Dodaj do ulubionych

Dobry architekt łódź!!!

IP: *.centertel.pl 24.06.13, 19:51
Witam wszystkich serdecznie,

jeśli ktoś będzie szukał dobrego i sprawdzonego architekta to polecam pracownie projektową Mono-Art .Mieliśmy już wybrany projekt gotowy domu , chcieliśmy tylko się upewnić .Okazało się, że to co nam się podobało było mało praktyczne o czym nie wiedzieliśmy. Pani Architekt zaprojektowała nam od nowa piękny dom, idealnie dopasowany do naszych oczekiwań i preferencji, finalnie wyszło niewiele więcej niż za projekt gotowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy www.mono-art.com.pl/ 608 070 503
Edytor zaawansowany
  • 07.11.13, 10:16
    Prowadzę firmę wykończeniowo-remontową i na temat „pracy” architektów, a częściej „pseudo architektów wnętrz” książkę mógłbym napisać. Naprawdę nie chcę nikogo straszyć, do czego i do jakich kosztów może doprowadzić „wizjonerska wizja architekta”. Nie wiem ilu z Was- Inwestorów zdaje sobie sprawę, że aby tytułować się architektem wnętrz wystarczy skończyć jakieś marne studium. Jeżeli naprawdę szukacie kompetentnej osoby, która Wam pomoże w wykończeniu mieszkania, to przede wszystkim powinien być to człowiek po studiach architektonicznych, mieć wiedzę z budowlanki i doświadczenie kierunkowe, a nie wiedzę z zakresu wieszania kolorowych zasłon… Często podczas, wydawałoby się początkowo prostych prac remontowych, czy wykończeniowych pojawia się sporo problemów, a wtedy jeżeli nie macie kogoś z łbem na karku, możecie się zacząć modlić…
    Apeluję do wszystkich inwertorów – W WASZYM INTERESIE LEŻY dobieranie sobie KOMPETENTNYCH ARCHITEKTÓW!!! No chyba że macie stalowe nerwy, czas i dodatkowy budżet przeznaczony na poprawki, przeróbki itp.

Ja osobiście mogę z Łodzi polecić tylko jednego architekta, wyjątkowo kobietę – Agnieszkę Warych tel. 601145749. Szczególnie zdolna dziewczyna ( z tego co wiem, otrzymała państwowe uprawnienia architektoniczne, jako najmłodszy architekt jeżeli nie w kraju, to przynajmniej w woj. Łódzkim). Jeżeli chcecie mieć porządnie zrobione wnętrze, dzwońcie do niej. Z pewnością ułatwi ona prace nie jednej firmie wykonawczej, a zaoszczędzi nerwów i pieniędzy niejednemu inwestorowi. I co najważniejsze jest to ARCHITEKT Z DOŚWIADCZENIEM!!!
  • Gość: ewasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.15, 14:00
    HE, HE, HE !!!!!!!!!!!!! Hej Agnieszka jak cię znam to sama to napisałaś. Pierwsza w ściemnianiu- ostatnia w pracy.
  • Gość: Łukasz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.08.15, 10:02
    z pewnością NIE polecam firm: 3dArchitekt z Łodzi i arch. Łukasza Kulka. Po nieudanych współpracach z wcześniejszymi architektami zdecydowałem poszukać architekta na różnych forach internetowych i wreszcie się udało.

Narazie mogę polecić tylko arch. Agnieszkę Warych z Łodzi. Bardzo odpowiedzialna i pomysłowa babka z głowa na karku.
  • 20.10.15, 13:47
    marzecstudio.com/ Polecam naszą pracownię
  • 03.12.13, 11:59
    Jeżeli szukacie biura architektonicznego czy architekta z Łodzi czy okolic to zapraszam na www.projektyarchitektonicznelodz.pl . Biuro z Tuszyna ale można się umówić w Łodzi czy w innym mieście.

