Dodaj do ulubionych

Volumetric - Conrada 5

26.07.13, 13:26
Dla porządku zakładam temat o nowej inwestycji Volumetric.
Conrada 5 (obok kościoła w stronę z Lidla).
Chyba jeszcze nic nie wiadomo poza tym, że coś będzie :)

www.conrada5.pl/
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 26.07.13, 14:31
    na razie są to prace czysto koncepcyjna, zbierają cała dokumentację. więcej informacji będą podawać po wakacjach, rezerwacje mają ruszyć we wrześniu.
  • Gość: as IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.07.13, 01:03
    wiele się nie spodziewam, na Sokratesa naćkali niezły mordor
  • Gość: nesti IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.13, 00:08
    a tutaj też napisali o tym osiedlu
    property24.com.pl/conrada-5
  • Gość: pika IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.13, 01:21
    Ktoś chyba na głowę upadł projektując tego typu inwestycję obok gigakołochozu pt. osiedle Chomiczówka straszące na kilometr swoimi blokhauzami, po drugiej stronie lądowisko Babice i złomy turkoczące bardziej wku...jąco niż odrzutowce na Okęciu, gratis planowana nowa wylotówka na Gdańsk... pogratulować inwestorowi wyboru działki!
  • conrada 24.11.14, 20:24
    pika...
    Piszesz, że osiedle SM Chomiczówka to kołchoz, w sąsiedztwie którego nie warto budować...
    Weź jednak pod uwagę, że ten kołchoz ma sporą infrastrukturę... jest zieleń, są tereny rekreacyjne, place zabaw, przedszkola, szkoły, sklepy, bazar, dobra komunikacja.. Poza tym bloki z tego jak to nazwałeś "gigakołochozu" usadowione są w całkiem niezłych odległościach... nie tak jak w nowo budowanych kompleksach... (wystarczy spojrzeć co się zaczęło dziać na Sokratesa/Nocznickiego... nie mówiąc już o np. Miastaczku Wilanów itp..). Dzięki terenom SM Chomiczówka... mieszkańcy skorzystają z całkiem niezłego zaplecza gotowej i nieźle funkcjonującej infrastruktury... a to jest ważne.
  • Gość: Awieuro IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.13, 19:27
    Podobno prace ruszają grudzień/styczeń. Przymierzam się do jednego z mieszkań.
    Pozdrawiam
  • Gość: bielan IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.13, 14:09
    A Shiraz Trio nie miało być budowane w tym samym miejscu?
    Gdzie to się wszystko pomieści? Strasznie dogęszczają te rejony. Niedługo nie będzie miejsca tam szpilki wcisnąć.
  • Gość: Awieuro IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.13, 16:21
    Shiraz też ma tu być. Gdzie teraz nie zagęszczają...patrz Sokratesa czy żoliborz przy arkadii. Tam to dopiero okno przy oknie
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 14:47
    Był już może ktoś u Nich i z nimi rozmawiał?

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:10
    Co byś chciała wiedzieć.
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:16
    W jakiej formie podpisywana jest umowa na mieszkanie, czy w formie aktu notarialnego? Jaki jest ten akt, (jeśli się da to chciałabym go przeczytać zanim do nich pójdę). Czy jest jakaś możliwość negocjacji ceny, ewentualnie promocje?

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:20
    Jak na razie umowy są rezerwacyjne. W styczniu mają być deweloperskie jak dostaną pozwolenie na budowę. Zero negocjacji cenowych.
    Pozdrawiam
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:22
    A są jakieś koszty rezerwacji?

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:25
    2tyś. Negocjować możesz z transzami tak jak ci będzie odpowiadało w przyszłości...
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:33
    A czy wiesz może jakie są koszty komórki lokatorskiej, gdzie są usytuowane komórki? A jeśli Nabywca zrezygnuje z zakupu podczas trwania umowy rezerwacyjnej zaliczka jest zwracana 100%? W jakim czasie trzeba zapłacić opłatę rezerwacyjną? Przepraszam za ilość pytań ;)
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:38
    Komórka 4tyś m2 brutto. Komórki przy miejscach postojowych w garażu podziemnym. Jak zrezygnujesz to masz zwrot w 100%. Płacisz jak sobie z nimi ustalisz. Nie szkodzi, kto pyta nie błądzi;)
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 15:44
    Bardzo dziękuje za odpowiedź. A czy jeśli Kupuje się wszystko jednocześnie (komórkę, miejsce postojowe i mieszkanie) to czy oferują jakąś zniżkę? Coś jest wiadomo o tym co będzie na inwestycji? tzn. plac zabaw, sklepy itp? A jakieś opinie Developerze?

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 16:05
    Trzeba próbować negocjować. Plac zabaw wątpię. Sklepy pewnie tak. Jakieś małe zainteresowanie na forach obserwuję co do tej inwestycji.
    Pozr
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 16:10
    Też mi się wydaje, że mało osób pisze, ale może to nie jest kwestia zainteresowania, ale odwagi napisania postu. Zastanawiam się nad tą inwestycją, bo jak dla mnie lokalizacja jest bardzo dobra. Ni znam jednak renomy developera. Jeśli mogę zapytać rezerwowałaś/eś mieszkanie w tej inwestycji?

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 16:20
    Zaklepałem komplet ale jak nie rozpoczną budowy wiosną to się wycofam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Deweloper hm. Nie jest źle, tak myślę. Warto popytać na sokratesa gdzie ostatnio budowali. Mi lokalizacja też odpowiada.
    Pozdr
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 16:25
    Ja właśnie się zastanawiam, w przyszłym tygodniu chce iść na spotkanie i wtedy podejmę decyzję. Byłam już na jednej rozmowie w Budimexie, Osiedle pod słońcem Etap II, ale jak radca prawny przeczytał akt notarialny to powiedział, żeby go nie podpisywać bo jest koszmarny i daje bardzo duże prawa developerowi np. że wszystkie zmiany w mieszkaniu muszą być konsultowane z developerem. Mam specyfikacja techniczną budynku/miszkań na Conrada dostałam ja mailowo od przedstawiciela. Ciekawa jestem jaki akt notarialny zaproponuje Volumetric.

pzdr
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 17:28
    Daj znać co z tym aktem.
    Pozdr
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 19:37
    Akt z Budimexu jest kiepsko napisany, w przyszłym tygodniu na spotkaniu na Conrada zapytam co i jak z aktami notarialnymi i dam znać co mi powiedzieli.

pzdr
  • Gość: Ania IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.12.13, 08:00
    To musisz poczekać jeszcze kilka miesięcy,wpłacić 2tys....po co kupować na rynku pierwotnym od nieznanego dewelopera? o problemach z tego wynikających,dowiecie się po fakcie Kiedy już będzie po transakcji i wszystkie fajne mieszkania w okolicy będą zajęte Proponuję poszukać na wtórnym i spac spokojnie
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 17:40
    Wszystkie powyższe posty są pisane albo z jednego biura albo ktoś sam zadaje pytania i na nie odpowiada.
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 19:39
    tak, masz w zupełności rację siedzę i pisze sama ze sobą...myśl nad swoimi wypowiedziami, albo nie wypowiadaj się publicznie.
  • Gość: Warszawiak IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.11.13, 23:24
    Żenujący pseudo-popis biura sprzedaży.
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 12:33
    Macie coś sensownego do powiedzenia na temat inwestycji, dewelopera, jakieś newsy, coś co wzbogaci wątek o nowe info będzie super. Nie to siedzieć cicho!
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.13, 19:22
    Napisz do mnie proszę maila na mantigsm@wp.pl, bo widzę, że nie ma tu sensu pisać. Napisze Ci na maila czego się dzisiaj dowiedziałam na spotkaniu z Developerem.

pzdr
  • Gość: sss IP: 193.105.35.* 21.11.13, 15:55
    rezerwowal juz ktos tam mieszkanie? jakie ogolnie sa opinie o firmie volumetric? tylko nie mowcie bym wygooglowal, szukam konkretnie osob ktore mialy stycznosc z ta firma :) pozdrawiam
  • Gość: Beti IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 17:48
    ja mam zarezerwowane tam mieszkanie, developer wydaje się być konkretny, ale to może być tylko wrażenie. Wcześniej nie miałam z nim styczności. Wiem, że budował osiedle na sokratesa.

pzdr
  • Gość: ego IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 19:43
    świetny developer, świetne mieszkania, rezerwuje.
  • Gość: alterego IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 19:43
    no co ty? ile
  • Gość: ego IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 19:44
    2, świetne rozkłady. Super widoki, dzwony biją obok.
  • Gość: alterego IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 19:44
    też muszę kupić, jutro idę.
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 20:00
    Ja tam lubię dzwony dlatego też zarezerwowałem;)
  • the_wicked_one 22.11.13, 11:12
    Jest spore forum na temat innej inwestycji tego developera - Wille Miejskie Ryżowa. Trochę inna skala budowy. Kupiłam tam mieszkanie w kwietniu, klucze odbieram w połowie przyszłego roku. Jak na razie z developerem wszystko ok (tfu, tfu, odpukać) - inwestycja jest budowana na czas, kontakt z nimi jest szybki i dość przyjemny. Zobaczymy oczywiście jak będzie po odbiorach, ale ja też miałam wątpliwości i przez zakupem poszłam na Sokratesa i pytałam mieszkańców o opinie.
  • Gość: Awi IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 17:06
    I jakie były opinie na Sokratesa?
  • Gość: xpow IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.11.13, 23:22
    sokratesa oglądałem - mordor straszny, przekubaturowane bloczydło sprzedawane jako hiper duper apartamenty za nieźle wyebane ceny

o dziwo, sprzedali to frajerom, bo negocjacje cenowe były możliwe w b. ograniczonym zakresie

