Dodaj do ulubionych

mieszkanie w Piasecznie

IP: *.subscribers.sferia.net 22.02.12, 19:40
Czy ktoś kupował ostatnio mieszkanie w Piasecznie? Szukam czteropokojowego , a tam same klity...Ceny 4-5,5 tys/m. Mam wrażenie , że na rynku wtórny taniej niż na pierwotnym, w Warszawie jest odwrotnie, a może nie warto się pchać do i tak zapchanego Piaseczna...
Edytor zaawansowany
  • Gość: olek IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.02.12, 22:06
    Nie warto. Chyba że lubisz 2h wycieczki do pracy dzień w dzień.
  • Gość: ignasiak Tom :P IP: *.home.aster.pl 01.06.12, 00:04
    3- Ja też nie polecam Tomka Ignasiaka lat ok. 35-40 z Warszawy, Marcina Mazurka lat ok.30 z Lublina=Dublina, bo nie wywiązali się z prac i jakości usług jakie deklarowali. Po pewnym czasie od wykonania robót budowlanych-remontowych (jak podłga, glazura, instalacje), wszystko zaczęło się psuć, odpadać. Nie ma z nimi żadnego kontaktu w okresie rękojmi-gwarancji i o usunięcu usterek nie ma mowy, bo nie odbierają telefonów.
  • Gość: marcin IP: 193.164.157.* 24.02.12, 09:41
    A Mińsk Maz nie jest lepszy niż Piaseczno?
  • Gość: weer IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.12, 10:28
    z tego, co wiem, ceny tam bardzo atrakcyjne zawsze były
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 27.02.12, 14:35
    najlepiej kupić przy stacji KM , bo dojazd ze stacji Piaseczno KM do Centralnego i Sródmieścia zajmuje ok. 30 minut.
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 27.02.12, 15:46
    Gość portalu: gość napisał(a):

> najlepiej kupić przy stacji KM , bo dojazd ze stacji Piaseczno KM do Centralneg
    > o i Sródmieścia zajmuje ok. 30 minut.

i obowiązuje do Piaseczna i Zalesia Górnego Warszawska Karta Miejska.
    Z Piaseczna szybciej się dojedzie niż z Białołęki do centrum Warszawy.
  • Gość: gosc IP: *.warszawa.mm.pl 28.02.12, 08:40
    A je?dzisz KM z Piaseczna do Wawy? Skoro tak to dlaczego nie napisałes, że ?rednio raz na tydzień nie stacza miejsca dla ciebie i innych w pocišgach KM? O przysłowiowym ?cisku tylko wspomnę. O takich samych korkach jak na Białołękę na drodze Piaseczno Wawa też raczyłe? nie napisać. I ta bezcenna możliwo?ć obcowania z kredyciarzami! Choć pewnie dla ciebie to jest zaleta.
  • Gość: zeb IP: *.subscribers.sferia.net 29.02.12, 18:00
    jeśli Piaseczno to raczej dom a nie mieszkanie
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 08.03.12, 19:58
    Ja się przeprowadziłem tu z way i jestem b. zadowolony. Korki da się ominąć. Zresztą korki masz wszędzie. Poza tym do wawy jeżdżę tyko do roboty bo tak tu wszystko jest (kino zaraz wybudują).
    A co do cen. One są do negocjacji. Ja kupiłem nowe za 3.800 za m2 a wyjściowo było 4.700 m2. Pogadasz to zbijesz cenę.
    Pozdrwiam
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.12, 11:06
    na jakiej ulicy i jaki metraż w takiej cenie?
  • Gość: gosc IP: *.warszawa.mm.pl 13.03.12, 11:30
    mieszkanie w Piasecznie jest warte wa?nie tyle ile napisałe? ale raczej wštpie żeby? tyle zapacił. Nawet korzystajšc z ofert w internecie mozna zobaczyć, że Piaseczno zrobio się droższe od niektórych dzielnic Wawy. Co nie zmienia faktu, że za cene 3000 za mkw mozna znie?ć korki i inne dolegiwo?ci a przy tym deweloper ma przyzwoity zarobek. No ale ty raczej nie sprzedasz za cene jakš napisałe?.
  • Gość: rudy IP: *.subscribers.sferia.net 13.03.12, 22:25
    ke?
  • Gość: gosc IP: *.warszawa.mm.pl 15.03.12, 11:18
    co sprzedaż słabo idzie i próbujesz nowej strategii?
  • Gość: TYLKO PRUSZKÓW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.12, 11:44
    TYLKO PRUSZKÓW:

WKD/SKM/KM
    a nocą N85
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 15.03.12, 19:55
    63 m2. No raczej za taką cenę nie sprzedam. Wiadomo, każdy chce zarobić.
  • Gość: as IP: 94.75.122.* 06.04.12, 20:19
    ość portalu: Gość napisał(a):

> Ja się przeprowadziłem tu z way i jestem b. zadowolony. Korki da się ominąć. Zr
    > esztą korki masz wszędzie. Poza tym do wawy jeżdżę tyko do roboty bo tak tu wsz
    > ystko jest (kino zaraz wybudują).
    > A co do cen. One są do negocjacji. Ja kupiłem nowe za 3.800 za m2 a wyjściowo b
    > yło 4.700 m2. Pogadasz to zbijesz cenę.
    > Pozdrwiam

to kiedy bedziesz je sprzedawal to krzycz minmum 8000/m2 ! taniej to juz bylbys frajer!
  • 27.03.12, 11:53
    szczerze nie wydaje mi się. A jak z komunikacją w Mińsku ? Bo w Piasecznie jak najbardziej jak auta nie masz do pracy dojedziesz. Jednak obstawiałabym Piaseczno, chociaż nie wiadomo czy w przyszłości Piaseczno nie będzie częścią warszawy to zawwsze perspektywa komuniakcyjna może się jeszcze polepszyć. Developerów też tu raczej bym szukała. Przeglądałam Piekuta oferty, ciekawą opcję za 4550 zł za m2 ma Artin i oryginalne budownictwo, ale to kwestia gustu oczywiście.
  • Gość: alehandro IP: *.unknown.vectranet.pl 27.03.12, 20:57
    Piekut=Józefosław=Najgorsza z możliwych lokalizacja poza Warszawą, dojazd fatalny, zero jakiejkolwiek infrastruktury, ciągłe problemy z mediami. Jedyny ratunek to rowerem przez Las Kabacki do metra, inaczej 1,5h w 1 stronę w korku dzień w dzień, w weekendy nie lepiej.

Artin-tylko totalny dyletant albo naganiacz podaje w ten sposób ceny jak ty, "już od 4500*..."
    *-za 180m2
    Normalne metraże koło 6k-chyba na łeb powaliło co niektórych, za tę cenę mam mieszkanie w WARSZAWIE, w mieście a nie w wypi...wie w Piasecznie gdzie pociąg jedzie 40 minut do Centralnej bo samochodem to trzeba mieć nayebane żeby jeździć codziennie jak się nie ma służbowego.
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 01.04.12, 23:38
    A co powiecie o Lesznowoli? My szukamy mieszkania generalnie w Piasecznie, Józefosławiu ale ostatnio wpadła nam w oko oferta w Lesznowoli? Miejsce ciekawe. Powiedziała bym, że nawet bardzo ciekawe. Sama szukam minusów tej inwestycji i niewiele znajduje oprócz mało popularnego adresu. Budują tam mieszkania 70-80m2 po ok 4500zł/m. Okolica cicha, spokojna, infrastruktura nie tak rozwinięta jak w Piasecznie ale w stopniu wystarczającym, bo autobusy bliziutko, szkoła bliziutko, sklepy też. Osiedle kameralne bo tylko 20 mieszkań, sąsiedztwo to same nowe domki jednorodzinne. Żadnych lini wysokiego napięcia, magazynów i innych "skaz". Sielanka, tylko troche mało popularna ta Lesznowola bo Józefosław, Piaseczno to każdy zna i może się wypowiedziec a o Lesznowoli... niewiele a chętnie posłucham jakijs konstruktywnych opini.
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 02.04.12, 18:57
    Lesznowola wg. mnie jest fajna. Domki wokół mają zalety i wady. zalety: nic nie wyrośnie za oknem, ładna okolica. Wady: imprezki w ogródkach do nocy, palenie śmieci w piecach. Jednak są to szczegóły do których można się przyzwyczaić, ale ja bym się obawiał czegoś innego. Mianowicie mała nieruchomość = duży czynsz. To te 20 lokali będzie musiało utrzymać całą nieruchomość, a te koszty nie są małe.
    A tak poza tym to jaka to nieruchomość ?
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.04.12, 22:32
    Z tego co wiem to koszty maja byc niewielkie ale szczegółów nie pamiętam. Rozmawialismy z handlowcem i pamietam, ze jakąś orientacyjną kwote nam podawał ale teraz zupełnie jej nie pamiętam więc nie chce "strzelać" bo mogę się mega mylić na plus lub na minus. Budynki maja być na zasadzie, że jedno mieszkanie na dole i drugie na górze, więc klatka schodowa ma byc wspólna między dwoma właścicielami. Ma tam nie być innych części wspólnych w budynkach. Jedynymi częściami wspónymi maja byc dojścia do budynku i parking, czyli tylko te części będzie musiał ktos sprzątać, konserwować.
    Osiedle powstaje przy ulicy GRN w poblizu szkoły, w bezpiecznej odleglości od ul. Slonecznej (ewentualnego hałasu). osobiście jestem narazie zauroczona ta inwestycją i perspektywa mieszkania tam bo naprawde bardzo mi sie tam podoba. Jest tak "willowo". Imprez w ogródkach się nie obawiam bo po sąsiedzku jest duża działka a na niej tylko jeden nowy, duży dom jednorodzinny więc chyba co tydzień nie będa imprezować... Dom jest nowy i ładny to nie przypuszczam, żeby tacy ludzie palili smieci skoro stac ich na taki dom. Sprzedaż ruszyła chyba niedawno, nawet nei maja jeszcze swojej strony choc budowa jest już w toku-jak ostatnio bylismy to parter juz był. Mam dostac link na maila jak strona juz ruszy. Narazie widzieliśmy wizualizacje na spotkaniu z handlowcem.
    Chętnie poznałabym jakieś rady na co zwrócic uwagę, o co pytać, bo jestem zielona. Osiedle mi się bardzo podoba ale chcąc poważnie podejśc do tematu szukam jej wad i narazie mam tylko taka, że Lesznowola nie jest tak popularna jak Piaseczno...
  • Gość: alehandro IP: *.unknown.vectranet.pl 02.04.12, 23:20
    I nie przeszkadza ci ze to jest zadupie i do centrum warszawy jedzie się 2 godziny?
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.04.12, 10:42
    Nie twierdze, że mieszkanie tam to jedynie słuszny wybór. Prawda jest taka, że jakby mnei było stac na ładne mieszkanie na ursynowie to bym tam kupiła a neistety takie mieszkania kosztują 9-10 tys/m. To samo w Piasecznie. Jak jest łądne mieszkanie, tzn. bez widoku na hale magazynowe i towarzyszącego im 24h hałasu załadowywanych, rozładowywanych TIRów, bez widoku na linie wysokiego napięcia tuz za oknem, albo widoku na slepa ściane wiezowca 5m od mojego okna, albo co 15 minut przelatujący nisko samolot na pełnym gazie (bo ląduje), albo bez balkonu i z jednym jedynym oknem i w dodatku na północ, lub z takim układem pomieszczeń w środku ze az sie mozna za głowe złapać, mieszkania bez taki wad w Piasecznie kosztują 6tys a nawet 7 tys/m kw. Te które są po 4500-5000 to albo maja którąś z ww wad (a często kilka na raz) albo sa to metraże 150-200m. Taka jest prawda. Jak mieszkanie jest ładne, w fajnej okolicy, z dobrym widokiem za oknem, dobrym usytuowaniem do stron świata to deweloper o tym wie o sobie odpowiednio liczy za takie mieszkanie a klienci tez maja tego świadomośc że mieszkanie jest fajne i daje perspektywy komfortowego mieszkania i jak ich stac to płaca cene jakiej żąda deweloper.

