Dodaj do ulubionych

Wyposażenie łazienek

05.07.13, 11:56
Witam,
Zgłaszam się z pytaniem do grona szanownych architektów – planuje gruntowną przebudowę łazienki (10 m2) i poszukuję solidnych oraz efektownych rozwiązań, szczególnie chodzi o wannę z hydromasażem, na którą chciałbym poświęcić ok. 4m2 oraz pasujący zlew i szafkę, najchętniej z jednej firmy i łatwe w konserwacji. I teraz pytanko – w katalogach jakiej firmy powinienem szukać?
Edytor zaawansowany
  • Gość: bosak IP: *.centertel.pl 05.07.13, 14:31
    A jakim budżetem dysponujesz? Przeglądałeś już jakieś katalogi (w sieci znajdziesz ich sporo, razem z cennikami). W jakim stylu jest urządzona reszta mieszkania? Miło, że podałeś metraż, ale to jeszcze za mało, żeby Ci coś konkretnego zaproponować.
  • kosmadd 05.07.13, 15:27
    Styl pozostałych części mieszkania nazwałbym minimalistycznym, zimne kolory, ilość dekoracji ograniczona do niezbędnych. Zasadniczo na remont łazienki chciałbym przeznaczyć nie więcej niż 25 tys. Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.
  • Gość: bosak IP: *.centertel.pl 08.07.13, 10:09
    Tak z pierwszych firm, które mi przychodzą do głowy jest Riho, międzynarodówka, możesz się zapoznać z katalogiem online:
    issuu.com/rihoint/docs/ulotka_wanny_wersja_ostateczna?e=2212614/2218638
    Jeśli chodzi o design są oryginalni i minimalistyczni – powinno Ci pasować. Wykonanie na wysokich standardach. Powierzchnia wanien jest akrylowa, o ile coś Ci to mówi. Nie to, żebym zakładał, że jesteś laikiem, ale… W akryl jest od razu wtopiona substancja antybakteryjna Microban, więc dezynfekcja jest o wiele prostsza. Mają też naprawdę nieźle skrojone szafki pod umywalki.
  • kosmadd 09.07.13, 09:47
    Kojarzę akryl :] A masz może pojęcie o konserwacji wanny z hydromasażem? Czy jest z tym dużo roboty? Jak często i czym?
  • Gość: bosak IP: *.centertel.pl 10.07.13, 10:50
    Szczegółowe informacje najlepiej uzyskać od samego producenta. Z tego, co pamiętam akurat Riho zaleca tak: jeśli chodzi o samą powierzchnię, to szmatka i standardowy płyn czyszczący. Dezynfekcja – tabletki albo płyn raz na 2-3 tygodnie.
  • Gość: alineczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 15:15
    polecam zapoznać się z ofertą sklepu www.krainalazienki.pl/ :)
  • Gość: kazimierz67 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.14, 12:59
    Spory wybór akcesoriów łazienkowych oraz kafli jest też na i-budowlany.pl Są tam dostępne produkty prawie wszystkich polskich firm, no i kilka zagranicznych. Ceny też mają przystępne.
  • Gość: Ewa Z IP: *.static.ip.netia.com.pl 24.08.14, 15:35
    Ja polecam RAVAKA mają wszystko, może najtańsi nie są ale za jakość się płaci.
    JA sobie dwa lata temu kupiłam wannę i kabinę prysznicową i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze fachowa obsługa wyjaśnili wszystko od a do z. Mają też środki to czyszczenia, na co dzień używam zamienników.... a raz w tygodniu ich preparatów i wierzcie mi Nie widać żadnych zacieków. Więc POLECAM www.ravak.pl
  • nina623 31.10.14, 14:28
    Sprawdźcie aukcje sklepu ANDBUD allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3594412 !!! Wyprzedają markowe produkty za śmieszne pieniądze, np. BATERIE ŁAZIENKOWE 50zł !!!
  • niki-niki10 31.10.14, 09:30
    Wiele korzystnej informacji o wyposażenia łazienek możesz znaleźć na tym portalu