ta inwestycja to przykład, że sprzedać można wszystko - nawet drogie pseudoapartamenty na poprzemysłowym terenie, w miejscu gdzie jeszcze 10 lat temu z uwagi na bliskość huty warszawa był zakaz mieszkaniówki, z lumpami w okolicy oraz zupełnym brakiem bezpłatnych miejsc parkingowych
  • Gość: awa IP: *.pragapld.waw.pl 25.11.13, 09:05
    A jak z gruntem pod tą nieruchomością? Czy nie ma hipoteki? Z Shiraz podobno jest w tym temacie nieciekawie.
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 16.12.13, 20:25
    Wiadomo kiedy to się ruszy?
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.12.13, 20:30
    Papiery są już złożone do urzędu i czekają na pozwolenie do dwóch miesięcy. Na początku marca ma ruszyć budowa.
  • Gość: Ania IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.12.13, 08:06
    Popieram! ale wiesz,tu chodzi o prestiż! mieszkanie w nowym budynku,blisko metra,osiedle strzeżone!...To nic ,że masz zajezdnię pod nosem i musisz wkładać stopery,żeby odpocząć Ot prymitywne,polskie myślenie.....
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.12.13, 08:40
    Możesz mi powiedzieć w ktorym miejscu ta zajezdnia tramwajowa? Bo nie mogę jej znaleźć.
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 16:17
    Zajezdnia autobusowa...a pod oknami przystanek a hałas uliczny od Reymonta Wybierz się na spacer,to znajdziesz Mieszkanie,to nie tylko klatka schodowa i pokoje ale przede wszystkim otoczenie...
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 16:25
    Jak się kupuje na pierwotnym,to u znanego dewelopera,w bloku,który stoi i za duże pieniądze Tanio zawsze pachnie szwindlem Skoro taki z Ciebie egzaltowany snob,ze Ci przeszkadza psia kupka ,to czemu nie poszukasz apartamentu w Centrum? Teraz każdy architekt Ci powie,że. tanio ,znaczy byle jak...pomyśľ,zanim napiszesz....
  • Gość: Ania IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.12.13, 23:38
    Poza tym,dlaczego każą płacić za rezerwację nie mając pozwolenia na budowę? To zamrażanie pieniędzy i strata czasu Skąd pewność,że je dostaną? do kwietnia sporo czasu a jaki bank udzieli kredytu na dziurę w ziemi? trochę ryzykowne....
  • racja89 18.12.13, 00:51
    Sprzedali frajerom choć wku...ająco działające blokowiska blisko
  • racja89 18.12.13, 00:52
    Oczywiście Sokratesa wiadomo Conrada 5 też nie lepsze miejsce
  • Gość: Ktoś IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.13, 18:42
    Piep.....rzy....cie bzdury to zapraszam na bródno!!!!
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 20.12.13, 19:09
    Conrada 5 super miejsce.
  • Gość: Dominika IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.13, 21:52
    Mi też się spodobało to miejsce. Znalazłam je na tej stronie property24.com.pl/conrada-5
    potem zapoznałam się szczegółowiej i wiem, ze tam kupię. Blisko lidl tramwaj i autobus a i do metra 114 jeździ często
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.12.13, 22:11
    Ja tak samo na 100% kupie. Jak rezerwowalem byłem pierwszy:-)
  • Gość: Bił IP: *.bartnet.pl 20.12.13, 22:21
    Wszędzie blisko(jak dla mnie) jeden blok, super układ pomieszczeń
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 26.12.13, 20:08
    I nie piszę z biura sprzedaży...;)
  • Gość: Ania IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.12.13, 23:32
    Rzeczywiście,super miejsce! za kilka lat będziesz przeklinać....hałas od ulicy,blok przy bloku,betonowa pustynia Byłam tam i natychmiast zrezygnowałam z rezerwacji Nie wiem ,na czym polega szał kupowania mieszkań w takim miejscu,chyba chodzi o prestiż,że nowy blok....i co z tego? mieszkanie to miejsce snu i odpoczynku,azyl..a tu nawet pieska nie ma gdzie wysadzić a ściany będą akustyczne,balkony z widokiem na ukice i spaliny Gratuluję wyboru! Ja wybrałam podobny metraż na rynku wtórnym,W sąsiedztwie parku i blisko stacji metra Słodowiec po niższej cenie
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 28.12.13, 11:39
    Super miejsce przy stacji Słodowiec. Jak się wchodzi do klatki to starą dupą śmierdzi, mieszkania nie remontowane od 40 lat, na trawnikach psia kupa na psiej kupie, nawet na chodnikach kupy...pełno meneli i cwaniaczków w dresach... Jedyny plus to Chińczyk.
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 12:07
    Poczekamy,cwaniaczku,kiedy Tobie sciany zaczną pękać ....Kup sobie zawczasu słuchawki bo jak sąsiad pusci bąka albo pokłóci się z żoną....ech, wolę zapach starej dupy na klatce a remoncik sobie zrobię jak ta lala i wyjdę z piesiem na kupkę do parku a nie między autami na parkingu
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 28.12.13, 13:00
    To chyba dom kupiłaś przy metrze że sąsiadów nie słychać. Mam nadzieję że należysz do tych osób co sprzątają po swoich psach.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.12.13, 13:12
    Dokładnie zgadzam sie z tobą Bil. Znalazłem ta zajezdnię rzeczywiście pod nosem prawie 2 km. "Bzdury wypisuje"
  • conrada 24.11.14, 20:59
    Ja do zajezdni autobusowej mam tyle co przyszli mieszkańcy Conrada5... i dla mnie bliskość do przystanku jest wręcz zbawienna. Wychodzę z domu ok 7 min przed odjazdem autobusu, wsiadam na pętli, siadam sobie wygodnie i jadę do pracy siedząc. Dwa przystanki dalej zaczyna brakować miejscówek w porannym szczycie. Ja tam się ciesze, że mam blisko.
  • jarosjaros 24.11.14, 21:08
    Witam mam pytanie czy ktoś już z Państwa umówił się na podpisanie umowy deweloperskiej - czytał umowę? Czy jest ok?
  • Gość: Ania IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 16:00
    A byłeś kiedys na Słodowcu? tam nie ma bloków przy metrze Są odpowiednio dalej Sprzątam po psie,ale jesli Ty uważasz,ze kupy są problemem tylko na podwórkach z rynku wtórnego,to niezły z Ciebie snob
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 16:09
    Nie wiesz,co piszesz...Osiedle Słodowiec jest zamieszkałe przez rodziny nauczycielskie ze Spółdzielni Przedwiośnie Meneli i dresiarzy nie brakuje również na Conrada,przy Lidlu,gdzie często robię zakupy Kupiłam m w bloku z cegły,nie wielkiej płyty....na podłodze parkiet dębowy w dobrym stanie M wymaga niewielkiego remontu a koszty są niewspółmierne do wykończenia m w stanie deweloperskim Poczekamy aż budynek zacznie osiadać i będziesz miał pęknięcia na ścianach swojej pachnącej młodą laską klatce schodowej...Pozdrawiam
  • Gość: Bil IP: *.unregistered.net.exatel.pl 28.12.13, 16:47
    Mieszkam na słodowcu. To który to blok jest taki super...? jak one wszystkie takie same, meliniarskie.
    Pozdrawiam
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 17:37
    Zapewne na Conrada będziesz miał Wersal....nie wszystko złoto.....wszędzie to samo,towarzystwo mieszane Myślisz schematycznie i nosek trzymasz zbyt wysoko....zapewne młodyś jeszcze a mieszkanko finansują Ci rodzice
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.12.13, 18:02
    Ludzie nie kłóćcie sie juz. Nigdzie nie jest idealnie jeśli chodzi o mieszkanie w bloku lub blokowiskach. Zawsze sie trafi jakieś towarzystwo lub kretyn sąsiad. Kupujemy tam gdzie nam odpowiada. Jedni wolą nowe budownictwo a drudzy stare. Ja mieszkam w starym i mam dość. Ale to moja opinia.:)
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 28.12.13, 18:24
    Widzisz anno nie chcesz powiedzieć gdzie tak super cicho na słodowcu. Ja nie zacząłem tej głupiej dyskusji ale jak ktoś krytykuje moje pszyszłe miejsce zamieszkania że syf, sodoma i gomora to mam prawo oddać. Chyba nie myślisz że kupuję w ciemno i nie wiem co to za miejsce. Jest kościół, ulica, lotnisko, niebawem przedłużenie maczka, śmierdzi spalinami, zero trawników... Mimo tego kupuję ;) w czym problem?
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 23:58
    na Duracza przy parku Olszyna...nie napisałam,że na Conrada jest syf,Sodoma i Gomora....sama przecież tam rezerwowalam ale się wycofałam i napisałam dlaczego Wyraziłam swoje zdanie Mieszkam teraz w starym i też chciałabym miec ładną klatkę schodową ale nie za wszelką cenę....
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.12.13, 00:01
    Poza tym lubię mieszkania z duszą...stare osiedla mają urok A Ty mi o smrodzie starej dupy....
  • Gość: Bil IP: *.bartnet.pl 29.12.13, 11:27
    Z tą starą dupą trochę przesadziłem...ale kto mieszka w tych blokach (ja mieszkam) to wie o co chodzi. Ja mam dość starszyzny, obskurnych klatek(chociaż lamperia malowana co dwa lata), śmierdzących mieszkań jak się idzie schodami i ktoś otworzy drzwi...
    Mam nadzieję że w 2015 wjadę samochodem w parking podziemny na własne miejsce, nówka winda podrzuci mnie na odpowiednie piętro. Jak będę słyszał pierdzących sąsiadów to wyciszę dwie ściany i sufit. Jak będzie głośno z ulicy założę rolety, chociaż mam nadzieję że nie będę musiał tego robić...
    Pozdrawiam
  • Gość: Anna IP: *.181.70.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.12.13, 12:00
    Ty nigdy nie będziesz stary....wszystkie bloki się starzeją a stan klatek zależy od lokatorów Obserwuję czasem budynki z lat 90-2000 jak po kilku zimach wyglądają ich tynki Dziś są tak samo s,are i obskurne jak te z 70tych....a te drugie nawet lepiej wyglądają,i mieszkają tam tacy sami ludzie Z czasem starszyznę zastępuje młodzież Jedyny minus- brak miejsc parkingowych ale to nie mln kłopot bo jestem zapaloną rowerzystką
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.14, 20:24
    Mogłaby się ruszyć budowa, pogoda jak na zimę idealna...
    Pozdrawiam
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.14, 20:34
    No właśnie. A wiadomo juz coś?
  • Gość: Bił IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.14, 20:44
    Ja w umowie rezerwacyjnej mam że do końca stycznia podpiszę deweloperską, czyli rozumiem że do tego czasu pozwolenie na budowę będą mieli i jakiś harmonogram prac będzie ustalony. Chyba że jakieś zmiany do tego czasu wystąpią... A jak to u Ciebie wygląda?
    Pozdrawiam
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.14, 20:59
    U mnie podobnie z tym że do 14-stego stycznia. Ale jak dzwoniłem w połowie grudnia to powiedzieli ze około lutego bedą mieć pozwolenie na budowę i bedą dzwonić w sprawie przedłużenia umów rezerwacyjnych. Wyglada na to że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mam nadzieje w marcu rusza z budową i będziemy mogli podpisać akty notarialne.
  • Gość: SG IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.14, 13:04
    U mnie czas na podpisanie umowy deweloperskiej to koniec kwietnia. Jakiś odległy termin w porównaniu do Waszych.. a kiedy podpisywaliście umowę rezerwacyjna? Ja w okolicach 22 listopada ...
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.01.14, 13:19
    Ja podpisałem 18 października... Widzę że co rezerwacja to inny termin... Mam nadzieje że kwiecień to ostateczny termin
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.14, 14:15
    Ja podpisałem w połowie listopada. Chyba volumetric nie ma mocy przerobowych na równoległe prowadzenie kolejnej inwestycji albo jest zbyt małe zainteresowanie tą inwestycją. Pewne jest że jak wiosną nie wystartują pełną parą to zakończenie 2015 jest nierealne.
    Pozdrawim
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.01.14, 14:43
    Raczej tak
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.01.14, 23:52
    ja podpisałam umowę rezerwacyjną w styczniu, z terminem do ewentualnej rezygnacji 14 maja, więc widzę, że kolejny raz został on przesunięty.... wprawdzie nie wygląda to najlepiej, ale póki co nie ma co panikować, pożyjemy zobaczymy :)
  • Gość: RodzinaNaBruku IP: *.leaseweb.com 06.01.14, 00:06
    ...że są jeszcze ludzie kupujący dziury w ziemi, ba - nawet nie - obietnicę wykopania dziury w ziemi... Pewnie jeszcze co drugi to magister.
  • Gość: Anna IP: *.158.216.126.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.14, 00:36
    Nareszcie jakiś mądry człowiek napisał....dziura w ziemi nęci,bo nowe musi być lepsze,jak w reklamie proszku do prania ....prestiz górą! czy w tym kraju ktoś myśli samodzielnie?
  • Gość: SG IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.14, 00:54
    witaj Anno ze Słodowca, zapalona rowerzystko :)
    cieszę się bardzo, że mieszkasz w tych blokach z lat 70,80, gdzie średnia lat ludzi jest powyżej 60, klatki są brudne i śmierdzące, ale skoro Ci to odpowiada to mi nic do tego.
    Nie twierdzę, że nowe musi być lepsze, ale jestem człowiekiem młodym, chciałbym zamieszkać również na nowym osiedlu,ew. kilkuletnim, gdzie moi sąsiedzi również byliby w podobnym wieku, atmosfera panowałaby również przyjaźniejsza, dlatego też decyduje sie na zakup mieszkania na rynku pierwotnym, a nie wtórnym.
    Co w tym złego, że ktoś zarezerwował mieszkanie, mimo tego, że deweloper nie uzyskał jeszcze pozwolenia na budowę? Nie jest to jakaś malutka firemka ze znikomym kapitałem. W razie gdyby nawet jednak coś poszło nie tak z uzyskaniem pozwolenia, bądź budowa nie wystartowałaby wiosną zawsze można bez problemu zrezygnować.
    Pozdrawiam Słodowiec - Chomiczówka
  • Gość: Anna IP: *.181.21.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.14, 16:09
    Drogi SG
    Myślisz schematycznie Po pierwsze,nie jest regułą,ze na starym osiedlu mieszkają starzy ludzie,jest to kwestia czasu,zwłaszcza,że biorąc pod uwagę nieciekawą sytuację na rynku pracy i fakt,ze,za kilka lat zwiększy się ilość wynajmujących mieszkania w porównaniu do kupujących,stare osiedla zapełnią się młodymi Po drugie,nie jest powiedziane,że zamożny młodzieniec to czyścioch i inteligent a uboższy starzec to brudas,gbur i cham Po trzecie, mieszkam na Bielanach,osiedle z lat 70,gdzie klatki schodowe po remoncie wyglądają i pachną nie gorzej niż u koleżanki w nowym,która narzeka na całą masę bezsensownych opłat ,począwszy od utrzymywania nieskutecznej ochrony po bezustanne remonty i poprawki usterek wynikających z budowania w tempie i tanim
    kosztem Po czwarte mała firma z niewielkim kapitałem często jest bardziej stabilna od dużej.....wiem,bo sama jestem przedsiębiorcą Pi piąte,też jestem młoda.....Pzdr
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.14, 20:16
    Poza tym,drogi SG,skoro firma Volumetric pobiera oplaty rezerwacyjne na kilka m cy przed uzyskaniem pozwolenia na budowę,najprawdopodobniej nie jest w najlepszej kondycji finansowej ,więc nie wiem komu powinieneś wierzyć...ale to Twój problem;-)
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.14, 19:50
    Anno, skoro zrezygnowałaś z rezerwacji i tym samym z kupna na Conrada w przyszłości, w zamian kupiłaś coś na Duracza to nie rozumiem po co próbujesz przekonać wszystkich do pójścia w Twoje ślady? Czyżbyś zaczęła myśleć że błąd ogromny popełniłaś...
    Proponuję Ci założyć nowy wątek, np. Duracza Apartments i wspólnie z sąsiadami na forum podniecać się tymi pachnącymi klatkami, wykonanymi z materiałów najwyższej jakości. Może uda Wam się wspólnie z sąsiadami jakiś wieczorek dla seniorów zorganizować.
    Pozdrawiam
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.01.14, 19:56
    Bil - Wyjaleś mi to z UST!!!
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.01.14, 21:48
    Zastanawiam się,skąd tyle zlosliiwosci i awersji do seniorów? Cóż za kulturę osobistą reprezentuje młodzieniec,który agresywnie i niegrzecznie nazywa lokatorów osiedla Słodowiec ,,Starymi dupami"? A Twoi rodzice,to kto? do nich też masz taki szacunek? skoro taki poziom reprezentujesz Ty,młodzieńcze,upewniasz mnie tylko w przekonaniu,że zrobiłam dobry krok rezygnując z mieszkania w Twoim sąsiedztwie na ul Conrada Wolę kulturalnych seniorów Co do reszty,wolnoć Tomku w swoim domku ....poczekamy,zobaczymy
  • Gość: Marzena IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.01.14, 21:55
    No,z tymi apartments,to przesadziłeś ....Jesli myślisz,że na Conrada będziesz miał lepsze materiały,to znaczy,ze nie masz pojęcia o czym mówisz Każdy budowlaniec Ci powie,ze nowe ,tanie mieszkania powstają z byle czego,szybko i ze mają masę usterek...Deweloperzy chcą tanim kosztem zarobić szybką kasę Zgadzam się z Anną bo sama niedawno kupiłam nowe i nie popelnilabym tego błędu drugi raz
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.14, 20:58
    Anno-Marzeno ty kontrolujesz to, że piszesz z jednego komputera, czy to jakaś choroba?
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 10:36
    O! a cóż to? czyżby Bil był zaufanym dewelopera i kontrolował wszystkie wpisy na forum? zdaje się,że żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa? Zdaje się,że to kolega się już nie kontroluje,skoro sprawdza kto,z jakiego komputera pisze Marzena ,to moja znajoma,ofiara nieuczciwego dewelopera Pisała z mojego kompa...Następnym razem i ja napiszę z czyjegoś Strach się bać! a myślałam ,ze komuna dawno już za nami....
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 12:07
    I jeszcze jedno...Szanowny Kolego,
    Możesz sobie rezerwować apartamenty na Conrada i czekać na pachnące klatki schodowe i młodych,,,lepszych" lokatorów,być może zakup pomogli sfinansować Ci rodzice i nie ryzykujesz własnym,zarobionym ciężką pracą kapitałem,ale to nie znaczy,że wolno Ci obrażać i kpić z ludzi,którzy mieszkają na Słodowcu
  • Gość: bil IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.14, 13:34
    Żałosna jesteś. Każdym wpisem pogrążasz się coraz bardziej. Postaraj się już więcej nie pisać Anno z Duracza Apartments;)
    Pozdrawiam
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 14:40
    Sluszna decyzja! zwłaszcza,że brakuje Ci argumentów,mądralo,bufonie,snobie....
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.14, 15:22
    Baby z Duracza nie przegadasz, nie przekrzyczysz...;)
    Pozdrawiam
    Bufon z Bielan.
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 15:49
    Tak się składa,że też jestem z Bielan,Chłopie! zgrywasz bufona a słoma Ci z butów wystaje..pa!
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.14, 16:27
    Droga Marzanno z Duracza widzę, że z każdym postem jesteś coraz bardziej agresywna, to zrozumiałe. Gdybym był na Twoim miejscu i patrzył na to co kupiłaś, z minuty na minutę też czułbym się coraz bardziej wkur...ny. Faceta Ci brakuje bo ,,kobieta która krzyczy w nocy, nie warczy w dzień,,. A że żaden nie chce takiej warczącej, pozostaje ci wyżywanie się na publicznym forum.
    Pozdrawiam
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 17:57
    Drogi Billu,
    Zapewniam się,ze mój zakup m na Duracza jest pewny,przemyślany i napawa mnie radością każdego dnia Faceta mam choć myslę,ze jego brak nie zmieniłby mojego nastawienia do życia Żalosne jest Twoje chamstwo i szowinizm,trochę nie pasuje do nowoczesnego młodzieńca
    Kończę tę konwersację bo nisku poziom kultury reprezentujesz
    Pozdrawiam
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.14, 18:32
    Coś czuję że Cię w tym toważystwie menopauza dopadła, dlatego plujesz dookoła jadem nienawiści. Koniec tego cyrku jest najlepszym rozwiązaniem.
    Pozdrawiam
  • Gość: Anna IP: *.158.217.213.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 18:26
    Skoncentruj się lepiej na rozsądnej ocenie swojego przedsięwzięcia bo za chwilę Ty mozesz mieć powód do krzyku Swoją drogą,współczuję Twojej kobiecie Na jej miejscu nie krzyczałabym ani w nocy,ani za dnia,wolałabym samotność i kulturalny święty spokój Nawet na śmierdzącym Słodowcu Jesteś przykładem na to,że na nowe osiedla zasiedla nie tylko elita Zdecydowanie wolę sąsiedztwo emerytów z Duracza
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.14, 01:25
    Ja tam wolę obietnicę wykopania dziury w ziemi niż mieć do wyboru jedno z 7 mieszkań na nowowybudowanym osiedlu z których żadne mi nie odpowiada, bo te fajniejsze już dawno kupione. Ja zarezerwowałem bo m.in. Odpowiada mi termin budowy. Jak coś będzie szło nie tak to zrezygnuję i kupię bliźniaka na Arkuszowej. Chyba nie myślisz że obietnica dziury w glebie to ostateczność...
  • Gość: Ezzzz IP: *.ip.netia.com.pl 10.01.14, 14:34
    Szanowni Przyszli Mieszkańcy,
    tez interesuję się tą inwestycją.... ale mam pewne obawy, nie przeraża Was fakt, iż jest to wieczyste uzytkowanie?
  • Gość: Kurczak IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.14, 12:28
    hymmm... tak sobie myślę, może byśmy (osoby naprawde zainteresowane inwestycją i te co podpisały umowę rezerwacyjną) się przenieśli na jakieś forum, takie klasyczne forum z podziałem na tematy itp. było by łatwiej rozmawiać na tematy merytoryczne o naszej inwestycji zamiast kłócić się z ludźmi którzy ją krytykują. co o tym myślicie przyszli sąsiedzi?
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.14, 12:40
    Jestem za
  • Gość: SG IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.14, 12:41
    Ja rownież
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.01.14, 23:58
    popieram :) to gdzie?
  • Gość: mz IP: *.ip.netia.com.pl 19.02.14, 15:40
    Czy coś się założyło? :)
  • Gość: Bil IP: *.dynamic.mm.pl 17.01.14, 20:08
    Widzę że jak ja nie rozpocznę awantury, to nic tu się nie dzieje. Podobnie jak na placu budowy;)
    Pozdrawiam
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.14, 20:29
    :-)
    Witam w tym tygodniu podpisałem aneks przedłużający do umowy rezerwacyjnej i przedłużyli mi ją do 30 maja 2014. Mam nadzieje ze nie trzeba będzie juz przedłużać i ruszą z budową w kwietniu.
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 04.02.14, 11:46
    Czy ktoś czytał tą umowę rezerwacyjną przed podpisaniem?
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.02.14, 23:56
    oczywiście, że tak. skąd to pytanie?
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 05.02.14, 13:59
    i jak wrażenia?
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.02.14, 23:03
    dla mnie wszystko jasne i przejrzyste.
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 06.02.14, 08:24
    a jakie dają warunki? i kiedy maja rozpocząć budowę?
  • Gość: poszukująca M IP: *.158.216.250.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.02.14, 13:07
    A nie przeszkadza Wam sąsiedztwo kościoła - ogromnego molocha z 3 dzwonami, który napierd...a nimi aż słychać to na Piaskach ?

• Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.02.14, 18:32
    Budowa ma się rozpocząć gdzieś na przełomie kwietnia/maja.
    Jeśli chodzi o warunki umowy rezerwacyjnej to "kaucja" wynosi 2000 zł. Jeśli się rozmyślisz do 14.05.2014 to zwracają całość. Jeśli podpiszesz umowę deweloperską (przedwstępną) koszt mieszkania jest pomniejszany o wysokość wpłaconej "kaucji". Przy podpisaniu umowy deweloperskiej wymagana jest wpłata 10% wartości mieszkania (pozostałe 90% przed zakończeniem budowy), ale można negocjować też własne warunki.
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 07.02.14, 12:32
    z tymi dzwonami to nie tak - biją bardzo rzadko - da się wytrzymać, zresztą kościół blisko to bliżej do zbawienia duszy;)
    jeśli cena będzie atrakcyjna i dobry standard to jest to jedna z niewielu b.db lokalizacji, jakie zostały na bielanach. Wolę to niż w bezpośredniej bliskości metra - jak np. na stacji metra Wawrzyszew gdzie stoi inny budynek tego dewelopera. Oby się tylko wreszcie budynek wybudował, bo to miejsce już od wielu lat stoi zapuszczone.
  • Gość: poszukująca M IP: *.204.140.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.02.14, 17:15
    Walą codziennie więc jeśli to jest rzadko to ok. :) Ja je słyszę u siebie na Piaskach nawet przy zamkniętych oknach... zdaje się, że za chwilę nawet będą walić bo 17.30 tuż tuż ;)

• Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.02.14, 23:06
    Mam znajomych, którzy mieszkają przy Bajana i nie narzekają na żadne dzwony, więc chyba nie jest aż tak źle :) zgadzam się z tym, że jest to jedna z fajniejszych lokalizacji na Bielanach. Również mam nadzieję, że budowa ruszy w terminie :)
  • Gość: poszukująca M IP: *.204.160.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.02.14, 18:41
    Ale Bajana jest zdecydowanie oddalone i otoczone wysokimi blokami więc nie dziwię się, że nikt nie narzeka... Zapraszam w okolice Reymonta/Kochanowskiego, można posłuchać jak "pięknie" biją dzwony. Zawsze też można poczytać forum sąsiadów z Conrada 8, oni tym bardziej nie są zachwyceni "rzadkością" i natężeniem bicia dzwonów.

Lokalizacja może i byłaby ok. gdyby nie w/w oraz planowany węzeł Maczka (za kilka lat, ale zawsze trzeba brać to pod uwagę). Na plus moim zdaniem jest tylko komunikacja - autobusy, tramwaje i całkiem niezły dojazd do metra :) ale cena stanowczo za wysoka jak na ten rejon, tym bardziej, ze przy takim sąsiedztwie wartość mieszkań znacznie spadnie.

A pozwolenie na budowę już jest?

• Gość: SG IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.14, 21:29
    Pozwolenia jeszcze nie ma, wniosek został złożony w grudniu, ustawowo czas rozpatrywania wniosku to 60dni, więc w lutym teoretycznie sprawa powinna się rozstrzygnąć.

