Dodaj do ulubionych

Potrzebuje pomocy w pisaniu pracy inżynierskiej

IP: *.204.64.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.06.13, 23:58
WITAM,

SZUKAM OSOBY ,KTÓRA MA DOŚWIADCZENIE W PIASNIU PRAC INZYNIERSKIEJ JAK I PROJEKTOWANIU MEBLI. PILNE
Edytor zaawansowany
  • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 22:04
    proszę o kontakt
    redagowanie_pomoc@wp.pl
  • Gość: Grzegorz IP: *.rzeszow.hypnet.pl 06.11.13, 17:32
    Chętnie pomogę w opracowaniu tej pracy , proszę o szczegóły.
    gb6446@gmail.com
    515-937-034
    Pozdrawiam
  • Gość: K. IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.14, 12:59
    Uwaga na tego "Grzegorza" wyciąga zaliczki a pracy nigdy nie dostaniecie!!
  • Gość: alibaba IP: *.hsd1.nj.comcast.net 11.10.15, 21:14
    Uwaga na tego Grzesia, czy również Piotra za którego sie podaje. Nie ma on żadnego doświadczenia w pisaniu prac, jedyne w czym ma to w oszukiwaniu ludzi. Pewnie sam nie skonczył zadnych studiów, siedzi w dresie przed komputerem i wciska biednym naiwnym studentom plagiaty bądź prace nie na temat, próbując wmówić że są na temat. OSZUST do którego karma wróci. Dokładnie sprawdzajcie osoby ktorym powierzacie pisanie pracy!
  • Gość: PisaniePrac.com.pl IP: *.play-internet.pl 13.07.13, 20:17
    Zajmujemy się świadczeniem usług edukacyjnych i konsultacji naukowych na wszystkich etapach edukacji - chętnie doradzamy i rozwiązujemy każdy, nawet największy problem edukacyjny na każdym poziomie studiów wyższych. Napisz lub zadzwoń dzisiaj!

DLACZEGO MY?
    - gwarantujemy nieszablonową i oryginalną pomoc w oparciu o unikalny aparat naukowy tj. bibliografię z przypisami
    - elastyczna komfortowa płatność (ratami)
    - darmowe poprawki i raport antyplagiatowy na życzenie
    - jesteśmy przygotowani na zlecenia ekspresowe do kilku godzin, zapewniamy stały kontakt 365 dni w roku 7 dni w tygodniu
    - działamy legalnie, możliwość podpisania umowy

PONADTO:
    - korekta merytoryczna i polonistyczna
    - pomoc w ułożeniu konspektu, zebraniu bibliografii, wyszukiwanie i selekcja materiałów
    - wirtualne korepetycje
    - pisanie w języku angielskim i niemieckim

