Dodaj do ulubionych

Home Select Jeziorowa Opinia

23.10.17, 23:47
Witam

Zachęcam do zamieszczania swoich wrażeń na temat osiedla Jeziorowa wybudowanego przez Home Select Maria Dembowska .

Przestrzegam przed zakupem i współpracą - na podstawie moich doświadczeń nie realizowanie zobowiązań terminowych nawet w niewielkiej części .

Oszczędności na każdym etapie budowy - począwszy na materiałach a skończywszy na pracownikach , no i oczywiście poprawki które są realizowaną z dużą opieszałością lub wcale.

Przy zakupie proszę w żadnym wypadku nie polegać na obietnicach .

Zachęcam do wstawiania swoich opini - bo wiem że moja jest jedną z wielu .

W umowach zobowiązania dewelopera obwarować finansowymi sankcjami aby łatwiej można było je egzekwować .

To pewnie dotyczy niejednego dewelopera ale przy tym konkretnym proszę się zastanowić nie raz i nie dwa , bo można długo żałować .

Edytor zaawansowany
  • jacekagata 21.11.17, 21:31
    Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Mili ludzie, którzy wychodzą naprzeciw klienta. Niestety tak było tylko przy pierwszym spotkaniu. Mieliśmy masę problemów, w które nikt by nie uwierzył. Datę podpisania aktu mieliśmy na marzec. Nie udało się. Do tej pory zamiast obiecanych wodociągów, mamy studnię, która prawdopodobnie nie ma zezwolenia i badania przez sanepid. Zrobiliśmy badanie na własną rękę. Okazało się, że są bakterie, że woda nie spełnia podstawowych norm twardości. Potem deweloper przymuszony został do zastosowania lamp. Woda nadal nie spełnia norm. Zgodziliśmy się na przedłużenie terminu wykonania wodociągów do końca listopada. Już teraz wiemy, że nie zostanie to wykonane. Podobnie jak droga i podjazdy. Żyjemy na wysypisku gruzu, szkła, zalanego błotem. Niszczymy codziennie samochody, ubrania i nasze nerwy. Podwykonawcy to ludzie z łapanki. Wszystko usterkowe. Za podłączenie ciepłej wody zażądano dodatkowej opłaty. Deweloper próbował wymusić na nas podwójne opłaty za prace dodatkowe. Przeciekały okna, nie domykały się drzwi. Nie było nawet wykonanej wentylacji. Zamurowano otwory. Jeżeli ktoś pragnie więcej informacji na temat jednej wielkiej fuszerki to mogę kontynuować. Wszyscy lokatorzy czują się oszukani.
  • rakisz371 13.04.18, 11:33
    U mnie dom był oddany w terminie, było kilka usterek które zostały naprawione, deweloper co prawda z opóźnieniem ale podłączył wodociąg, sam załatwiałem kiedyś przyłącze w mpwik więc wiem że opóźnienia przy takich sprawach to standard. Chyba mieszkam na innym osiedlu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.