Dodaj do ulubionych

JANPUL Nowe Miasto Pruszków

IP: *.dhcp.as2116.net 16.04.13, 18:26
Co o tym myslicie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: RIP IP: 46.31.32.* 16.04.13, 20:00
    myślimy, że nie ma już kogo więcej nabijać
  • Gość: NEGOCJATORNIA.PL IP: *.jmdi.pl 16.04.13, 20:49
    Pruszków to lokalizacja gdzie ceny mieszkań są na poziomie Warszawy.

Daleki dojazd samochodem(koszty paliwa), nie każdy podróżuje pociągiem.

Przy dalszym kryzysie na rynku nieruchomości ceny w tej lokalizacji same spadną.

Ale na pierwszym miejscu przed ceną, lokalizacją proszę zapoznać się z umową deweloperską czy

nie ma "pułapek".
  • Gość: maaaciek IP: *.147.20.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.04.13, 22:00
    I w dodatku ta bliskość pociągów... Tory kolejowe linii podmiejskich i dalekobieżnych pod samym nosem...a do stacji daleko
  • Gość: Leon IP: *.dhcp.as2116.net 19.04.13, 13:55
    Bliskosc pociagow to wlasnie o to chodzi skm jest pod nosem i za 20min jestes w centrum
  • Gość: maaaciek IP: *.205.35.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.04.13, 18:54
    Ale ten hałas.... bezcenny...
  • Gość: Andrzej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.13, 20:25
    Pod nosem to są tory. Do stacji trzeba dobry kawałek dojść...
  • Gość: d IP: 46.31.32.* 16.04.13, 22:42
    Gość portalu: NEGOCJATORNIA.PL napisał(a):

> Pruszków to lokalizacja gdzie ceny mieszkań są na poziomie Warszawy.

genialne w swej prostocie zdanie ujawnia całą "kompetencję" doradcy i całe jego słoikowe pochodzenie

a "której Warszawy", Panie ekspercie? sródmieście, białołęka, wawer, bemowo?

a tak serio, juz biegnę po kredycik!
  • Gość: NEGOCJATORNIA.PL IP: *.jmdi.pl 17.04.13, 12:28
    Jestem profesjonalistą, pochodzenie Warszawa.

Temat kulinarny o słoikach to nie te forum.

Cześć Warszawy to np. Bemowo od 5000zł za metr

Nie każdy klient kupuje nieruchomość na kredyt, są też gotówkowi.
  • Gość: 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.13, 12:58
    jesteś profesjonalistą - nieudlonego naganiania

temat o słoikach - to nie temat kulinarny, a socjologiczny (taki rodzaj nauki, jak sie skończy liceum i np. pójdzie na studia, to uczą)

nie napisałeś, że chodzi o "część Warszawy np. bemowo", tylko że o "WARSZAWĘ", a to sugeruje średnią dla całego miasta - średnia to takie pojęcie z innej dzieniny nauki , zwanej statystyką (taki rodzaj nauki, jak sie skończy liceum i np. pójdzie na studia, to uczą)

dorzuć sobie jeszcze logikę (taki rodzaj nauki, jak sie skończy liceum i np. pójdzie na studia, to uczą)

i generalnie dowiedz się najpierw trochę więcej o świecie, zanim - jako profesjonalista - zaczniesz doradzać innym
  • ek.0 05.06.13, 12:33
    Radzę z daleka trzymać się od tego dewelopera.
    W poprzednich inwestycjach dał wielka plamę. Głównie chodzi o opóźnienie w realizacji inwestycji związane z problemami z podwykonawcami. Mogę tylko domyślać się, z czego te problemy wynikały.
    Były tez jakieś wewnętrzne kłótnie między wspólnikami.

Wszystko jest pięknie i ładnie do momentu podpisania z nimi umowy, a potem mają wszytko w głębokim poważaniu.

Jakość i staranność też pozostawiają wiele do życzenia.