Wycena w 30 min: kontakt@pisanieprac.com.pl, tel: 515 150 300, GG: 135658, zapraszamy na naszą stronę: www.pisanieprac.com.pl.
  • Gość: grzegorz IP: *.rzeszow.hypnet.pl 06.11.13, 17:29
    Mam doświadczenie 9 letnie w tych kwestiach chętnie podejmę się oopracowania tych zagadnień.
    Proszę o szczegóły
    gb6446@gmail.com
    515-937-034
  • Gość: niezadowolona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.14, 12:26
    gb6446@gmail.com RADZĘ NIE KORZYSTAĆ Z USŁUG TEGO PANA! NIE DOŚĆ, ŻE "WYKWALIFIKOWANY" I "DOŚWIADCZONY" WE WSZYSTKICH TEMATACH JAKIE ISTNIEJĄ NA ŚWIECIE, TO JESZCZE NIE TRZYMA SIĘ TERMINÓW I 2MIESIĄCE WYSYŁA CZĘŚĆ PRACY A POTEM KOLEJNE DWA DOSYŁA. W POŁOWIE "WSPÓŁPRACY" ZREZYGNOWAŁAM, BO TERMINY NA ODDANIE GOTOWYCH MATERIAŁÓW SIĘ SKOŃCZYŁY, A PAN GRZEGORZ I TAK MA TO GDZIEŚ ALE ZAPEWNIA ZAPEWNIA I ZAPEWNIA, ŻE JUTRO I JUTRO.
    NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO.
  • Gość: dobry IP: 62.244.135.* 17.12.14, 23:41
    tez przestrzegam WSZYSTKICH przed tym tak bardzo wykwalifikowanym panem , ma doświadczenie w oszukiwaniu ludzi i wciskania ciemnoty, wysyła gotowca który po sprawdzeniu jest plagiatem...
  • Gość: goblins IP: *.165.enf.pl 11.03.15, 16:52
    odworzny jego mościu podaj swój nr telefonu jak jestes taki odwarzny
  • Gość: goblins IP: *.165.enf.pl 11.03.15, 16:55
    pierdu pierdu pierdu fajnie się bajeczki pisze
  • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.15, 20:56
    HEj kto chce namiary na Grzegorza to piszce minikar2@gmail.com , pomoge wam mnie też oszukał i mu tego nie podaruje
  • Gość: goblins133 IP: *.165.enf.pl 11.03.15, 16:56
    hej michał cwaniaczku podaj swój nr telefonu jak takiś odważny
  • Gość: gt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.15, 09:30
    To jest jakiś kretacz i oszust wyciąga pieniądze i wysyła jakieś brednie z internetu. Zapewnia potem ze całą prace wysłał a za minute pyta się jaki temat i jaki ma konspekt ułożyć... Ile straciliście przez niego kasy bo ja 1000zł!!!
  • 26.02.15, 16:23
    wpis malo wiarygodny. podejrzewam, ze autor wpisu jednak nie zostal oszukany. pozdrawiam ;)
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.15, 09:31
    Może skrzyknijmy się osoby te które oszukał i podajmy go do sądu?
  • 26.02.15, 16:25
    bardzo ciekawy przypadek, przez dluugi czas na forum cisza, a nagle w ciagu minuty dwa wpisy, czy autorem obu nie jest ta sama osoba??? pozdrawiam ;)
  • Gość: goblins IP: *.165.enf.pl 11.03.15, 16:53
    cwaniaczki bajki wymyślają jak trzeba
  • Gość: goblins IP: *.165.enf.pl 11.03.15, 16:54
    może odważni jegomoście ujawnią się a nie pierdu pierdu potajemnie
  • Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.15, 19:26
    przestan sie osmieszac, pajacu
  • 26.02.16, 19:59
    Ania podaj adres email na forum to sie z toba skontaktuje w sprawe wszechwiedzacego grzegorza
  • Gość: matrioszka7 IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.16, 16:58
    proszę również o kontakt w sprawie oszusta
  • Gość: matrioszka7 IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.16, 17:00
    matrioszka7@wp.pl , zapłaciłem zaliczkę i dopiero zobaczyłem te forum
  • 07.03.15, 22:17
    co do tego gb6446@gmail.com zadzwoniłem do niego czy mi pomoże z pracą inżynierską. Dodam, że wybrałem sobie niełatwy temat i niektóre osoby do których dzwoniły mi odmawiały, bo nie były w stanie tego wykonać, a Nasz grzegorz odrazu bez problemu. Następnie wysłałem mu rysunek poglądowy, który wcześniej zrobilem i który po burzliwej dyskusji zaakceptował mój promotor, ale miał do niego wiele pytań, więc z troski napisałem do Naszego grzegorza, że telefonicznie wyjaśnie mu ten rysunek, Nasz grzegorz jednak odrazu odpisał, że nie trzeba, bo wszystko świetnie rozumie. Sekunde po tym poprosił o 300 zł zaliczki. Odrazu to wzbudzilo moje podejrzania, więc urochomiłem google i dzięki Wam szybko zorientowałem się z kim mam doczynienia. Postanowilem, że się trochę z Naszym grzesiem zabawie i zacząłem do niego wydzwaniać pytając np. jak działa moje urządzenie na schemacie, Nasz grzesiek zaczął się bardzo jąkąć i mówił zupełnie nie na temat, postanowiłem bawić się dalej i udałem, że wierze w to co mówi. Grześ napisał, że w ciągu dwóch dni napisze mi całą część teoretyczną i wstęp do części projektowej. Postanowiłem sprawdzić czy Nasz grześ się będzie bał spotkania face to face, zaproponowałem więc, że zaliczkę wręcze mu osobiście (udałem, że też jestem z rzeszowa), a on w zamian za to wręczy mi część teoretyczną pracy. Grześ kolejny raz zaczął bardzo się jąkać i powiedział, że tak nie bo go ktoś już oszukał i mu nie zapłacił (WTF?). Jak wymyślił taką brednie? coś w końcu musiał powiedzieć. Tłumaczylem mu, ze jestem nieufny i chcę się spotkać osobiście i tak zapłacić. Ostatecznie staneło na tym, że jeszcze dziś miałem się udać do grzesia w celu podpisania jakiejś umowy o wykonanie pracy i wręczenia mu 300zł zaliczki, a on by mi podesłał prace za pare dni. Okej, umówiliśmy się na konkretną godzinę i 10 minut przed spotkaniem zadzwoniłem poinformować go, że wiem, że jest wyłudzaczem i co o nim myślę.Biedny grześ, już nawet się nie jąkał, jego głos dryfował gdzięs w galaktyce i było słychać jedynie westchnięcia rozczarowania, że tym razem się nie udało. Mimo, że ja nie dałem się oszukać to chętnie bym pomógł komuś poszkodowanemu zdobyć jakieś informację o Naszym grzesiu.
  • Gość: pik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.15, 17:06
    Ja również zostałem oszukany przez Pana Grzesia Wszechwiedzącego. Straciłem 1300 zł i mu tego nie daruję.Zgłośmy go na policję i zróbmy pozew zbiorowy. Proszę o kontakt osoby oszukane. piotrek_79-3@o2.pl
  • Gość: poszkodowany IP: *.CNet2.Gawex.PL 07.04.15, 21:21
    udaję sie w 08.04.2015 na policje na tego pana jak ktos ma jakies pomocne informacje prosze o kontakt
  • Gość: poszkodowany IP: *.CNet2.Gawex.PL 07.04.15, 23:54
    Mój @: sylwoz@op.pl
  • 17.09.15, 15:35
    To tylko pokazuje, że trzeba korzystać ze sprawdzonych źródeł takich jak to: twoja-edukacja.prv.pl/oferta Tutaj przynajmniej można liczyć na uczciwe rozliczenie i merytoryczną pomoc. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje wsparcia w zakresie pisania prac jakichkolwiek - polecam!
  • 29.09.15, 12:16
    Poszukaj inspiracji w internecie, jest tyle serwisów internetowych, np. www.propertydesign.pl/
  • 23.05.16, 20:29
    Witam,

