Dodaj do ulubionych

Gospodarka przestrzenna w Warszawie

01.06.11, 16:20
Jestem zainteresowana tym kierunkiem, jest przyszłościowy i rozwijający...tak myślę. Znajomy poleca WSIiZ w Warszawie, został mu jeszcze rok, jest zadowolony. Jakie znacie opinie na temat tej uczelni, a może jakaś inna w Warszawie?
Edytor zaawansowany
  • 09.06.11, 11:49
    Polecam gospodarke przestrzenna na sggw. Pionierzy tego kierunku (chyba). Sam studiuje na , 4 rok teraz ide .
  • 27.05.12, 14:29
    szalonaaldona1 napisała:

> Jestem zainteresowana tym kierunkiem, jest przyszłościowy i rozwijający...tak m
    > yślę. Znajomy poleca WSIiZ w Warszawie, został mu jeszcze rok, jest zadowolony.
    > Jakie znacie opinie na temat tej uczelni, a może jakaś inna w Warszawie?

Hej,

temat co prawda z zeszłego roku, ale że go znalazłam to chętnie się wypowiem na temat WSIiZ w Wawie :) Studiuję tam właśnie GP i jestem bardzo zadowolona :) Stosunkowo niskie czesne (jak na studia inżynierskie), a dobry poziom nauczania. Mamy profesorów z SGGW między innymi oraz z Uniwerku w Olsztynie, ogólnie kadra posiadająca kwalifikacje i wiedzę. Ogólnie wydaje mi się, że Gospodarka Przestrzenna jako kierunek (czy wybierze się WSIiZ czy inną uczelnię), jest kierunkiem przyszłościowym i warto ją studiować :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.