Dodaj do ulubionych

Osiedle Platinum Grodzisk Mazowieckie-As Bud-Prof

IP: *.play-internet.pl 12.07.13, 19:06
Ktokolwiek wie coś więcej na temat tej inwestycji i deva, to zamieniam się w słuch. Widzę, że budują zawzięcie przy stacji w Grodzisku, ale czy warto się tym zainteresować. Co myślicie o tym devie i tej inwestycji. Mieszkam w Grodzisku i ceny i czas dojazdu do Wawy nie są zachęcające.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zbyszek IP: *.pljtelecom.pl 09.08.13, 17:02
    Za dużo o samym developerze nie wiem, ale zrealizował sporo inwestycji w tym też w Piasecznie więc teoretycznie powinno wszystko być ok. A na budowie bardzo pilnują fachowości wykonawców robót (znajomy często tam jest i mówi że idzie im to naprawdę sprawnie i porządnie). Osiedle ogólnie prezentuje się fajnie chociaż zbyt jaskrawe jak dla mnie i może trochę zbyt duże (260 mieszkań w pierwszym bloku i około 300 w przyszłości w bloku obok.
  • Gość: Kicker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 17:40
    Wszędzie aneksy kuchenne. 4100 za m2 w Grodzisku. Wersja Alcatraz. Kto to kupi?
  • Gość: pomelo IP: *.play-internet.pl 12.08.13, 13:08
    No taki trochę pentagon z kształtu ;) Na minusy bym jeszcze zaliczył bliskość torów kolejowych i skup złomu od tyłu. Ale też słyszałem, że solidnie to budują. Nie zapominajmy jednak, że w tym miejscu było przedtem sztuczne jeziorko, bo woda zaczęła podchodzić.
  • Gość: mic-kam IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.13, 20:29
    Zwykłe duże osiedle położone zbyt blisko torów kolejowych. Może i budują solidnie, jak widać na wykonana docelowa elewacja mija się z tym co prezentują wizualizacje. Myślałem, że będzie to inaczej wyglądać.
  • 14.05.15, 10:54
    solidnie? elewację? może i położyli elewację solidnie :-) , ale to jest tylko wierzchnia warstwa tego w czym będzie ktoś mieszkał, ktoś kto często zaciąga kredyt na wiele lat. kupuje sugerując się wielkością firmy? popatrzmy na IKEA i odpowiedzmy sobie na pytanie ile to krzesło wytrzyma? tyle czasu , żebyś zaraz kupił nowe. No ale to ta jest jak człowiek patrzy tylko na cenę

, polecam firmę zelazny-mieszkania.pl
    , przed dokonaniem decyzji zakupu u dużego dewelopera zachęcam do zapoznania się z ofertą solidnej firmy...
  • 14.05.15, 11:33
    Powiało reklamą :)
  • Gość: pomelo IP: *.play-internet.pl 18.10.13, 10:48
    po ile chodzą teraz te mieszkania dla lubiących kolej? ;)
  • 29.10.13, 14:55
    Witajcie, z żoną rozważamy zakup mieszkania w Platinum i poszukujemy wszelkich opinii zarówno związanych z samą budową, jak i developerem.
    Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Może ktoś kupił mieszkanie?