Proszę zapoznać się z opiniami na stronie: www.zanimzamieszkasz.pl/warszawa/jankowski-pulchny.html
  • Gość: Leon IP: *.83.213.193.static.cust.telenor.com 04.07.13, 14:17
    Czyli totalna lipa? Wszystko na nie?
  • Gość: fill IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.13, 17:46
    proponuje wyszukać sobie kilku lokalizacji w tym pruszkowie i normalnie w świecie się tam przejechać w weekend, wtedy nabierzesz dystansu do tego co się tu wypisuje
  • Gość: Grzesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 19:56
    Ja tam kupilem i jestem jednym z pierwszych.Dostalem raty 10\90 i garaz za polowe ceny.

W pruszkowie blizej skm nie znajdziesz lepszego m w tej cenie
  • Gość: Misiek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.07.13, 09:13
    Powodzenia... Pruszkow nie jest taki zly jak tu pisza
  • Gość: gosiula IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.13, 13:29
    Właśnie zarezerwowałam mieszkanie w Nowym Mieście Pruszków i dostałam system płatności 10/90 i dodatkowo jestem w trakcie negocjacji cen. Znajomi kupili mieszkanie na inwestycji Atrium - deweloper jak każdy inny.
  • Gość: fill IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.13, 18:49
    no to gratulacje, wytłumacz mi jednak kogo chcesz namówić na zakup czegoś co może powstanie za 2 lata? jakaś paranoja
  • Gość: Lechu IP: *.dhcp.as2116.net 31.07.13, 21:50
    Kto nie ryzykuje ten nie ma....
  • Gość: gosiula IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.13, 16:36
    Nikogo, nie chcę namawiać, chociaż miło by było mieć miłych sąsiadów:), a tak poważnie to kupując mieszkanie u Nich zbyt wiele nie ryzykowałam - wpłacam tylko 10% wartości mieszania, płacą za mnie odsetki od uruchomionego kredytu i miałam możliwość wyboru fajnego mieszkania (rozkłady ich mieszkań biją konkurencję, a zapoznałam się z ofertą mieszkań chyba wszystkich deweloperów w Pruszkowie)
  • sammler 01.08.13, 18:52
    Gość portalu: gosiula napisał(a):

> płacą za mnie odsetki od uruchomionego kredytu

Urocze :) TY płacisz te odsetki za pośrednictwem dewelopera, który na tym i tak zarabia...

S.
    --
    Ja (...) jestem w ogóle przeciwnikiem demokracji (...) Z natury rzeczy jeden człowiek nie jest równy drugiemu i nic się na to nie poradzi. Zasada demokracji ogranicza prawa tych, którzy są mądrzejsi, zdolniejsi, pracowitsi, i uzależnia ich od bezmyślnej chęci głupich, niezdolnych i leniwych, bo takich w społeczeństwie jest zawsze więcej. [B. Akunin, "Gambit turecki"]
  • Gość: fill IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.13, 17:27
    Uważam że w warunkach warszawskich i okołowarszawskich jest dokładnie na odwrót. Jest to moja subiektywna ocena oparta na faktach. Próbujecie wykreować atmosferę jaka panowała 5 lat temu, teraz się to raczej nie powtórzy.
    Nie zmiania to faktu że znam przypadki zakupu mieszkanie za pół bańki w kredycie z terminem odbioru za conajmniej 2 lata więc jest szansa znalezienia nabywców.
  • Gość: 123 IP: 46.31.32.* 01.08.13, 18:00
    5700 zł za m2 dziury w ziemi tuż przy torach CMK, gdzie expresy już pędzą pełną parą.... chyba w całej aglomeracji niewiele jest głośniejszych miejsc....

dla porównania mieszkania na Woli sprzedają deweloperzy za 5500, podobnie na Bemowie...

i wszystko przy spadających ostro cenach...

gratuluję interesu życia, zgłos do mediów swój inwestment
  • Gość: kld IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.13, 21:29
    który developer w wawie ma takie ceny, pyta, poważnie
  • Gość: Lechu IP: *.dhcp.as2116.net 06.08.13, 21:47
    haha na Woli za 5500...no chyba ze kupisz na parteze i 100m po jakiejs wielkiej znajomosci.

