Dodaj do ulubionych

skąd brać zlecenia na projekty wnętrz

IP: *.play-internet.pl 03.03.13, 15:38
Witam, poszukuję zleceń na projekty wnętrz, ale szczerze brak mi już pomysłów, może macie jakieś?
Zajmuję się projektowaniem od kilku, kiedyś było lepiej, teraz jest nieco gorzej. Jestem ambitnym młodym architektem, dokładnym w tym co robię.
Dostosowuję się do rynku z cenami a projekty wykonuję szybko.
Chętnie nawiążę współpracę z biurem projektowym jako podwykonawca/podprojektant

Pozdrawiam i z góry za pomoc
Krzysztof Szozda
Barwne Wnętrze
biuro@barwnewnetrze.pl
667-175-889
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.230.91.6.rzeszow.mm.pl 03.03.13, 19:39
    Nie da się ukryć - trochę bryndza jest...
    Skąd brać zlecenia? ha...
    Jak polecenie od byłych klientów nie wystarczy, to niezłe jest chociażby zakładanie takich tematów na forum :P Zawsze to parę osób więcej odwiedzi stronę www :))) Generalnie polecam zakładanie swoich profili gdzie się da - jest od groma serwisów, an których możesz wrzucić projekty i link do strony... Jesteś widoczny - jest większa szansa, że ktoś napisze z prośbą o wycenę...
    Podwykonawstwo też jest niezłe ale tu trzeba się wstrzelić :
    - raz - w podobny styl projektowania
    - dwa - w kompatybilny program do projektowania
    No, a przede wszystkim, musi być zapotrzebowanie, a skoro jest bryndza to... :P
  • 14.03.13, 22:20
    Tak jak napisał przedmówca. Internet to potęga, wrzucaj profile gdzie sie da przykładowe strony pierwsze z brzegu:
    www.architekciwpolsce.pl
    www.bazaarchitektow.pl

andrzej
  • 13.09.17, 09:27
    Mi przypadł do gustu serwis oferty-biznesowe.pl. Jest wszystko tutaj jasne, oferty są wyczerpująco opisane. Mają zasięg na całą Polskę i faktycznie trudno znaleźć info o przetargu, które by się wcześniej nie pojawiło tutaj w wyszukiwarce, nie pomijają żadnych ofert i tym się moim zdaniem najbardziej wyróżniają od innych takich platform.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Projekt domu na zamówienie - dla 5-cio osobowej rodziny

Na zamówienie małżeństwa z trójką dzieci powstał nowoczesny budynek, bez ekstrawagancji formalnych. Nieulegający wątpliwej urody stylistyce otaczającej go zabudowy, ale też nierzucający wyzwania otoczeniu. Po prostu - wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.