wsyzstkie osoby oszukane przez wszechwiedzącego Grzegorza prosze o kontakt na fliper0988@wp.pl i zróbmy z nim porządek. Oszukał mnie złodziej i jeszcze że to ja go oszukałem bo nie zapłąciłem mu całosci. a wysyłał mi wszystko zerżnięte z internetu

• Gość: Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.16, 21:46
    Sam bym mu .. ale kurde jak to zrobić?? Gość od 5 lat oszukuje i nikt mu nic nie zrobił....
  • 26.05.16, 15:36
    zróbmy z nim porządek i złóżmy pozew zbiorowy.

I wszyscy któzy chcieliby skorzystać z usług tego Pana Piotra...Grzegorza czy jak on naprawde się nazywa nie róbcie tego :
    Nie korzystajcie z jego usług:
    Grzegorz Bober
    Rzeszów
    Malczewskiego 3
    35-114
    Bank Milenium
    82 1160 2202 0000 0002 6146 5932
  • Gość: Zawiedziona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.16, 15:45
    tylko jak z niego można to ściągnąć?
  • Gość: michalogniwo IP: *.centertel.pl 02.08.16, 19:20
    ciezko jest wyegzekwowac kase, ale się da rozmawiałem z prawnikiem na ten temat, trochę sie to dłuży i kosztuje ale , póżniej sie to wszystko zwraca, w celu informacji prosze pisać michalx55@wp.pl tez zostałem oszukany przez pana Batora
  • Gość: kasiaa27 IP: *.146.69.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.07.16, 20:16
    haha mi zaofrował od 400-600 zł za całosc naprawde bardzo trudnej 40 str pracy, smiech na sali, za takie pieniadze to od razu podejrzane, ale jak zaoferowłam spotkanie juz nie odp;p
  • Gość: Ja IP: *.centertel.pl 06.07.16, 20:20
    Z chlipaczkiem tez sie spotkal i dowód mu pokazał i w ciula zrobił
  • Gość: x IP: *.dynamic.mm.pl 16.03.17, 18:54
    www.nowiny24.pl/reportaze/art/9043557,byly-student-telefonowal-tak-czesto-ze-teraz-uczelnia-chce-go-posadzic,id,t.html Tutaj ciekawostka o tym człowieku, gdyby ktoś poszukiwał kontaktu do niego służę pomocą.
  • 06.07.17, 20:28
    Witam, niestety trafilam na to forum po fakcie i tez zostalam oszykana przez Pana Grzegorza?? Czy jest tu ktos jeszcze kto teraz zostal oszukany???
  • 06.07.17, 20:30
    Witam, dopiero po fakcie trafilam na to forum i zostalam oszukana przez Pana Grzegorza. Czy sa tu osoby ktore maja "swieżą" podobna sytuacje jak ja?
  • 07.07.17, 21:48
    Ja mam taka sama sytuacje i nie potrafie nic z tym zrobic. Ktos juz zna sposób?/
  • Gość: Pinka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.17, 23:35
    I ja mam troche inna niestety ale chyba sie wkopałam :(
  • Gość: witek123 IP: *.centertel.pl 16.08.17, 01:12
    Też niestety się wkopałem nie wiem co robić dalej
  • Gość: maniek00001 IP: 80.54.94.* 06.09.17, 09:42
    Mnie też oszukał 2 lata temu. W końcu sam napisałem i zaliczyłem bez problemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.