Zaskakuje trochę brak jakichkolwiek dyskusji o tym osiedlu w internecie. Czyżby sprzedawało się słabo? Dlaczego tak się dzieje?
    Bliskość kolei faktycznie może być wadą. Ale my myślimy o mieszkaniach na drugą stronę, gdzie jest w miarę cicho.
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.13, 21:20
    może warto zwrócić uwagę na otoczenie osiedla
  • 30.10.13, 14:25
    Chodzi o bliskość torów? Czy są jeszcze jakieś inne powody, które powinny do tych mieszkań zniechęcać?
    Rozmawiając z okolicznymi mieszkańcami, usłyszeliśmy, że budowa była na długi czas wstrzymana z powodu podmokłego terenu i zalewania fundamentów.
    Czy to prawda? Czy ktoś wie, czy zostało to w jakiś sposób poprawione?
    Niestety nie jesteśmy z Grodziska, tak więc nie wiemy, co tam było wcześniej.
  • Gość: pomelo IP: *.play-internet.pl 01.11.13, 06:06
    Słabo widać, bo foty z komórki, ale w 2010 roku było tu jezioro - codziennie przechodziłem do pracy. Parę fotek:
    imageshack.us/gal.php?id=rpWk0pvb2prj1NyS
  • Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.13, 17:59
    z opowieści kolegi który mieszka w grodzisku wiem że na terenie złomowiska w przeszłości był cmentarz przy samej ulicy(naprzeciwko osiedla) zostało zachowane kilka grobów. Ogólnie jak dla mnie jest tam bardzo punuro. Stare budynki pkp też nie zachęcają i wygląda na to że te kwestie nie zmienią się szybko
  • Gość: pomelo IP: *.play-internet.pl 02.11.13, 19:31
    Stan z 2010 roku:
    imageshack.us/a/img199/1892/idqm.JPG
  • Gość: jan IP: *.netfala.pl 15.01.14, 16:49
    Ale to może się zmienić. Z tego co wiem złomowisko zakończy niedługo działalność i będzi można ta utwożyć park pamięci. już ctrwają prace przy przejściu podziemnym a bliskość PKP to tylko atut.
  • 03.01.14, 12:43
    I jak, mieszka już ktoś w Platinum?
  • Gość: pomelo IP: *.play-internet.pl 04.01.14, 16:02
    Chyba jeszcze nie skończyli budowy, musiałbym wsiąść na rower i sprawdzić.
  • Gość: Gosia 58 IP: *.subscribers.sferia.net 15.01.14, 21:04
    hejka, ja kupiłam tu dwa pokoje konkubentowi. Od strony torów , bo było taniej. Mojemu Zbysiowi się podoba a przejeżdżający pociąg to jedynie delikatny szum za oknem. Sprawę rozwiązują zatyczki do uszu. Do plusów należy bardzo miłe sąsiedztwo , prężna wspólnota i ponoć sa PREZES KUPIŁ tu apartament!
  • Gość: anel IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.02.14, 23:01
    Tez tu kupilam mieszkanie. W grudniu mial byc odbior techniczny mieszkan. Termini zostal przesuniety na lutego. Troche lipa, mam w placy troche kasy. W Sumie w akcie jest napisane, zen za opoznienia developer placid kase
  • 05.02.14, 14:09
    Wczesną jesienią twierdzili, że będą oddawać mieszkania na koniec października... :-)
  • Gość: annel IP: *.180.150.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.02.14, 17:51
    Czy ktoś kto kupił mieszkanie, zaczyna robić remont?
  • Gość: drzewo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.02.14, 19:05
    Tak my kupiliśmy mieszkanie i w marcu zaczynamy remont. Jak coś to pisz lena.jakim@op.pl
  • Gość: Kamil IP: *.pl 14.02.14, 10:08
    Witam,

Ja też tam kupiłem mieszkanie w kwietniu odbieram. Developera prześwietlałem sprawdzałem poprzednie inwestycje i według mnie wygląda dobrz. Zrobił 3 duże inwestycje platinum jest 4. 1 w wawie to podobno porażka ,opóźnienia i niedoróbki. Dwie kolejne bez większych zarzutów. Umówmy się nie istnieje developer idealny. Co do samej inwestycji to na terenie nie było wcześniej żadnego stawu co najwyżej duża kałuża, była tam fabryka grzejników, jestem z grodziska i znam okolice. Przy torach będzie ekran albo nasyp bo robią jakąś specialną linię kolejową i są takie wymogi oraz nowe przejście podziemne. Fakt skup złomu i mały żydowski cmentarzyk to minus, ale lokalizacja nadrabia. Będę napewno chciał założyć forum właścicieli, wiadomo trzeba dbać o swoje interesy. Pozdrawiam i pozostaje w kontakcie mój emial to sunapartments.pl@gmail.com
  • 01.04.14, 12:45
    Mój znajomy w zeszłym tygodniu odebrał tam mieszkanie i jest bardzo zadowolony. Podobno wszystko przebiegło bez problemów. Kumpel już zaczyna sobie urzadzac, a w czerwcu ma sie wprowadzic bo w maju budynek ma być odebrany i przekazany do zamieszkania.
    Sam się nawet poważnie ostatnio zastanawiam nad mieszkaniem na tym osiedlu. Mam już nawet jedno upatrzone z ich stronki www. W przyszłym tygodniu chcę podjechac je obejrzeć, więc dam znać z moich wrażeń co i jak.
  • Gość: mic-kam IP: *.dynamic.chello.pl 01.04.14, 17:45
    No nie możemy się doczekać na iście deweloperską relację
  • Gość: debez IP: *.static.entel.pl 09.04.14, 09:30
    Mniej więcej rok temu dowiadywałem się o te mieszkania i mówili, że będą oddawać w październiku-listopadzie (2013).
    Jeszcze to nie nastąpiło?

