Dodaj do ulubionych

szukam architekta wnętrz Warszawa

IP: *.aster.pl 20.02.11, 22:02
Jestem zainteresowana projektem aranżacji wnętrza mieszkania 75m2 (3 pokoje z częściowo otwartą kuchnią). Według wstępnych założeń projekt miałby obejmować:
- projekt koncepcyjny,
- projekt szczegółowy zaakceptowanej wersji projektu,
- rozmieszczenie mebli w projektowanych wnętrzach,
- projekt układu sufitów podwieszanych,
- projekt ogólnej kolorystyki i materiałów w poszczególnych pomieszczeniach,
- rozmieszczenie sanitariatów,
- projekt oświetlenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o wstępną wycenę i przesłanie portfolio na adres:
zaprojektuj1@o2.pl
Edytor zaawansowany
  • 24.02.11, 17:44
    Witam,

Zapraszam do współpracy.
    www.todo.home.pl

Pozdrawiam
    Katarzyna Rusińska
  • Gość: Joanna Wichniewicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.11, 15:18
    www.bozart.pl/ -
    zapraszam do współpracy
  • Gość: Ola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.11, 11:47
    www.bozart.pl/ - polecam
  • Gość: 3deforma IP: *.centertel.pl 14.12.11, 22:02
    zapraszam do odwiedzenia mojej pracowni.

