02.10.06, 21:21
Hej! Zamierzam kupić segment od AJAXa na Kosmatki. Czy ktoś może mi
powiedzieć coś dobrego/złego o tej inwestycji i deweloperze. Podobno jest
kilku chetnych i musze się pospieszyc z decyzją... Błagam o pomoc!
Pozdrawiam,
Pati
Edytor zaawansowany
  • Gość: mama IP: 62.233.164.* 03.10.06, 10:13
    hej, mieliśmy kupić tam domek/segment 115m2, ale zrezygnowaliśmy. Owszem fajne
    miejsce, ale nie lubię jak ktoś wywiera na mnie presję czasu i kłamie. Na
    stronie internetowej są wolne segmenty (w biurze dowiadujesz się, że już dawno
    sprzedane), cena za 115m2 jest prawie 400 tys (pani w ajaxie twierdzi, że ceny w
    inter są nieaktualne). Ok więc pytamy o segment VI 125m2 kiedy będzie oferta i
    ... najpierw mówi nam, że on jest już dawno sprzedany, a za chwilę, że projektu
    jeszcze nie ma i nie wiadomo czy on w ogóle powstanie. Ludzie!!! Poczułam się
    normalnie jakbym rozmawiała z kimś z Euro City II identycznie się zachowują.
    Dlatego też daliśmy sobie spokój :)
    Acha jeszcze jedna uwaga, całkowicie inaczej z Tobą gadają jak mówisz, że masz
    gotówkę i nie będziesz brała kredytu na tę inwestycję, wtedy nagle robi się parę
    segmentów wolnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.