Dodaj do ulubionych

Anin Park Grupa Inwest opinie

19.08.16, 15:45
Czy ktoś już coś wie o tym projekcie?
Edytor zaawansowany
  • nowaczektadeusz 22.08.16, 23:13
    Zakładać wątek na forum i o to pytać? Wystarczy wpisać w Google, albo wejść na stronę dewelopera: www.grupainwest.pl/inwestycja/96/warszawa-wawer-pozaryskiego-71-anin
  • barto755 12.09.16, 20:02
    bacznie przyglądam się tej inwestycji od jakiegoś czasu (mieszkam w Marysinie Wawerskim wiec niedaleko przejeżdżam tamtędy rowerem) i na początku zastanawiałem się kto chce wyprowadzać się do dzielnic podwarszawskich i kupować tam mieszkanie a nie domy/segmenty z ogródkami – zawsze myślałem ze jak już pod lasem to powinien być dom, a nie mieszkanie takie jak w centrum miasta. Jednak moje doświadczenie posiadania domu w Marysinie przekonało mnie ze przy nawet najmniejszej chałupce jest masa pracy, konserwacji, odśnieżania, koszenia, grabienia, sprzątania, i w dodatku cala odpowiedzialność spoczywa na mnie. Nie ma zarządcy, nie ma dewelopera u którego mam 5-letnia rękojmie, jak wyjeżdżając na urlop martwię się czy nikt nas nie okradnie. W blokach jest monitoring, administracja, firma sprzątająca i nie musiałbym się niczym martwic. Biorąc pod uwagę ze oferują mieszkania z ogródkami i można mieć kawałek swojej zieleni wychodzi na to samo a może nawet lepiej. Jak sprzedadzą trochę więcej mieszkań, nie wiem, może i ja tez się przeprowadzę. Jak by ktoś miał jakieś info – piszcie na email: barto755@gazeta.pl
  • tadlar 29.09.16, 11:39
    Zdziwiło mnie w tej inwestycji to, że prawie 1/3 mieszkań jest w limicie cen MDM – jak na ceny w okolicznych inwestycjach to jest naprawdę dobra oferta. I co więcej nie sa to mieszkania gorsze, jakie zazwyczaj wybierają do programu inni deweloperzy, tylko normalne układy takie jak inne, droższe w tym budynku. Poza tym to już ostatni dzwonek żeby skorzystać z programu w 2018 roku. A sam deweloper? Byłem na dwóch spotkaniach na pierwszym była dopiero dziura w ziemi, a teraz niedawno kończą już strop nad garażem podziemnym. Nie wiem jaka firmę wynajęli do budowy ale działają naprawdę sprawnie ;)
  • topaga 24.10.16, 16:30
    właśnie wróciłem z podpisania umowy deweloperskiej na lokal w ich inwestycji w Aninie. Trochę się z nimi boksowałem przy negocjacji zapisów umownych i przyznam szczerze, że nawet byłem tym trochę zmeczony, bo co prawda nie korzystałem z pomocy zadnego prawnika i wreszcie musialem czytać ze zrozumieniem i dlatego to tak długo trwało…Koniec koncow deweloper ustąpił mi w kilku fragmentach a i mnie przekonał, żebym odpuścił w innych… Współprace oceniam na bardzo dobrą…
  • gazda.szymon 31.10.16, 16:25
    hej, a które mieszkanie kupiłeś, bo my także jesteśmy nabywcami fajnego lokalu z ogródkiem i miło byłoby za wczasu poznać przyszłego sąsiada :D może jakieś bro na miłe poznanie :) Napisz na priv. W kwesti firmy to potwierdzam opinię kolegi, nie mamy żadnych zastrzeżeń - pomogli mi przy kredycie, współpracują z dobrymi fachowcami w tym zakresie i sami są też elastyczni jeśli chodzi o terminy płatności.