inż.arch Maria Rydygier
    www.3deforma.pl
    info@3deforma.pl
  • Gość: arch IP: *.aster.pl 16.12.11, 20:47
    Zapraszam serdecznie.
    Architekt ncs.arch@o2.pl
    Projekty z wyobraźnią i na każdą kieszeń.
  • 25.04.13, 16:31
    Polecam firmę Stolzenbach. Ich strona www.stolzenbach.pl Jestem zadowolony z ich usług !!!
  • 04.08.14, 22:28
    Polecam Fabrykę Wnętrz Pani Marty Czerkies. Robiła nam mieszkanie na Wawrze. Fajne pomysły , życiowa i konkretna. No i cena... nie zerżnęła nas jak wiele biuro projektowe. Ogólnie polecam. Za mieszkanie 79 m2 w full opcji , czyli projekt , nadzór i zakupy skasowała nas 8500. Więc w porównaniu z innymi jak się orientowaliśmy całkiem niedużo.
    zostawiam namiar 606 766 999
  • 27.03.15, 15:10
    Cześć, jakiś czas temu zakupiliśmy mieszkanie i nie mieliśmy kompletnie pomysłu jak do tego podejść. Dostałam od znajomej z pracy namiary na sprawdzonych architektów wnętrz. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Zostawiam namiary 500440403, 791504712, kparchitektura.wordpress.com/.
  • 28.04.15, 21:04
    Polecam architektów wnętrz KP Produkcja Archi-Tektury z Warszawy. Kontakt 791 504 712. mają fajne podejście, ciekawe pomysły i najważniejsze - wszystko za rozsądne pieniądze.
    zachęcam kparchitektura.wordpress.com/ 500440403
  • 23.06.15, 14:55
    Polecam Martę Czerkies i jej Fabrykę Wnętrz. Zrobili nam mieszkanie 82 m2 w 7 tygodni. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zaprojektowali , zorganizowali wszystko i dopilnowali. Nawet na zakupy nas nie ciągnęli , co uważam za plus ponieważ dużo pracujemy i nie mieliśmy na to czasu. Wycenili nam wszystko już na starcie więc nie było niespodzianek. Polecam.
  • Gość: gość portalu IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.15, 17:03
    polecam www.dkoncept.pl Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. U mnie było mieszkanie w stanie deweloperskim , zdecydowałem się na projekt z nadzorem i nie żałuję
  • 08.06.15, 13:39
    Polecam:
    www.mkdesigner.pl/
    www.facebook.com/MKdesignerPL
    Spotkanie, wycena, analiza projektu bezpłatnie!
    Kontakt: 506-294-809, 694-167-167
  • Gość: KingaNoj IP: *.ksi-system.net 18.11.15, 11:40
    Ja Wam mogę polecić p. Danutę, która nam projektowała całe 60mkw mieszkanie. Efekt po prostu super, dokładnie tak, jak chcieliśmy - czyli funkcjonalnie, dużo schowków, wszystko pochowane, urządzone ze smakiem w skandynawskim stylu. Sama chciałam urządzać, ale jednak przeszło to moje możliwości, już na etapie wyboru podłóg, farb / tapet... Jeśli szukasz osoby, która będzie chciała zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby zamiast forsować swoje własne wizje, to zdecydowanie polecam DF Interior
  • 18.11.15, 22:18
    mam doświadczenie i przystępne ceny www.stylizacjewnetrz.pl , info@stylizacjewnetrz.pl
  • 04.12.15, 20:31
    Remontujemy z mężem mieszkanie i skorzystaliśmy z usług Pani Moniki Chrzanowskiej z Paara Group z Mokotowskiej w Wawie.Chciałabym wszystkich przyszlych potencjalnych klientow przestrzec przed tą Panią ponieważ bierze kasę z góry za projekt a nie wywiązuje się ze swoich obowiązków.Przesyla parę fotek na odczepnego a potem nie odbiera telefonu i nie odpisuje na meile.!!!Unikać jej jak ognia!
  • Gość: Dexter IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.15, 18:56
    Niestety, my też daliśmy się nabrać tej "pożal się Boże" projektantce! Analogicznie jak u Państwa- nie dotrzymuje terminów, nie odpowiada na telefony, maile. Przez ponad miesiąc przesłała nam tylko kilka jpg. A pieniądze oczywiście wzięła z góry! W momencie rozwiązania przez nas umowy nie chce zwrócić pieniędzy. I próbuje jeszcze straszyć prawnikiem! MASAKRA!!! Wszystkich przestrzegam przed korzystaniem z usług pani Moniki Chrzanowskiej z firmy PAARA GROUP, która wcale nie ma siedziby na Mokotowskiej 15 A Warszawie, tylko prawdopodobnie podaje udostępniony jej adres wirtualnego biura! Potwierdzam- należy unikać jej jak ognia!!!
  • Gość: Max IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.16, 20:07
    Witam, niestety i ja przestrzegam przed tą Panią. Scenariusz podobny - wysyła kilka wizualizacji a potem znika twierdząc, że jest niezdolna do pracy. Pani ma bardzo bogatą wyobraźnię - chyba przypadkiem odebrała telefon ale podała się za swoją mamę... Nawet zmieniłam mail i nr tel o czym nie zostaliśmy poinformowani. porażka.
  • Gość: od1900 IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.16, 11:03
    Podobne wrażenia. Projekt na kilka jpg. Nie odpowiadał na nasze sugestie podczas spotkania. Praktycznie wstępnego spotkania mogłoby nie być. Realizacja projektu znacząco odbiega od jakiegokolwiek poziomu aranżacji wnętrz. Coś okropnego. Byłoby mi wstyd wysyłać klientowi takie propozycje. Po zasugerowaniu zmian; dokonano przemieszczenia mebli blokującego wejścia do pokoju...:/
  • Gość: Ech IP: *.play-internet.pl 25.05.17, 23:01
    Zgadzam się w pełni z ocenami powyżej i przestrzegam również przed tą Panią, która działa teraz pod nazwą "Interior Design Agency". Strata czasu, nerwów i pieniędzy! Szkoda, że wcześniej nie znalazłam Waszych opinii.
  • 11.12.15, 10:39