Co do węzła Maczka, uważacie, że to istotna sprawa? Przecież w bezpośrednim sąsiedztwie ten węzeł nie będzie przebiegał. W temacie w sumie mocno nie jestem, ale z tego co przeglądałem te warianty to tragedii nie widzę :)
  • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 09.02.14, 12:11
    Witam, mi bicie dzwonów nie przeszkadza a mieszkam po drugiej stronie ulicy prawie 18 lat, dzwony biją o 12. 15:30 i 17:30 czy to taka tragedia jak przez minutę będą biły... jeżeli komuś to przeszkadza nie musi kupować mieszkania w tymże bloku, mi to nie przeszkadza więc sobie mieszkanie w tym bloku już zarezerwowałam.
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.02.14, 15:18
    Tragedii nie ma zwłaszcza, że w tych godzinach jestem w pracy :) Z węzłem na Maczka też nie będzie tak najgorzej (planowana jest zabudowa pomiędzy conrada 5 a nową trasą) poza tym są jeszcze ekrany wyciszające. Ja również zarezerwowałam i teraz czekam tylko, aż budowa ruszy :)
  • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.14, 20:37
    Oj tak ja też już czekam żeby ta budowę zaczęli, mam widok z okna na ten plac wiec jak juz się coś zacznie dziać to zawsze będzie bliżej niż dalej:-)
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 10.02.14, 08:34
    te 60 dni na rozpatrzenie tylko wtedy obowiązuje, gdy urząd nie ma żadnych uwag - tu niestety wiem, że deweloper ma coś uzupełnić, więc w lutym z pewnością pozwolenia nie będzie. Poza pozwoleniem na budowę pozostaje jeszcze sprawa przeznaczenia gruntu - żeby zaczęli budować w księdze wieczystej musi być inny wpis niż jest obecnie.
  • Gość: mz IP: *.ip.netia.com.pl 19.02.14, 15:35
    A czy osoby zasięgające szczegółów u developera mają jakieś info dotyczące czynszu? Co w nim np. będzie zawarte, orientacyjna wysokość i takie tam.
  • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.14, 10:48
    Odnośnie czynszu jak się pytałam to powiedzieli mi ze 6-7 zł z m2 czyli wszystko zależy od metrażu mieszkania.
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.14, 20:17
    Mi też podali cenę z metra (6-7 zl) + ewentualnie opłata za garaż ok 70 zł
  • Gość: klara IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.14, 22:35
    a jaka bedzie opłata z tytulu użytkowania wieczystego?
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 04.03.14, 08:27
    proponuję zapytać w urzędzie gminy.
  • Gość: Zainteresowany IP: *.hiper-com.com 12.03.14, 13:23
    Witam czy już coś wiadomo coś w sprawie pozwolenia na budowę? Dowiadywał się już ktoś? Mamy marzec a czas ucieka.
  • iv.ka 12.03.14, 15:27
    Witam, podobno na wniosek urzędu uzupełniają 1 dokument z zakresu zagospodarowania budynku. Termin bez zmian, połowa kwietnia powinno być już pozwolenie prawomocne.
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.14, 15:33
    Mam nadzieje. Ze wszystko wkoncu ruszy.:)
  • Gość: bystry_1 IP: *.pgi.gov.pl 21.03.14, 08:15
    a czy wpis w księdze wieczystej o przeznaczeniu gruntu już się zmienił? Bez tej zmiany przeznaczenia gruntu, nawet posiadając pozwolenie na budowę, nic nie ruszą. Urząd wydający pozwolenia nie weryfikuje zapisów w księdze wieczystej gruntu, na jaki cel jest dany grunt przeznaczony - takie prawo.
  • Gość: piotrek IP: *.play-internet.pl 29.03.14, 16:16
    dowiadywałem się u źródła i koniec kwietnia maja zacząć budowę a maj- czerwiec będą podpisywane umowy.
  • Gość: zxc IP: *.global.medtronic.COM 16.04.14, 14:51
    Dodam swoje pięć groszy od siebie. Ja również szukałem ostatnio mieszkania do kupienia na Chomiczówce i brałem pod uwagę inwesytcję Volumetric przy Conrada ale jak usłyszałem że mają problem z pozwoleniem na budowę to stanowczo odpuściłem. Po co sobie włosy rwać skoro od roku nie mogą wyprostować spraw z dokumentacją, cały czas przekładają terminy rozpoczęcia inwestycji zapewniając ludzi że za chwile inwestycja ruszy. Codziennie przejeżdżam Conrada i zerkam kątem oka na plac budowy a tam nadal nic się nie dzieje. Szkoda nerwów, moim zdaniem jakby miało się tam coś zacząć niedługo to przynajmniej uporządkowali by teren i ogrodzili porządnie a jak na razie to tylko wiatr hula....Długo nie szukając znalazłem fajną inwestycję którą właśnie realizuję spółdzielnia WSBM " Chomiczówka " Lokalizacja lepsza wg mnie lepsza, cena też , decyzja była bardzo szybka . Budowa trwa już ok 1,5 miesiąca i już stawiają pierwsze 1 piętro a to dlatego ponieważ blok ma być nieduży, a ze strony internetowej wiem że wszystkich mieszkań jeszcze nie sprzedali . Zresztą spółdzielnia ma jeszcze mieszkania z poprzedniej inwestycji Żółwia/Sieciechowska dostępne od ręki ponieważ inwestycja jest już zrealizowana. Fakt w większości mieszkania są na parterze ale ostały się chyba dwa na 1 p. i 6 p., dla mnie za duże ale jak ktoś lubi 86 mkw z fajnym tarasem to czemu nie .Pozdrawiam forumowiczów
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 16.04.14, 14:54
    nie wiem jak Wy ale ja już dostałem od Volumetrica pozwolenie na budowę w pdf. :)
  • Gość: SG IP: 85.219.205.* 16.04.14, 15:04
    Rownież dostałem skan pozwolenia na budowę z dnia 7ego kwietnia. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, w poniedziałek decyzja juz sie uprawomocni ;) dostałem rownież aneks do umowy rezerwacyjnej, gdyż pierwotnie miała obowiazywać do 25ego kwietnia.
  • Gość: zxc IP: *.global.medtronic.COM 16.04.14, 15:20
    Ja nie przeczę że nie dostaną papierku, tylko jakoś im strasznie ociężale idzie załatwianie spraw dot. dokumentacji, no mnie to akurat odstrasza jeżeli ktoś sprzedaje mieszkanie nie mając wymaganych wszystkich pozwoleń . Będe śledził budowę z wypiekami na twarzy :)
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 16.04.14, 15:34
    A wiesz ile czekali na pozwolenie budowy dot. Twojej inwestycji zanim znalazłeś ją w ofercie.? P.s. Widzimy tylko budowy innych deweloperów i to już w trakcie a nie wnikamy jak długo trwało zdobycie pozwolenia.
  • Gość: zxc IP: *.global.medtronic.COM 16.04.14, 15:58
    Dobre pytanie, nie wiem bo nie wnikałem, ważne że ruszyło . Zanim zdecydowałem się na kupno budowa już trwała, a plac był ogrodzony pół roku wcześniej żeby zrobić przyłącza itp. Wiem bo mieszkam na sąsiednim osiedlu :) Akurat inwestycją Volumetric też byłem zainteresowany ale słysząc liczne niepochlebne w sieci postanowiłem sam to sprawdzić . Wraz z upływem czasu cieszę się że odpuściłem temat, na chwilę obecną nie zanosi się żeby cokolwiek w najbliższym czasie miało się dziać na placyku przy kościele. Mam tylko nadzieję że Volumetric lada chwila wystartuję i powstanie fajne osiedle :)
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 16.04.14, 16:00
    też mam nadzieję:-)
    pozdrawiam
  • Gość: AGA IP: *.play-internet.pl 01.05.14, 06:56
    hm, czym bliżej podpisania umowy przedwstępnej tym mam większe obawy...śledząc ilość zarezerwowanych mieszkań widzę, że ona maleje było juz 54 potem 53-52 znowu 53 a teraz już tylko 50, zastanawiam się czy przyszłym-niedoszłym mieszkańcom skończyła się cierpliwość czy dowiedzieli się czegoś na MINUS o tej inwestycji
  • Gość: Mika IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.05.14, 19:40
    Obstawiałabym, ze to developer wcześniej porezerwował część mieszkań (coś na zasadzie- jeszcze nie budujemy a już mamy takie zainteresowanie ;) ) i teraz im bliżej budowy to będzie je zwalniał.
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.05.14, 20:02
    Nie sam zarezerwowalem 2 mieszkania i zrezygnowałem ostatnio bo dwa mi sie podobały miedzy innymi ...
  • Gość: zxc IP: *.global.medtronic.COM 05.05.14, 11:33
    A na kiedy jest przewidziane podpisanie umowy przedwstępnej?
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 12.05.14, 14:33
    Witam. Jestem wściekły ostatnio tzn. w sobotę 10.05.2014 byłem na conrada5 i nic się tam nie dzieje. Ani działka na której ma powstać budynek nie przygotowana same chaszcze. Natomiast obok trochę dalej inwestycja Shiraz wyburzyła już budynek i ruszają powoli z budową. Ile można czekać. Oby nie było tak że zacznie się budowa conrada5 ale będzie trwała wieki.
    pozdrw.
  • Gość: mmm IP: *.play-internet.pl 12.05.14, 21:44
    Tez bylam zerknac w sobote - Shiraz na razie tylko rozbiera budynek, tam jednak wiecej pracy jest do zrobienia na dzialce. Przynajmniej na tablicy informacyjnej jest tylko o rozbiorce, jeszcze tez troche potrwa zanim sie zaczna budowac :)
    Ale przyznam, ze czekam z niecierpliwoscia by cos sie ruszylo i na "naszej" dzialce.
    Ktos sie ostatnio pytal dewelopera czy wybrali juz glownego wykonawce?
  • Gość: zxc IP: *.global.medtronic.COM 13.05.14, 09:58
    i wykrakałem :/ wg mnie szkoda waszego czasu, kilka miesięcy temu pokątnie usłyszałem żeby nie zawracać sobie głowy tą inwestycją bo ona szybko nie wystartuje. Okazuję się że to prawda.
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 13.05.14, 10:11
    Tez już zaczynam powoli wątpić że coś się zacznie... :-(
  • Gość: Mmm IP: *.centertel.pl 13.05.14, 11:20
    Szczerze mowiac nie obchodzi mnie czy Twoim zdaniem marnuje czas czy tez nie. Bardziej moj czas marnuja wpisy od troli.

Czy ktos bezposrednio zainteresowany inwestycja ma nowe wiadomosci jej dotyczace?
  • Gość: eeeeec IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.14, 11:26
    Ja wczoraj otrzymałam maila od przedstawiciela dewelopera, z którego wynika, iż wciąż decyzja jest neuprawomocniona. Wciąż trwają dyskusje, czy jedna ze stron będzie decyzję skarżyć. A dopóki nie ma decyzji, to chyba też żadnych umów z wykonawcą podpisywać nie będą. Ja czekam do lipca. to nasz deadline.
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 13.05.14, 12:48
    Shiraz ma pozwolenie na budowe od października, a dopiero teraz zaczął rozbiórke wiec widac to trwa trochę, no ale obiecanki, że już w maju podpiszemy umowę rezerwacyjną pozostały tylko obiecankami... moja cierpliwość się kończy- od tygodnia rozglądam się za innym mieszkaniem a tych nie brakuje;)
  • Gość: Aaa IP: 85.219.205.* 13.05.14, 12:52
    Jakieś inwestycje w okolicach Conrada godne polecenia?
  • Gość: Aaaaa IP: 85.219.205.* 13.05.14, 14:42
    Dostaliscie maila od Pani Magdaleny?
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 13.05.14, 14:45
    tak z przeprosinami ze procedura rozpoczęcia budowy się przedłuża. Jeżeli pod koniec tyg. budowa przesunie się o kolejnie 2-3 mc szukam gdzie indziej mieszkania.
    pz
  • Gość: mmm IP: *.static.chello.pl 13.05.14, 14:48
    Ja szczerze mowiac nie moge znalezc nic godnego uwagi w tej cenie, wiec chyba poczekam.
    Niestety Shiraz jest drozszy i nie maja mieszkan z ogrodkiem na parterze - a na tym zalezy mi najbardziej.