Co do zadupia i 2h jazdy do centrum. Lesznowola jest napewno mniej popularna więc i może się wydawać większym zadupiem (choc powoli się z tym oswajam :) ) od Piaseczna choc obiektywnie rzecz biorąc to chyba ta sama liga. Dojazd może i lepszy bo mozna wąskimi uliczkami dojechac dalej do Puławskiej niz jadąc od samego Piaseczna. Ponadto, Piaseczno i Józefosław jest tak zapchany, że samo dobicie się do Puławskiej czasem zajmuje sporo czasu. Lesznowola nie jest tak zabudowana więc i tłoku takiego nie powinno być na lokalnych dróżkach. Ja też mysle nad korzystaniem z KM. Przy stacji w Iwicznej jest parking dla samochodów, więc do dstacji można podjechac samochodem a dalej KM i wydaje mi sie to całkiem sensownym rozwiązaniem.

Poza tym tak sobie myslimy, że może warto przyzwyczaic się do tych dojazdów do wawy ale mieszkać w przyjaznym otoczeniu z drzewami za oknem a nie innym wysokim blokiem. A poza tym nie chcąc się oszukiwac cena jest dużym atutem. Każdy szuka ładnego mieszkania ale jednoczesnie taniego więc czasem godzi się na ww wady. często późneij żałuje wyboru ale... juz za późno . Jak ktos znajdzie ładne mieszkanie w Piasecznie lub Józefoslawiu bez ww "dodatków w pakiecie" po ok 4500zł za m kw to chetnie skorzystam.
  • Gość: HerrFlick IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.12, 15:29
    siskom.waw.pl/DW721.htm
  • Gość: alehandro IP: *.unknown.vectranet.pl 06.04.12, 22:36
    Rozumiem twój punkt widzenia ale ja mam poważne wątpliwości czy Piaseczo a już z pewnością czy Lesznowola to dobre miejsce by zamieszkać z rodziną z małym dzieckiem. Gdzie tam są przedszkola, szkoły, sklepy, jakieś inne udogodnienia "pod nosem" ? Wszędzie trzeba jechać autem. Ostatnio na targach jeden dev co buduje w Piasecznie rzucił mi ofertę na mieszkanie 120m2 za cenę 410tys właśnie w Lesznowoli. Wcześniej myślałem że rozmawiam z nim o Piasecznie i tak się przez 5 minut zastanawiałem gdzie jest ten haczyk aż mi na mapie nie pokazał dokładnie lokalizacji. Nosz zadupie jak cholera. I co z tego, że podjadę te parę km boczną drogą do stacji PKP jak mam rano 2 (słownie: dwa) pociągi by zdążyć na 9:00 do roboty. I jeszcze ten pociąg jedzie 40 minut na Centralny! WKD jedzie z Grodziska 45 minut a gdzie Grodzisk Mazowiecki a gdzie Lesznowola/Piaseczno. Jeśli ma się pracę w Piasecznie to można co najwyżej rozważać tą lokalizację. Ten kierunek jest chyba jednym z najgorszych komunikacyjnie spośród wszystkich kierunków 'dojazdowych'. Jedynie jak się ma wolny zawód albo jest się PH ze służbowym autem i nie jeździ się co rano do biura a od razu w teren do klientów i to na południe od Wawy to wtedy jest ok. Ja odpadam z tamtym kierunkiem i nic mnie nie przekona, nawet banalna cena jak za te 120m2 powyżej.
  • Gość: wesoły Romek IP: *.play-internet.pl 06.04.12, 23:42
    nawet wiem jaki dev proponował Ci te 120m za 410 tys. Czy to przypadkiem nie Multi Hekk? :) :) :) Od nich to bym nawet 210m za 140 tys nie kupił... haczyk nie jest w lokalizacji tylko w deweloperze :) bo na poczatku sprzedawali te mieszkania po duuuzo wyższej cenie. kto wtedy kupił to się utopił, zwłaszcza teraz jak tyle spuścili z ceny. Zobacz ile jest mieszkań tej inwestycji MH na rynku wtórnym. Obecnie zakończyli chyba kolejny etap gdzie jest sprzedanych chyba 10% mieszkań albo i jeszcze mniej. Mieszkania pobudowane tylko chętnych do kupna nie ma więc co kilka miesięcy coraz bardziej opuszczają ceny i pewnie jeszce opuszczą-bo muszą. Poz atym kto od nich to kupi musi szykowac sobie pokaźny, trzycyfrowy budżet na szybki remont generalny więc to oszczędnośc pozorna. Musisz mało znac Piaseczno by nie znac marki MH i ich sławnej jakości.

Co do samej Lesznowoli to uważam ja za bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszytskim z powodu władającej tam Pani wójt, która włada tam od kilku kadencji i zapewne jeszce tam po rządzi bo robi to dobrze albo i bardzo dobrze. Wielokrotnie i sama wójt i gmina były nagradzane i wyróżniane. Przez te kilka lat z typowej wsi uczyniła zagłębie domków jednorodzinnych. Za kilka lat będzie to jeszcze bardziej prestizowa okolica bo klimat jest tam naprawde fajny. Zapytaj kogoś kto troche zna powiat Piaseczyński to każdy Ci to powie. Pewnie gdyby tam miejscowe plany pozwalały na zabudowe wielorodzinna to by tam budowano bloki na potęge. Jeszcze bardziej jak w Józefosławiu. A że tam jest dopuszczona tylko zabudowa jednorodzinna i to wolnostojąca to o takim zagęszczeniu i ekspancji blokowych deweloperów nie ma mowy. W sumie się dziwie że jakiś dev znalazł tam działke gdzie bloki mozna postawic. Mógłby ktos podesłać link do tej inwestycji to by więcej wyjasniło. O ile nie ma tam jakis pułapek to inwestycja wydaje się byc bardzo dobra.
    Lesznowola jest tez po środku między al. Krakowską a Puławska i z tego względu lokalizacja Lesznowoli tez jest ciekawsza i bardziej uniwersalna niż samo Piaseczno czy Józefosław.
  • Gość: ale IP: *.unknown.vectranet.pl 07.04.12, 14:36
    Ha, dokładnie to ten deweloper. Dzięki za ostrzeżenie, faktycznie mało znam Piaseczno więc o nich nie słyszałem.
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.04.12, 01:11
    Tą informacje poprzednika nt drogi 721 odczytałam jako sugestie, że to owa pułapka inwestycji, więc zaczęłam sprawdzać jak wnikliwy detektyw. Byłam w Gminie. I Oszem ma tam powstać taka droga i ma to być podobna droga do ul. Słonecznej, nawet nazwa jej to słoneczna BIS. Kobitka mówiła że to żadne zagrożenie a wręcz błogosławieństwo dla Lesznowoli bo ma odciążyć Lesznowole a poza tym maja być ekrany dźwiękochłonne. Poza tym odległość tej drogi od osiedla wg map jakie widziałam to 300-400m, więc nawet dalej niż do istniejącej ul. Słonecznej. Dodatkowo dowiedziałam się, że wzdłuż ul. Postępu ma iść trasa NS do której ta sloneczna BIS ma dochodzić co dodatkowo ma usprawnić ruch w Lesznowoli i łączność z Wawką. Dzwoniłam tez do dewelopera w tej sprawie i w zasadzie to samo usłyszałam, że ta 721 i trasa NS tylko usprawnią ruch dla mieszkańców Lesznowoli. Ja tez tak na nie patrzę tym bardziej, że są w bezpiecznej odległości od osiedla.