    www.archikon.pl/ zachęcam działają w warszawie i łodzi
  • 18.12.15, 08:30
    Miałam doświadczenie z biurem projektowym klaudiatworo.com/. Biuro Pani Klaudii podchodzi bardzo personalnie do klienta i są niezmiernie profesjonalni. Jestem mega zadowolona z efektu projektu i z drogo współpracy. Szczerze polecam :)
  • 08.01.16, 17:55
    Polecam P.Architekta Krasińskiego Aleksandra.
    Wspaniałe projekty, bardzo miła współpraca. Strona:
    www.krasinskiwarsaw.pl
  • 08.01.16, 17:57
    Polecam www.krasinskiwarsaw.pl
  • 09.02.16, 14:58
    Polecam Fabrykę Wnętrz pani Marty Czerkies. My wybraliśmy usługę kompleksową. Projektowanie i realizacja w jednym. Projekty zajęły 3 tygodnie. Realizacja 7 tygodni i dostaliśmy mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Polecamy. 606 766 999 , mają biuro na Saskiej Kępie w Warszawie
  • 09.02.16, 15:35
    Zrobiliśmy z mężem mieszkanie u Marty Czerkies z Fabryki Wnętrz z Saskiej Kępy. Polecamy serdecznie. Marta ma świetny zespół i podchodzi rzeczowo do sprawy. Zdecydowaliśmy się na usługę kompleksową , wiec mieliśmy projekty i ekipę wykonawczą z nadzorem od nich. Termin i jakość zgodnie z umową. Polecamy z czystym sumieniem i Pozdrawiamy. www.martaczerkies.pl
  • 16.02.16, 22:44
    Firma z Warszawy. Fabryka Wnętrz Marty Czerkies. ( www.martaczerkies.pl) Zrobili nam mieszkanie. Wszystko super i w naszym budżecie. Pozdrowienia dla Marty i jej ekipy. Marek i Ilona
  • 18.03.16, 09:06
    Dzień dobry, zapraszam do współpracy i na stronę
    www.krasinskiwarsaw.pl
  • Zapraszam kparchitektura.wordpress.com/
  • 17.04.16, 21:01
    Jeśli ktoś wciąż szuka świetnego projektanta wnętrz, polecam to biuro projektowe - zobacz stronę. Współpracowałam z panią Martą podczas aranżacji salonu w nowym domu i jestem bardzo zadowolona z ostatecznego efektu.
  • Gość: Judyta IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.16, 13:24
    Ja korzystałam z usług pani Małgosi z Capricorn Interiors. Remontowaliśmy nasz dom pod Warszawą i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Mieliśmy wcześniej złe doświadczenia z innymi architektami więc tym bardziej polecam bo wiem, że nie zawsze jest taka udana współpraca.
    Mają swoją stronę www.capricorninteriors.pl
  • 23.05.16, 13:14
    Polecam konkretnie i terminowo www.estilo-art.pl, praca z Panią Agnieszką była czystą przyjemnością :)
  • 02.06.16, 21:44
    Z własnego doświadczenia mogę polecić biuro architektoniczne Architego. Korzystałam z ich usług i z efektu końcowego jest zadowolona. Z mężem po ślubie przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i z racji tego że ani ja ani On nie potrafimy projektować, dekorować wnętrz to zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług biura. Mieszkanie wygląda nowocześnie, stylowo, jest tak jak sobie wymarzyłam. Dla zainteresowanych podsyłam link do strony biura - www.architega.pl/o-nas.html Tam można obejrzeć projekty i realizacje .
  • 26.07.16, 15:32
    Jeżeli szukacie architekta w Warszawie, polecam Pana Aleksandra K. -
    jestem bardzo zadowolona ze współpracy
    www.krasinskiwarsaw.pl
  • Gość: Ella29 IP: 5.174.85.* 10.08.16, 12:10
    Ja szczerze polecam Martę Czerkies z Home Designer. Super realizacja naszego mieszkanka. I boska ekipa budowlana. namiar na Martę 606 766 999
  • Gość: Wera009iglo IP: 5.174.85.* 10.08.16, 12:18
    Odebraliśmy klucze od mieszkania. Projekt i wykonanie robiła nam firma Marta Czerkies Home Designer. Polecam z czystym sumieniem jeżeli ktoś chce mieć wszystko z głowy i się nie dotykać niczego.
  • 15.09.16, 14:14
    Studio „Krasinski Warsaw architecture & interior design” zaprasza na
    www.krasinskiwarsaw.pl
  • 20.09.16, 09:35
    My zdecydowaliśmy się do naszego mieszkania na styl angielski z nutą industrialną :D Efekt? Jest bosko :) Trochę się naszukaliśmy projektanta, który zaprojektuje nam wnętrze tak jak chcemy, wybór padł na studio DesignAS. Muszę naprawdę ich pochwalić, bo wszystko świetnie wykończyli, nie ma mowy o żadnych niedoróbkach, wybrali też dobre jakościowo meble + zaprojektowali nam szafę na korytarz
  • A ja polecam M: kp.architektura@gmail.com, T: 500 440 403 kparchitektura.wordpress.com/
  • Gość: Robert IP: *.96.255.245.ipv4.supernova.orange.pl 06.10.16, 19:40
    Polecam p. Emila z Custom Home, to jest gosc ktory z pasja oddaje sie calemu procesowi tworzenia i pozniej wykonawstwa. Ma znajome ekipy, do ktorych podchodzi bardzo krytycznie gdy te cos zrobia brzydko lub nie tak jak wg jego wysokiego poziomu jakosci. Zalatwia rabaty u dostawcow artykulow do lazienek, plytek, mebli, desek podlogowych i pilnuje zeby wszystko bylo na czas. Nie raz zdarza sie ze sam zakasa rekawy i z ekipa staje w szyku aby cos zrobic jesscze lepiej i terminowo. Tel 511210210

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Projekt domu na zamówienie - dla 5-cio osobowej rodziny

Na zamówienie małżeństwa z trójką dzieci powstał nowoczesny budynek, bez ekstrawagancji formalnych. Nieulegający wątpliwej urody stylistyce otaczającej go zabudowy, ale też nierzucający wyzwania otoczeniu. Po prostu - wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.