Niestety decyzja została zaskarzona i mozliwe, ze wszystko przedluzy sie nawet o pol roku :/ i co robic, nic fajnego nie ma w okolicy!
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 13.05.14, 14:52
    Zgadzam się, też szukam z ogródkiem. Żona szuka już dłuższy czas i nic nie może znaleźć w okolicy. p.s. A skąd wiesz że zostało zaskarżone???
  • Gość: mmm IP: *.static.chello.pl 13.05.14, 15:02
    Taką dostaliśmy informacje przez telefon dziś rano. Ale jeszcze nie wiadomo czy zaskarżenie zostanie odrzucone czy przyjęte. Więc mam nadzieję, że będzie OK.
    Do lipca jestem w stanie poczekać. Widziałam inwestycje Volumetric na ryżowej i na Sokratesa i wyglądają pozadnie, a propozycja na Conrada mi się bardzo podoba wiec dam im szanse.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i jednak zostaniemy sąsiadami :)
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 13.05.14, 15:06
    Też mam taką nadzieję:-) trzymajmy kciuki.
  • Gość: SG IP: 85.219.205.* 13.05.14, 15:28
    Do lipca to i ja jestem gotów bez problemu poczekać, gorzej jak to miałoby sie przedłużyć do pół roku...w sumie na celowniku nawet nie mam żadnej innej lokalizacji, rozkład zarezerwowanego 3pok mieszkania tez mi bardzo odpowiada. Rozkład co niektórych mieszkań w niektórych inwestycjach pozostawia wiele do życzenia a tu jest w porzadku ;)
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 13.05.14, 15:30
    Dokładnie tu nawet z dwu-pokojowego mieszkania można zrobić trzy.:-)
  • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 13.05.14, 17:13
    też dostałam meila od p. Małgorzaty tylko nie rozumiem co tam zaskarżają,że to pozwolenie od 7 kwietnia jeszcze sie nie uprawomocniło... a co do innych inwestycji to rozglądałam sie troche i są fajne oferty w cenach porównywalnych do conrada 5 albo i dużo tańszych, niestety lokalizacja na obrzeżach warszawy, gdyby nie te peryferia to chyba bym nie czekała... więc oby do lipca- ciekawe co dalej
  • Gość: SG IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.14, 22:17
    Właściwie co to jest BGN?
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.14, 22:29
    Biuro Gospodarki Nieruchomościami. Ale czym dokładnie sie zajmują to nie wiem. Moze cos z inwestycjami które posiadają grunty pod własność wieczysta??? Niewiem. :)
  • Gość: mmm IP: *.centertel.pl 13.05.14, 22:30
    Biuro Gospodarki Nieruchomosciami... a zakwestionowac moga wszystko, dostep fo drogi, plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie uzytkowania wieczystego itp ... niestety biurokracja...
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.05.14, 21:20
    To co?.. jutro dowiemy sie czy zacznie sie budowa niedługo albo za pół roku??
  • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 16.05.14, 05:48
    ciekawe czy nas o tym poinformują, czy trzeba będzie samemu się dowiadywać
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 16.05.14, 09:15
    Raczej powinni...
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 16.05.14, 14:49
    Witam i jak już ktoś? coś? wie? :-)
  • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 16.05.14, 19:09
    oczywiście... wiem,że nic nie wiem:) ciekawe co im znowu zaskarżyli, jakieś fatum nad tym pozwoleniem wisi... tyle mieli papierków do uzupełnienia jak to zrobili- pozwolenie dostali, ale długo nasza radość nie potrwała- bo coś- komuś się nie spodobało znowu... no cóż chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość i przyzwyczaić do myśli,że zakończenie budowy nie będzie w II kwartale a w IV 2015r :(.
  • Gość: SG IP: 85.219.205.* 19.05.14, 12:10
    Dzwonił/pisał ktos moze do nich?
  • Gość: mimi IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.05.14, 19:22
    Dzwoniłam w piątek do Pani Magdy. Niestety spotkanie z BGN zostało przełożone na środę (21.05)
    W czwartek powinniśmy dostać e mail z informację co dalej z budową. Podobno sznse są 50:50.
    Z tego co udało mi się dowiedzieć, chodzi o przeznaczenie działki w dokumentacji użytkowania wieczystego.
  • Gość: jarosjaros IP: *.hiper-com.com 20.05.14, 08:52
    I znowu przełożona data (termin, spotkanie:) mam nadzieje że chociaż te większe 50% szans należy do nas :)
  • Gość: mmm IP: *.centertel.pl 21.05.14, 16:57
    Na razie cisza... Zero info o przebiegu spotkania. A jak u Was?
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.05.14, 17:10
    Tez nic i nikt sie nie odezwał.
  • Gość: SG IP: 85.219.205.* 22.05.14, 09:25
    Jest odpowiedz!! ;)
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.05.14, 09:27
    Tez właśnie otrzymałem.
  • Gość: mmm IP: 212.180.144.* 22.05.14, 13:51
    Super! Tzn,że niedługo będziemy widywać w letnie słoneczne dni się pod ogrodzeniem monitorując postępy budowy :)
    Chyba,że to tylko ja jestem takim maniakiem... hmmm :P
  • Gość: mimi IP: *.pzu.pl 22.05.14, 14:03
    Też mam :) No to teraz kolejny aneks (choć w moim przypadku dopiero piewszy) i w lipcu rusza budowa :)
    Mam nadzieję, że obejdzie się już bez żadnych niespodzianek i za jakiś 1,5 roku będzie się mozna wprowadzać :):)
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.05.14, 14:20
    Ja tez mam taka nadzieje ze nie będzie juz problemów z tym pozwoleniem. Tez mam aneks do przedłużenia trzeci raz :) trochę sie naczekalem :)
  • Gość: Klaudia IP: *.chomiczowka.waw.pl 22.05.14, 14:26
    Do 3 razy sztuka:-)) my tez mamy 3 raz przedłużony aneks..
    Oby nie było juz żadnych niespodzianek ;-)
  • Gość: katarzyna IP: *.free.aero2.net.pl 23.05.14, 10:13
    Wybierałeś na Osikowej mieszkania które nie sprzedały się w pierwszym rzucie.
    Oglądałam te mieszkania. Balkony z salonów wychodzą na tzw. studnie. Ciemnawo troszkę będzie.
    Okna z pokoików wychodzą na tą jaśniejszą stronę.
    Budynek powinien stać odwrotnie.
  • Gość: bill IP: *.dynamic.mm.pl 01.06.14, 19:34
    Jak ja w tamtym roku podpisywałem umowę rezerwacyjną to zapewniano mnie że w grudniu rozpocznie się budowa. po kilku miesiącach przekładania, krętactwa zrezygnowałem z tego nieporozumienia. Obecnie czekam na pozwolenie budowy własnego domu. Życie jest zaskakujące.
    Ps.
    Cena działki z domem podobna do ceny mieszkania które chciałem kupić
    Pozdrawiam
  • Gość: Jarosjaros IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.06.14, 19:41
    Gdzie na Bielanach taką tania działkę kupiłeś:) To też chętnie kupie:D
  • Gość: bill IP: *.dynamic.mm.pl 02.06.14, 14:09
    Taka ta działka tania jak mieszkania na Conrada 5... darmocha
  • Gość: mmm IP: *.centertel.pl 02.06.14, 16:41
    Akurat nie darmocha ale tanio jak na Warszawe.
    Ciekawa jestem jak dlugo pojdzie zalatwianie pozwolenia na budowe... A do kosztu budowy domu jak sie doliczy koszt urzadzenia - wieksza powierzchnia=wiekszy koszt, oraz utrzymanie (ogrzewanie, podatki, naprawy cieknacego dachu... To faktycznie mieszkanie wydaje mi sie darmocha.

Ale gratulujemy, nie zazdroscimy. Kazdemu wedlug potrzeb.
  • awieuro1 10.06.14, 19:05
    Mieszkanie którym się interesowałem kosztowało z miejscami parkingowymi i komórką na opony ok700tyś. Darmocha jak na Warszawę;) szkoda że nie 2 mln:) No tak kupujesz na conrada 5 i nie płacisz czynszu, użytkowania wieczystego gruntu, za garaże... Pozdrawiam twardzieli.
  • mizzfitt 10.06.14, 20:04
    700tys? My na szczescie
    100m nie potrzebujemy :D w zeszlym roku interesowalismy sie inwestycja marvipolu na Sokratesa i tam mieszkanie o 28 metrow mniejsze kosztowalo by nas prawie 30 tys wiecej niz Conrada z komorka lokatorska w pakiecie :)

