Dodaj do ulubionych

Green Mokotow Robyg ?

11.01.17, 14:14
Czy ktoś kupił tam mieszkanie? Czy warto? Co myślicie?
Edytor zaawansowany
  • 15.03.17, 19:16
    Nikt nie zna?
  • 18.03.17, 19:15
    Ja kupiłem mieszkanie w GM III i na tle innych inwestycji w tym rejonie wygląda to korzystnie cenowo. Na ocenę trzeba jednak czekać do końca roku kiedy zostaną oddane pierwsze mieszkania.
  • 19.03.17, 20:08
    Ja myślałam o GM II
  • 20.03.17, 14:50
    ja się ciągle zastanawiam nad kupnem; jest tyle negatywnych opinii o tym deweloperze, że ciągle się waham, ale z drugiej strony nie znalazłam też takiego, który miałby same pozytywne :P
  • 22.03.17, 20:33
    Też się bałem negatywnych komentarzy w internecie, ale z drugiej strony kilku znajomych ma mieszkania od Robyga i narzekało jedynie na drobne niedociągnięcia. Nie ma się co oszukiwać Robyg należy do tańszych deweloperów i pewne ryzyko jest. Ja postanowiłem zaryzykować i przed podpisaniem odbioru mieszkania wszystko dokładnie sprawdze ze specjalistami. Z mojej analizy wynika, ze większość negatywnych komentarzy względem tego dewelopera dotyczyła ostatnich etapów w inwestycjach. Często zarzucano, ze były one wykończone w niższym standardzie niż pierwsze etapy.... Dlatego decydując się na mieszkanie w jednym z pierwszych etapów minimalizuje się to ryzyko. Zresztą podobnie działają inni deweloperzy. To co mnie przekonało to spójny plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu pod skocznia w którym znalazło się tez miejsce na szkole/przedszkole, park ciągnący przez osiedla aż do morskiego oka, niska zabudowa oraz otwarte osiedla. Jedyny mankament to zakorkowana wilanowska, jednak liczę, ze południowa obwodnica i linia tramwajowa poprawi komunikacje w tym rejonie:)
  • 27.03.17, 11:06
    Również ostatecznie się zdecydowałam. Przewertowałam większość for, rozmawiałam z kilkoma osobami, które kupiły mieszkanie u Robyga. Ta sama rada - sprawdzać mieszkanie podczas odbioru z specjalistą, bo to więcej niż pewne, że niedociągnięcia będą - ale ponoć poprawiają je w terminie. Mnie tak samo jak poprzednika - martwi zakorkowana Wilanowska. Odległość do metra jest co prawda niewielka i w słoneczny dzień taki spacer będzie samą przyjemnością, ale jak sobie pomyślę co będzie jesienią i zimą... Oby się odkorkowało :) no i trochę przeraża mnie jednak bliskość Dolinki, martwię się, że będzie głośno w mieszkaniu, ale to są te aspekty, na które sama się godzę i muszę się z tym liczyć podejmując decyzję. Zdecydowanym minusem jest dla mnie także działka, która nie należy do Robyga i nie wiadomo co tam w przyszłości powstanie. Taki widok z okna nie jest przyjemny. Liczę, że powstanie tam z czasem osiedle mieszkaniowe, nie jakiś market.
  • 23.04.17, 18:50
    Ja szukam mieszkania w W-wie. Parę lat temu wyprowadziłam się z miasta do okolicznej miejscowości. Magia domku.
    A tam o 2.00 kogut pieje jakiś "piejuśny" i tak do rana. Oka nie mogę zmrużyć. Mnie to przeszkadza bo ja o 2.00 zazwyczaj chodzę spać. Okna nie można otworzyć bo pieje i pieje . Następna sprawa to smród z kominów. Jadę do domu i patrzę które krematorium chodzi. Palą wszystko co daje ciepło. Wieś jest dobra dla tych co z kurami chodzą spać. Poza tym dojazdy !!!!! Teraz wracam do miasta i jak słyszę o głośnej Sikorskiego to mnie śmieszy. Tęsknię za miejskim gwarem. Chyba kupię mieszkanie w II etapie GM
  • 18.05.17, 12:55
    Niedawno deweloper wprowadził kolejny etap do sprzedaży, więc będzie w czym wybierać. Okolica fajna, dużo zieleni (to był jeden z warunków, które narzuciło miasto deweloperowi).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.