Dodaj do ulubionych

Osiedle Wawer,deweloper Menos

25.01.15, 16:02
Poszukuję osób które zarezerwowały mieszkanie budowane przez firmę Menos oraz wcześniejszego dewelopera na osiedlu Wawer. Proszę o informację czy sprawdzaliście Państwo wiarygodność tego dewelopera?Czy uregulowana została sprawa własności gruntu? Czy nie niepokoi Panstwa bliskość budowanego węzła komunikacyjnego?
Edytor zaawansowany
  • rock-y123 26.01.15, 21:32
    Witam, również szukam info o osiedlu Menos w Wawrze. Czy tam trwają obecnie jakieś prace??? Z moich obserwacji budowa stoi w miejscu lub jest bardzo, bardzo mozolnie prowadzona a oddanie osiedla na czerwiec 2015? Mało czasu a tyle pracy - coś tu jest grane???
  • mark170 27.01.15, 08:03
    A kiedy dokladnie Pan tam byl i zaobserwowal ze budowa stoi w miejscu?
  • rock-y123 27.01.15, 21:27
    zapraszam na priva ROCKY123-42@wp.pl
  • naiwna44 11.11.15, 00:00
    Czy inwetsycję Dąbrowa oddano już do użytku? ktoś wie? miał być czerwiec 2015...
  • marlena232 01.02.15, 21:42
    Witam zarezerwowałam , mieszkanie u tego właśnie dewelopera . Dla mnie dużym plusem jest ten węzeł , dodam że przeprowadzać się będę z za wiązownej , a dojeżdżam do pracy na Wilanów , i się nie mogę doczekać kiedy Hanka zbuduję tą trasę . Tak termin oddania też mam na czerwiec , ogólnie chyba przez ten okres i pogodę to na większości budowli praca jakoś nie idzie pełną parą , kiedy rezerwowałam to były praktycznie fundamenty , a na tą chwilę jest duża różnica . Jak na razie jest okej
  • oszusciipl 16.11.17, 22:23
    Bankruci i oszuści. Mafia
  • rock-y123 04.02.15, 21:20
    Rzeczywiście forum jest kontrolowane przez portal a negatywne wpisy o Deweloperze są usuwane np. jeszcze wczoraj był tu wpis od użytkownika, który pisał ostrzeżenie o firmie Menos. Proszę zachowac szczególną ostrożnośc w transakcjach.
  • warszawiak19841 25.06.15, 16:00
    witam.posiadam dom u tego wlasnie developera.mam kilka pytan dotyczacych przylacza wdno-kanalizacyjnych, elektrycznych, i gazowych.
    prosze o kontakt warszawiak19841@wp.pl
  • pkowalski.84 30.01.16, 12:29
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
  • oszusciipl 16.11.17, 22:24
    Oszuści
  • oszusciipl 16.11.17, 22:25
    Bankruci
  • oszusciipl 16.11.17, 22:26
    Czy oni jeszcze nie siedzą?
  • oszusciipl 16.11.17, 22:26
    Dawno powinni
  • nowi_cusz 10.10.18, 14:20
    A może fedezu.pl. Jak dla mnie budują najlepsze osiedla na naszym rynku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.