Pruszkow ma takie ceny 5000-6000 jak dla rodziny jest to lepszy wybor niz centrum zatrutej wawy
  • Gość: baron IP: *.jmdi.pl 30.10.13, 22:47
    Poczytaj na forum wisniowysad.waw.pl o perypetiach z tym deweloperem.
    Może i coś wybudowali ale takich inwestorów powinno się eliminować z rynku.
    Wiele elementów na obiekcie wykonano niezgodnie z projektem wykonawczym (który Panie z biura sprzedaży każdemu przedstawiali) a co gorsze także z projektem budowlanym. Nie wiem jak administracja architektoniczno budowlana dała im pozwolenie na użytkowanie.
    Osobiście nie polecam.
  • Gość: TNGZ IP: *.itsa.net.pl 24.01.14, 14:54
    Jeżeli jest Pan/i zainteresowany kupnem mieszkania z rynku pierwotnego, proszę zajrzeć na www.tngz.pl dopiero ruszamy z projektem umożliwiającym zakup mieszkania poniżej ceny rynkowej, ale mamy już kilka ciekawych propozycji. Co najważniejsze nie podpisuje Pan/i żadnych umów, zobowiązań, można tylko zyskać rabat lub wartościowy bonus w postaci komputer, tabletu, smartphona.
  • Gość: Marta IP: *.tarnow.mm.pl 11.05.14, 19:48
    Ja kupiłam 2pokojowe w Nowym miescie pruszkow za namową brata i siostry, którzy mieszkaja w Wisniowym (ale kupowali mieszkanie z drugiej reki, wiec nie wiem dokłądnie jak perypetie o ktorych mowicie z opóźnieniami przebiegały!). Mnie przekonala cena, estetyka budynku i to, ze szybko dojade do centrum. Proponuje, zebyscie przejechali sie i zobaczyli na zywo, bo ja dopiero wtedy sie zdecydowalam. Ze strony cos tam wynika, bo jest fajnie zrobiona (mozecie podejrzec pietra: www.nowemiastopruszkow.janpul.pl ), ale w rzeczywistosci wyglada moim zdaniem bardzo fajnie. Mysle, ze standard bedzie niezly i szybko uporam sie z przepowadzka i remontem, bo to przeraza mnie najbardziej!
  • Gość: Agnieszka IP: 212.160.172.* 16.05.14, 12:13
    Kładą już elektrykę :) Wygląda naprawdę ładnie, miałam styczność z Włodarzewską i tutaj w Nowym Mieście widzę same pozytywy.
  • karolina080238 14.12.14, 15:24
    Rozważaliśmy kupno mieszkania NOWE MIASTO PRUSZKOW ale znajomi, którzy przeprowadzili się kilka lat temu na inne nowe osiedle w Pruszkowie, powiedzieli, że dojazd do Warszawy pociągiem w 25 minut to tylko reklama. Faktycznie od kilku lat ta trasa to jedna z najgorszych w okolicach Warszawy, ciągle trwają remonty i mają jeszcze trwać, pociągi jeżdżą po jednym torze a dojazd do Warszawy to może być i ok 1 godziny. Samochodem wydostać się z Pruszkowa na trasę do Warszawy to też koszmar w godzinach szczytu. Więc chyba nie zdycydujemy się, dewoloper postawi budynki a ty się martw człowieku jak wyjechać z miasta. Moi znajomi chcą teraz sprzedać mieszkanie w Pruszkowie ale wcale nie jest łatwo, mało chętnych na lokalizacę bez dojazdu.
  • Gość: andi IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.14, 15:12
    Powiem wprost:
    1. cena wogóle mnie nie przekonuje, nie w Pruszkowie i nie za ponad 6k
    2. byłem na miejscu, perwpektywa wg mnie nie jest obiecująca, Budowa to obecnie szkielet a wokól niego jeden wielki p...nik, stare rudery do wyburzenia
    3. perspektywa placu budowy przez kolejne kilka lat (kolejne etapy o ile będą chętni)
    3. ulica Stalowa ze starymi kamienicami też nie przemawia do mnie i raczej czuje się niepewnie w takich miejscach, zwłaszcza po zmroku

To tyle z mojej wizji lokalnej.