Zerkałam na plac budowy i z tego co widziałam to było sucho, choć teraz ogólnie jest sucho więc poczekam jak trochę popada to postaram się tez tam podjechać. Niemniej przeszłam się po okolicy i zagadnęłam okolicznego mieszkańca. Facet był dość śmieszny ale na temat podtopień powiedział „Tu??? Tu to mamy dreny, to tu sucho. Tam oj po drugiej stronie. Tam to maja mokro ale nie tu… „. Wywnioskowałam, że podtopień nie ma a sa gdzieś… po drugiej stronie choć nie wiem czego… :) Niemniej strzeżonego … więc jak mocniej popada to osobiście postaram się sprawdzić jak tam jest w rzeczywistości.

Na marginesie dodam, że jak byłam w gminie to rozmawiałam z jakims człowiekiem który zajmuje się jakimis sprawami wodnymi czy cos takiego. Porozmawialiśmy chwilę i człowiek bardzo zachwalał gminę Lesznowola, że dzięki wójtowej która już jest od kilku kadencji gmina się prężnie rozwiją, że bardzo przyjazny urząd dla mieszkańców i że jakby on się miał budować to tylko w Lesznowoli. Ja się budowac nie zamierzam ale informacje cenne.
  • Gość: plus i minus IP: *.play-internet.pl 19.04.12, 20:48
    Podaj strone www tej inwestycji. Wiem, gdzie to jest ale nie wiem jak to ma w ogóle wyglądać. Lokalizacyjnie faktycznie wygląda nieźle
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.04.12, 00:25
    No własnie nie mam jeszcze ich strony. handlowiec miał mi przesac adres jak będa juz mieli. Miało to byc niebawem więc może sie przypomne, moze o mnei zapomniał..
    Tak czy siak jak będe znała ich adres to napewno tutaj podam. narazie nie znam
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.05.12, 23:47
    Wczoraj odezwał się do mnie handlowiec więc tak jak obiecałam podaje adres strony
    apartamentykoniczyna.pl/index.php
    zresztą sama chętnie poczytam jakies wasze uwagi spostrzenia choc u mnei praktycznie klamka zapadła
  • Gość: reszka IP: *.play-internet.pl 08.05.12, 22:41
    > Wczoraj odezwał się do mnie handlowiec więc tak jak obiecałam podaje adres stro
    > ny
    > apartamentykoniczyna.pl/index.php
    > zresztą sama chętnie poczytam jakies wasze uwagi spostrzenia choc u mnei prakty
    > cznie klamka zapadła

Osiedle faktycznie wygląda interesująco. Budynki jak budynki ni ładne ni brzydkie ale lokalizacja wydaje się być bardzo dobra o ile jest tak jak piszą. Sprawdzałas czy te sklepy i inne punkty co sa zaznaczone na mapce na ich stronie naprawde istnieją? Bo jeśli tak to jestem pod wrażeniem bo po zastanowieniu się to u mnie jest dalej to niektórych sklepów czy do szkoły a mieszkam w bardziej miejskim klimacie niż lesznowola
  • Gość: ajwaj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.12, 16:04
    Szczerze sugeruję przejechać się na inwestycję i samemu zobaczyć okolicę. Ja byłem podczas weekendu majowego i z całą pewnością nie kupię tam mieszkania. Jest to typowe zadupie niestety, wszędzie daleko, w bezpośredniej okolicy nie ma nic oprócz szkoły. Do urzędu gminy, poczty i jakiś usług - kilometr. Dojazd to tylko samochód, zimą dojazd do tej stacji PKP to opony z kolcami bo tych bocznych uliczek nikt nigdy nie odśnieży, albo do Piaseczna w korku. Jak dla mnie lokalizacyjnie inwestycja odpada.
  • Gość: Romek co ma domek IP: *.play-internet.pl 16.05.12, 00:09
    O kurde. Troche pojechałeś. „Opony z kolcami”, „Nikt nigdy nie odśnieża”, „Nic oprócz szkoły”. Opisałes Lesznowole jakby to była wieś na Podlasiu przy granicy z Białorusią gdzie zimą ludzie saniami jeżdżą po chleb. Ty wiesz w ogóle o jaką Lesznowole chodzi? Przecież Lesznowola to jedna z najlepszych gmin w Polsce. Nie możesz tego nie wiedziec skoro jesteś z tej okolicy. Jak nie wiesz to wklep sobie w google to ci wyskoczy. W powiecie piaseczyńskim chyba każdy chciałby by jego gmina rządziła taka wójt. Ja nie mieszkam w gminie Lesznowola a szkoda bo bo chętnie bym ja przeflancował swojej gminy. Ona się troszczy o swoich mieszkańców, więc myślę że zasypać ich śniegiem tez nie pozwoli.
    Co do inwestycji to przeciez dev umieścil na stronie mapke gdzie wypisał co tam jest a wg mnie to tam jest dobrze jak na podmiejska okolice. Pamiętaj, ze Lesznowola jest okolica domków jednorodzinnych a nie 16 piętrowych bloków, więc na pewno tam nie będzie tyle sklepów na parterze tych bloków co w wawie lub Piasecznie bo i nie musi być. Grunt to mieć blisko spożywczak i szkołe lub przedzkole jak ktos ma dzieci. Z tego będziesz korzystac codziennie, więc to powinno być blisko. A reszta może być dalej bo już jest mneij istotna. Aha. W Lesznowoli niedawno otworzyli nowa biedronkę przy stacji Shell vis a vis Ojcowizny więc tym bardziej mieszkańcom się poprawiło.
    Przejeżdżam często słoneczną między magdalenką a Piasecznem i zwróciłem uwagę czy sa tam jakies sklepiki przy skrzyżowaniu ze szkolną i faktycznie są. A przecież odległość miedzy sloneczną a ta inwestycja to jakieś 200-300m więc nie jest źle. Nie przesadzaj.
    Jedyne co musze się z Toba zgodzić to, ze jak ktoś jest zainteresowany to powinien się przejechać i zobaczyć. Ale to się tyczy każdej inwestycji. Wątpie by ktos kupił jakiekolwiek mieszkanie, dom, działkę nie odwiedzając 15 razy danego miejsca.
  • Gość: KK IP: *.piaseczno.vectranet.pl 04.07.13, 11:01
    Kupili Państwo mieszkanie na tym osiedlu proszę o odpowiedź bo też się zastanawiamy ale przeraża nas powolna budowa. Proszę o kontakt bo jesteśmy zainteresowani ale mamy jakieś wątpliwości z góry dziekuję
  • 28.05.15, 13:31
    Witam,
    jestem mieszkańcem w Apartamentach Koniczyna i coś mogę powiedzieć: lokalizacja całkiem ok, niestety współpraca z deweloperem - MIRGO Mirosław Goliszewski - totalna porażka. Informacje na stronie sugerujące, że generalnym wykonawcą inwestycji jest jakiś abcdomek - nie wiem co znaczą, taka firma nawet nie istnieje. Od momentu zakupu mieszkania mnóstwo nerwów i kłótni z tym człowiekiem, trudno cokolwiek wyegzekwować, a problemy są ze wszystkim: począwszy od nieszczelnych okien (fachowcy do regulacji przyszli dopiero po kilku miesiącach - a to był sezon zimowy, w efekcie regulacja nic nie dała), ciągłych problemów z elektrycznością i mnóstwem innych rzeczy. Deweloper nie naprawia usterek (a było ich mnóstwo: krzywe ściany, nierówne tynki, krzywe glify, odpadająca elewacja zewnętrzna, rdzewiejące ogrodzenie, "latająca" bramka wejściowa itd.), nie odpowiada na e-maile (w umowie deweloperskiej ma zapis, że wiadomość jest uznana za dostarczoną jeśli jest potwierdzona e-mailem zwrotnym), na pisma nie reaguje, zmienia zapisy w umowie deweloperskiej (w stosunku do przedwstępnej) sprawa skończy się w sądzie. Wszystkie negatywne opinie na jego temat są usuwane z internetu. Nie można mu uwierzyć na słowo, bo nie zdarzyło mu się jeszcze go dotrzymać
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.04.12, 01:34
    Wiem o jakim osiedlu piszesz. Po pierwsze są tam tylko duże mieskzania 120-160metrów, więc z tego względu juz odpadają. Wykończyć takie, ogrzać, sprzątać. majątek. Gdybym miała kupowac taki metraz to juz raczej domek. Po drugie, tamto osiedle jest zupełnie gdzie indziej i faktycznie z tamta do sklepów jest duzo dalej. Bez porownania.