  • pomatol 25.10.16, 22:20
    Pozdrawiam biuro sprzedazy ;)
  • gawron-mateusz 09.12.16, 18:19
    Z tego co widać, to teraz naprawdę ruszyli że sprzedażą i najlepszych mieszkań zaraz już nie będzie… Budowa też idzie do przodu, ostatnio widziałem ich filmik z postępów prac z taka fajna babeczką, która coś tam plotła… Widać, że się starają…Ale ja jednak na Anin się nie zdecydowałem, bo termin realizacji w 2018 roku mnie nie urządza…Ucieszyłem się, że mają także kilka innych inwestycji na Grochowie z szybszym terminem oddania – jestem na etapie oglądania ich realizacji…
  • dagmara818 25.01.17, 12:31
    Faktycznie sporo mieszkań już sprzedali… Zwłaszcza teraz kiedy koniec MDM nadchodzi wielkimi krokami… U nas się naszczeście jeszcze załapać na ten program. Fajne u nich jest to, że ceny są widoczne na stronie, że przez telefon można wszystkiego się wywiedzieć, a nie trzeba jechać koniecznie na spotkanie jak w innych firmach…I dlatego jak ja kupowałam u nich mieszkanie to nasze pierwsze spotkanie dotyczyło podpisania od razu umowy rezerwacyjnej… A postępy prac na budowie śledzę na bieżąco, bo codziennie tamtędy przejeżdżam…Czytałam gdzieś na innym forum, że oddają mieszkania w dobrym standardzie – mam nadzieję, że i tutaj tak będzie…
  • t.medeusz 31.01.17, 10:46
    Będzie… Ja przed zakupem mieszkania w tej inwestycji pojechałem zobaczyć ich dwie ostatnie realizacje (jakiś bloczek na Pradze Północ i drugą na Kordeckiego) i dowiedziałem się, że pracują z tą sama firmą budowlaną. Solidny standard.
  • belutti 01.02.17, 13:32
    Gdyby to była druga lub trzecia linia zabudowy, to można byłoby się zastanawiać.
    Inwestycja powstaje przy głównej ulicy i tuż obok linii kolejowej...
    Dla mnie odpada.
  • sektretarz 10.03.17, 15:51
    belutti napisał:

> Gdyby to była druga lub trzecia linia zabudowy, to można byłoby się zastanawiać
    > .
    > Inwestycja powstaje przy głównej ulicy i tuż obok linii kolejowej...
    > Dla mnie odpada.

a dla mnie odwrotnie. Anin to nie wieś, tylko Warszawa a w Warszawie trudno mieszkać w cichym miejscu na odludziu – przepraszam, że tak do ciebie pisze ale trochę uraził mnie Twój post – ja akurat mieszkam przy Szpotańskiego przy torach i właśnie to jest najlepsze – 3 minuty do kolejki, 20 minut samochodem do centrum. Lux. A hałasu w ogóle nie słyszę.
  • sumillowscy 04.05.17, 17:14
    Jeden lubi tak, a drugi lubi siak…mnie akurat bliskość stacji SKM cieszy i uważam to za duży plus, a poza tym Anin to się w ogóle w ostatnich latach bardzo zmienił na korzyść i mam wrażenie, że jest to coraz bardziej modne miejsce zamieszkania…
  • j_tomica 07.06.17, 13:20
    mnie też się to podoba, bo z jednej strony jest cisza, spokój i las, a z drugiej naprawdę szybko mogę dojechać do pracy…na Ochotę jadę SKM niecałe 30 minut…
  • reczuk.renata 12.06.17, 19:35
    trochę mnie denerwowało, że cały Wawer obwiesili swoimi reklamami - ile tego można?
  • mariusz.878 16.06.17, 11:26
    Ja akurat dzięki tym reklamom kupiłem w Anin Park mieszkanie... bardzo dobra lokalizacja i budynek niby 50 mieszkań a całkiem kameralny... sprzedawcy mają bardzo dużą wiedzę o Aninie i w ogóle o tym co się w okolicy dzieje... naprawdę zamiast gadek typu "fajnie", "uroczo" zaserwowali mi porcję naprawdę użytecznych informacji o dzielnicy. Duży Plus za to.
  • inka.1982 28.06.17, 12:06
    Właśnie mam zamiar się wybrać tam na miejsce i zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Obawiam się właśnie hałasu najbardziej:-( Czy Szpotańskiego i kolej są bardzo uciążliwe? Obok jest też Parkuj i Jedz- nie będzie generował dodatkowego ruchu przy budynku?

Sama mieszkam teraz na Pradze Południe ( okolice szpitala na Grenadierów) i w cichym miejscu😊. Ale po moich wcześniejszych doswiadzczeniach w Warszawie na pewno nie wybrałabym żadnej inwestycji przy torach tramwajowych. Dlatego martwi mnie ta pierwsza linia zabudowy....bo poza tym jestem na tak:-)

Może ktoś się wypowie kto już tam kupił mieszkanie i z jakiej strony jest lepiej wybrać- Od Szpotańskiego czy Pozaryskiego?
    Pozdrawiam!