> Mnie przeekonala cena, estetyka budynku i to, ze szybko dojade do centrum. Proponuje, ze
    > byscie przejechali sie i zobaczyli na zywo, bo ja dopiero wtedy sie zdecydowala
    > m. Ze strony cos tam wynika, bo jest fajnie zrobiona (mozecie podejrzec pietra:
    > www.nowemiastopruszkow.janpul.pl ), ale w rzeczywistosci wyglada moim zdaniem
    > bardzo fajnie. Mysle, ze standard bedzie niezly i szybko uporam sie z przepowad
    > zka i remontem, bo to przeraza mnie najbardziej!

Czytając takie wypowiedzi zupełnie nie wiem czy z moim postrzeganiem rzeczywistości jest coś nie tak czy.... zresztą nie ważne. Dla mnie przeprowadzka do nowego, wymarzonego mieszkania i jego urządzenie to sama przyjemność, co innego wybór tego miejsca i perspektywa mieszkania tam conajmniej przez kilka jak nie kilkanascie lat.
    Pozdrawiam szukających swojego miejsca poza Warszawą:)
  • Gość: mACIEK1 IP: *.jjs.pl 20.05.14, 15:13
    Pociągów nie słychać. Co do inwestycji jak to zwykle bywa w Pruszkowie developer popełnił błędy - za mało mieszkań dużych -sprzedane). Kupić duże mieszkanie w Pruszkowie nowe tak około 100 metrów to jest problem. W Agromanie chciałem kupić 130 metrów na I piętrze to mnie przelicytowali (nabywca zapłacił więcej niż chciał developer). Na Grafitowej sprzedane. Osiedle Ostoja lipowa sprzedane -zostało jedno koło windy. Ech, chyba kupię działkę w Pruszkowie i sam wybuduje kamienicę z kilkoma mieszkaniami po 100 metrów. Przynajmniej ze sprzedaży zarobie na te jedno swoje.
  • Gość: Janusz IP: *.180.61.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.05.14, 19:12
    Nie słychać pociągów ... ? Dziwne, i to bardzo. Ja w budynku położonym trochę dalej niż opisywana inwestycja słyszę... Więc nie ściemniaj.
    ps.
    jestem mieszkańcem Pruszkowa
  • Gość: andi IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.14, 21:43
    Mam takie pytanie. Czy autobusami miejskimi można jeździć po Pruszkowie na podstawie karty miejskiej z drugą strefą? Czy ktoś z Was dojeźdza z osiedla Parzniew do Warszawy komunikacją miejską?. Prośba o wypowiedz. Na piechotę troche czasu to zajmuje (ze stacji do osiedla), wiem bo sprawdziłem, okolica też średnia po drodzę i zaczynam mieć wątpliwości. Żona kończy prace w Wawie ok 19:30 no mamy spore wątpliwości. Bardzo proszę o opinie.
  • Gość: piastów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.14, 14:10
    Zapraszam do Piastowa Apisinwest ma mieszkania po 130m2 przy granicy z Pruszkowem
  • Gość: Szyszka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.14, 12:04
    Szczerze zapowiada się bardzo obiecująco, piękne osiedle i galeria z KINEM warto się przejśc do Biura sprzedaży i zapytać co i jak a nie gadać co ślina napatoczy. Planuję zakup u tego dewelopera mieszkania ale w kolejnym budynku ze wzgledu na metraż.

ps. a co do torów to fakt słychać ale to nie jest uciązliwe tym bardziej ze sa plany barier dźwiękochłonnych , (sama jestem pruszkowianka i mieszkam jeszcze blizej torow)