BINBUD PROJEKT
    Pl. Reymonta 3
    Tuszyn
    tel. 42-614-22-44
    kom. 501-586-903
  • Gość: architekt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.13, 18:55
    Osobiście bałbym się wejść do budynku który był wykonany w cenie projektu "katalogowca".
    Cena niestety odzwierciedla JAKOŚĆ i WIEDZĘ którą posiada projektant.
  • Gość: co za bzdury !!! IP: 91.90.76.* 16.12.13, 18:46
    jaki architekt ? na stronie www.izbaarchitektow.pl/ jast Wyszukiwanie czynnych Architektów tj. Lista czynnych członków IARP - uprawnionych do opracowywania Projektów Budowlanych. Łatwo sprawdzić kto jest architektem, a kto nie! Pozdrawiam, ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT - lukaszarch.pl
  • Gość: Aga IP: *.ip.netia.com.pl 18.12.13, 09:51
    Ze swojej strony polecam Panią Renatę Kula :)

Biuro ma w Pabianicach
    dane kontaktowe na stronie firmament.com.pl
  • Gość: gość IP: *.opoczno.mm.pl 14.02.14, 18:06
    pracowałam już z kilkoma architektami w Łodzi, najgorsi z nich to Olga i Roman Staszewscy, bardzo źle się z nimi współpracuje, nikomu nie polecam!
  • Gość: Alina IP: 107.191.50.* 07.01.15, 18:37
    Ja polecam współpracę z pracownią architektoniczną Architetto.pl. Firma jest profesjonalna, mają świetne pomysły, realizacja przebiega bezproblemowo i w terminie.
  • 16.06.14, 09:05
    Mój ojciec korzystał z usług łódzkiej firmy Design Factory. Było to stosunkowo niedawno, jakieś półtora roku temu. Widziałem, że w folio mają różne zlecenia. Cenowo - trochę taniej niż u najbardziej lansownych architektów. Projekty moim zdaniem są sensowne. Ekipa też. W razie czego pisz do mnie, to powiem Ci jak przebiegała współpraca albo nawet dam nr do ojca to sobie porozmawiacie:D Aha, domene zmieniali chyba ostatnio: designfactory-lodz.pl

Pozdro
  • 27.08.14, 08:27
    Możemy:) a raczej mogę:) zależy jeszcze tylko w jakim zakresie szukasz:) u mnie projektem mieszkania zajęła się łódzka pracownia architektoniczna. Z tego co zauważyłam to obsługują zarówno Łódź jak i Warszawę:) Wpisz sobie w wyszukiwarkę De Nova i znajdziesz ich na pewno bo nie wiem jak jest z linkami na forum:) U mnie uporali się dosyć szybko, a powierzchnia była też całkiem spora:)
  • Gość: Anna IP: *.galatea.pl 10.05.15, 16:33
    Witam, poszukuje taniego architekta który narysuje projekt domu.
    planujemy rozbudowę starego domu, wiemy co chcemy dobudować trzeba to narysować i stworzyć plan budowy. aktualnie czekamy za warunkami zabudowy, więcej pytań proszę na skrzynkę email magnumandrzej@interia.pl pozdrawiam.
  • Gość: Krystian IP: *.toya.net.pl 10.07.15, 11:43
    Witam, ja mogę polecić Panią Agnieszkę Warych, którą notabene znalazłem poprzez to forum. Bardzo konkretna, szybko ogarnęła temat (projekt zgodny z oczekiwaniami), dogadała się bez problemu z moimi wykonawcami, pomogła znaleźć stolarza. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza żona ;) ? mieszkanie wyszło taniej i dużo lepiej niż u znajomych (oni robili wszystko na własną rękę).
    Pozdrawiam
  • Gość: Paulina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.08.15, 10:05
    Hej, ja też polecam Agnieszkę Warych. - Dodam tylko nr tel. 601145749
  • Gość: makiwarater IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.15, 15:57
    W Łodzi mogę bardzo polecić firmę Polak Studio www.polakstudio.com . Posiadają bardzo bogate portfolio , doświadczenie od 2007 roku działają. Konkurencyjne ceny na co bardzo patrzyłem przy wybieraniu firmy ponieważ miałem stosunkowo niski budżet na projekt.
  • Gość: Julka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.08.15, 11:31
    Wiele razy już przeplatał się ten wątek, ale napisze jeszcze raz - mam nadzieję, aby zaoszczędzić wam trochę nerwów, pieniędzy i czasu...