  • kenig12 12.07.17, 12:14
    Skarbie, jeżeli boisz się torów to chyba logiczne, że należy wybrać mieszkanie od drugiej strony, czyli Pożaryskiego. Ja sam mieszkam w sąsiedniej inwestycji Real Investu (jeszcze bliżej Park and Drive) od strony torów i mimo że mam małe dzieci na hałas wcale nie narzekaliśmy. To co mnie stamtąd wygania, to strasznie słaba jakość budynku. Dlatego obserwuje HM INWEST i Anin Park i u nich chyba kupię mieszkanie. Znajomi kupili w jakimś ich budynku na Pradze i mają dużo lepszy standard niż ja.
  • gniezdziewicz 24.07.17, 14:48
    A teraz to w ogóle mają promocję, że do mieszkania dorzucają wycieczkę. W sumie fajny pomysł.
  • marekniemcz 01.09.17, 21:22
    potwierdzam, promocja działa :) kupiliśmy mieszkanie i właśnie wróciliśmy z wycieczki... bez żadnej wtopy :)
  • jagoda_kur 07.09.17, 11:49
    i ze sprzedażą jakoś ruszyli, myśmy czatowali na jedno mieszkanie, ale moja druga połówka tak się długo zastanawiała, że w końcu ktoś sprzątnął nam je sprzed nosa... :(
  • deviss 12.09.17, 17:04
    no właśnie, niby Anin a jednak sprzedają...
  • nar17 20.09.17, 10:24
    a co masz do Anina? Zobacz ile tam się dzieje, ile jest knajpek, restauracji, parków... Centrum sportowe przy V poprzecznej (basen, silownia, lodowisko), albo Galeria Handlowa w starej fabryce... jestem aninininem z urodzenia i wprost do furii doprowadzają mnie takie wpisy jak tego głupka poniżej... A cieszę się, że są firmy które budują mieszkania w Aninie, bo to zawsze podnosi prestiż okolicy.
  • kryssi9 03.10.17, 14:36
    ja promocję wyjazdu zamieniłam na korzystny rabat (a podobno wcale nie dają :P), a że jestem samotną matką z dzieckiem to ta ulga bardzo nam się przydała.. Cieszę się z tego miejsca, bo cisza spokój, blisko przedszkola a ja w zasadzie pracuję stacjonarnie z domu... Chętnie poznam przyszłych sąsiadów...
  • adam_janczyk 19.10.17, 12:54
    no jak nie pojechałaś na Dominikanę, to cenę pomniejszyli o koszt :) Będę zatem pierwszym Twoim sąsiadem, który Cię tutaj wita :) Obserwuję pilnie postępy prac na budowie, opinie o Grupie Inwest, realizowane przez nich budynki i na prawdę trzymają poziom... Podobno do końca roku mają zakończyć budowę w Aninie, to będzie kwartał przed terminem!!!
  • marekniemcz 26.10.17, 15:12
    trochę z elewacją im się przedłuża, nawet zacząłem się obawiać, ale jak zobaczyłem ile jest w środku zrobione, to chyba naprawdę do końca roku zakończą budowę :)
  • tubierzek 05.11.17, 16:57
    chyba trochę popuścili pasa, bo podobno można w tej inwestycji negocjować ceny... Ja dostałem rabat prawie dziesięć tysięcy... o standard się nie martwię, bo to nie jest moje pierwsze mieszkanie od Grupy Inwest i wiem, że szału u nich nie ma, ale wszystko solidnie i porządnie... no chyba, że ten rabat dostałem dlatego, że jestem ich stałym klientem :)
  • jagoda_kur 18.12.17, 15:41
    Chyba wyjątkowo w Aninie dali Ci rabat, jako stałemu klientowi. My próbowaliśmy na Domeyki to są nieugięci jeśli chodzi o cenę :( ...
  • stanbilo 18.11.17, 21:02
    nie wiem co widziałeś w środku i jakie masz doświadczenie, ale na moje oko to nie zdążą w tym tempie do wakacji; budowa niechlujna, tablica budowlana niewypełniona (oj szykuje się mandacik) i coś podobno niehalo z tym pozwoleniem na budowę
  • marekniemcz 25.11.17, 21:28
    W środku widziałem zrobione tynki a w części mieszkań nawet już malowanie. Faktycznie z elewacją muszą zdążyć zanim nadejdą mrozy.
  • nar17 08.12.17, 09:52
    Sam widziałem to pozwolenie na budowę, a ponieważ przy zakupie mieszkania brałem kredyt w banku, to bank to dokładnie weryfikował i decyzja jest ostateczna, co może być z nią nie tak? Oj chyba kolega robi tutaj czarny PR - kiedy dostaniemy od Pana ofertę zakupu mieszkania w Pana inwestycji?
