Dodaj do ulubionych

Ciekawe schody z blachy

16.03.17, 13:35
Widziałem różnego rodzaju schody zrobione ze stali.jedne były ze zwykłej czrnej inne miały stopnie drewniane a czoła blachę.Mam zamiar sobie coś podobnego zrobić.Z zastanawiam się nad wykorzystaniem blachy ryflowanej-takiej z wyłączeniami.Miał ktoś styczność z takimi schodami ? Może ktoś coś podpowie,bo jestem na etapie robienia projektu.
Edytor zaawansowany
  • 23.03.17, 13:26
    Możesz zrobić stopnie z blachy ryflowanej tzw.wytłaczaneja barierki ze stali czarnej.Jeśli schody mają być na zwnątrz,to drewna bym nie dawał.
  • 27.03.17, 13:48
    Te schody mają być na zewnątrz budynku.N ie wiem czy zastosować wzór rąbu czy łezki czy coś innego.Kiedyś widziałem inne wzory takiej blachy i nie wiem jak ona się nazywa a w sklepach jej nie ma.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Projekt domu na zamówienie - dla 5-cio osobowej rodziny

Na zamówienie małżeństwa z trójką dzieci powstał nowoczesny budynek, bez ekstrawagancji formalnych. Nieulegający wątpliwej urody stylistyce otaczającej go zabudowy, ale też nierzucający wyzwania otoczeniu. Po prostu - wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.