z pewnością ci się przydadzą
  • Gość: redio81 IP: *.play-internet.pl 14.02.15, 12:47
    Nie wiem jakie są ceny za same projektowanie. Nam mieszkanie robiła firma która w swojej cenie ma projektowanie , nadzór , organizację budowy wszystkie zakupy itd. Jednym słowem oddaliśmy mieszkanie i odebraliśmy za 6 tygodni zrobione. Cena jaką zapłaciliśmy to 200 zł za m2 - u nas wyszło 12 000 + kasa na wykończenie. Nas budżet w sumie to zamknął się w 79 000 zł. Ale nie musieliśmy nic robić , no i podoba nam się jak jest wykończone bo sami decydowaliśmy jak i z czego ma być zrobione. Firma nazywa się Fabryka Wnętrz Marty Czerkies. zostawiam namiar 606 766 999. Pozdrawiam
  • 27.03.15, 15:24
    Jesteśmy w trakcie wykańczania mieszkania 40mkw na Woli, podjęliśmy współpracę z firmą KP Produkcja Archi-Tektury. Trochę na początku się baliśmy, bo wiadomo jacy są ludzie, ale teraz nie żałuję, w efekcie zaoszczędzimy kilka tysięcy, mają swoich fachowców przy czym profesjonalnie i rzeczowo przeprowadzili nas przez trudny proces podejmowania decyzji (wiadomo). Polecamy z czystym sumieniem i zostawiamy namiary 500440403, 791504712, kparchitektura.wordpress.com/
  • 08.03.15, 10:11
    U nas projektantka projektowała mieszkanie w stanie deweloperskim wedle naszych wytycznych i zaproponowała różne wersje układu funkcjonalnego z doborem wszystkich materiałów, kolorów, mebli i dodatków (tu też do wyboru mieliśmy 2 wersje kolorystyczne) i za mieszkanie 57m2 wyniosło nas to 4500zł przy czym zaoszczędziliśmy jeszcze na materiałach wykończeniowych dzięki rabatom uzyskanym przez zakup za pośrednictwem projektanta wnętrz.
    Mieszkanie wyszło przepięknie i zachwyca wszystkich naszych gości. Myślę że cena za taki efekt nie jest wysoka jak na krakowski rynek. Namiary na Panią projektant: www.glamdesign.pl, 792 31 44 72 - Pani Dorota.
  • Gość: LAMAdesign IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.15, 12:03
    Witam serdecznie.
    Bardzo chętnie podejmę się wykonania zlecenia.
    Zapraszam do zapoznania się z realizacjami na mojej stronie internetowej:
    www.lamadesign.pl

Wycena po ustaleniu szczegółów zlecenia.

KONTAKT tel. 883419341
    e-mail: studio@lamadesign.pl
    Pozdrawiam,
    inż. arch. Magdalena Lasko
  • 19.03.15, 21:59
    Ale po co wynajmowac kogoś, skoro można samemu ładnie zrobić? ;) ja stwierdziłam że wynajęcie architekta będzie kosztowne, znalazłam kurs który był o wiele tanszy, np. ten: kursprojektowaniawnetrz.com.pl/. Dużo zajęć, można sie nauczyć wszystkiego i można zrobić samemu ;) naprawdę dobra inwestycja ;)
  • Gość: Architekt IP: *.30.3.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.15, 23:17
    Tak to dobra inwestycja szczególnie w reklamę swoich kursów. Po takim kursie ludziom się wydaje, że są wielkimi designerami. Żenada! Architektura wnętrz na Akademi Sztuk Pięknych lub architektura na Politechnice to pięć lat ciężkiej pracy. Trzeba się tam jeszcze dostać. Po skończeniu szkoły parę lat nabywania doświadczenia pod okiem starszych kolegów i dopiero można samodzielnie projektować wnętrza. A kurs można sobie ..... Przepraszam.
  • Zapraszam kparchitektura.wordpress.com/
  • 22.04.16, 11:46
    simplifee.pl - kalkulator oparty o regulaminy
  • 22.04.16, 11:49
    simplifee.pl - możesz tam wycenić wszystko, prace dla dużych obiektów, w których uczestniczą wszystkie branże oraz wnętrza. bardzo lapidarne narzędzie pozwalające na szybka wycenę
  • Gość: Danuta IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.17, 21:47
    Ceny są różne, dużo zależy od doświadczenia architekta. Ja podczas wyboru specjalisty od wnętrz kierowałam się głównie portfolio, warto sobie przejrzeć poprzednie realizacje architekta przed podjęciem współpracy. Mogę polecić Dorotę Kowalczyk (maisoncreative.pl) to ekspert, rzeczoznawca, jest ceniona w branży, pracuje na wysokiej jakości materiałach. Firma ma w sprzedaży meble marek typu Flamant, Chehoma, Mis en Demeure, Chelini, Moissonnier itp. zajmują się też tapicerowaniem. Ważne, żeby znaleźć z architektem wspólny język.
  • 10.10.17, 16:29
    U mnie wnętrze projektowała Pani Monika Zawistowska ze Stylowy Projekt. Byłam zaskoczona, że w tak uczciwej cenie dostanę to o czym marzyłam. Polecam stylowyprojekt.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.