Dodaj do ulubionych

Budimex-Nieruchomości- ul. Bluszczańska

IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 11:30
Witam wszystkich.
Interesuje mnie mieszkanie w inwestycji Budimexu przy ul. Bluszczańskiej. Na forum nie ma jeszcze o niej opinii. Co sądzicie o tej inwestycji? Jakie macie opinie jeśli chodzi o jakość budowania i wykończenia mieszkań przez tego developera? Niespodzianki w rodzaju grzyba na ścianach, tarasach, albo na poziomie garaży? Pękające rury i zalania mieszkań? Kiepskie wyciszenie mieszkań, dudniące ściany i niosący się dźwięk z sąsiednich mieszkań? Itp. itd.
Do osób, które już mieszkają w tamtej okolicy - czy są jakieś niedogodności, uciążliwości, przez które nie kupilibyście tam mieszkania, gdybyście mogli jeszcze raz decydować?
Wpisujcie swoje opinie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • stoje_i_patrze 24.05.13, 18:54
    1. Dla prestiżowców to nie mokotów tylko siekierki;)
    2. Przyszła czerniakowska-bis pod oknem a może i tramwaj:
    siskom.waw.pl/czerniakowska-bis.htm
    w odległosci chyba 150-200 metrów

3. silny szum od trasy siekierkowskiej (nie w ekranach)

4. Tereny zalewowe - podtopienia możliwe. Koledze w bloku sprzed 10 lat wyłączali windę bo była woda

5. kiepska infrastruktura

6. 1,2 km do czerniakowskiej piechotą a przystanek 167 tam chyba 700 metrów (8 minut pieszo)

7. Bartycka w dramatycznej złej kondycji jak i bluszczańska chociaz plyty ma deweloper zamienic na asfalt

8. Bartycka i bluszczanska jezdza cwaniacy pod siekierkowskim i z niego (początek czerniakowskiej-bis poludnie) by ominac skrzyzowanie trasy w kierunku sobieskiego

9.Mega zakorkowana okolica - jak pracujesz w biurowej czesci miasta (najwiecej biur sluzewiec przemyslowy i okolice GalMoka) - ludzie wychodzą z autobusów i wolą iśc na piechotę pewny odcinek

Sama inwestycja
    A. wałek - mieszkania 3 i 4 pokojowe musza posiadac obowiazkowe dwa miejsca garazowe za 40tysiecy pln łacznie
    B. duzy minus - garaze i mieszkania i komorka lok. jako jeden akt notarialny. plus bo vat 8% a nie 23% ale nigdy nie sprzedaz drugiego garazu bez mieszkania
    C. wysoki kosz utrzymania - spodziewana oplata za parking - 100-120 pln za jedno miejsce a wiec 240 pln za oba miejsca miesiecznie (!)

Czy są plusy? W miare ok cena (7300-7400 za najwyzsze) ale jak sie ma te minusy to aby ten plus nie przysłonił tych minusów;)
  • Gość: Nybali IP: *.multi-play.net.pl 25.05.13, 12:58
    Przejrzyj sobie opinie o tym deweloperze i jego inwestycje tutaj: rynekpierwotny.com/
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 26.05.13, 10:44
    Warto, blisko na Bartycką, gdzie są materiały do wykończeń. Dobry autobus 108, wygodny, posty, dobrej jakości.
  • Gość: filipc IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.13, 12:39
    co??????wybrać lokalizację bo blisko po materiały na jego wykończenie??? to forum to jednak czasami dno
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 26.05.13, 14:23
    Kto nie wykończał, nie wie jak to jest ważne. A na Bartyckiej jest też np. barek.
  • wandotroll2 26.05.13, 22:09
    Nie no, jak jest barek i można się po pracy w kotłowi z kolegami śmiało naje:bać to ja już lecę po kredycik z getinu i wio. Bez kozery wezmę trzy i sześć miejsc postojowych.

Mieszkanie wykańczasz pół roku, a potem całe życie słuchasz dostaw materiałów na Bartycką całą dobę. Po prostu luksus. Pomijam, że mieszkania teraz zwykle wykańcza Ci ktoś i on zajmuje się logistyką, ale jakoś jest skąpy to niech se kupi barak w którejś z tych firm na Bartyckiej, będzie miałcjeszcze bliżej, a taka firma też chętnie od takiego jelenia pół melona przytuli.
  • Gość: Paulina IP: *.centertel.pl 28.05.13, 09:42
    Byłam w okolicy i naprawdę dużo sie tam dzieje. Powstają nowe osiedla, ma też powstać nowa droga. Przystanek 108 i 167 niedaleko, a w parterach już wybudowanych bloków bardzo dużo punktów usługowych.
  • Gość: Jula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 22:30
    A ja mieszkam przy bluszczanskiej i nie mogę narzekać. Pod nosem, sklepy, pralnie, przedszkole, knajpki. Niczego nie brakuje. A jak coś to można dojść do Czerniakowskiej, albo podjechać autobusem. A niedługo otwierają kawiarnie dla rodziców z maluchami - czekam z niecierpliwością!
  • Gość: calineczka IP: *.pia.robbo.pl 03.06.13, 20:51
    Gdzie tam się tyle dzieje? Plac budowy jedynie z drogą z płyt...Na bluszczańskiej chyba jest jeden sklep i pralnia...A knajpki gdzie?
  • Gość: anka d IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.13, 08:04
    jest pizzeria, teraz będzie to caffe dla rodziców z maluchami, przy Czerniakowskiej Sowa :)
  • Gość: calineczka IP: *.pia.robbo.pl 08.06.13, 13:57
    Mam jeszcze jedno pytanie...Czy może orientujecie się jak wygląda sprawa wilgoci w garażach w osiedlach na bluszczańskiej? Słyszałam, że są nisko wody gruntowe i może być problem z wodą w garażach....
  • budujemy24.com 13.06.13, 15:50

Witam,

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykańczaniu mieszkań pod klucz. Oferujemy również pomoc przy odbiorach technicznych mieszkań od deweloperów.Oferujemy kompleksową obsługę wraz z zakupem wszelkich materiałów i podstawowego wyposażenia. Współpracujemy również z projektantami wnętrz oraz producentami mebli ( zabudowy kuchenne, szafy wnękowe itp). Z nami zaoszczędzą Państwo swój cenny czas jak również pieniądze - ponieważ dla wszystkich klientów osiedla przy Bluszczańskiej przygotowaliśmy korzystne rabaty. Zapraszamy do kontaktu i wstępnych bezpłatnych wycen. Kontakt : 504 121 999 Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na budujemy24.com/zrealizowane-inwestycje.html
  • Gość: Kierownik Projektu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.13, 22:45
    Witam,
    Bluszczańska jak najbardziej, no ale z budimexem to był bym ostrożny wiem bo pracowałem. Ciekawą inwestycje obok realizuje Besta Rzeszów, warto zajżeć.
    Pozdrawiam.
    Michał
  • Gość: tom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.13, 18:44
    ciekawe, pracowalem, argumentow nie mam a teraz zachwalam konkurencje, taaa.
  • nowi_cusz 10.10.18, 20:33
    Zacznij od pozyskiwania wiedzy. To jest najważniejszy element w tej całej układance. Na samym początku skorzystaj z pomocy ekspertów. Np. www.big.biz.pl może Ci pomóc 😊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.