A tak przy okazji... jeżdżąc wiaduktem widzę, że pod oknami lokatorzy będą mieli fajny plac budowy.
  • Gość: Tomek IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.05.14, 19:28
    Witam,

Czy ktos juz odbieral mieszkanie w Platinum? I posiada informacje odnosnie konca tej inwestycji?
  • Gość: ola IP: *.netfala.pl 04.05.14, 10:51
    Tak ja odebrałem klucze do mieszkania 30.04. 014. Cała inwestycja będzie skończona latem.
  • 05.02.14, 14:10
    Gość portalu: Gosia 58 napisał(a):

> ponoć sa PREZES KUPIŁ tu apartament!

Prezes? Apartament?
    Czyżby Prezes jedynej słusznej partii?
  • Gość: anel IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.05.14, 16:23
    My również odebraliśmy klucze. Wprowadzamy się w czerwcu. Drodzy sąsiedzi, wprowadzajcie się bo będzie nam smutno ;) :)
  • Gość: tomek IP: *.static.entel.pl 08.05.14, 14:03
    W zeszłym roku szukaliśmy mieszkania w Grodzisku i rozważaliśmy również Platinum. Jak dla mnie zalety można tu widzieć jedynie dwie i to dość sprzeczne ze sobą:
    - bliskość stacji i centrum miasta (dla osób nieposiadających samochodu)
    - garaż podziemny (dla osób posiadających samochód)

Niestety minusy zdecydowanie przeważyły:
    - 50 (może mniej) metrów od torów = hałas, dodatkowo z tego co widziałem jest tam w pobliżu rozładunek pociągów towarowych
    - bardzo nieciekawe najbliższe otoczenie (tak, wiem, że są plany jego zmiany, ale jak wszyscy wiemy plany mogą sobie istnieć a realizacja może przyjść za x lat)
    - wydaje się, że po zamieszkaniu wszystkich mieszkańców będzie tam niezły "kołchoz", ponad 200 mieszkań, dajmy na to średnio 3 osoby w każdym da 600 osób, które będą musiały korzystać z jednego wejścia na "podwórko" wewnętrzne

W efekcie wybraliśmy mieszkanie na uboczu osiedla Kopernika. Chociaż bez garażu, to jest względny spokój i zamiast pociągów po otwarciu okna słychać ptaki.
  • Gość: Szymon IP: 91.238.247.* 14.05.14, 10:06
    Kupiłem mieszkanie od strony straży pożarnej. Mieszkam w Grodzisku 500m od inwestycji od ponad 20 lat.
    1. Bliskość stacji to raczej zaleta. Obecni tory są całkowicie remontowane, nowy peron, będą zatrzymywały się pociągi pospieszne. Wcale nie jest głośno, a będzie jeszcze ciszej gdy zamontują ekrany. Dworzec również będzie remontowany.
    2. Złomowisko zniknie do końca roku.
    3. Plan zagospodarowania terenu przekształca ten obszar z przemysłowego w mieszkalno usługowy więc będzie to bardzo miła okolica.
    4. Do pracy autostradą A2 dojeżdżam do centrum Warszawy (plac Zawiszy) w 25-30min.
    5. Po drugiej stronie torów świeżo wyremonotwany park.
    6. w mieszkaniu wszystko ok. ściany i podłogi proste, u mnie ucieka trochę sufit.
    7. Przerwa w inwestycji nie była ze względu na podmokły teren, tylko ze względu na to, że poprzedni inwestor się wycofał.

