Dodaj do ulubionych

Uwaga na "A0 Projekt" Karol Mrozowski Warszawa!!!

02.05.15, 11:12
Przestrzegam przed firma "A0 Projekt" Karol Mrozowski dzialajacej na terenie Warszawy i okolic.

Bledy w projekcie, ktore wychodzily krok po kroku
Brak odpowiedzialnosci za projekt, Pan do niczego sie nie poczuwa
Brak nadzoru inwestycji (oszukiwanie ze byl na budowie, sprawdzil, wszystko idzie zgodnie z planem... etc.)

Wspolpraca z ta firma narazila nas na bardzo duze straty finansowe, nerwy, koniecznosc zatrudnienia nowych ekip do poprawek do zakonczenia inwestycji i bezpiecznego jej uzytkowania.

Wspolpraca z firma A0 Projekt i jej ekipami to kadr wyjety z filmu Alternatywy4.

Wielki negatyw dla: a0projekt.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.08.16, 12:50
    Nie wiem jak po tylu ostrzeżeniach ludzie w dalszym ciągu nabierają się na wizje profesjonalnej współpracy z p Karolem Mrozowskim. Nic dodać nic ująć jeśli chodzi o negatywne komentarze . A jednoosobowa firma AO projekt prosperuje dalej na naiwności klientów - to wstyd, takiemu człowiekowi powinna być odebrana licencja . My daliśmy się nabrać kilka lat temu i do tej pory zmagamy si3 z nieodpowiedzislnością tego pana i wykonastwem. Przestrzegamy - nie dajcie się zwieść początkową obiecującą współpracą i wizjami tego nieodpowiedzialnego lenia. Wszystko wyjdzie na końcu ,ale dla Państwa będzie za późno.A pan Panie Karolu niech przestanie wypisywać o sobie te pozytywne farmazony ,bo w przypadku zbiorowego pozwu sądowego może mieć pan tylko dodatkowy kłopot

• Gość: Iga IP: *.dynamic.chello.pl 10.10.16, 22:31
    Nie miałam okazji współpracować z tym Panem na moje szczęście, ponieważ na pierwsze umówione spotkanie po prostu nie przyszedł, odwołał smsem na 1/2 h przed. Bardzo profesjonalne zachowanie,nawet nie zadzwonił. A na drugie spotkanie w ogóle się nie pojawił. Masakra. Współczuję tym, co dali się nabrać i ostrzegam tych,co jeszcze nie rozpoczęli współpracy. Jak najdalej od A0 projekt.
  • Gość: agnieszka krupińsk IP: 212.180.206.* 25.01.18, 10:56
    Witam,
    jestem bardzo zaskoczona Waszymi negatywnymi ocenami pracy Pana Karola Mrozowskiego. Obydwoje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nim. Wszystko w terminie, kilka wizyt konsultacyjnych, kilka propozycji architektonicznych, naprawdę bardzo praktycznych, szczególnie ważnych w 75 m mieszkaniu. Cena usługi- przystępna!
    Pan Karol oprócz projektu przedstawił nam konkretne meble, oświetlenie, płytki - słowem wszystko, to co do naszej wizji pasowało, i co jest na czasie. Myślę, że jego pomysły są ponadczasowe.
    Strona internetowa a0 projekt nie pokazuje obecnych projektów, więc nie ma co się nią sugerować..
    Pozdrawiam,
    Agnieszka Krupińska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.