To soedle Multiheku jest zupełnie w innym miejscu niż to którym ja sie interesuje. To moje jest przy skrzyzowaniu ul Gminnej rady z ul. Szkolną. Własnie dostep do sklepów, szkoły jest tam niemalże bajkowy. Szkoła jest przy Skzolnej więc blisko. W szkole jest tez przedszkole. Obok Skzoły jest nastepne, prywatne przdszkole. Wzrokiem mogłabym dzieciaki odprowadzać. To jest ze 100m więc o używaniu samochodu do podwózki dziaciaków nie ma mowy. Przy słonecznej jest następna tablica inforumjąca, że jest kolejne, już 3cie przedszkole jakby mi te 2 wczesniejsze nie pasowały. Przy słonecznej, przy skrzyzowaniu ze szkolną jest 1 lub 2 sklepy spożywcze. Jest tam i kiosk i jeszcze jakies sklepiki. Na drugim końcu ulicy GRN jest Urząd Gminy . Spacerkiem 5 minut. W tym samym budynku jest poczta, obok bankomat i kwiaciarnia i większy sklep spożywczy i cos tam jeszcze było. ulica GRN jest asfaltowa a jedoczęsnie ruch na niej znikomy więc z wózkiem można spokojnie iść bez strachu , że jakiś samochód na mnie wpadnie.
  • Gość: gienek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.12, 09:17
    Podaj linka do inwestycji, może też się zainteresuję i będziemy sąsiadami.
  • 13.11.14, 09:29
    Treść postu jest niedostępna.
  • 13.11.14, 09:33
    15 tys. za miejsce niezadaszone ??? to daje 1500 za m2 szok.
  • Gość: zuzanna IP: *.ip.netia.com.pl 06.07.12, 10:00
    przyglądam się temu osiedlu apartamenty koniczyna i mam pytanie czy te ceny co podają można negocjować? jakie rabaty można uzyskać? czy z deweloperem można coś wynegocjować?
  • Gość: miśkuleczka IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.12, 16:39
    Wygląda jak jakieś kontenery biurowe! 70m2 na 2 poziomach to jakiś śmiech. Miejscówka jest na totalnej wsi, a miejsc parkingowych jest po 1-nym na mieszkanie. Sami single tam będą mieszkać? Będzie niezły meksyk z parkowaniem!
    Nie wiem też jakim cudem straż pożarna to klepnęła, przecież tam nie będzie jak wjechać wozem między bloki w razie pożaru!
    Rozumiem, że to dla ludzi niezamożnych, ale na ich miejscu bym się zastanowił 10-razy przed wpakowaniem pieniędzy całego życia w takie coś. Poza tym za parę lat będą w tej cenie mieszkanka na Urysynowie.
  • Gość: zuzanna IP: *.ip.netia.com.pl 06.07.12, 18:12
    > Wygląda jak jakieś kontenery biurowe! 70m2 na 2 poziomach to jakiś śmiech. Miej
    > scówka jest na totalnej wsi, a miejsc parkingowych jest po 1-nym na mieszkanie.
    > Sami single tam będą mieszkać? Będzie niezły meksyk z parkowaniem! 
    > Nie wiem też jakim cudem straż pożarna to klepnęła, przecież tam nie będzie jak
    > wjechać wozem między bloki w razie pożaru! 
    > Rozumiem, że to dla ludzi niezamożnych, ale na ich miejscu bym się zastanowił 1
    > 0-razy przed wpakowaniem pieniędzy całego życia w takie coś. Poza tym za parę l
    > at będą w tej cenie mieszkanka na Urysynowie. 
    Mi miejscówka bardzo odpowiada bo ja pracuje w Jankach a mąż dojeżdża na Służewiec więc dla nas jest idealnie.bliskością sklepów jest lepiej niż w piasecznie gdzie obecnie mieszkam.wszystko jak widać zależy od konkretnej lokalizacji
    sama architektura też wg nas jest interesująca ale to kwesta co się komu podoba ale na pewno barakami bym tego nie nazwała. to że mieszkani sa dwupoziomowe to ma swoje wady i zalety.jest trochę nietypowo ale przez te schody mieszkanie ma swoją dusze.wg rysunków na stronie miejsc ma być więcej niż mieszkań więc o to się tak nie martwię
    a co z możliwością negocjacji ceny? jest jakaś możliwość? wiesz coś o tym?
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.10.12, 12:46
    Jakie kontenery biurowe??? Osiedle jest raczej ładne, choć to rzecz gustu ale ja do jego wyglądu nic nie mam, specjalnie mnie nie zachwyca ale też na szczęście nie odrzuca, a na pewno nie wygląda jak kontenery biurowe. Chętnie zobaczyła bym Twoje mieszkanie i budynek w którym mieszkasz. To, że jest na dwóch poziomach tez mi się podoba bo mam ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza. Osiedle jest co prawda na wsi ale obiektywnie oceniając ze wsią ma to wspólne jedynie nazwe. Wokół same nowe domki jednorodzinne, więc ludzie raczej zamożni a tacy nie wybierają totalnych wsi. Ja sobie cenie taki spokój i mi się to bardzo podoba. Poza tym miejscówka jest o tyle fajna, że najważniejsze sklepiki sa praktycznie pod nosem. Jak szukałam mieszkania to widziałam wiele osiedli w Piasecznie i Józefosławiu gdzie było duzo gorzej z dostępem do sklepów niż na tej „totalnej wsi”. Oczywiście jakbym miała do wyboru za tą cene ładne mieszkanie na Ursynowie to pewnie bym wybrała Ursynów, tylko tam nie ma takich cen, zwłaszcza za fajne mieszkania a nei jakies deweloperskie „odpady”. Z tego co pamiętam to na planach widziałam, że miejsc parkingowych jest conajmniej 1,5 na mieszkanie ale Ty na pewno wiesz lepiej…
    Nie jestem ani specjalnie zamożna ani specjalnie biedna ale dokonałam takiego wyboru i na razie nie żałuje nawet z czasem co raz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru, bo mieszkanie i lokalizacja ma wg nas wiele zalet.
  • Gość: SEJ IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.04.13, 11:22
    nie polecam tego developera
  • Gość: piotr IP: 80.51.0.* 30.11.13, 23:38
    niehc Pan powie dlaczego nie poleca Pan tego developeera???
  • Gość: ser IP: *.play-internet.pl 03.07.13, 13:33
    Nie polecam iwestycji apartamety koniczyna ze wzgledow po pierwsze jest wszedzie daleko komunukacja bardzo slabo rozwinieta a jesli chodzi o dewelopera to jest nieznany,nikt go niezna wsrod deweloperow, mieszkanie buduje pewnie z pieniedzy nowo kupujacych mieszkancow mialbym obawy ze nie skonczy inwestycji a to dopiero jeden budynek stoji nie skonczony. Gleboko sie zastanowcie jesli chcecie kupic tam mieszkanie.
  • Gość: kk IP: *.piaseczno.vectranet.pl 04.07.13, 09:50
    No właśnie dla mnie lokalizacja jest oki ale cały czas zastanawia mnie to że ta budowa wolno idzie :( Mało tego weszłam na internecie na dane tej firmy to wyskoczył mi jakiś sklep dziecięcy
    Szczerze mówiąc jestem w kropce i nie wiem co robić dlatego zależy mi aby odezwały sie osoby które tam kupiły mieszkanie piszcie proszę
  • Gość: grzmotosiewca IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.07.13, 11:57
    Nie polecasz tej inwestycji bo mniemam, że sam piszesz z biura sprzedazy jakiegoś konkurencyjnego dewelopera bo co to za argument, że „nikt go niezna wsrod deweloperow”??? Czyli co, Twój pracodawca ich nie zna??? Buahaha. To może nawet lepiej że się mało znają z resztą tej qrewskiej „śmietanki towarzyskiej”. Może nie będą stosować tych samych złodziejskich praktyk co reszta tej branży. Jak buduja za pieniądze klientów to znaczy że ktoś te mieszkania kupuje skoro jeden budynek skończyli. Czy mały czy duzy deweloper to przede wszystkim bym sprawdził czy inwestycja nie jest zakredytowana pod szyje w kilku bankach. Sprawdz hipoteke. Widze, że między devami zaczęły się wojenki podjazdowe
  • Gość: sirux IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.07.13, 14:34
    Nie chce się wciskać między drzwi a futrynę ale mali deweloperzy, to najczęściej takie rodzinne biznesy i często budują za swoje pieniądze i za pieniądze klientów i m.in. dlatego często budowa trwa dłużej niż w wykonaniu duzych firm. napewno tez ci mniejsi deweloperzy budują jednak solidniej i duzo lepszej jakości. Taka firma JWC jest znana i duża a jakość fatalna lub wręcz skandaliczna a mimo to ludzie tam kupują i się nie boja choć IMO powinni. Inna sprawa, że czasem te rodzinne firmy to po prostu zwykłe działalności gospodarcze gdzie właściciel odpowiada całym swoim majątkiem i jest to lepsze rozwiązanie dla klienta niz wszelkiej maści spółki zakłądane na potrzeby konkretnej inwestycji gdzie ich majątek to raptem kilkadziesiąt tysiecy złotych, co w przypadku budownictwa jest smiesznym zabezpieczeniem, a cała działalność jest finansowana pieniedzmi od banków.
    Minusem w oczach klienta jest skromny wizerunek, brak ekskluzywnych biur sprzedaży, gwardii szykownie ubranych pracowników, mieszkan pokazowych wykończonych w kilku wariantach, folderów reklamowych drukownaych na grubym kredowym papierze itd. Coś za coś.
  • Gość: kk IP: *.serv-net.pl 13.07.13, 17:26
    Zna pan-i może kogoś kto kupił w tej inwestycji mieszkanie bo szukam a z tym bardzo ciężko a jestem zainteresowany tą inwestycja ?? Czekam na info
  • Gość: piotr IP: 80.51.0.* 30.11.13, 23:44
    To ze developer jest nieznany ma świadczyć o tym ze jest zły i dlatego nie poleca Pan go.
    a Daleko nie jest, szkoła sklepy, urzędy pod nosem, do Piaseczna 7 min samochodem.
  • 25.02.15, 20:13
    oglądaliśmy mieszkania i nie poleca !!!