www.sztuka-wnetrza.pl/31/produkt/lazienka
  • nina623 31.10.14, 14:25
    Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki polecam zajrzeć na aukcje allegro sklepu ANDBUD allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3594412. Markowe baterie i nie tylko wyprzedają za śmieszne pieniądze. Sprawdźcie sami...
  • Gość: Walenka IP: *.colocrossing.com 29.06.15, 14:38
    Wanna czy prysznic ? Osobiście wolę prysznic, ale może warto zainwestować w wannę ? Przymierzam się do zakupów w sklepie Łazienka plus bo mają super ofertę, ale ciężko mi się zdecydować.. proszę o pomoc.
  • mlodszy6 22.07.15, 08:28
    Jeśli chodzi o wyposażenie łazienek to zawsze starałam się dobierać wszystko w łazience sama. Jeżeli czegoś nie wiem wyszukiwarka gogle z grafika i można podglądnąć jakąś wizualizacje. Większość rzeczy do łazienek kupuje przez internet ponieważ jest taniej tylko trzeba poszukać. Warto tutaj różne fora budowlane, jak również sklep hydromix. Nasza firma kupuje od nich i jestesmy zadowoleni jak rowniez nasi klienci.
  • Gość: Gigi Klara IP: 5.157.49.* 19.08.15, 11:26
    Wyposażenie łazienki musi być wygodne i ładne - moim zdaniem. Ja długo szukałam wszystkiego do wyposażenia, zdecydowałam się ostatecznie na prysznic i wybierałam raczej wszystko ze sklepu Łazienka Plus bo przypadł mi do gustu ten sklep i ich produkty. Warto wiele szukać i pytać żeby później nie żałować wyborów.
  • esterchazzy 31.08.15, 16:06
    no fajny fajny sklep, jakoś nie miałem wcześniej doświadzczenia z łazienkąplus ani z innymi sklepami, bo niby wszytsko w markecie, a jak przyjdzie do zakupów, to niekoniecznie. ale pozamawiałem trochę armatury do łazienki jakieś tam dodatki no i bez problemów przyszło do domu
  • pu-b 11.09.15, 10:27
    ja wszystkie drobiazgi kupiłem w sklepie magiczna-lazienka.pl mają bardzo dużo nietypowych drobiazgów, rozwiązań, które pomogą zgrabnie urządzić łazienkę. Obsługa i dostawa też na najwyższym poziomie. Proponuje jak macie nowe łazienki zapoznać się z dodatkami na taśmę 3M i na przyssawki aby sobie nie zniszczyć kafelek wierceniem.
  • niemamgazety 26.01.15, 16:41
    Ostatnio przy remontowaniu łazienki skorzystałem z usług firmy mbinstal.pl/. Gratisowo zrobili mi wizualizację i wybrałem sobie najciekawszy projekt. W dobrej cenie wszystko co potrzebne kupiłem właśnie tam.
  • pu-b 11.09.15, 10:30
    ja wszystkie akcesoria kupiłem w sklepie magiczna-lazienka.pl mają bardzo dużo nietypowych drobiazgów, rozwiązań, które pomogą zgrabnie urządzić łazienkę. Obsługa i dostawa też na najwyższym poziomie. Proponuje jak macie nowe łazienki zapoznać się z dodatkami na taśmę 3M i na przyssawki aby sobie nie zniszczyć kafelek wierceniem.
  • jamajkaa5 28.09.15, 16:23
    zobacz sobie łazienkaplus, zawsze tam kupowałam, bo najtaniej wychodziło
  • weraarchitekci 26.02.16, 23:26
    Spora łazienka i duża wanna. Poszukaj w internecie Luxum z Krakowa, to chyba najlepsza rada dla mających duże łazienki i chcących zrobić coś ciekawego i indywidualnego.
    Natomiast jest to oferta dla ludzi, którzy stosownie do wielkości łazienki mają spore zasoby na takie inwestycje. No ale coś za coś.

--
    O gustach się nie dyskutuje, ale kanony piękna pozostają niewzruszone.
  • marysinka5 31.03.16, 20:16
    co do wyposażenia łazienek to ja polecam sklep łazienkaplus . Bardzo duzy wybór oraz wiele inspiracji z , których można skorzystać remontując własną łazienke
  • filipkowal2 09.04.16, 09:12
    Ja także skłaniał bym się ku sklepowi łazienkplus Maja duży wybór i co ważne nei trafiłem jeszcze u nich na nic słabej jakości. Za każdym razem byłem zadowolony. Co prawda z takich "dużych" rzeczy to zamawiałem jedynie prysznic ale oprócz tego to jeszcze ze 2 razy robiłem tam mniejsze zakupy.
  • 5messi 27.07.16, 01:07
    Jeśli chodzi o wanny z hydromasażem, to bardzo fajny model ma marka Silla. Można sobie zobaczyć na Allegro. Ich wanna ma naprawdę stylowy design i piękne wzornictwo. Łączy w sobie akryl ze szkłem hartowanym, co daje naprawdę niepowtarzalny efekt. A do tego poiękne wykończenie, aż 18 dysz i zmienne, ledowe podświetlenie tworzące niesamowity klimat.
  • zeneon123 06.09.16, 14:35
    Trudno jest znaleźć komplet armatury, który będzie zawierać wannę z hydromasażem, jednak zawsze można coś skompletować :) Roca ma całkiem fajne serie armatury armatura-i-hydraulika.sklep-outlet.pl/producent:roca.html. My sobie skompletowaliśmy cały zestaw Roca. Trudno jest zauważyć, że prawie każdy element pochodzi z innej serii :)
  • karolw1980 13.10.16, 15:23
    Polecam produkty firmy Luxum, stworzone ściśle według życzeń klienta. Wanny, umywalki i brodziki produkowane przez tą firmę tworzą efekt nowoczesności i doskonałości !!!: luxum.pl/
  • karolw1980 13.10.16, 15:25
    Polecam firmę Luxum..wanny, brodziki i umywalki produkowane przez nich na wymiar i życzenie klienta dają łazience efekt kompletności i doskonałości: luxum.pl/
  • kali66 22.10.16, 17:30
    Jeśli szukasz ciekawych inspiracji polecam zajrzeć na bloga Elements, znajdziesz tam przydatne pomysły i gotowe rozwiązania
    blog.elements-show.pl/
  • maggarac 29.12.16, 20:34
    rzadko się zdarza taki blog firmowy...
  • psilocybelarvae 30.01.17, 14:42
    Polecam odwiedzić Elements - www.elements-show.pl/salony
    Tam Ci wszystko ładnie wytłumaczą
  • marainonom 07.02.17, 13:19
    Nie wiem czy Cię to zainteresuje, ale teraz Sanpol oferuje wizualizację łazienki 3D - możesz zobaczyć jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczegółu usługi tutaj: www.sanpol.pl/salony/porady/wizualizacja-3d/ Myślę, że to spoko pomysł jeśli nie masz pomysłu na łazienkę albo nie jesteś pewien czy rozwiązania, które chcesz zastosować są okey, a np. nie stać Cię na profesjonalnego architekta.
  • Gość: robert558 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.11.18, 11:34
    Tutaj macie mega propozycje na niezłej jakości łazienki do wyboru, jest w czym wybierać
    www.lozkoholicy.pl/pol_m_Lazienka-1512.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.