Dla mnie fajna inwestycja, szczególnie biorąc pod uwagę jak dynamicznie rozwija się Grodzisk.
  • Gość: Szymon IP: 91.238.247.* 16.05.14, 12:33
    A dziś właśnie dowiedziałem się, że całe osiedle jest przygotowane i podpięte w technologi FTTH czyli Fiber to the Home (światłowód do domu).
    Ceny bardzo konkurencyjne, symetryczne łącze 10Mbit/10Mbit 29zł/mc, 20Mbit/20Mbit 49zł/mc a 50Mbit/50Mbit 64zł/mc.
    Będą również pakiety z TV, na przykład 50Mbit/50Mbit + 100 kanałów 99zł/mc.
    Jeśli ktoś będzie miał ochotę nawet 1Gbit do domu.
  • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.14, 23:16
    A ja właśnie dziś miałem odbiór lokalu, wszystko było OK, jeden drobiazg mają tylko poprawić. Mieszkanie po pomiarach okazało się większe o 1m2 ale w moim przypadku to akurat dobrze bo szukałem jak największego :) Od progu witał mnie światłowód do tego super internetu wraz z instrukcją jak go pociągnąć, a gdyby ktoś wolał klasykę to są już gotowe gniazdka z kablem antenowym i telefonicznym. Niestety maja drobne opóźnienia z garażem i windą (ja mam 4 piętro więc to mój największy ból). Podsumowując inwestycja zapowiada się super, a okolica mimo że jest teraz nie ciekawa to za 3-4lata będzie miała zupełnie inne oblicze, też oczywiście się zapoznałem z planem zagospodarowania i bliskimi inwestycjami. W końcu kupuje mieszkanie na lata. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów.
  • 07.07.14, 11:59
    Ja zdecydowałem się na mieszkanie. W zeszłym tygodniu podpisałem rezerwacje i załatwiam formalności kredytowe. Faktycznie okolica nie powala, ale tak jak ktoś wyżej napisał trzeba trochę poczekać i będzie to bardzo fajne miejsce do życia.

No a co do tego internetu to już działa. Akurat jak ja byłem u nich w biurze to im instalowali i przy mnie robili testy - (50mb na downloadzie - jak dla mnie to bardzo dobry wynik).