deweloper totalnie zielony w tym co robi, szkoda bo mógł zrobić naprawdę coś fajnego ale ta JAKOŚĆ a raczej jej brak jest widoczna
  • 23.09.15, 09:10
    Mieszkam w apartamentach koniczyna - okna mam tak szczelne, że jak pada deszcz to mam kałużę w salonie (w ciągu kilkudziesięciu sekund!!) i tyle o standardach jakości tu panujących.
  • 16.10.15, 16:23
    Nie polecam inwestor widać jaki jest po tym jak osiedle wygląda, chwasty wyrastające za ogrodzenia. Typowy brudas
  • 16.10.15, 17:00
    totalna bzdura.. osiedle jest w trakcie budowy i wiele kupionych mieszkań jest jeszcze nie zamieszkałych ..Jeżeli wolisz na innym osiedlu zapłacić 600 zł samego czynszu to płać będziesz miał "powyrywane wszystkie chwasty". Osobiście się dziwię , że ludzie zwracają uwagę na tak mało istotne sprawy
  • 03.11.16, 21:12
    Również kiedyś byłem zainteresowany kupnem mieszkania ale rozmowa z jakimś Panem G. otworzyła mi oczy. Pytałem mieszkańców nikt nie zadowolony. wszystko tanim kosztem wykonane. Podobno duże zainteresowanie Chińczyków jest z Wólki Kosowskiej na II etatp.
  • Gość: zuzanna IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.12, 23:55
    forumowiczko "szukam" zauważyłam że Ty najbardziej interesujesz się tym osiedlem więc pewnie najwięcej o nim wiesz i o samym deweloperze.jak dla mnie osiedle wygląda całkiem ciekawie a bloki są całkiem atrakcyjne. czy możesz podzielić się zdobytą wiedzą na temat tego osiedla? czy probowałaś coś utargować?a może wynegocjowała lepszą cenę niż ta którą można zobaczyć na ich stronie internetowej? jeśli tak to pochwal się ile.
    z góry dziękuję, zuza.
  • Gość: szukam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.10.12, 12:53
    Dopiero teraz weszłam tutaj więc nie wiem czy Twoje pytanie jest jeszcze aktualne. Negocjować zawsze powinnaś. Myśmy negocjowali i myśle, że sporo nam się udało zbić cene. Fakt, że teraz jest jakas promocja na niektóre mieszkania więc nie wiem czy jeszcze coś opuści czy nie, bo jak pytałam o ta promocje to powiedział, ze to już cena bez negocjacji, ale próbowac zawsze można- co Ci szkodzi. Gdy my podpisywaliśmy umowe takich promocji nie było niemnije udało się wytargować podobne warunki jak te promocyjne. Na współprace z deweloperem nie narzekam. Nie jest to wielka firma więc otoczka marketingowa jest znacznie uboższa niż u dużych deweloperów, bo niestety nikt nam kawki na dzień dobry nie zaproponował ;) Z drugiej strony widze że z takim małym deweloperem łatwiej uzgadnia się wiele spraw bo nie ma długiego łańcuszka osób przez które to musi przejść, jak np. dopasowanie pod nas ścianek działowych, instalacji, itp. Poza tym, co ważne, my chcieliśmy skorzystać z Rodziny na Swoim i wymagało to pewnych ruchów w papierach przy czym deweloper chętnie współpracował dzięki czemu się udało.
  • Gość: MM IP: *.205.69.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.03.13, 11:39
    Witam, czy ktoś już zakupił mieszkanie na osiedlu koniczynka w Lesznowoli ?
  • Gość: kk IP: *.ip.netia.com.pl 02.07.13, 12:17
    Mam pytanko czy ktos kupił mieszkanie na osiedlu koniczyna w Lesznowoli??
    Bo jesteśmy zainteresowani tą inwestycja ale obawiamy sie jej powolnej budowy prosze o info dzieki :)
  • Gość: kk IP: *.ip.netia.com.pl 02.07.13, 12:18
    Własnie nie ale się zastanawiamy a Państwo ???
  • Gość: krol IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.11.13, 15:27
    Ja również jestem zadowolony z współpracy z deweloperem wybraliśmy z żoną fajne mieszkanko , lokalizacja też jest ok. sporo udało nam się wynegocjować .Jest to mała firma ale widać że bardzo solidna.
  • Gość: kk IP: *.piaseczno.vectranet.pl 23.11.13, 19:24
    A które jesli można wiedzieć panstwo wybrali mieszkanie bo moze bedziemy sąsiadami ??
  • Gość: A&M IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.14, 16:55
    Witam, również kupili Państwo mieszkanie na osiedlu Konczyna? czy możemy prosić o kontakt?
  • Gość: A&M IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.14, 17:44
    Witam, chcielibyśmy uzyskać więcej informacji nt. dewelopera/warunków zakupu. Możemy prosić o kontakt?
    Pozdrawiamy A&M
  • Gość: Kamik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.14, 19:59
    Witam,

czy uzyskali Państwo więcej informacji na temat dewelopera i warunków? Proszę o kontakt, bo również z żoną jesteśmy zainteresowani zakupem mieszkania na tym osiedlu :)

pozdrawiamy
  • Gość: A&M IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.14, 11:35
    Witam,
    podpisaliśmy już umowę - developer ma "czysto" w KW, nie ma żadnych obciążeń kredytowych i póki co współpraca przebiega bez problemów, także polecamy :)
    Pozdrawiam
  • Gość: G. IP: *.free.aero2.net.pl 26.04.14, 12:49
    witam, i jak z odbiorem mieszkania? my dzwoniliśmy i powiedział, że druga połowa maja. ale nie wiem czy można się tego spodziewać bo za każdym razem kiedy dzwonimy to mówi, że jeszcze 2 tygodnie...poza tym są ogłoszenia tych mieszkań na stronie oto dom i tam jest napisane, że planowany odbiór to 3 kwartał2014 roku. to już jest troche niepokojące. na ich stronie internetowej oczywiście zero aktualizacji.
  • Gość: A&M IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.14, 19:03
    witam, dzisiaj byliśmy dzisiaj na budowie i wygląda na to że powoli kończą tzw roboty ziemne. Jeśli chodzi o info ws. 3 kwartału to raczej chodzi o mieszkania w drugim segmencie, który powstaje obok pierwszego budynku. u nas w mieszkaniu brakuje jeszcze grzejników i wykończenia klatki schodowej (płytek). Wstępnie z końcem kwietnia maja oddać klucze - jak podłączą media, żeby można było sobie powili coś działać. A ostatecznie maja czas do końca czerwca.
    pozdrawiamy!
  • Gość: G. IP: *.free.aero2.net.pl 26.04.14, 21:31
    mam nadzieje, że niebawem już rzeczywiście przekaze klucze...też już byliśmy przygotowani na koniec kwietnia ale tak jak już pisałam powiedział, że jeszcze czegoś brakuje i trzeba dać mu 2 tygodnie więcej. w takim razie do zobaczenia :)
  • 06.06.14, 15:08
    My też razem z mężem w lutym kupiliśmy mieszkanie w apartamentach koniczyna. Jak już zostało wcześniej wspomniane wszystko się opóźnia, chętnie nawiązałabym kontakt z innymi przyszłymi mieszkańcami osiedla
  • 20.06.14, 11:05
    titifera proszę o kontakt na @ bmw3210@interia.pl
  • Gość: mmmmm IP: 95.160.123.* 12.05.14, 13:21
    czesc,

ja tez jestem bardzo zainteresowny kupnem mieszkania, chcialbym z taba porozmawiac moj mail to sloggi@op.pl

dzieki wielkie
  • Gość: bob IP: *.play-internet.pl 26.05.14, 20:36
    Witam
    czy odebrali już Państwo klucze bo z tego co wiem to jeszcze jedno jest mieszkanie wolne.
    Zainteresowani jesteśmy z zona ale zostało tylko skrajne.
    Mieszkamy obecnie w Nadarzynie i jak w sobotę przejeżdżałem to robotników nie widać !
    Czy to oznacza ze już roboty zakończone 1 segmentu
  • Gość: magdzik126 IP: 91.222.124.* 20.03.14, 09:35
    Witam, czy ktoś już mieszka na osiedlu "apartamenty koniczyna"? Z mężem bardzo skłaniamy się ku tej inwestycji ale chcielibyśmy znać opinie kogoś kto już tam mieszka. Może forumowiczka "szukam" może coś więcej powiedzieć w tym temacie? Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam.
    Magda
  • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.14, 19:55
    Witam,
    byliśmy z Żoną 3tygodnie temu oglądać mieszkania na tym osiedlu :) na razie nikt tam nie mieszka, oddanie inwestycji troszkę się przeciąga, ale inwestor zapewniał, że koniec prac ma nastąpić w kwietniu. Dużo im nie zostało, więc powinni się wyrobić :) Też zastanawiamy się nad zakupem, mieszkamy w Raszynie więc lokalizacja jak najbardziej nam odpowiada. Zastanawia mnie jedno, jeśli już kilka małżeństw kupiło mieszkania w Apartamentach koniczyna, to czemu na stronie internetowej inwestycji nie jest to uwzględnione? W rozmowie telefonicznej poinformowano mnie,że rezerwację na mieszkanie możemy zrobić na 3-4tyg, a na stronie informacja o rezerwacjach wisi 2 miesiące albo i dłużej. Czy na pewno ktoś kupił tam mieszkanie? Czy faktycznie developer jest godny polecenia?

