Dodaj do ulubionych

Soffia Development

06.05.16, 15:20
Czy ktoś z Was interesował się lub trafił przypadkowo na informacje o Soffia Development? Z tego co wiem jest to nowy developer. Budują w Nowej Iwicznej pod Warszawą osiedle Sofia i niestety nigdzie nie mogę znaleźć nic na ich temat.

Z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • ezust 11.05.16, 09:42
    Witaj,
    wszystkiego się dowiesz na stronach:
    rynekpierwotny.pl/oferty/soffia-development/osiedle-sofia-piase
    soffia.eu/
    Pozdrawiam,A.N.
  • ezust 11.05.16, 09:43
    Witaj,
    wszystkiego się dowiesz na stronach:
    rynekpierwotny.pl/oferty/soffia-development/osiedle-sofia-piase
    soffia.eu/
    Pozdrawiam,A.N.
  • mikolajx1 11.05.16, 09:54
    Przykro mi, ale nie pomogłaś/eś. Na tej stronie ma nic o deweloperze. Właśnie z tej strony znalazłem ogłoszenie o tej inwestycji. Szukam jakichś informacji konkretnych.

Dzięki za chęci.
    Pozdrawiam
  • adamjj11 14.05.16, 11:08
    Ostatnio oglądaliśmy tą inwestycje. Po spotkaniu w biurze sprzedaży mąż sprawdził informacje o deweloperze i naszym zadaniem wszystko jest w porządku. Firma co prawda nowa ale bez zadłużenia i kredytów.. Dodatkowo pobieżnie sprawdziliśmy też info o wykonawcy i wydaje się wszystko ok firma od kiku lub kilkunastu lat w branży, dobre opinie czysta sytuacja prawna..
  • mikolajx1 16.05.16, 13:33
    Dzięki adamjj11, interesujecie się tą inwestycją bardziej na poważnie? Jeżeli tak to mógłbym prosić jakiś kontakt? Może wymienimy nasze uwagi - pewnie pomoże to w decyzji :). Mój mail: miko2206 @gmail.com (bez spacji przed @).

Dzięki!
  • znamtenstan 18.05.16, 20:06
    Cześć,
    Ja niestety nie mam dobrego zdania ani o developerze ani o inwestycji.
    Jakiś miesiąc temu skuszony ceną pojechałem zobaczyć inwestycję i porozmawiać z przedstawicielem dewelopera.
    To co mnie zraziło jeśli chodzi o lokalizację:
    - zawracające samoloty nad inwestycją
    - pociągi tuż obok, które głośno sygnalizują wjazd na przejazd kolejowy niestrzeżony.
    Po rozmowie z przedstawicielem okazało się, że to bardzo niekompetentna osoba. Niewiele wiedziała o samej inwestycji-"jeszcze nie wiadomo jakie będzie ogrodzenie", o terminie wykonania "jak pogoda pozwoli to pod koniec roku", o technologii wykonania itd...
    Zrezygnowałem, bo jak to mówią: pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci dla siebie. Soffia development właśnie buduje pierwszą swoją inwestycję (Nowa Iwiczna).
  • piotrek214214 26.05.16, 10:23
    Cześć,

Kupiłem tam segment jako jeden z pierwszych Klientów. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji z chęcią Ci je udzielę. Posiadam również prospekt informacyjny co w tym przypadku może dużo wnieść do uzupełnienia wiedzy merytorycznej na temat budowy. Fakt, deweloper na samym początku był trochę roztrzepany. Dużo rzeczy nie wiedział. Jeżeli chodzi o sam dom to weryfikowałem to przy pomocy mojego taty, który prowadzi własną firmę budowlaną. Jedyna uwaga to parapety z konglomeratu, których nie warto montować, ale tak jak pisałem. Potrzebujesz informacji daj info.

Pozdrawiam.
  • mikolajx1 07.06.16, 05:47
    Hej Piotrek, my też zdecydowaliśmy się na kupno. Możesz podać swój email lub napisz na mój mikolajlg@gmail.com . Warto pozostać w kontakcie i wymienić wiedzę/uwagi. Dzięki!
  • piotrek214214 08.06.16, 22:05
    Mikołaj,

Wysłałem Ci wiadomość. Również uważam, że to dobry pomysł.

Pozdrawiam,
    Piotrek
  • mikolajx1 11.06.16, 17:32
    Hej,

niestety nic do mnie nie doszło. Możesz podać email? Napiszę do Ciebie. Jeśli nie chcesz podawać tutaj jakiegoś prywatnego to zrób na szybko jakiś adres i w mailu wymienimy dane.

Pozdrawiam,
    Mikołaj
  • piotrek214214 01.07.16, 12:43
    Hej,

Przepraszam, że tak długo to trwało. Napisz proszę do mnie p9.wilczek@gmail.com
  • piotrek214214 01.07.16, 12:43
    taki meil na szybko :)
  • piotrek214214 25.08.16, 14:46
    Drodzy,

Jeżeli trafią tutaj kolejni chętni na zakup nw. ww. inwestycji z chęcią pomogę. Na kontakt czekam pod adresem p9.wilczek@gmail.com. Tak jak pisałem sam jestem już szczęśliwym posiadaczem segmentu :)
  • kowal3005 18.10.16, 19:40
    a czy możesz coś więcej napisać. dla mnie tj trochę dziwne, że syn z matką zakładają firmę i czy przypadkiem nie chca oszukać?
  • aniam1992 15.11.17, 11:30
    Dzień dobry - czy mogę się odezwać na maila z pytaniami? Zastanawiam się nad zakupem segmentu od tego dewelopera w ich nowej inwestycji i z chęcią dowiem się jak się mieszka już na gotowym osiedlu :)
  • olani 18.10.16, 23:03
    www.wykop.pl/link/3406305/deweloper-warszawski-inwestplan-sp-zo-o/
  • moye888 21.09.17, 10:47
    Czy możecie polecić tego dewelopera? Widzę że, strona już dobrze rozbudowana a zaledwie rok jest na rynku.
  • aniam1992 15.11.17, 11:29
    Dzień dobry - czy mogę się odezwać na maila z pytaniami? Zastanawiam się nad zakupem segmentu od tego dewelopera w ich nowej inwestycji i z chęcią dowiem się jak się mieszka już na gotowym osiedlu :)
  • krzystof_luk 10.01.18, 20:55
    Cześć, rezerwowałaś może segment u tego dewelopera? Również się zastanawiam i poszukuję opinii.
  • kamczi92 03.02.18, 12:01
    czesc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.