Oprócz tego dowiedziałem się, że budynek do połowy lipca będzie odebrany i będzie można się wprowadzać. Podobno już puścili ciepłą wodę w kranach w części budynku i stopniowo puszczają na resztę. Ale czy to prawda to lepiej wiedzą Ci którzy już tam się zainstalowali.
  • 25.09.14, 13:45
    I jak? Mieszkacie już?
  • 25.09.14, 14:25
    Tak.
  • 16.02.15, 17:37
    Proszę o opinie, jak się mieszka
  • 19.02.15, 12:21
    Mieszkańcem jeszcze nie jestem (choć mocno się spinam aby nim być), ale dość często bywałem na tym budynku zarówno teraz kiedy jest oddany do użytku jak również w trakcie budowy (układałem tam światłowody). Spędziłem tam nie jeden i nie dwa dni i mogę powiedzieć iż obawy większości osób są nie potrzebne. Tory, przeszkadzają tylko w momencie gdy pociąg "zatrąbi" - ale wówczas słychać go prawie w całym Grodzisku, złomowisko? - w czerwcu będzie zlikwidowane. Prawdziwy minus - droga Żydowska ale będzie wyremontowana być może jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam Forumowiczów :)
  • 19.02.15, 12:46
    Zgadzam się z przedmówcą. Pociągów w ogóle nie słychać (przynajmniej w mieszkaniach, które nie są od torów). Do miasta blisko, do sklepów, do parku, apteka blisko, stacja benzynowa 24h na dobę. Parking podziemny no i dobry niedrogi Internet :P
    Jak tylko skończą remont PKP, zniknie złomowisko i wyremontują drogę (wszystko w planach) - będzie jednym z ciekawszych miejsc w Grodzisku.
  • 19.02.15, 14:03
    Inwestycja ciekawa, bo szybko można się dostać do Warszawy pociągiem. Jednak obawiam się, że pociągi mogą jednak robić spory hałas. latema radziłbym Ci przejedź się tam i zobacz jak przyjeżdża pociąg na stację stojąc na ul. Żydowskiej i sama oceń czy będzie to dla Ciebie uciążliwe.
  • 19.02.15, 14:11
    Mieszkam od wewnątrz osiedla , nie jest głośno.
  • 19.02.15, 14:50
    Szczerze - spędzając cały dzień od strony torów przy otwartym oknie nie było źle, bardziej dokuczało złomowisko (które ma zostań zlikwidowane w tym roku). Jedynie to brak jakiegoś sklepiku na parterze ale pewnie jak będzie więcej mieszkańców zostanie coś otwartego.
  • 19.02.15, 15:55
    Dziękujemy za szybką reakcję biura sprzedaży. Ja pozostanę przy swoim zdaniu zanim kupisz pojedź i sprawdź i wyrobisz sobie zdanie czy jest głośno czy nie od przejeżdżających pociągów.
  • 19.02.15, 16:03
    Biura sprzedaży? Hehe, dobre. Ja jestem mieszkańcem, a pljtelecom to o ile się nie mylę Pan który na osiedlu montuje nam Internet światłowodowy :-)
  • 19.02.15, 17:03
    Zgadza się :), jestem osobą z PLJ TELECOM, a piszę ponieważ coś mogłem powiedzieć z własnych obserwacji i tyle. A jak zaznaczyłem chcę tam kupić mieszkanie.
  • 19.02.15, 17:25
    A to bardzo dziwna taka od razu reakcja na mój post i to szczególnie dwóch osób. Pozdrawiam mieszkających i zainteresowanych tą inwestycją.
  • 19.02.15, 17:30
    Mam po prostu powiadomienie mailowe włączone. Btw, co za czasy że jak ktoś chce pomóc to podejrzane...
  • 19.02.15, 17:54
    Ja sprawdzam co się dzieje na tym forum i tyle... Ale fakt ktoś chce coś powiedzieć doradzić źle, nikt nic nie napisze też źle... :/ kurcze co za czasy. Ale nic to im mniej mieszkań się będzie sprzedawać tym lepiej dla kupujących (nowe rabaty, promocje obniżki cen) mi tam pasi :P
  • 19.02.15, 18:17
    To ja mam pytanie do mieszkańców jak wygląda dziedziniec tzn. czym jest wyłożony, czy jest zieleń jakiś plac zabaw dla dzieci itp. ? Ma ktoś może zdjęcie i możliwość wrzucenia w sieć, bo na stronie inwestora są tylko zdjęcia z budowy i wizualizacje.
  • 20.02.15, 13:05
    Jak będę w przyszłym tygodniu zrobię kilka zdjęć i mogę przesłać.
  • 20.02.15, 16:07
    Dziedziniec jeszcze nie skończony, ale to kostka + rośliny. Na środku ma być podobno jakiś mały plac zabaw i zieleń. Foto z dziś rano: oi59.tinypic.com/f3xdno.jpg
  • 22.02.15, 17:36
    Dziękuję za zdjęcie. Trochę mało zielono tam, ale to pewnie przez to, że dużych roślin nie można sadzić, bo pod spodem jest strop garażu. Jakoś ta kora do mnie nie przemawia.
    Według mnie plusami tej inwestycji są:
    + łatwy i szybki dojazd do Warszawy już nie długo zmodernizowaną linią kolejową
    + elewacja w ciepłych stonowanych kolorach
    + cokoły kamienne na parterze elewacji
    + monitoring
    + duży podziemny garaż
    Teraz przejdę do minusów:
    - bliskość torów kolejowych co generuje hałas
    - dziwne trójdzielne okna balkonowe, wolałbym dwudzielne
    - parterowe tarasy zamiast płytek wolałbym zwykłą trawkę tzw. ogródki przydomowe
    - bliskość złomowiska (podobno ma być zlikwidowane)
    - brak utwardzonej ulicy
