Dodaj do ulubionych

Beton architektoniczny

24.02.11, 23:03
Co sądzicie o materiale jakim jest beton architektoniczny? Używacie go w swoich projektach, realizacjach? Beton nieraz spotykany jest w budynkach użyteczności publicznej, bardzo często we wszelkiego rodzaju muzeach, a coraz częściej także w domach. Jak Wy się na to zapatrujecie? Oryginalność i niepowtarzalny styl czy chłód i zbytni minimalizm?

Zapraszam do dyskusji, a bardziej zainteresowanych też na stronę www.facebook.com/betonarchitektoniczny

Edytor zaawansowany
  • 26.02.11, 21:26
    Co to, czyżby nikt się nie interesował betonem? :)
  • 15.11.15, 13:11
    Odwiedź stronę architektoniczny-beton.pl.pl i będzie wszystko jasne.
  • 16.09.16, 13:16
    Minimalizm i nowoczesne wnętrze w jednym. Sam kupowałam beton architektoniczny w firmie Concrete Art www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/

Jestem bardzo zadowolona, z resztą zobaczcie realizacje, na pewno wiele osób mogą one zainspirować www.concreteart.pl/galeria/
  • 22.12.16, 14:32
    Sama wykorzystałam płyty z betonu w mieszkaniu, super efekt :)
    a doradzili i i pomogli ze wszystkim w show roomie w warszawie, firma www.concrete-art.pl
  • 14.01.17, 19:54
    Mi doradził znajomy beton architektoniczny, powiem szczerze, że jestem zadowolony, fajna cena, ładnie się prezentuje, polecam serdecznie - www.abcbetonu.pl/index.html, www.facebook.com/AbcBetonu/
  • 10.02.17, 12:46
    Ostatnio jest bardzo modny, mądrze wykorzystany wygląda bardzo designersko. ja wynająłem firmę która zajęła się cięciem betonu pod moje wymagania wierceniebetonu.com/. Nie sądziłem że beton architektoniczny można ciąć z precyzją co do milimetra.
  • 05.03.17, 18:09
    Polecamy firmę Concreco, z którą współpracuje nasze biuro architektoniczne. Ostatnio projektowaliśmy posadzkę z plyt betonowych przy basenie domu w Krakowie oraz wnętrze salonu. Wyszło przepięknie, ogranicza nas tylko wyobraźnia :-)
  • 18.03.17, 12:56

To super pomysł, fajnie wygląda, nowocześnie, coraz więcej osób wybiera beton. Ja kupowałem płyty z betonu architektonicznego w firmie AbcBetonu, powiem szczerze, że mają płyty I klasy, w dobrej cenie. Fajnie się współpracowało, kontakt był szybki, wszystko tak jak chciałem, wejdźcie i sami zobaczcie: www.abcbetonu.pl/index.html, www.facebook.com/AbcBetonu/
  • Najlepszy beton w www.ecorson-wroclaw.com. Każdy kolor. Beton barwiony jest w masie - w przeciwieństwie do innych firm, które oferują białą masę betonu, którą trzeba na koniec wybarwiać farbami - co pozostawia smugi (potwierdza to wielu wykonawców). Beton Ecorson można na koniec impregnować bezbarwnym lakierem epoksydowym lub kaflami w płynie (do kuchni lub łazienki).
  • 27.04.17, 11:42
    Piękny i niepowtarzalny surowiec. Oprócz ścian w domach, czy loftowych podłóg, bardzo interesująco wypadają meble(!). Ostatnio widziana ława zrobiła wrażenie. Równiez w poligrafii dostepne są papiery pokryte cementem, piękny surowy efekt.
  • 05.09.17, 12:59
    My dostaliśmy namiar na Pana który w Warszawie robi to już dosyć długo... znajomy projektant nam go polecił i efekt jest niesamowity... Ścianka przy wejściu do mieszkania z betonu a na przeciwko biała szafa... Wygląda pięknie , kto do nas nie wejdzie długo się temu przygląda a najbardziej nam się podoba że każda płyta jest inna oryginalna... Polecam super sprawa z tym betonem a chłopak który to robi PROFESJONALISTA nie pamiętam imienia daje namiar tel 504762315 (numer zostawiam za jego zgodą i w ramach podziękowania) Adam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Projekt domu na zamówienie - dla 5-cio osobowej rodziny

Na zamówienie małżeństwa z trójką dzieci powstał nowoczesny budynek, bez ekstrawagancji formalnych. Nieulegający wątpliwej urody stylistyce otaczającej go zabudowy, ale też nierzucający wyzwania otoczeniu. Po prostu - wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.