  • inspex2 20.07.17, 11:12
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl
  • damtar 10.01.18, 11:45
    Czy jest ktoś tutaj, kto kupował mieszkanie z ogródkiem? Polujemy na ostatnie mieszkanie które tam zostało na parterze - nr 5. Tylko zastanawiam się czy można na działce postawić altanę i np. drewutnię na chociażby kosiarkę?
  • nar17 10.01.18, 17:14
    No jasne, że tak - przecież to Twoja własność, to tak jakbyś pytał się czy na balkonie możesz postawić ławkę do siedzenia :P Tam są fajne mieszkania z ogródkami, ale niestety jak my kupowaliśmy to zostały same duże, choć w dobrej cenie. Niestety nie dostaliśmy kredytu na coś większego :(
  • damtar 15.01.18, 14:20
    nar17 - Ok, to fajnie. No mieszkanie ma ponad 100m2, ale w tej okolicy 5990zł za metr to super cena, tym bardziej, że blisko SKMka.
  • stanbilo 17.02.18, 00:38
    to co damtar, kupiłeś? super okazja !
  • stanbilo 28.02.18, 00:25
    ależ damtar ,już kończy się luty a ty nie łyknąłeś tej okazji? damtar, przegrałeś...
  • grublon 06.03.18, 21:03
    Już mamy marzec a tak atrakcyjne mieszkanie jeszcze w sprzedaży?! Niemożliwe! Taka okazja. Ale grupa inwest angażuje się mocno w inicjatywy prospołeczne więc może nie mieli czasu go sprzedać :)
  • stanbilo 28.02.18, 00:29
    absolutnie się nie przejmuj - akurat dla lokalu nr 5 w zupełności wystarczą nożyczki do paznokci zamiast kosiarki; nie wiem z kim rozmawiałeś, albo jakie rysunki widziałeś, ale altana, drewutnia?
  • jagoda_kur 06.02.18, 09:01
    Czy ktoś korzystał ze zniżki na kartę dużej rodziny? Podobno można dostać aż 2,5% rabatu?
  • ppii5 25.02.18, 09:06
    Tak, my skorzystaliśmy z tego rabatu i faktycznie dostaliśmy zniżkę, więc działa.
  • stanbilo 28.02.18, 00:33
    ppii5, skorzystaliście z tego rabatu? działa? super! a jak duża rodzina i które mieszkanie mniej-więcej?
  • ppii5 02.03.18, 10:30
    Witaj. Tak kupiliśmy mieszkanie trzypokojowe 66m2 i dostaliśmy 2,5% zniżki niestety tylko na mieszkanie, tzn. bez garażu i komórki, ale zawsze to coś. Deweloper ma wymóg, że przy umowie trzeba pokazać minimum 5 kart DR - my niestety zgubiliśmy jedną dla najmłodszego syna i trzeba było wyrabiać drugą co trochę pokomplikowały sprawy, ale suma sumarum się udało i zaoszczędziliśmy jak liczyliśmy ok. 10 000zł więc fajnie. Ty też masz trójkę dzieci?
  • dawicki.m 05.03.18, 13:16
    super, fajnie że ten program się upowszechnia nawet na rynku budowlanym. Grupa inwest sporo angażuje się w różne inicjatywy prospołeczne, to duży plus.
  • marekniemcz 23.03.18, 17:41
    Właśnie otrzymałem powiadomienie o rozpoczęciu przedostatniego etapu inwestycji. Odbiór ma być podobno już na przełomie kwietnia/maja :) Mam nadzieję, że standard będzie podobny jak na szklanych domów. Czytałem ostatnio opinie i podobno było mało usterek, oby u nas też tak było...
  • edd11 10.04.18, 14:06
    Z tego co wiem to mają nowego inżyniera, który postawił do pionu wykonawców, więc możemy spać spokojnie.
  • oskarro70 13.04.18, 14:00
    Ja powiem tak: uważajcie jakiego dewelopera wybieracie, można się nieźle naciąć. Ja wybrałam takiego, którego polecili mi znajomi więc i ja go polecam. A jest to Home Invest. Współpraca wzorowa, mieszkanie w pełni odpowiada moim oczekiwaniom. Z czystym sumieniem mogę polecić Home Invest wszystkim, którzy pragną mieszkania w wysokim standardzie i spodziewają się rzetelnej i terminowej realizacji.