• salut 23.09.14, 16:35
    Co Ty za pierdoły wypisujesz,kazdy kto zna Pruszków,wie co to jest ulica Stalowa(najniebezpieczniejsza w całym mieście),a zapowiada się beznadziejnie,dookoła same rudery i budynki poprzemysłowe,w tle zapowiedzi z megafonów PKP i hałas pociągów.Każdemu kto cokolwiek chce tam kupić,polecam wycieczkę wiczorową porą po okolicy.Pozdrawiam Mieszkaniec Pruszkowa
  • Gość: prusak IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.14, 23:10
    Tego posta chyba wypóściłaś/łeś przed samym wyjściem z pracy, poprzedniego chyba w przerwie między kawami, co nie zmienia faktu że podbicie wątku wydaje się nader realistyczne. Ludzie nie są idiotami, uwierz mi. Nie te CENY, nie to MIEJSCE, nie to OTOCZENIE. A każdemu potencjalnemu nabywcy sugeruje wycieczkę do Pruszkowa i spacer do tego bajkowego miejsca. Ja DZIĘKUJĘ.
  • rav2311 02.01.17, 15:37
    Witam.
    Czy jest tu ktos to kupował w tej lokalizacji dziurę w ziemi ?
  • janpulnowemiastopruszkow 19.02.18, 13:13

W dniu 23 listopada 2017 roku w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturacyjnych (00-454 Warszawa, ul. Czerniakowska 100A) złożony został wniosek o ogłoszenie upadłości dłużnika:

JPG INVESTMENTS Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków I Sp. komandytowa

Sygn Akt. X Gu 2181/17

BANKRUCTWO DEWELOPERA INWESTYCJI:

NOWE MIASTO PRUSZKÓW

WIĘCEJ INFORMACJI :
    janpul-bankrut.pl
    informacja@janpul-bankrut.pl
  • jpginvestments 27.02.18, 12:30
    Szanowni Państwo,
    W związku z pojawiającymi się w Internecie oraz umieszczonymi na
    samochodach informacjami o rzekomym bankructwie spółki JPG Investments Sp. z o.o.
    Nowe Miasto Pruszków I sp.k., wyjaśniamy iż nie zachodzą przesłanki do ogłoszenia
    upadłości Dewelopera.
    Rozpowszechnianie powyższych nieprawdziwych informacji, jest działaniem mającym
    na celu naruszenie dobrego imienia Spółki i stanowi wykroczenie z art. 26 ust. 1
    ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, w zakresie którego w dniu 9 lutego
    2018 roku spółka JPG Investments Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków I sp.k. złożyła do
    Prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
    Jednocześnie informujemy, iż podmioty rozpowszechniające ww. nieprawdziwe
    informacje, działając w złej wierze złożyły również do Sądu wniosek o upadłość spółki
    JPG Investments Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków I sp.k.. Wniosek o upadłość oparty
    jest na niezasadnych wierzytelnościach, zaś sytuacja finansowa spółki w żaden sposób
    nie uzasadnia jej upadłości.
    W związku z powyższym w chwili obecnej podejmując odpowiednie działania prawne,
    oczekujemy na oddalenie przedmiotowego wniosku.
    Funkcjonujemy na rynku deweloperskim już 20 lat i zapewniamy Państwa, iż powyższa
    sytuacja nie zagraża w żaden sposób naszym Klientom ani nabywanym przez nich
    lokalom. Finanse spółki znajdują się pod nadzorem zewnętrznych audytorów oraz
    banku finansującego nasze inwestycje.
    Potwierdzamy brak ryzyka dla kontynuowania Inwestycji i ukończenia jej w terminie.
    Z poważaniem
    Zarząd Spółki
    JPG Investments Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków I sp.k
  • paulinak008 09.07.18, 18:42
    Chciałabym kupić tam mieszkanie, ale obawiam się hałasu syren sąsiadującej straży pożarnej... Czy ktoś z Was tam już mieszka? Halas jest bardzo uciążliwy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.