Dodaj do ulubionych

Anin Park Grupa Inwest opinie

19.08.16, 15:45
Czy ktoś już coś wie o tym projekcie?
Edytor zaawansowany
  • 22.08.16, 23:13
    Zakładać wątek na forum i o to pytać? Wystarczy wpisać w Google, albo wejść na stronę dewelopera: www.grupainwest.pl/inwestycja/96/warszawa-wawer-pozaryskiego-71-anin
  • 12.09.16, 20:02
    bacznie przyglądam się tej inwestycji od jakiegoś czasu (mieszkam w Marysinie Wawerskim wiec niedaleko przejeżdżam tamtędy rowerem) i na początku zastanawiałem się kto chce wyprowadzać się do dzielnic podwarszawskich i kupować tam mieszkanie a nie domy/segmenty z ogródkami – zawsze myślałem ze jak już pod lasem to powinien być dom, a nie mieszkanie takie jak w centrum miasta. Jednak moje doświadczenie posiadania domu w Marysinie przekonało mnie ze przy nawet najmniejszej chałupce jest masa pracy, konserwacji, odśnieżania, koszenia, grabienia, sprzątania, i w dodatku cala odpowiedzialność spoczywa na mnie. Nie ma zarządcy, nie ma dewelopera u którego mam 5-letnia rękojmie, jak wyjeżdżając na urlop martwię się czy nikt nas nie okradnie. W blokach jest monitoring, administracja, firma sprzątająca i nie musiałbym się niczym martwic. Biorąc pod uwagę ze oferują mieszkania z ogródkami i można mieć kawałek swojej zieleni wychodzi na to samo a może nawet lepiej. Jak sprzedadzą trochę więcej mieszkań, nie wiem, może i ja tez się przeprowadzę. Jak by ktoś miał jakieś info – piszcie na email: barto755@gazeta.pl
  • 29.09.16, 11:39
    Zdziwiło mnie w tej inwestycji to, że prawie 1/3 mieszkań jest w limicie cen MDM – jak na ceny w okolicznych inwestycjach to jest naprawdę dobra oferta. I co więcej nie sa to mieszkania gorsze, jakie zazwyczaj wybierają do programu inni deweloperzy, tylko normalne układy takie jak inne, droższe w tym budynku. Poza tym to już ostatni dzwonek żeby skorzystać z programu w 2018 roku. A sam deweloper? Byłem na dwóch spotkaniach na pierwszym była dopiero dziura w ziemi, a teraz niedawno kończą już strop nad garażem podziemnym. Nie wiem jaka firmę wynajęli do budowy ale działają naprawdę sprawnie ;)
  • 24.10.16, 16:30
    właśnie wróciłem z podpisania umowy deweloperskiej na lokal w ich inwestycji w Aninie. Trochę się z nimi boksowałem przy negocjacji zapisów umownych i przyznam szczerze, że nawet byłem tym trochę zmeczony, bo co prawda nie korzystałem z pomocy zadnego prawnika i wreszcie musialem czytać ze zrozumieniem i dlatego to tak długo trwało…Koniec koncow deweloper ustąpił mi w kilku fragmentach a i mnie przekonał, żebym odpuścił w innych… Współprace oceniam na bardzo dobrą…
  • 31.10.16, 16:25
    hej, a które mieszkanie kupiłeś, bo my także jesteśmy nabywcami fajnego lokalu z ogródkiem i miło byłoby za wczasu poznać przyszłego sąsiada :D może jakieś bro na miłe poznanie :) Napisz na priv. W kwesti firmy to potwierdzam opinię kolegi, nie mamy żadnych zastrzeżeń - pomogli mi przy kredycie, współpracują z dobrymi fachowcami w tym zakresie i sami są też elastyczni jeśli chodzi o terminy płatności.
  • 25.10.16, 22:20
    Pozdrawiam biuro sprzedazy ;)
  • 09.12.16, 18:19
    Z tego co widać, to teraz naprawdę ruszyli że sprzedażą i najlepszych mieszkań zaraz już nie będzie… Budowa też idzie do przodu, ostatnio widziałem ich filmik z postępów prac z taka fajna babeczką, która coś tam plotła… Widać, że się starają…Ale ja jednak na Anin się nie zdecydowałem, bo termin realizacji w 2018 roku mnie nie urządza…Ucieszyłem się, że mają także kilka innych inwestycji na Grochowie z szybszym terminem oddania – jestem na etapie oglądania ich realizacji…
  • 25.01.17, 12:31
    Faktycznie sporo mieszkań już sprzedali… Zwłaszcza teraz kiedy koniec MDM nadchodzi wielkimi krokami… U nas się naszczeście jeszcze załapać na ten program. Fajne u nich jest to, że ceny są widoczne na stronie, że przez telefon można wszystkiego się wywiedzieć, a nie trzeba jechać koniecznie na spotkanie jak w innych firmach…I dlatego jak ja kupowałam u nich mieszkanie to nasze pierwsze spotkanie dotyczyło podpisania od razu umowy rezerwacyjnej… A postępy prac na budowie śledzę na bieżąco, bo codziennie tamtędy przejeżdżam…Czytałam gdzieś na innym forum, że oddają mieszkania w dobrym standardzie – mam nadzieję, że i tutaj tak będzie…
  • 31.01.17, 10:46
    Będzie… Ja przed zakupem mieszkania w tej inwestycji pojechałem zobaczyć ich dwie ostatnie realizacje (jakiś bloczek na Pradze Północ i drugą na Kordeckiego) i dowiedziałem się, że pracują z tą sama firmą budowlaną. Solidny standard.
  • 01.02.17, 13:32
    Gdyby to była druga lub trzecia linia zabudowy, to można byłoby się zastanawiać.
    Inwestycja powstaje przy głównej ulicy i tuż obok linii kolejowej...
    Dla mnie odpada.
  • 10.03.17, 15:51
    belutti napisał:

