Dodaj do ulubionych

URSA Smart City / Unidevelopment S.A. co sądzicie?

19.04.16, 12:31
Dzień dobry,
Czy ktoś z Państwa słyszał o inwestycji URSA Smart City na Ursusie, którą buduje Unibep?
Czy mają Państwo jakieś doświadczenie z tym developerem albo może ktoś u nich rezerwował już mieszkanie?
Edytor zaawansowany
  • fiszka336 22.04.16, 14:32
    witam, ja zarezerwowałam. jak na razie jest ok, wszystko pokazują tłumaczą , odpowiadają na kazde pytanie
  • abecadlo888 22.04.16, 14:41
    @fiszka336, a czy negocjowałeś w jakiś sposób warunki aktu notarialnego?
  • pkowalski.84 25.10.16, 12:44
    Witam,
    chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
    Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
    Piotr 889 228 440
  • pkowalski.84 29.03.17, 10:54

Oferuje pomoc podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
    Piotr 889 228 440
    www.facebook.com/Odbiory-mieszkań-Warszawa-254067855006519/?ref=bookmarks
    www.odbior-mieszkan.pl
    Warszawa i okolice
  • mikossswpr 30.10.18, 13:05
    Witaj! Jestem na etapie umowy przedwstepnej na lokal w Smart city. Jednak martwi mnie to, że przedwstepna bedzie w listopadzie, zapłata całości i wydanie lokalu w lutym/marcu. A akt notarialny końcowy dopiero najwczesniej w sierpniu. Czy to jest normalne? Co jeśli developer popadnie w kłopoty w ciągu tego pół roku? Bez aktu nie jestem właścicielem, a kasę trzeba dac do marca. Czy u was też tak jest?
  • belutti 05.11.18, 16:12
    Samoloty nie hałasują ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.