pozdrawiam
    Kamil
  • Gość: Magda K. IP: *.free.aero2.net.pl 14.04.14, 11:27
    witam, ja z mężem zakupiliśmy mieszkanie na tym osiedlu w lutym tego roku. rzeczywiście informacje na stronie nie są aktualizowane gdyż nasze mieszkanie dalej widnieje jako do zakupu. w umowie mamy zapisane, że odbiór mamy do 31 kwietnia ale czy tak bedzie nie wiadomo. w zasadzie już budynek jest gotowy i czekają na podłączenie mediów. ruszyli już z budową drugiego bloku. deweloper bardzo przyjazny, generalnie nie robił problemów gdy chcieliśmy postawienie na dole ścianek działowych tak jak my sobie to zaplanowaliśmy, nawet podpowiedział kilka fajnych rzeczy. Póki co wszystko jest ok, ale nie można być pewnym dopóki się nie dostanie kluczy.
  • Gość: A&M IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.14, 11:32
    Witam,

w takim razie będziemy sąsiadami :)
    My również zakupiliśmy już mieszkanko. I potwierdzam że póki co kontakt z developerem w porządku.
    Liczymy że klucze otrzymamy do końca kwietnia, bo póki co wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.
  • 14.09.15, 11:09
    Witam. Ja również niebawem będę mieszkać na tym osiedlu. Czy może ktoś napisać kto już tam mieszka co ile są przysyłane rachunki za prąd , gaz , wodę ?
    Pozdrawiam
  • Gość: Też szukam :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.12, 14:56
    A w samym Piasecznie kojarzycie coś ciekawego w nowych blokach?
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 05.04.12, 22:01
    Witam

Powiem że ta inwestycja w lesznowoli jest interesująca. Rzeczywiście nie widać minusów. Popytaj jeszcze sąsiadów bo z tego co widziałem w zeszłym roku to wszystkie działki w tamtym roku wyglądały jak bagno. Jak powiedzą sasiedzi że tam było dobrze to tylko przeswietlić dewelopera i dowiedzieć się o szczegóły wykończenia i kupować.
    Pozdrawiam
  • Gość: as IP: 94.75.122.* 06.04.12, 20:18
    nie rozni od mokotowa a jest 3 razy taniej

takze rekomenduje zakup
  • Gość: alehandro IP: *.unknown.vectranet.pl 06.04.12, 22:37
    W sumie mieszkanie w Suwałkach też nie różni się od tego na Mokotowie. Poza lokalizacją oczywiście ale co tam.
  • Gość: franek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.12, 08:05
    od mokotowa piaseczno raczej sie rozni... ale od białołęki już zupełnie niczym;)ja rozważam zakup mieszkania w jozefosławiu zawsze to blizej niz piaseczno, ceny są znośne, a sama miejscowośc bardziej jednak jest wsia niz miastem jak piaseczno... dojazdy... jesli ktos pracuje rano to nie ma problemu z dojazdem do warszawy, zapewne dojade szybciej niż z białołęki...no i infrastruktura lepsza niz na białołece... co do lesznowoli, ja z 2 dzieci jednak sie nie zdecydowalem, mimo iz rozwazalismy tą opcje, jednak do pracy do warszawy wiec i dzieci do szkoly do warszawy, wiec i znajomych maja w warszawie, zajecia dodatkowe tez w warszawie... w autobus ich nie wsadze, jezdzic w kółko zbyt daleko...moze jest tanio i fajnie bo to jeszcze niezbyt zaludniony teren (jozefoslaw pod tym wzgledem jest gorszy) ale dla mnie zbyt daleko..
  • Gość: RyżaMorda IP: *.play-internet.pl 16.04.12, 13:44
    Tylko widzisz, jeśli w mieście możesz kupić już mieszkania po 5-6 tyś za metr, a zapewniam Cię że można spokojnie w takiej cenie już kupić mieszkanie w odległości do centrum tramwajem 15 min, to jaki sens ma ładowanie się w zadupia typu Białołeka czy właśnie Jozefosłąw czy Piaseczno? Miałoby to sens gdyby na tych zadupiach mieszkania były po 3 tys zł za metr, a one są właściwie w tych samych cenach co w mieście. To jaki to ma sens? Ekonomiczny - żaden.
    Spokój i zieleń? Chyba żartujesz. Nad Jozefosłąwiem cały czas latająsamoloty do i z Okęcia, wytrzymać się tam przy otwartym oknie nie da. Piaseczno to brudna zapyziała dziura bez żadnych wartości zdrowotnych jakie mają choć podobne dziury jak Józefów, Otwock czy Śródborów. Miejsce bez żadnej wartości, wypromowane jako alternatywa podczas boomu spekulacyjnego, dla osób które nie były dośc szalone by płacić 10 tys za m2 w Wawie. Dziś gdy ceny się właściwie zrównały zakup tam nie ma żadnego sensu.

• Gość: frania IP: *.subscribers.sferia.net 26.04.12, 07:38
    jak mozna sie ladowac w Piaseczno za 5 tys/m skoro w Warszawie mozna kupic za 5,5/m?
  • Gość: czarny.chochlik IP: *.171.45.162.static.crowley.pl 27.05.12, 01:23
    w Piasecznie Artin ma od 4550,- zatem jeszcze niżej a zielono przynajmniej.
  • Gość: gienek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.12, 11:21
    Wal się na ryj naganiaczu ze swoim 4500 za 180m2. Kuźwa ceny 5500-6500 za piaseczno, chyba was POYEBAŁO.
  • Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.12, 02:58
    za daleko
  • 09.05.12, 12:46
    www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/15845
    cudo

z dobrej reki - finansista i analityk
  • Gość: ignasiak tom-szok IP: *.home.aster.pl 01.06.12, 00:01
    bnm,Ja też nie polecam Tomka Ignasiaka lat ok. 35-40 z Warszawy, Marcina Mazurka lat ok.30 z Lublina=Dublina, bo nie wywiązali się z prac i jakości usług jakie deklarowali. Po pewnym czasie od wykonania robót budowlanych-remontowych (jak podłga, glazura, instalacje), wszystko zaczęło się psuć, odpadać. Nie ma z nimi żadnego kontaktu w okresie rękojmi-gwarancji i o usunięcu usterek nie ma mowy, bo nie odbierają telefonów.
  • Gość: przek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.12, 21:50
    No muszę przyznać że największe wrażenie robi Sand City Tower. Ciekaw jestem tej promocji na mieszkania w nim. Gdybym miał pewność że za dwa lata też będą jakieś kredyty z atrakcyjnym oprocentowaniem to już bym się tam wprowadzał.
  • Gość: dlaczego? IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.12, 05:29
    przy obwodnicy która zostanie poszerzona z dojazdem dziurawą polną drogą? dziwny ten świat
  • 28.06.12, 11:12
    widać że ktoś tu nigdy na wsi nie mieszkał. Droga pal sześć, gorzej z ruchliwością, myślałam, że tam zielono jest, chociaż sam budynek z tego co kojarze jest jakby w "polu". A spotkał się ktoś z planem obwodnicy?
  • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.12, 08:39

www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/24631
  • Gość: erwin IP: *.153.1.194.in-addr.abg.com.pl 12.03.13, 09:43
    wow
  • 11.06.14, 12:05
    szczerze nie wydaje mi się. A jak z komunikacją w Mińsku ? Bo w Piasecznie jak najbardziej jak auta nie masz do pracy dojedziesz. Jednak obstawiałabym Piaseczno, chociaż nie wiadomo czy w przyszłości Piaseczno nie będzie częścią warszawy to zawwsze perspektywa komuniakcyjna może się jeszcze polepszyć. Developerów też tu raczej bym szukała. Przeglądałam Piekuta oferty, ciekawą opcję za 4550 zł za m2 ma Artin i oryginalne budownictwo, ale to kwestia gustu oczywiście.