Ps.
    Ja mam dom pod Warszawa i czynsz + uzytkowanie to jest nic w porownaniu do podatku "katastrofalnego", kosztow ogrzania domu zima i napraw po zimie.
  • janedoe83 10.07.14, 03:04
    Czy ktoś wie z jakiego powodu rozpoczęcie prac tak sie przedluza???
  • ulaiola55 24.07.14, 16:26
    Przedłuża się, bo nie ma pozwolenia na budowę. Mam dość ich ciągłego zwodzenia, że zaraz za chwilę, za momencik. Szlag mnie trafia i nie chyba sobie odpuszczę.
  • zxc1982 31.07.14, 10:30
    wczoraj jechałem Conrada a na placu budowy wiatr hula aż miło. Teraz to chyba oddanie inwestycji przełożą na 2017 :) Ta inwestycja to jeden wielki żart.
  • ulaiola55 31.07.14, 15:22
    Jak mówiłam tak zrobiłam. Udało mi się wynegocjować na shirazie fajne warunki finansowe (zbliżone do tych jakie miałam tutaj) a tam budowa trwa już drugi miesiąc. Przechodzę więc do Trio. A wiec adieu, żegnam wasze forum i może do zobaczenia
  • janedoe83 31.07.14, 19:54
    przeciez shiraz buduje na dzialce, ktora ma zadluzenie 1,6mln...
  • jarosjaros 05.08.14, 19:50
    Witam mam pytanie czy ktoś ostatnio dzwonił i dowiadywał się jak sprawa wygląda z tym zaskarżeniem pozwolenia, ugody itd.? Pytam bo zauważyłem na stronie www że ludzie rezygnują z rezerwacji. W maju obiecano mi że w sierpniu mają zacząć budowę ale jakoś w to wątpię.
  • klaudia.j.k 05.08.14, 21:13
    Obawiam sie, ze termin znowu zostanie przesuniety..Od roku obiecuje sie, ze juz zaraz , za chwilkę ruszy budowa .. A nic sie nie dzieje na "placu budowy". Pod koniec sierpnia kończy sie kolejny termin i ciekawi mnie czy ponownie zostanie przesunięta data aneksu ...Wiadomo podczas zimy budowa nie ruszy, wiec moze na wiosnę bedzie przełom w tej inwestycji. My juz dłużej nie mogliśmy czekać, wiec poprostu zrezygnowaliśmy ..
  • awieuro1 24.08.14, 06:23
    Ty Jarosjaros jeden z najbardziej wytrwałych widzę że zaczynasz się wątpić w powodzenie tej budowy. Jak coś tam ruszy na wiosnę to w 2019 będą klucze;)
  • 155abc 25.08.14, 10:26
    Ciągle nic nie słychać ani nie widać na placu, a w biurze obiecanki-cacanki. Wyjaśniono mi ostatnio, że jak się nie podoba - nikt nie zmusza do pozostania, gratuluję super podejścia do klienta. Może żałują, że tak tanio wycenili? Chociaż taka umowa to świstek, który do niczego dewelopera nie zobowiązuje.
  • aga553 12.09.14, 15:56
    z tą wycena to może i racja, jestem kolejną osobą która zrezygnowała z rezerwacji (maj zacząć pod koniec października budowę) i mieszkanie jest już droższe o 20 tyś
  • 155abc 22.09.14, 09:25
    Jak droższe? Chyba tylko dla nowych klientów?
  • mizzfitt 17.10.14, 11:51
    Dostałam informacje, że maja pozwolenie na budowę oraz, że 10 listopada mają się rozpocząć prace budowlane. Ciekawa jestem...
  • awieuro1 21.11.14, 16:54
    I jak ruszyła budowa? ;)
  • 155abc 22.11.14, 12:06
    jeszcze nic się nie zaczęło - stoi jakaś mała koparka i cisza(teren nie ogrodzony).
  • mizzfitt 23.11.14, 18:05
    Teren ogrodzony jest siatka, koparka zrobila wjazd na budowe. Uprzatnieto tez smieci z posesji. Rachunek powierniczy otwarty, a glowny wykonawca pewnie zbiera zespol pod wykonawcow.
    Sa tez umowy deweloperskie a w nich omreslona data oddania budynku.
  • 155abc 24.11.14, 08:39
    siatka to nie ogrodzenie:) wjazd na działkę z tamtej strony był już wcześniej, śmieci z posesji już dawno uprzątnięto ale za to stanęła tablica informacyjna ad. przyszłej budowy.
    Czy ktoś z przyszłych właścicieli obecny na forum podpisał już umowę deweloperską?
  • 155abc 26.11.14, 08:11
    coś się chyba zaczyna dziać:) oprócz pięknej dużej tablicy informacyjnej inwestycji jest: barak, sterta desek, kawałek płotu nieprzeziernego...
  • conrada 29.11.14, 13:50
    W minionym tygodniu ogrodzili plac i zaczęli robić jakieś odwierty czy coś takiego. Sprzęt ciężki jest i zaczęły się jakieś prace. Widzę z okien swojego bloku, że prace ruszyły.
    ......
    To że występuje ogólnie problem ze smrodem z góry śmieciowej to wiem, i nie neguje tegoi. Ale nie napiszę, że mi śmierdzi skoro smrodu w swoim rejonie nie czuję. Być może nie jesteśmy w paśmie, gdzie dociera smród. Ogólnie wiem, że problem istnieje, zwłaszcza dla ludzi z Radiowa. Poinformowałam tylko, że ja mieszkając przy Conrada nie czuje przykrych zapachów z wysypiska.
  • zolzalia 12.06.18, 08:50
    prosze mieszkańców o opinie o developerze Volumetric
  • Gość: Inproro Interiors IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.14, 15:41
    Witam serdecznie Wszystkich Państwa,
    Reprezentuję firmę Inproco. Świadczymy kompleksową usługę remontową dla klientów indywidualnych oraz deweloperów :
    wykończenia pod klucz, projektowanie oraz wykonawstwo mebli na wymiar , projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych , wizualizacje 3D. Proponuję Państwu nasze usługi oraz współpracę.
    Jest wiele powodów, dla których warto wybrać firmę Inproco na wykonawcę
    Państwa projektów.
    • Wygoda: Firma Inproco zapewnia Klientom stały dostęp do aktualnych
    informacji dotyczących postępu prac. A wszystko to nie wychodząc z domu
    i korzystając z jednego źródła kontaktu.
    • Spokój: Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnie z najwyższym
    standardem oraz w określonym limicie czasu i środków finansowych zgodnie
    z projektem.
    • Jakość: Jakość oferowanych przez nas usług dotyczy zarówno
    wykorzystywanych materiałów, jak również wykonawstwa, a ponadto odznacza
    się najwyższym standardem i konkurencyjnymi cenami.
    • Ekspertyza: Decydując się na firmę Inproco uzyskasz połączone
    doświadczenie ekip wykonawczych oraz architektów, a wszystko to w
    zasięgu jednego telefonu.

Pod względem cen jesteśmy bardzo konkurencyjni, zarówno w przypadku prac wykończeniowych jak również projektów, wizualizacji.

Istnieje możliwości zaprojektowania oraz wykonania mebli, jak również
    remontu / wykończenia pojedynczych pomieszczeń.
    Z nami mają Państwo możliwości zakupu spersonalizowanych, designerskich grzejników firmy LuxRad z 10% rabatem.
    Na życzenie mogę dosłać referencje naszych klientów.
    Pozostaję w kontakcie i liczę na nawiązanie współpracy.
  • Gość: Inproco Interiors IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.14, 09:53
    Witam Państwa,
    Reprezentuję firmę Inproco. Świadczymy kompleksową usługę remontową dla klientów indywidualnych oraz deweloperów :
    wykończenia pod klucz, projektowanie oraz wykonawstwo mebli na wymiar , projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych , wizualizacje 3D. Proponuję Państwu nasze usługi oraz współpracę.
    Jest wiele powodów, dla których warto wybrać firmę Inproco na wykonawcę
    Państwa projektów.
    • Wygoda: Firma Inproco zapewnia Klientom stały dostęp do aktualnych
    informacji dotyczących postępu prac. A wszystko to nie wychodząc z domu
    i korzystając z jednego źródła kontaktu.
    • Spokój: Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnie z najwyższym
    standardem oraz w określonym limicie czasu i środków finansowych zgodnie
    z projektem.
    • Jakość: Jakość oferowanych przez nas usług dotyczy zarówno
    wykorzystywanych materiałów, jak również wykonawstwa, a ponadto odznacza
    się najwyższym standardem i konkurencyjnymi cenami.
    • Ekspertyza: Decydując się na firmę Inproco uzyskasz połączone
    doświadczenie ekip wykonawczych oraz architektów, a wszystko to w
    zasięgu jednego telefonu.

Pod względem cen jesteśmy bardzo konkurencyjni, zarówno w przypadku prac wykończeniowych jak również projektów, wizualizacji.