> Gdyby to była druga lub trzecia linia zabudowy, to można byłoby się zastanawiać
    > .
    > Inwestycja powstaje przy głównej ulicy i tuż obok linii kolejowej...
    > Dla mnie odpada.

a dla mnie odwrotnie. Anin to nie wieś, tylko Warszawa a w Warszawie trudno mieszkać w cichym miejscu na odludziu – przepraszam, że tak do ciebie pisze ale trochę uraził mnie Twój post – ja akurat mieszkam przy Szpotańskiego przy torach i właśnie to jest najlepsze – 3 minuty do kolejki, 20 minut samochodem do centrum. Lux. A hałasu w ogóle nie słyszę.
  • 04.05.17, 17:14
    Jeden lubi tak, a drugi lubi siak…mnie akurat bliskość stacji SKM cieszy i uważam to za duży plus, a poza tym Anin to się w ogóle w ostatnich latach bardzo zmienił na korzyść i mam wrażenie, że jest to coraz bardziej modne miejsce zamieszkania…
  • 07.06.17, 13:20
    mnie też się to podoba, bo z jednej strony jest cisza, spokój i las, a z drugiej naprawdę szybko mogę dojechać do pracy…na Ochotę jadę SKM niecałe 30 minut…
  • 12.06.17, 19:35
    trochę mnie denerwowało, że cały Wawer obwiesili swoimi reklamami - ile tego można?
  • 16.06.17, 11:26
    Ja akurat dzięki tym reklamom kupiłem w Anin Park mieszkanie... bardzo dobra lokalizacja i budynek niby 50 mieszkań a całkiem kameralny... sprzedawcy mają bardzo dużą wiedzę o Aninie i w ogóle o tym co się w okolicy dzieje... naprawdę zamiast gadek typu "fajnie", "uroczo" zaserwowali mi porcję naprawdę użytecznych informacji o dzielnicy. Duży Plus za to.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.