---------------------------------
    ursynow
  • 21.10.15, 11:00
    Drodzy przyszli mieszkańcy Apartamentów koniczyna uważajcie na dewelopera MIRGO Mirosław Goliszewski, który próbuje sprzedać plac techniczny jako powierzchnie postojowe. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Piasecznie stwierdził, że 6 m od zewnętrznego ogrodzenia nie mogą być miejsca postojowe, a pojęcie powierzchni postojowych nie istnieje. Goliszewski nadal próbuje je sprzedawać niezgodnie z prawem. Sprawa trafia do sądu bo z tym człowiekiem nie da się dogadać, stwierdził, że nawet powietrze na tym osiedlu może sprzedać. Po rozstrzygnięciu sprawy w sądzie, możecie zostać bez żadnego miejsca postojowego. UWAŻAJCIE co podpisujecie.
  • 12.12.15, 19:13
    Ap. koniczyna. Jak ktoś będzie kupował mieszkania w kolejnych blokach niech weźmie pod uwagę obwodnicę Lesznowoli, którą niedługo będzie miał za oknem oraz rozmiar parkingu. Miejsca parkingowe przy bramie, śmietniku, siatce - współczuje ludziom którzy będą musieli tam parkować. Bardzo dużo rzeczy zrobiona tanim kosztem. Przez cały rok problemy ciągłe z przepompownią ścieków, oświetleniem, oknami. Instalacje robione bez projektów.
  • 09.03.16, 22:33
    Podobno mieszkańcy nie zgadzają się na remont drogi ul.Lisiej? Czyli zawsze będzie już tak wyglądać jak teraz? mieszkańcy z nowych bloków będą mieli glinę i błoto zamiast kostki i chodnika?
  • 10.05.16, 09:08
    Jeśli ktoś kupi mieszkanie w kolejnych blokach musi wiedzieć o tym,że ulica Lisia będzie wyglądać tak jak teraz przez długi czas. Do tego będą tam ciągle parkować auta bo każdy z mieszkańców ma udział w drodze i jest współwłaścicielem drogi. Żałuję, że kupiłam mieszkanie od pana firmy Mirgo pana G. współpraca z nim to tragedia.
  • 31.05.16, 08:13
    Kilka miesięcy temu kupiliśmy mieszkanie w drugim bloku i u nas nie ma problemów ani z oknami ani z niczym innym. Na relacje z deweloperem też nie narzekam. Mieszka się nam naprawdę dobrze.
  • 01.06.16, 19:22
    Widocznie za mało czasu mieszkacie. Czy wiecie, że parking jest niezgodny z przepisami (zaniżone wymiary)?
    Poczekajcie aż więcej mieszkańców się wprowadzi to zobaczycie co będzie się działo z przepompownią. Dlatego, że kupiliście mieszkanie kilka miesięcy temu to dlatego nie wiecie o wielu rzeczach. Wasz blok budowały osoby, które są prawie codziennie pijane i budują kolejne bloki.
  • 11.09.16, 16:06
    Śmieszne są referencje na stronie Ap.koniczyna chyba sam developer sobie je pisał. Dlaczego są tylko 3? Skoro jest taki świetny przecież on ani wykształcenia ani wiedzy budowlanej nie posiada wiec jak może udzielać fachowych porad. Wystarczy przy kupnie mieszkań pytać mieszkańców czy warto nic więcej i czy są zadowoleni z kupna mieszkania bo ja znam kilkanaście rodzin co są niezadowolone,a mieszkam od 2015 roku.
  • 03.11.16, 19:54
    Dziś byłem i oglądałem mieszkania w intestycji Mirgo Apartamenty Konieczyna w Lesznowoli.
    Mieszkania są niedokładne, jakośc wykonania na niskim poziomie, parking ciasny , mały i nie spełnia wymogów co do wymiarów. NIE POLECAM TO JEST GÓWNO WIELKIE
  • 19.05.16, 13:14
    Warszawa jest specyficzna dlatego jeśli ktoś codziennie musi być w wawie w pracy to pozostaje jedynie mieszkanie, bo człowiek się zajedzie dokładając tygodniowo kilkanaście godzin na dojazdy - absurd, nie mówiąc o kosztach. Niby mieszkanie w samym mieście droższe ale oszczędzamy na dojazdach. Wybór to kwestia indywidualna, ale warto śledzić aktualne inwestycje deweloperów, bo często można znaleźć naprawdę dobre oferty i to w dobrych cenach - szczególnie na początku, bo jak już ludzie się rzucą, to ceny szybują. Polecam między innymi patrzeć też tutaj apm-development.com.pl/mieszkanie-online-promocja/ - wiele promocji, niskich cen i deweloper jest z tych bardziej zaufanych.
  • 03.11.16, 22:25
    UWAGA!!
    MIRGO MIROSŁAW GOLISZEWSKI . TO KRĘTACZ I RAZEM ZE SWOJĄ EKIPĄ BUDUJE APARTAMENTY TYLKO Z NAZWY. WIATR HULA PO MIESZKANIU Z POWODU NIESZCZELNYCH OKIEN PEWNIE PO PROMOCJI KUPIONYCH. DACH PO 2 LATACH UŻYTKOWANIA PRZECIEKA ON TWIERDZI ŻE WSZYTKO ZGODNIE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ NAWET JEGO PRACOWNICY Z BUDOWY ŚMIEJĄ SIĘ Z TEGO. PRZED ZAKUPEM PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ DOBREGO ZNAWCĘ BUDOWLANEGO , NIECH SPRAWDZI WSZYSTKO ,,,,DOSŁOWNIE ,,, DODATKOWO PROSZĘ WYDAĆ Z 500 ZŁ NA DOBREGO ZNAWCĘ PRAWA BUDOWLANEGO NIECH TEŻ SPRAWDZI WSZYSTKO DOSŁOWNIE,,W DOKUMENTACJI MIESZKANIA JAK I CZY WSZYSTKO W CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH JEST OK MIEJSCE POSTOJOWE MUSI SPEŁNIAĆ ODPOWIEDNIE WYMAGANIA PARKING MUSI BYĆ W ODPOWIEDNICH WYMIARACH WSZELKIE DOKUMENTY TYPU KARTY GWARANCYJNE MAJĄ BYĆ PRZEKAZANE WRAZ Z KLUCZAMI NA OKNA DRZWI PIEC ITD , !! PROSZĘ NIE WIERZYĆ W JEGO DOBRE INTENCJE ON CHCE PODPISAĆ JAK NAJSZYBCIEJ WSZYSTKO BYLE NIE ODPOWIADAĆ Z A WIELE.
    PO WPŁACENIU KASIORY NA JEGO KONTO ,,, ZACZYNAJĄ SIĘ SCHODY. WIĘC PROSZĘ NIE WPŁACAĆ DOPÓKI ON NIE WYWIĄŻE SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW POPRAWEK ITD.
    TO ŻE MA PODKŁADKĘ OD URZĘDÓW NIE ZNACZY ŻE JEST OK. WIEM CO PISZĘ BO WYTACZAM MU SPRAWĘ W SĄDZIE O OSZUSTWO I NARUSZENIE MIENIA WSPÓLNEGO . SPRAWA JEST JUŻ W PROKURATURZE .
    DODAM ŻE MATERIAŁY I WYKONANIE Z NICH DANYCH MIESZKAŃ JAK I BUDYNKÓW TO W DZISIEJSZYCH CZASACH MINIMUM KTÓRE MUSI SPEŁNIAĆ , NIESTETY DAŁEM SIĘ NABRAĆ NA JEGO ŁADNE GADKI, PRAGNĘ PAŃSTWA TYLKO PRZESTRZEC PRZED PROBLEMAMI. JA ŻAŁUJĘ ŻE WYDAŁEM MOŻE I MNIEJ ALE JAKIM KOSZTEM I ILE NERWÓW STRACIŁEM PRZEZ TEGO DEWELOPERA, DUŻA WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW BORYKA SIĘ Z TYMI SAMYMI PROBLEMAMI WIĘC TO NIE JEST SPRAWA JEDNOSTKOWA. BARDZO SŁABA WENTYLACJA , W LATO SKWAR W JESIEŃ I ZIMĘ WILGOĆ . NAPRAWDĘ NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁEM PO "apartamentach"(CELOWO DUŻYMI LITERAMI;-)
  • 03.11.16, 22:47
    Dzień dobry, apartamenty śmierdzą starym kiszeniakiem jak psu z d...p .
    Mieszkańcy z bloku gdzie jest biuro dewelopera to wieśniaki i brudas. Pytałam kiedyś o opinie jednego Pana to tak bełgotał że nie dało go się zrozumieć.
  • 10.11.16, 16:54
    Kazdy potencjalny klient kupując mieszkanie w 2 pierwszych blokach niech ma świadomość, że kupując mieszkanie będzie miał duży problem z parkingiem bo miejsc jest mniej niż mieszkań. Może byc pewny że mieszkańcy bedą mu parkowac na jego miejscu i nic nie będzie mógł zrobić(bo to teren wspólny). 6miejsc jest miejscami technicznymi na ktorych nie mogą parkowac samochody(mowa o miejscach 6m od siatki). Łudziłam się, że kupuje mieszkanie od Normalnego dewelopera i wszystko bedzie jak należy ale tak niestety nie jest.
  • 23.11.16, 14:27
    .
  • 01.12.16, 10:17
    w tzw drugim bloku i jest naprawde OK. Mieszkania mają dobry układ, ustawne, widne, dobrze wyciszone, okolica jest bardzo atrakcyjna, bliskośc przedszkola i szkoły, więc jak ma się dzieci to wielki plus. Bardzo spokojnie. Naprawde jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie mam żadnych uwag do mieszkania, okien, tynków do parkingu i czegokolwiek i wiem, że żaden z sąsiadów z mojego bloku nie ma problemów z mieszkaniem ani z deweloperem. Chciałbym zmienić tylko niektórych sąsiadów z pierwszego bloku bo, Ich dziwne, głupie pomysły, zachowanie, ciągłe pretensje, jest już męczące. nawet o to że jesteśmy zadowoleni z mieszkań i nie narzekamy na dewelopera. Ten wątek jest tylko tego dowodem bo zapewne wszystkie te negatywne wpisy modbasu, piaseczniaka, boleraka itp o osiedlu i cała jazda na Goliszewskiego jest produkowana przez tego samego użytkowanika -sąsiada z pierwszego bloku. Raz pisze, że jest przyszłym klientem, raz że mieszkańcem. Potencjalnych mieskzańców zapraszam po opinie do drugiego bloku bo z pierwszego bloku tylko bełkot
  • 04.12.16, 15:30
    Powiedział co wiedział.....przyjmując reklamowki od swojego znajomego dewelopera. Pisz w l.poj. nie w liczbie mnogiej. W tzw drugim bloku podczas wylewania stropu - zawalił się i został dolewany. Schody w mieszkaniach wszystkie były skuwane. Okna mają ciągle zaparkowane co widać w każdym oknie z rana. Zapraszam do zajrzenia do przepompowni gdzie lada chwila będzie wylewać się kanalizacja na parking ponieważ są ciągłe awarie. Zaznaczę, że przepompownia będzie obsługiwać wszystkie bloki. Standard -0 , kontakt -0, wykonanie - 0,
    Jeszcze deweloper niech dopisze opinie jak super są wykonane bloki to napewno będzie to argument do zawarcia z nim umowy.
  • 23.01.17, 15:27
    Przepompownia w apartamentach Goliszewskiego - będzie wymieniona prawie cała przepompownia łącznie z pompami. Chciał obciazyc tym ze źle wykonał przepompownię wszystkich mieszkańców(koszt ok 40tys) ale dzięki pracownikom gminy i Lpk, którzy nie odbiorą mu kolejnego etapu wodociągów, liczników itp zmusili go do zrobienia przepompowni osiedlowej, a nie jak wcześniej wykonał ją jako przydomową i chciał zaoszczędzić i podpiąć do niej wszystkie bloki. Problem z przepompownią ciągnie się od momentu kiedy ona powstała. Tak wygląda sztuka budowlana według firmy Mirgo.
  • 27.01.17, 07:37
    Wszystkie grzejniki w mieszkaniach są zaniżone. Ten człowiek robi wszystko jak najtaniej ogląda każda złotówkę kilka razy zanim ją wyda. Jeśli ktoś na wszystkim oszczędza to jaki może być standard?
  • 01.03.17, 11:36
    Zapraszam do obejrzenia drugiej inwestycji Apartamentów Goliszewskiego. Można zobaczyć jak wygląda parking, na który wylewa się kanalizacja i jest wielka kałuża nieczystości. Deweloper wykonał przepompownię przydomową podpiął kolejne bloki i to jest efektem . On nie poczuwa się do zamówienia szambiarki (800zł bo to dla niego wielki koszt) mimo, że otrzymał wezwanie do naprawy przepompowni w ramach rękojmi. Jak w drugim bloku jest ok skoro wylewa się szambo na parking?
  • 08.03.17, 16:51
    To dlatego tak śmierdzi na Państwa Osiedlu?
    Skoro na tym etapie jest już taki cyrk to wolę inne inwestycje w okolicy.