Istnieje możliwości zaprojektowania oraz wykonania mebli, jak również
    remontu / wykończenia pojedynczych pomieszczeń.
    Z nami mają Państwo możliwości zakupu spersonalizowanych, designerskich grzejników firmy LuxRad z 10% rabatem.
    Na życzenie mogę dosłać referencje naszych klientów.
    Pozdrawiam
    535 406 302
  • mari.w 20.10.14, 16:56
    Witam, mam rezerwację na mieszkanie już od marca, również dostałam wiadomość że budowa rusza za niecały miesiąc więc super! Mam tylko pytanie odnośnie okolicy. Otóż ostatnio zrobiło się głośno na temat niedalekiego wysypiska na Radiowie. Podobno smród czuć w odległości kilku kilometrów. Ktoś może powiedzieć coś wiecej na ten temat? Czy tak rzeczywiście jest?
  • mizzfitt 21.10.14, 13:35
    Ja rezerwowałam w kwietniu, ale już zaczynałam powoli tracic nadzieję. Cieszę się jednak, bo teraz ceny w okolicy poszły w górę.
    Co do zapachu to bywam w okolicy Conrada / Kwitnącej bardzo często i nigdy nie odczułam by tam śmierdziało. Chomiczówka jest oddalona od wysypiska wystarczająco by nie miało ono wpływu na życie w okolicy. O wiele bardziej martwi mnie przedłużenie Maczka/mostu północnego... Chociaż oddzielać "nas" będzie jeszcze inwestycja Shiraz i jeden blok mieszkalny.
  • klaudia.j.k 21.10.14, 13:47
    Co do smrodu z wysypiska to niestety ,ale i na chomiczowce śmierdzi. Przedłużenie Maczka faktycznie ma byc, ale kiedy? Poza tym budynek conrada 5 ma duzooo blizej do codziennie zakorkowanej ul. conrada niż do planowanego przedłuzenia mostu.
  • mizzfitt 21.10.14, 14:26
    Hałas od ul. Conrada w ogóle mnie nie martwi, tak samo jak korki z powodu bardzo dogodnie usytuowanej komunikacji publicznej, zresztą jeżdżę tamtędy codziennie i choć faktycznie jest dosyć głośno i tłocznie to nie ma korków jak np. na powązkowskiej.
    Trasa wylotowa i budowa z nią związana jest o wiele bardziej uciążliwa. Przedłużenie Maczka jest planowane w kolejnym budzecie, więc trzeba się liczyć z tym, że budowa ruszy w momencie gdy my będziemy się wprowadzać.
    Na Chomiczówce w tych rejonach bywam codziennie, znam ją praktycznie jak własną kieszeń i smród czuję dopiero w okolicach Arkuszowej. Tam faktycznie nie polecałabym mieszkania - industrialne młociny odstraszają.
  • mari.w 21.10.14, 23:33
    A co z lotniskiem Babice? Często słychać samoloty? Bardzo hałasują? ;)
  • 155abc 22.10.14, 13:33
    Hałasują, hałasują. W lato jak jest ładna pogoda jest spory ruch. To jest przecież środek miasta a nie obrzeża i do tego z ruchliwą trasą i lotniskiem (oraz koncertami w okolicy). Chyba nie spodziewacie się, ze będzie cicho jak w lesie...:) Mnie osobiście bardziej martwi dzwonnica pobliskiego Kościoła. Jednak nadal jest to bardzo dobra lokalizacja, usytuowana w przyzwoitym oddaleniu od przyszłej trasy(Maczka) a jednocześnie dobrze skomunikowana z szybkim dojazdem do centrum i metra, z bardzo dobrą infrastrukturą w najbliższej okolicy-baseny, siłownie, sklepy, kluby, ścieżki itp..
  • aga553 25.10.14, 09:38
    ja zrezygnowałam z mieszkania w tym bloku, ale tylko dlatego,że budowa miała zacząć się w styczniu 2014r. jak sie dowiedziałam,że mają zacząć pod koniec października powiedziałam dość- teraz czytam że znowu przesunęli rozpoczęcie na listopad:)... ogólnie to mieszkam po drugiej stronie ulicy i smrodu żadnego nie czuć z wysypiska, hałas w lato jest spory jak dużo lata helikopterów, koncerty z Bemowa to tak ze 4 imprezy w roku- też hałas ale to wszystko znośne tak jak i dzwony bijące z Kościoła raptem 3 razy w ciągu dnia- kwestia przyzwyczajenia...jednak cala reszta jak dobra komunikacja dużo zieleni itp.chyba jak mało gdzie...
  • mizzfitt 26.10.14, 12:29
    Aga zgadzam sie z Toba, ze to wszystko kwestia przyzwyczajenia :) niektorym przeszkadza wszystko wszedzie... Jak dla mnie lokalizacja swietna :)
    Co do budowy to na pewno rusza 10.11 - glowny wykonaqca juz wybrany, pozwolenie na budowe uprawomocnione a teren czesciowo uprzatniety (z tego co wczoraj widzialam). Ja rezerwowalam w maju wiec nie czekalam tak dlugo. Rozumiem, ze osoby, ktore rezerwowaly w zeszlym roku mogly sie jednak zniechecic!
    No planowane oddanie 3kwartal 2016 :(
  • klaudia.j.k 05.11.14, 15:54
    Niewiem jak u Ciebie, ale na klatkach Wsbm Chomiczowka sa wywieszane informacje na temat protestu dot wysypiska. Warto poczytać co i jak.
    czysteradiowo.pl
  • jarosjaros 18.11.14, 14:48
    Witam,
    czy dostaliście już informację na maila że będą podpisywane umowy deweloperskie conrada5 ?? I czy już ktoś z Was podpisał??

pz
  • mizzfitt 18.11.14, 19:12
    W mailu, ktory otrzymalam jest informacja, ze umowy deweloperskie beda podpisywane od 24.11
  • mistrzunio1980 30.11.14, 11:19
    Ja własnie analizowąłem umowę developerską u prawnika. Wstępnie wygląda na to że spłenia założenia ustawy developerskiej. Mnie osobiście nie podoba się że drugą cześć ceny lokalu trzeba zapłacić nie później niż do 31 sieprnia 2016. A co jak budowa się opóźni? będą ten punkt z nimi negocjował.
  • mizzfitt 30.11.14, 13:11
    A jaką formę płatności udało Ci się ustalić? Płatność transzami czy 10/90?
  • paola0051 01.12.14, 15:11
    My z mężem jesteśmy już po podpisaniu umowy
    Zapis dotyczący drugiej wpłaty do 31 sierpnia został w naszym akcie usunięty został tylko zapis, że wpłaty należy dokonać w ciągu 14 dni od dnia doręczenia zawiadomienia o zakończeniu prac budowlanych
  • mizzfitt 26.12.14, 14:31
    Ja tez prosiłam o usunięcie zapisu odnośnie zapłaty do 31.08. Poza tym umowa standardowa.
    Teraz trzeba tylko czekać :)
    Był ktoś ostatnio w okolicy? Ciekawa jestem jak postępy prac budowlanych.
  • mic-kam 11.04.15, 16:01
    Dzisiaj na budowie montowali żuraw.
  • jarosjaros 06.05.15, 12:07
    Witam można sobie sprawdzić postęp prac na budowie Conrada5. :-)

www.icloud.com/photostream/#AG5FhYPQGzHOW8

pozdrawiam
  • 155abc 06.05.15, 12:12
    można też wyjść na spacer:) postępy są! pierwszy poziom już ze stropem.
  • 81kali 06.05.15, 15:57
    Witam przyszłych sąsiadów.
    Codziennie przechodzę i oglądam postęp prac - ostatnio jak nanosiłem zmiany w projekcie to developer deklarował termin oddania kluczy na 06.2016.

pzdr
  • lordsmith 27.05.15, 21:52
    Kondygnacje podziemne już skończone.
    W obecnej chwili prace skoncentrowane są na kondygnacji parteru.
  • mari.w 31.05.15, 22:10
    serio czerwiec 2016 oddanie kluczy? :)
    W połowie kwietnia byłam w Volumetric aby wprowadzić poprawki w projekcie, Pan miał przesłać plan do architekta i dać mi odpowiedź oraz wycenę ile mam dopłacić ale do tej pory nie mam odpowiedzi. Minęło już 1,5 miesiąca. Ktoś z was też wprowadzał zmiany w projekcie?
  • 81kali 31.05.15, 22:20
    Robiłem zmiany w marcu, cała sprawa zajęła 2 tygodnie i bez kosztów dodatkowych - przesuwalem ściany.
  • paola0051 01.06.15, 09:15
    My za zmiany w projekcie zapłaciliśmy 1500 złotych przesuwaliśmy ściany zmieniliśmy układ sanitariatów w łazience i poprzesuwaliśmy pare gniazdek w pokojach
  • mari.w 01.06.15, 11:36
    A kiedy wprowadzaliście zmiany w projekcie i jak długo czekaliście na wiadomość o wysokości dopłaty?
  • paola0051 01.06.15, 22:07
    My zmiany wprowadziliśmy na koniec kwietnia trwało to wszystko tydzien
  • conrada 24.11.14, 20:08
    Jeśli chodzi o lotnisko to mi osobiście bardziej przeszkadzają imprezy samochodowe niż samoloty. Samolot przeleci, poleci i nie jest tak źle. Nie ma aż tak wielkiego ruchu. Najczęściej latają szybowce, a one są ciche. Najgłośniejsze są weekendowe imprezy związane z jakimiś wyścigami samochodowymi... wówczas potrafią przez dwa dni weekendu hałasować. Na szczęście jest to okazjonalne... ale trochę upierdliwe. Niestety nie da się ukryć, że cała Conrada od wczesnego rana do późnej nocy jest zakorkowana. Natężenie jest spore. Samochody stoją w korku... zwłaszcza w godzinach szczytu. W okresie wiosny czy lata dają o sobie znać także motocykliści... którzy w późnych godzinach wieczornych i nocnych z szybką prędkością przemykają przez Conrada robiąc sporo hałasu. To o czym pisze to swego rodzaju mankamenty mieszkania blisko ulicy...w końcu mieszkamy w Warszawie - w mieście z pełną infrastrukturą. Pozytywnym aspektem mieszkania w tej okolicy jest dobra komunikacja, fajne tereny rekreacyjne, wiele placów zabaw dla dzieci, bliskość szkół i przedszkoli, przychodni, sklepów, marketów, kina itp... Ogólnie fajnie się tu mieszka. A do hałasu, który bez wątpienia jest... da się przywyknąć.
  • conrada 24.11.14, 19:56
    Mieszkam przy Conrada (od ok 2 lat) na przeciwko Waszej inwestycji i z całą szczerością informuję, że nie śmierdzi. Wcześniej mieszkałam w okolicach ulic: Rodziny Połanieckich, Maszewska, Esej... i też nigdy przez te kilkanaście lat tam, nie wyczułam żadnego smrodu. Ten problem dla mnie nigdy nie istniał ani nie istnieje w tym momencie.
  • klaudia.j.k 25.11.14, 09:34
    Nikt sobie tego smrodu nie wymyślił, protestów rowniez.gdyby wszystko było ok to temat kompostowni nikogo by nie interesował. Poza tym teraz , na pętli od strony brazowniczej , jest smród. Zapewnienia , ze nie śmierdzi dla mnie sa abstrakcja.
  • texa-s101 06.06.15, 15:44
    Witam :)
    Mieszkam na chomiczówce od 15 lat. w okolicach pętli autobusowej i nigdy nie ŚMIERDZIAŁO tutaj z wysypiska. Znajomi mieszkają na Księżycowej tuż pod lasem i też żadnego smrodu nie ma. Korki na Conrada są w godz. szczytu :) ale gdzie ich nie ma?
  • krzakutak 02.07.15, 13:45
    Hej założyłem forum Conrada 5, myślę że na takim uporządkowanym forum jesteśmy w stanie przejrzyściej zająć się tematami budowy i nie tylko na conrada 5. zapraszam na forum www.josephaconrada5.fora.pl/ Jeśli ktoś jest chętny modernizacją forum lub ma jakieś uwagi to piszcie !
  • 90paula 18.07.15, 22:37
    Bardzo podoba mi się ta inwestycja, Conrada 5. Na razie kupiła tam mieszkanie moja koleżanka i nie wiem dlatego niektórzy rezygnują z tej inwestycji.
  • 155abc 21.06.16, 10:19
    Dzień dobry, czy ktoś z Państwa już odebrał swój lokal? Proszę o informację jak przebiegał odbiór, czy dużo poprawek, jak standard lokalu, wykończenia itp..
  • pkowalski.84 18.07.16, 21:46
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane ). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
    Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.