Dodaj do ulubionych

Kurs rysunku

IP: *.chello.pl 26.12.05, 19:32
Czy ktoś może zna jakiś dobry kurs rysunku dobrze przygotowujący do egzaminów
wstępnych na architekturę? Jestem w klasie drugiej liceum i juz chcaiałabym
rozpocząć przygotowania na studia na Politechnice Warszawskiej. Szukałam
różnych kursów ale większość z nich odbywa się w prywatnych mieszkaniach, a
to nie bardzo mi odpowiada. Jeżeli ktoś zna dobry kurs rysunku bardzo prosze
o inforamcje. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • Gość: MI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.05, 22:04
    A szkoła ma być w Krakowie w Warszawie czy w New Yorku?
  • Gość: Trex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 08:33
    W Warszawie możesz sprawdzić: Moduł > www.rysunek.strona.pl/ i
    Perspektywę > perspektywa.pl/kontakt.php
    A może ktoś może polecić kurs rysunku i malarstwa przygotowujący do egzaminów
    na ASP...
  • Gość: witch5 IP: *.stansat.pl 14.02.06, 10:35
    jak jesteś w drugiej klasie liceum to po prostu staraj się rysowac maxymalnie
    dużo
    Kurs nie nauczy cię rysowania - raczej dają tam Ci zadania do wykonania i mówią
    co zrobłaś dobrze a co nie tak
    radze na taki kurs iśc już teczka pełną własnych prac
  • Gość: Tomek IP: 62.233.167.* 18.02.06, 21:16
    Nie w Warszawie. Tutaj trzeba obcykać obowiązującą manierę rysunkową, lepiej
    idż na kurs rok przed egzaminem i rysuj 6-7h dziennie. No, chyba że jesteś
    Leonadrem da Vinci, to wtedy nie, hehe.
  • Gość: karo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.06, 03:15
    jeśli chcesz zdawac na wydział do Warszawy to polecam isc na kurs rysunku dwa
    lata przed egzaminem - na kursie nauczysz się rysowac, ale przede wszystkim tam
    uczą jak zdac, a to jest różnica:) Ja chodziłam tu: www.domin.pl/ POLECAM:) ale
    słynny www.labirynt.pl/ polecam również! Bez kursu masz małe szanse (a z roku na
    rok i tak maleją)
    powodzenia
  • Gość: Dark IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.06, 18:10
    www.kursrysunku.com.pl w Krakowie wysoka skuteczność i przystępna cena
  • Gość: ja IP: *.my / *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.06, 09:50
    Też polecam ten kurs - bardzo dobry i naprawdę nauczą rysować :)
  • Gość: jerzy IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.14, 19:53
    Super opcją są zajęcia na Ochocie. Pełna profeska, modele/ki w akcie, materiały na miejscu i po taniości. Chodziłem tam 3 lata temu. Obecnie jestem na grafice w warszawskiej ASP. To było na ul. Radomskiej.
  • kontaktrysunekarchitektura 28.04.16, 23:58
    Już od 23 maja w Pracowni Rysunku i Architektury RA w Poznaniu rozpoczynamy zajęcia Intensywnych Kursów przygotowujących do egzaminów wstępnych na studia, zarówno z rysunku jak i tworzenia grafik czy modelowania przestrzennego. To doskonała okazja by tuż przed egzaminami w trybie intensywnych, codziennych zajęć w krótkim czasie wzbogacić lub utrwalić swoją wiedzę i warsztat rysunkowy, by na egzaminie osiągnąć sukces i dostać się na studia! Dzięki naszym zajęciom w ramach Intensywnych Kursów to może stać się możliwe.
    Organizujemy trzy Intensywne Kursy:
    1. Intensywny Kurs Rysunku - całość
    2. Intensywny Kurs Rysunku - postać
    3. Intensywny Kurs Budowy Makiet
    Wszystkie kursy zaplanowane są w dwóch terminach do wyboru, byś mógł uczestniczyć w wybranym przez siebie lub też we wszystkich. Zapisy na naszej stronie internetowej www.rysunekarchitektura.pl , telefonicznie pod numerem 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl
    Dołącz do RA już teraz!