  • magnezik23 25.04.18, 12:00
    Ja opiszę moje pozytywne doświdczenie z deweloperem Home invest. Współpraca z tym deweloperem od początku przebiegała bardzo dobrze. Wszelkie kwestie formalne były na bieżąco realizowane. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Odbiór mieszkania przebiegł pomyślnie, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania. Szczerze mogę polecić Home Invest kolejnym potencjalnym klientom. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca będzie przebiegałą równie dobrze.
  • edd11 07.05.18, 15:16
    Lada moment kończą budowę :)
  • ppii5 11.05.18, 14:22
    Już ukończyli !!! My już odebraliśmy zawiadomienie o terminie odbioru mieszkania, a podobno wiele osób już odebrało. Ciekawe jak standard?
  • inka.1982 11.05.18, 15:25
    Witam:-)
    Rozważamy z mężem kupno mieszkania w tej inwestycji i mam kilka pytań do osob, które już kupiły tam mieszkanie. Czy istnieje jakieś forum mieszkańców lub grupa FB? Byłabym wdzięczna za kontakt.
    Niestety nie korzystam z maila gazetowego, więc będę wdzięczna za info na maila: malstopka@gmail.com
    Z góry dziękuję !
  • inka.1982 13.05.18, 23:28
    Podbijam:-)
    Można prosić kontakt mailowy do Pani/Pana:-)
  • malwia88 14.05.18, 15:09
    Potwierdzam. Mieszkanie odebrane w zasadzie bez zarzutu. Kilka dosłownie drobnym poprawek, jeden tylko zonk w postaci zbyt wysokiego umiejscowienia gniazdka, ale obiecali to szybko poprawić. Całość wypadła bardzo sprawnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są super tynki - wystarczy tylko pomalować i mieszkać, nie trzeba żadnych gipsów, gładzi itd.
  • zadowolony_anin 17.05.18, 10:47
    Mieszkanie odebrane bez żadnych uwag - trochę bujaliśmy się, aby móc umówić się na termin odbioru, ale byli bardzo elastyczni i w sumie odbieraliśmy mieszkanie późnym wieczorem, za co ogromny plus, że się tak udało :) Fajny blok, oddany w terminie, co cieszy - jestem bardzo zadowolony.
  • inka.1982 17.05.18, 20:27
    A czy jest jakaś grupa na FB lub możliwość kontaktu poprzez e-mail?
    Pozdrawiam !
  • malwia88 18.05.18, 11:44
    Dzień dobry. Nie ma z tego co wiem żadnej grupy na FB. W razie pytań, proszę o kontakt na e-mail: malwia88@gazeta.pl
  • inka.1982 18.05.18, 15:18
    Wysłałam wiadomość na podanego maila . Będę wdzieczna za odpowiedz :-)
  • inka.1982 22.05.18, 16:10
    Witam,
    Wysłałam maila i brak odpowiedzi :-(((((
    Pozdrawiam!
  • korte88 24.05.18, 12:51
    Potwierdzam, moje mieszkanie też bez wad - wszystko OK.
  • tomkill411 23.05.18, 13:20
    POMOGĘ W ZNALEZIENIU NAJLEPSZEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO.
    DZIAŁAM NA RYNKU JUŻ 10 LAT, ZAJMUJĘ SIĘ TAKŻE REFINANSOWANIEM KREDYTÓW
    KREDYTY BEZ PROWIZJI
    MARŻA JUŻ OD 1,69 %
    doradca411@gmail.com
    Proponuję najlepsze oferty spośród 20 banków na rynku
  • kryssi9 30.05.18, 15:55
    Wczoraj odebrałam w końcu swoje M w aninie - jestem bardzo zadowolona, bardzo drobne nieliczne usterki. Ciekawe czy pomyślą coś nad zielenią, bo póki co coś mało drzewek i krzewów, a na wizualizacjach były, pewnie jeszcze będą uzupełniać. Jak ktoś coś wie to proszę dać znać.
  • olszak_ala 21.06.18, 11:35
    A my w lipcu już będziemy mieszkać :) fachowcy kończą ostatnie szlify - chcemy od września posłać dziecko do pobliskiej szkoły. Cieszę się już na dojazd do pracy kolejką, bo obecnie dojeżdżam z Wilanowa autobusem do centrum w okolice Chałubińskiego i jest to szczególnie w upalne dni, jak droga do kamieniołomów, a wg rozkładu SKM od nas z Anina do Śródmieścia - 22 minuty w klimatyzowanym pociągu :) To był między innymi główny powód, że kupiliśmy tutaj mieszkanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.