Dodaj do ulubionych

Taśma led czy to dobry pomysł

27.09.16, 11:24
Witam, rozmyślam nad kupieniem taśmy led pod szafki kuchenne, tak samo jak jest tutaj na tym zdjęciu na dole:
feniks-led.pl/aukcje/kuchnia.jpg
Rozmyślam o taśmie led z tego sklepu: feniks-led.pl
Co uważacie o tego rodzaju rozwiązaniu z podświetleniem szafek kuchennych ? Warto w to inwestować, będzie tak ładnie wyglądać jak na tym zdjęciu czy przypadkiem w rezultacie finalnym nie wygląda to zbytnio ciekawie ?
Edytor zaawansowany
  • barbarawitecka 09.10.16, 15:11
    Cześć. Jeżeli chodzi o podświetlenie szafek kuchennych u mnie zdaje egzamin w stu procentach. wygodniej mi się pracuje, ledówki są proste w utrzymaniu i bardzo oszczędne. Tu masz bardzo przejrzyście wszystko wyjaśnione. Pozdraiwam.
  • Gość: marta1973 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.16, 15:47
    Hej, chyba to światło jest trochę za mocne, mój maż zrobił taśmy na górze i na dole, z takim żółtym światełkiem i jest rewelacyjnie. Nie znam tego sklepu z linka ale my kupowaliśmy w firmie Ledmania, mogę śmiało polecić. Pozdrawiam, nie ma nad czym się zastanawiać :)
  • suriell 30.08.17, 10:46
    Ja bym Tobie polecił kolekcje oświetleniowe z https://flashdq.pl/. Jestem fanem nowoczesnych lamp LED i sądzę, że tego typu rozwiązania będą pasować do wielu typów wnętrz. O wiele lepiej spisują się niż wspomniane taśmy LED, ale oczywiście to kwestia gustu.
  • aniiaakowa 06.09.18, 12:36
    Oświetlenie w szafkach kuchennych jest super, mi bardzo się podoba. Tutaj mają dużo możliwości klusdesign.pl/zastosowania-opraw-led/oswietlenie-kuchni
  • apralive 12.09.18, 12:48
    Pod szafki kuchenne zdecydowanie najlepiej pasują panele oświetleniowe activejet z czujnikiem ruchu. Pięknie się prezentują i dobrze oświetlają cały blat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.