  • Gość: was IP: *.dynamic.chello.pl 18.08.16, 23:07
    Jakiś czas temu (dokładnie półtorej roku) szukałam kursu rysunku. Nieśmiało myślałam o studiowaniu architektury :) Zaczęłam czytać i szukać opinii i z nich wszystkich wyciągnęłam jeden wniosek: "Łatwo nie będzie". Teraz są wakacje, jestem już po egzaminie i martwię się o prace, które muszę zrobić na studia przed rozpoczęciem roku akademickiego :D
    Jak to się stało?
    Więc szukałam bardzo długo kursu rysunku nie tylko w internecie, ale pytałam też studentów i ludzi, którzy wiedzą co nieco w tym temacie. Trafiłam do Domina i jestem bardzo zadowolona :) Jeśli ktoś ma chęci to w tej pracowni są idealne warunki do rozwoju! Nie dość, że osoby prowadzące zajęcia to osoby, które same zdawały egzamin i wiedzą jak się dobrze przygotować, to dodatkowo są to super motywujący ludzie z anielską cierpliwością. Na samym początku najbardziej zdziwiło mnie to, że w takim miejscu ludzie nie mówią o „talencie”. Wierzą w to, że nauczą rysować każdego! To jasne, że startujemy z różnego poziomu, ale asystenci kompletnie na to nie patrzą i podkreślają jak ważna jest praca, a nie „talent” (sama uwierzyłam w to, że coś takiego jak „talent” nie istnieje). Jak to w klasie maturalnej nie było mi łatwo, ale przyjeżdżając na zajęcia co weekend nabierałam ochoty do działania. Z mojego miasta było to niecałe 2 godziny drogi, możecie sobie wyobrazić jak bardzo chciałam tam być "marnując" tyle czasu na dojazd. Nie będę wspominać ilu przyjaciół tam poznałam i jak wiele osób do dziś jest moim autorytetem nie tylko w rysunku.
  • kaja_pro 20.03.17, 09:01
    Hej. Ja mogę z całą stanowczością polecić Creativity. Jest to nowy świeży kurs choć prowadzą go ludzie z dwóch innych szkółek. Mają mnóstwo zapału i chęci. Na "starych" kursach bywa tak że prowadzący jest zblazowany i mu się nie chce. Niby tam uczą ale tak bez przekonania. Wiem bo sama na taki chodziłam. Nie chce im się robić rzeczy dodatkowych, klepią te same tematy od lat i wyczuwa się tak brak wiary w ucznia. W Creativity creativity.pl/o-nas/ jest jakoś inaczej już sama atmosfera pracowni wpływa na to że chce się bardziej.
    Szczerze polecam.
    Widzę że ten temat jest wałkowany już długo ale może mój wpis komuś pomoże.
  • Gość: Tom IP: *.dynamic.chello.pl 10.05.17, 13:25
    Zdecydowanie polecam ten kurs rysunku. Nauczą Cię wszystkiego czego trzeba jeśli myślisz o tym, żeby zostać architektem. Są w różnych miastach, więc możesz sobie wybrać gdzie Ci blisko.
  • Gość: szpaku IP: *.centertel.pl 15.05.18, 16:38
    Jeżeli chcesz się dostać na architekturę i mieć pewność to koniecznie tu : www.domin-warszawa.pl/ Mnie przekonała jedna rzecz To że przez 10 lat od nich była najlepsza osoba. Przypadek ? Nie sądzę. Wystarczy z resztą przyjść i się przekonać jak to działa. Ja oprócz zajęć zwykłych mam tam masę darmowych dodatków. Np. We wtorki chodzę na Archimistrza - zajecia gdzie rysujemy budowle ze wszystkich epok. W czwartki na geometrię. W sobotę mam próbne egzaminy a w niedziele modelowanie i papieroplastykę. Nie zawsze na nich jestem bo nie mam tyle czasu ale jak go wygospodaruję to przyłażę ;) A najważniejsze że nic dodatkowo za to nie dopłacam. Bajka ... z serca polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.