Dodaj do ulubionych

Mala Praga i Osiedle Praha

01.11.14, 23:15
Co myslicie o tych dwoich inwestycjach?
Rozwaza ktos tam kupno?
Edytor zaawansowany
  • 1fiolet 04.11.14, 17:01
    Prawie się zdecydowałam na mieszkanie w małej Pradze...no ale jak coś jest tanie to podejrzane...ulicą wiatraczną będzie szła obwodnica śródmieścia,ogromna 8 pasmówka z ekranami. Mają rozpocząć budowę w 2018 roku. Poszukaj w sieci. Osiedle praga to w ogóle z oknami na ekrany a mała praga raptem 50 m od ekranu.., fizycznie to sprawdzałam. z bólem serca musiałam zrezygnować choć mieszkanie bardzo mi się podobało.
  • pomatol 04.11.14, 19:31
    Dziekuje za informacje. Faktycznie taka duza ulica bedzie uciazliwa, chyba nie warto mimo nizszej ceny :/
  • mare-ksy 24.11.14, 16:24
    Na pewno warto odrzucić tą inwestycję bliżej ulicy wiatracznej , będzie tak jak ktoś już tu wspomniał prawdopodobnie www.siskom.waw.pl/mapy/obw-sr/obwodnica-pragi-etap-I-w2-3.JPG
    te puste miejsca to planowane inwestycje

na minus również

- bliskość torów
    - duża odległość do przystanku
    - planowana stacja metra to minimum 10 lat :) o ile w ogóle
  • iluminka1 23.06.15, 16:46
    Może to zainteresuje rodziców małych dzieci - na osiedlu Mała Praga będzie otwierać się nowe przedszkole (na rogu pomiędzy ulicami Chrzanowskiego i Przeworską). Można zapisywać się już do grup: przedszkolechrzanowskiego.pl/.
  • pkowalski.84 11.09.16, 16:36
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
  • milli63 09.06.18, 15:49
    Obecnie nie wiadomo, czy i w ogóle obwodnica śródmiejska tam powstanie. Sądzę, że wiele rzeczy dotyczących losów tej obwodnicy może rozstrzygnąć się dopiero po wyborach samorządowych. A może zrezygnują z tego projektu? W końcu budowa takiej obwodnicy jest kosztowna ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.