Przerabiałam ten temat długo i wiem, że nie jest łatwo o naprawdę dobrego architekta.
    Ja po przewertowaniu forów internetowych, po spotkaniach i rozmowach z innymi inwestorami i architektami zdecydowałam się na arch. Agnieszkę Warych z Łodzi.
    Nie żałuję, a szczerze polecam! - Profesjonalnie, konkretnie, z pomysłem i przystępnie cenowo.

Radzę natomiast z dala trzymać się od takich pseudo architektów jak: Kacperczyk Rafał i Jackiewicz Magdalena.
  • Gość: zainteresowany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.08.15, 14:28
    Na www.architekci.pl możecie znaleźć architekta dla siebie.
    Jest tam ogromny wybór architektów!
    Obejrzycie różne portfolia, realizacje, sprawdzicie ocenę innych użytkowników na temat danego architekta.
    Polecam te stronkę!
  • 19.09.15, 22:29
    Zadzwoniłam i temat jest już w realizacji...w projektowaniu. Domek chcemy zacząć od marca wylewki...Dzięki za kontakt naprawdę super jest Pani Monika, kobieta widać ma do tego powołanie. Pracownie ma w domu w Rąbieniu, można podjechać i pogadać. My z mężem trochę się baliśmy, cena, jakość, profesjonalizm. Zdzwoniłam pod parę wyżej wymienionych kontaktów i nawet się na dwa spotkania umówiłam, ale jak nie jest zdecydowanie za drogo, to człowieka za idiote traktuja. A dla mnie to jest oczywiste, że jak się buduje to każdy jest zielony jak trawa. W projekcie gotowym mieliśmy wywalony komin po za ścianę, od razu Pani Monika nam na to zwróciła uwagę (kominek byłby bardzo wysunięty na salon). Ja potwierdzam kontakt można dzwonić, nasza pierwsza rozmowa trwała chyba z 3 godziny i Pani Monika nic nas za to nie policzyła. Jak ktoś chce coś fajnego zaprojektować i dosyć tanio to polecam 608 070
  • 19.09.15, 22:36
    Czy to chodzi o pracownie Mono-Art Pani Moniki Kucharczyk , bo jeśli tak to naprawdę warto. Wycenialiśmy to w wielu miejscach i óżnice były w projekcie od 2 do 7 tysięcy... Moim zdaniem te ceny to lekka przesada...Pani Monika ma dużo pracy, ale i tak warto cierpliwie poczekać.
  • 20.10.15, 13:46
    Polecam naszą sprawdzoną pracownię marzecstudio.com/
  • 14.12.15, 07:24
    Polecam Tissu, pracują tam tylko architekci z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, co jest też opisane u nich na stronie www.tissu.com.pl Projekt dostaliśmy bezbłędnie narysowany, a do tego piękny!
  • 22.01.16, 18:49
    W Łodzi miałem do czynienia z kilkoma architektami, bo miałem dosyć niestandardowy problem do rozwiązania, związany z planem zabudowy, pozwolenia itp. Przez to wiem, że czasem ciężko jest znaleźć projektanta, który zaangażuje się czasowo przy pomocy z załatwianiem pozwoleń i innych spraw urzędowych. Ze względu na ten aspekt i fachowe wykonanie całego projektu mogę polecić pana Rau - ( rau-architekci.pl/ ). Teraz widzę, że jego biuro rozszerzyło ofertę o projektowanie wnętrz, także widzę, że dobrze im się powodzi i nie dziwie się :)
  • 19.07.16, 12:14
    Zdarzyło mi się raz korzystać z usług architekta i było to przy okazji projektowania ogrodu. Popytałem znajomych i tak trafiłem na pracownie architektoniczną Chmiest z Krakowa: www.chmiest.com/
  • 27.07.16, 12:36
    U mnie świetnie sprawdziła się www.justi-garden.pl/. Plus za kreatywność, dobre rozplanowanie, pomoc i oczywiscie ceny :D
  • Gość: ada IP: *.play-internet.pl 13.10.16, 17:35
    Przestroga! Dla osob ktore chca wykonac projekt w firmie Consell ul Wojska Polskiego Łodz

Pani " projektant" nie jest w zaden sposob zainteresowana rzetelna wspolpraca - Krotko i na temat.