    p.s. a jak wygląda osiedle od strony torów kolejowych tzn. czy jest wykonana jak narysowane jest na wizualizacjach ulica wraz z miejscami postojowymi i czy tory jakoś są odgrodzone od osiedla. Nie orientują się może państwo czy kolej podczas modernizacji będzie stawiała ekrany akustyczne, bo w Warszawie we Włochach stawiają.
  • 23.02.15, 17:11
    To po kolei:
    - oprócz kory, są posadzone krzewy (takie niskie), tylko z racji zimy nie są zielone. Faktycznie nic większego posadzić się nie da ze względu na garaż.
    - hałas torów kolejowych zgadzam się, ale tylko od strony torów. Serio, mieszkam w tej okolicy od 20 lat, w poprzednim miejscu, mimo że dalej było głośniej. Dlatego polecam mieszkania od wewnątrz.
    Stanowczo bardziej słychać samoloty, które we wspomnianych Włochach dopiero robią hałas.
    - o ile wiem, w ogródkach można zrobić trawę z rolki :)
    - złomowisko faktycznie ma zostać zlikwidowane (potwierdzałem w wielu źródłach),
    - droga zostanie również wyremontowana (jest już uwzględnione w planach), jednak ze względu na remont stacji PKP, jeździ nią ciężki sprzęt - będzie zrobiona dopiero po skończeniu PKP
    - z tego co wiem, od strony torów ekrany będą budowane, jak na całej lini
    - od strony torów jest na razie ułożona kostka i parking, droga ma być robiona również po ukończeniu PKP,
    - do zalet dodam jeszcze bliskość autostrady A2, ja do pracy do WWA samochodem jadę 30 min do ronda Zawiszy i mam po drodze dokładnie 2 skrzyżowania ze światłami. Doskonały dojazd zarówno na Modlin jak i Okęcie (jeśli ktoś lata).
  • 23.02.15, 18:47
    Dziękuję za wyczerpujące informacje.
    Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem jak trawa z rolki ma sobie rosnąć na już gotowej kamiennej posadzce tego parterowego tarasu. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby od razu zrobienie zielonego trawiastego ogródka, dlatego uważam to za wadę.
    p.s. to prawda autostradą również można szybko dostać się do Warszawy i jest to atut.
  • 24.02.15, 07:32
    Nie wiem, nie znam się, dlatego mówię że słyszałem :) Jakby nie było - kwestia gustu. Jednak w kontekście całej inwestycji i bliskości dużej ilości terenów zielonych, łąk etc. myślę że da się przeżyć.
  • 25.02.15, 18:17
    Ściany wam nie pękają? Oglądaliśmy mieszkanie, w którym były pęknięcia na tynkach w kilku miejscach. Zastanawia nas to..
  • 27.03.15, 23:24
    Ciekawa współpraca miasta z deweloperem w sprawie przebudowy ulicy grodzisknews.pl/koniec-z-zablocona-zydowska/
    Mają u mnie dużego + ;-)
  • 13.04.15, 15:33
    Jeszcze tylko pozbyć się złomowiska i będzie naprawdę super :D, aż nie mogę się doczekać :)
  • 24.04.15, 09:32
    Też myślałam nad kupnem mieszkania na tym osiedlu, ale moim zdaniem ceny są jednak trochę za wysokie. Teraz myślę o osiedlu na bałtyckiej, jakoś bardziej okolica mi się podoba. A że czas mnie nie nagle to mogę poczekać A i ceny chyba trochę niższe.
  • 17.05.15, 12:09
    Ja mieszkam tam od grudnia. Dobrze się mieszka. Hałasu nie ma. Jedynym minusem jest kiepska droga na ul. Żydowskiej, która po pracach na PKP ma zostać przez gminę wyremontowana.
  • 29.07.15, 14:00
    Witam. Proszę o kontakt mailowy
    Karola23-90@o2.pl. planuje zakupić tam mieszkanie chciałabym się dowiedzieć o szczegóły.
    Pozdrawiam
  • 01.05.15, 13:43
    Witam. Jestem tu nowy i witam wszystkich.
    Z uwaga przeczytałem cała dyskusję i chcę się podzielic swoimi spostrzeżeniami.
    Zamierzam kupić mieszkanie od strony ulicy. Sprawdzałem pociągi i mysle ze nie są one problemem dla zamieszkania, a jedynie plusem. Przejeżdżające Pendolino to ledwie go słychać, nieco bardziej ICC. Nie natrafiłem na towarowy bo może byc troche gorzej. Kirkut też myślę że nie stanowi problemu.
    Najbardziej martwi mnie skup złomu. Rozmawiałem w Urzędzie z Naczelnikiem zagospodarowania przestrzennego. Potwierdził o zmianie planu ale nic nie chciał powiedzieć o szczegółach. W Starostwie dowiedziałem się, że na terenie złomowiska działają 2 firmy. Jedna ma podpisaną umowę z miastem i ta prawdopodobnie zakończy sie w styczniu 2016, ale druga powiązana z tą samą działalnością (skup złomu) ma podpisaną umowę dzierżawy z Urzędem Narszałkowskim i tu miasto Grodzisk nie ma nic do powiedzenia. Los składu złomu w dalszym ciągu jest dla mnie niewyjaśniony definitywnie.
    Proszę może ktoś ma inne swoje informację o okolicy osiedla niech się z nimi podzieli.
  • 14.05.15, 11:01
    zapraszamy na osiedle przy ul. 3Maja skrzyżowanie z Teligi,
    Ostatnie 10 mieszkań w najsolidniejszym budynku dostępnym obecnie na rynku.