Dziękuję za cenne informacje
  • 20.03.17, 07:50
    NIŻ DEMOGRAFICZNY BARDZO SZYBKO SPROWADZI DEWELOPERÓW NA ZIEMIĘ NA DZIEŃ DZISIEJSZY PRZYPADA 1.30 DZIECKA NA RODZINĘ .MATEMATYCZNIE MÓWIĄC NA 13 NOWONARODZONYCCH NIEMOWLĄT PRZYPADA 20 ZGONOW .WIĘC 7 OSÓB MNIEJ . STATYSTYCZNIE Z TEJ GRUPKI OSÓB UWALNIA SIE OK 4 MIESZKAŃ-PUSTOSTANY DO SPRZEDAŻY NA RYNKU WTÓRNYM .DOPIERO TERAZ CAŁE TSUNAMI DEMOGRAFICZNE NABIERA ROZPĘDU .ZA 15 LAT NAJGORSZYM SCENARIUSZEM JEST 500 TYŚ .POLAKÓW MNIEJ ROCZNIE. TO DAJE NAM DODATKOWO 100 TYS >MIESZKAN_PUSTASTANOW ROCZNIE KAZDEGO ROKU> ! !. TO SPOWODUJE WIELKA NADPODAZ NA RYNKU WTORNYM . TAK JUZ BEDZIE ZA 5 LAT !!! . W 2050 ROKU BĘDZIE NAS TYLKO 25 MILIONÓW. A JAK DOŁOŻYMY JESZCZE DO TEGO EMIGRACJĘ NA ZACHÓd ZA CHLEBEM..?? OFICJALNIE JUZ WYJECHAŁO OK.2.6 MIN.POLAKÓW A NIE OFICJALNIE OK. 5.5 MLN. POLAKOW.. WIĘC DOWELOPERCE NIE WRÓŻĘ NIC DOBREGO.CZY 500 PLN NA DRUGIE DZIECKO WYSTARCZY NA ZATRZYMANIE TSUNAMI DEMOGRAFICZNEGO...??
  • 12.03.17, 18:28
    Ostrzegam przed firmą Inwest-Kul Marian Kulczycki, właściciel jest zamieszany w tzw. mafię VAT-owską. Siedział już wczesniej w więzieniu za przekręty.
  • 29.06.17, 16:11
    Nowa inwestycja przy Jana Pawła zapowiada się bardzo obiecująco. Słyszałam, że ma być to wszystko wykonywane w bardzo dobrej jakości, a że szukam teraz nowego mieszkania w Piasecznie to poważnie się zastanawiam właśnie nad tym. Zadzwonię niedługo i dam znać, jak się czegoś dowiem!
  • 05.07.17, 14:18
    Jeżeli nie wiecie Państwo na co dokładnie zwrócić uwagę kupując nieruchomość na rynku pierwotnym lub wtórnym warto skorzystać z usług specjalistów. W inspex dzięki połączniu wiedzy z zakresu prawa oraz inzynierii budowlanej jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne i profesjonalne wsparcie w całym procesie związanym z zakupem nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy: inspex.pl/anliza-prawna-umowy/
  • 06.07.17, 16:57
    korki na Puławskiej nie zachęcają, może za kilka lat będzie lepiej.. :)

--
    Dla koneserów dobrego życia - apartamenty na Starym Mokotowie
  • 20.07.17, 11:13
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl
  • 28.07.17, 10:27
    Nie polecam mieszkania od Ed Invest na osiedlu Nasturcji w Nowej Woli. Mam bardzo zle doswiadczenia z tym deweloperem. Mam zle zalozone okno balkonowe (drewniane) przez ktore wiele miesiecy dostala sie woda i zalala mi sciane w salonie. Pod nami sasiad ma przez to zalana cala sypialnie. Deweloper nie poczowa sie do odpowiedzialnosc za naprawienia szkody jak nalezy. Mydli oczy powierzchownym zalatwienie sprawy. Od pol roku probujemy sie z nimi dogadac. Stracilismy mnostwo nerwow. Poswiecilismy wiele dni swojego urlopu bo Panowie sa u nas srednio co 2 tygodnie na kolejnych konsultacjach, podczas ktorych głównie cmokaja i kiwaja glowami ze w zasadzie wszystko jest ok. Nie polecam takich doswiadczen nikomu!!
  • 28.07.17, 10:41
    Ed Invest odradzam. Mam bardzo zle doswiadczenia z tym deweloperem. Mieszkanie na osiedlu Nasturcji, Nowa Wola.
    Mam zle zalozone okno balkonowe (drewniane) przez ktore wiele miesiecy dostala sie woda i zalala mi sciane w salonie. Pod nami sasiad ma przez to zalana sala sypialnie. Deweloper nie poczowa sie do odpowiedzialnosc za naprawienia szkody jak nalezy. Myli oczy powierzchownym zalatwienie sprawy. Od pol roku probujemy sie z nimi dogadac. Stracilismy mnostwo nerwow. Poswiecilismy wiele dni swojego urlopu bo Panowie sa u nas srednio co 2 tygodnie ja kolejnych konsultacjach, podczas ktorych x cmokaja i kiwaja glowami ze w zasadzie wszystko jest ok. Nie polecam takich doswiadczen nikomu!!
  • 10.08.17, 15:53
    OSTRZEGAM przed kupnem mieszkania w Apartamentach Koniczyna ponieważ to ogromne nieporozumienie, a w szczególności inwestor M.G. Kupując mieszkanie zastałem totalny syf masa bubli, niedoróbek. Człowiek ten Nie zna się na niczym nie potrafi nic dopilnować. Na osiedlu pokazuje się bardzo rzadko nawet mieszkań klientom nie pokazuje bo boi się przyjechać na osiedla. Droga Lisia nigdy nie będzie lepsza niż jest obecnie bo jest ok 25 współwłaścicieli i muszą się wszyscy zgodzić na remont, a tak się nie stanie. Bardzo trudny kontakt z Inwestorem jak już weźmie pieniądze nie odbiera pism i telefonów. Celowo unika ludzi i gra na czas. Dla niego wszystko jest zrobione według sztuki budowlanej (Jego sztuki budowlanej). Np. Dach w drugim bloku (bliżej ul.Lisie) zrobiony jest tragicznie. Wyłaz oderwany, otwierając go trzeba go odrzucić ponieważ nie jest do niczego przytwierdzony, daszki od kominów wentylacyjnych spadają w czasie wiatru i leje się woda do kanałów, wentylacyjnych, Papa odstaje w kilku miejscach oraz robią się "burchle powietrza", Papa nie jest wywinięta na ogniomury co będzie skutkowało przemarzaniem i wilgocią w mieszkaniach górnych.
  • 22.08.17, 12:52
    Planujesz zakup nieruchomości? Sprawdź jak możemy pomóc:

✓ Analiza prawna umów
    ✓ Techniczne odbiory mieszkań i domów
    ✓ Ocena sytuacji prawnej nieruchomości
    ✓ Negocjacje cenowe ze sprzedającym

☎ Skontaktuj się z nami: +48 792 611 577

www.inspex.pl
  • 04.09.17, 12:39
    lokalizacja jest koszmarna, żeby przejechać Puławską trzeba mieć stalowe nerwy

--
    Dla koneserów dobrego życia - apartamenty na Starym Mokotowie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.