Dla osob wtajemniczonych czesc dalsza:
    Na wstepie oczywiscie " Pani Projektant" okazuje duze zainteresowanie, w pelni insiracji, checi dzialania! .. Zapewniajac ze wykonuje swoje aranzacje w sposob tak wyczeujaco az klient opusci jej biuro w pelni zadowolony i nie ma znaczenia ile poprawek wniesie, ma byc dobrze. Nastepuje kolej podpisania umowy i wplacenia pelnej kwoty z gory za aranzacje. Oczywiscie wszyscy wiemy ze z gory niczego sie nie oplaca, no ale Pani taka czarujaca i niewinna... Nadszedl wielki dzien ogledzin aranzacji. Pomijajac fakt ze ba! te az dwie aranzacje niczym sie od siebie nie roznia procz detali, drobnych ozdob, fenomen w tym ze nie sa nawet w stylu w jakim byly ustalane. Zupelnie cos innego! Czyzby zostaly pomylone zlecenia? Nie, Pani Projektant zapewia ze sa swietne! bardzo przemyslane i ze jej osobiscie bardzo sie podobaja. ( niewazne zupelnie ze klientowi nie i ze calkowicie odbiegaja od wszystkiego) ale zdaniem Pani Projektant to klient sie na niczym nie zna wiec mozna go zasypac wulgarnym jezykiem i obelga za podwazanie jej zdania. Czyzby to byla taktyka handlu arabskiego? tylko czy aby napewno mialo to miejsce w Polsce? tu sie odslania mowiony slownik wulgaryzmu w wykonaniu Pani Projektant. Dzieciom wstep wzbroniony!

No coz, nic dodac nic ujac...
    Niech to bedzie przestroga dla innych. Pozdrawiam przyszlych urzadzaczy swych lokum i duzo ostroznosci zycze w tym pieknym swiecie.
  • Gość: doogie IP: *.rexbud.com.pl 20.10.16, 10:49
    A ja polecam Libido Architekci - libidoarchitekci.pl/
    To ludzie, którzy podchodzą z pasją i zaangażowaniem do każdego projektu!
  • 28.11.16, 10:57
    Nie znacie się na nowoczesnej architekturze. Projekty tej pani niczym nie różnią się od przeciętnego tzn. kiepskiego projektu katalogowego. A to,że ta pani zwyczajnie nie ma gustu,można rozpoznać już na pierwszy rzut oka po brzydkiej stronie tytułowej jej firmy.
  • 16.02.17, 11:44
    Ja zdecydowanie mogę polecić Panią Olge Fiedorowicz. Ma pracownie w Łodzi. Projektowała nam mieszkanie w Aleksandrowe Łódzkim. Bardzo fajne pomysły, ogólnie miło się współpracowało.
    Stronka www.of-design.pl
  • 07.03.17, 09:48
    www.of-design.pl
  • 03.07.17, 15:41
    Jeśli szukacie pracowni z Łodzi to ja podobnie jak użytkownik powyżej szczerze polecam OF DESIGN htttp://www.of-design.pl. Co prawda to architekt wnętrza, ale może też komuś się przyda. My robiliśmy łazienkę i kuchnię. Jestem zadowolona, bo Pani dobrze wyczuła nasze potrzeby. Wszystko dokładnie uzgodniliśmy. Dostaliśmy rysunki dla wykonawców, więc zupełnie nie było probloemów z realizacją. Z tego co czytam, to ciężko jest znaleźć zaufaną osobę. Tą pracownie można polecać w 100%.
  • 03.07.17, 15:42
    Sorry za literówkę www.of-design.pl.
  • 05.09.17, 12:50
    Ja bardzo cenię sobie współpracę z www.bdbprojekt.pl dostałam naprawdę świetny projekt, więc jesli szukacie architekta z Łodzi, to tylko tam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.