Termin oddania październik 2015, jest to ostatnia inwestycja w tej okolicy.

Więcej szczegółów na stronie: www.zelazny-mieszkania.pl
  • 14.05.15, 13:19
    Jak już się na coś zdecydujesz to zapraszam do nas po projekt wnętrz :)
    www.tissu.com.pl/
  • 17.06.15, 14:16
    Witam
    Mam pytanie czy ktoś z państwa kupił mieszkanie i ma już podpisany akt notarialny własności lokalu. Ja kupiłem niedawno mieszkanie ale z aktem notarialnym jest kłopot. Prośba o informacje.
  • 02.07.15, 18:36
    a co Panu powiedzieli?
  • A ja polecam kparchitektura.wordpress.com/
  • 28.06.17, 10:43
    Ja mogę się wypowiedzieć z perspektywy czasu. Mieszkamy tu już rok i naprawdę chwalimy sobie tę inwestycję. Ja i mąż pracujemy w Warszawie, czasami na różne godziny, a auto mamy jedno. Bliskość stacji to na serio ogromna zaleta w codziennym zalataniu. Po złomowisku, o którym wspominaliście, nie ma już śladu. Sąsiedzi są bardzo serdeczni, mieszkania słoneczne, także gorąco polecam.
  • 12.11.17, 14:18
    Przejrzałam Państwa wypowiedzi. Rozważamy z mężem zakup mieszkania które już obejrzeliśmy. Bliskość stacji PKP w naszym przypadku to atut (mąż najchętniej miałby balkon z widokiem na perony ale metraż za mały więc odpada). Moje pytanie do lokatorów, jaka jest wysokość czynszu i jak funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa, a przede wszystkim czy ktoś już stanął przed dylematem logistycznym z dziećmi w wieku przedszkolnym. Bardziej przeraża nas problem z miejscami w przedszkolu/zmiany jaką im zaserwujemy, niż samej przeprowadzki.
  • 26.11.17, 22:22
    Witam, czy zdecydowali się Państwo na zakup mieszkania?
  • 26.11.17, 22:33
    Bardzo proszę o informację, czy od strony prawnej nie ma problemu z firmą as bud-prof., z podpisaniem aktu notarialnego, czy firma jest zadłużona? Różne krążą opinie o tej firmie (o wcześniejszej firmie bo właściciel ten sam) i inwestycjach realizowanych przez właściciela. Proszę o informację czy są jakieś problemy z użytkowaniem mieszkań (zacieki, ogrzewanie, głośność ... )?
  • 05.12.17, 11:40
    Z tego co wiem kwestia zadłużenia to stara sprawa, również interesowałam się tym swego czasu przed zakupem mieszkania. Podobno jeden z podwykonawców założył sprawę deweloperowi As bud-prof i sąd tytułem zabezpieczenia nałożył blokadę. Ta niedogodność trwała z trzy tygodnie i w tym czasie trzy, cztery rodziny musiały poczekać z aktami. Z mojego doświadczenia wynika, że akty piszą na bieżąco.
  • 05.12.17, 11:42
    Co do użytkowania. Ja i najbliżsi sąsiedzi nie uskarżamy się specjalnie ani na hałasy, ani na jakieś problemy z mieszkaniami i ich eksploatacją. Podpowiem, że zawsze może Pani przyjechać i zrobić wywiad środowiskowy wśród mieszkańców, jest już ich przecież sporo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.