Dodaj do ulubionych

Dobry deweloper - Warszawa

IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.11, 11:16
Witam. Od dłuższego czasu czytam to forum i jestem przerażony. Czy w Warszawie istnieje chociaż 1 (jeden) deweloper (lub 1 inwestycja), który nie odwala kichy, czy po prostu nie da się dogodzić wszystkim i zawsze jest jakiś % niezadowolonych klientów? Włos na głowie się jeży, z jakimi problemami zostawiani są ludzie: chore ceny, nędzna jakość wykonania - niedoróbki, wilgoć, taniość materiałów, drogie utrzymanie, użytkowanie wieczyste - za późno ludzie się o tym dowiadują, nie wykazywane jest marne sąsiedztwo lub przyszłościowe inwestycje miasta mający wpływ na komfort życia, ściemnianie z opóźnieniami i aktami notarialnymi, itd...

Gdzie jest OK i co jest godne polecenia?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Maniek IP: *.ipgum.pl 08.11.11, 11:28
    "Okazja czyni złodzieja" - tak to funkcjonuje w tej branży.

apropo użytkowania wieczystego, czy ktoś zna inwestycje na gruncie własnym, jeśli będę kupować, zdecydowanie unikał będę użytkowania?
  • Gość: zzz IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.11.11, 12:05
    Dla ciebie to najbliżej w Piastowie kupiusz apartmę bez uw.
  • Gość: Maniek IP: *.ipgum.pl 08.11.11, 12:15
    Piastów to podwarszawska sypialnia nic ciekawego nie oferująca, do tego ceny wcale nie są zachęcające a korki jakie się tu tworzą zupełnie zniechęcają do zainteresowania się tym miasteczkiem. Kupowanie mieszkania pod aktualne miejsce pracy to nieporozumienie, raz pracuje się tu raz tu, ja np. 6 razy zmieniałem a Ty?, poza tym nie szukam M do mieszkania. Zresztą nawet w Piastowie stawiają na użytkowaniu wieczystym, nie wiem, Ty może wiesz?
  • 24.10.14, 11:34
    Akurat ja w Piostowie mieszkam przy samej kolejce (Osiedle Rezydecja Kościuszki) i jestem w centrum w max pół godziny...szybciej jestem w robocie niż Ci z Miasteczka Wilanów
  • Gość: romcio IP: *.itsa.net.pl 08.11.11, 13:45
    ciężko będzie kupić coś na własnym gruncie pod linkiem rysunek 4 coś więcej wyjaśni:
    wydarzenia.um.warszawa.pl/studium/2.php

> apropo użytkowania wieczystego, czy ktoś zna inwestycje na gruncie własnym,

pierwsze co mi przyszło na myśl:
    murano
    wzgórze słowików
    arche cybernetyki/postępu (jakieś ostatki)
    rejon ul pustułeczki (jakieś dwie/trzy inwestycje)

pewnie jeszcze kilka się znajdzie
  • Gość: Maniek IP: *.ipgum.pl 08.11.11, 14:30
    Na Bemowie Akropol jest chyba na terenie powojskowym kupionym na własność?
    Generalnie nie tyle obawiam się opłat za dzierżawę, co raczej w niedalekiej przyszłości konieczności wykupienia użytkowanych działek, co w zależności od wielkości budynku, mieszkania i działki może wiązać się z konieczności wyłożenia nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Miasto za darmo ich nie odda a prawo trzeba będzie ujednolicić w Europie
  • Gość: Sylwia IP: *.81.datacomsa.pl 29.11.11, 09:52
    "Gawra" buduje na własnym gruncie. Mają inwestycję na obrzeżach co prawda, ale do centrum dobry dojazd i fajna okolica dla rodzin z dziećmi. Niedawno zakupiłam mieszkanie i już na grudzień mam umówiony termin aktu. Naczytałam się różnych opinii ale myślę, że nigdy nie pisze się o tych dobrych stronach dewelopera, no i zawsze jest jakiś % niezadowolonych, którzy sami się nakręcają, jeśli dodać jeszcze konkurencję lepiej nie mówić. Pozdrawiam
  • Gość: Gość IP: 91.212.223.* 08.02.12, 15:03
    Inwestycja Unidevelopmentu - Pointhouse jest częściowo na gruncie własnym. Maja jeszcze trochę wolnych mieszkan
  • Gość: marcin IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.13, 13:33
    Miałem ten sam problem, nie wiem w jakiej dzielnicy szukasz, ale ja skorzystałem z serwisu Flathunters.pl, szybko mi znaleźli mieszkanie z gruntem własnym na Woli.
  • 18.12.14, 12:09
    ale słaba reklama, moglibyście się bardziej postarać.:/
  • 17.11.14, 16:46
    Własność gruntu jest np. w budynku przy ul. wrzesińskiej 12 w Warszawie - Stara Praga. wrzesinska.pl
  • Gość: ec IP: *.abcdata.pl 08.11.11, 14:36
    takim developerem jest Ebejot ale:

- buduje tylko na Skoroszach co nie kazdemu odpowiada
    - przegina z cenami
    - ma beznadziejne rozkłady
    - osiedla trudno nazwac kameralnymi

poza tym obsługa, przejrzystość prwna, teminowosc, jakosc wykonania, wykończenie otoczenia, sposób pzrekazania własności, realizacja reklamacji, swoiste poczucie misji - wszystko na wysokim poziomie
  • Gość: kazx IP: *.play-internet.pl 08.11.11, 14:46
    Takim deweloperem jest również BMI z białołęki. Budują tylko tam co również nie każdemu odpowiada. Ale działki pod inwestycje 100proc mają na własność.
    Nie zgadzam się z przedmówcami, że większość inwestorów buduje na nieswoich działkach. Wg mnie jest dokładnie odwrotnie. Tylko promil i margines inwestycji jest realizowanych na działkach z UW. Inaczej nikt by nie kupował kota w worku.
  • 25.06.17, 23:10
    Jeżeli nie wiesz, który deweloper buduje dobrze, a który źle, to przeczytaj opisy odbiorów mieszkań w Warszawie.
    www.facebook.com/odbiorywarszawa/
    Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną pomocą w technicznym odbiorze mieszkania, to zapraszam do kontaktu.
    mgr inż. Marek Żabicki
    tel. 603 769 359
    odbiory-warszawa.pl
  • Gość: Ron IP: *.warszawa.mm.pl 08.11.11, 14:56
    Drogi Zatorze,
    za chwilę będziesz miał tu zator od postów reklamujących się kolejno developerów. Każdy z nich będzie udawał klienta (zatem napisze też coś o mankamentach). I nawet jeśli ktoś z prawdziwych klientów się odezwie, nie odróżnisz go od deva.

Nie tędy droga. Znajomi, znajomi znajomych. To jedyny sensowny sposób.
  • Gość: obiwan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.11, 15:13
    Bez uw będzie ciężko.
    Wszystkie inwestycje, które sprawdzałem ostatnio na Woli to było uw.
    No może oprócz Wola Tower - ale to koszmarek.
  • Gość: Wolak IP: *.centertel.pl 08.11.11, 17:38
    Może i koszmarek ale mieszkanie w dziele sztuki być nie musi. Za to świetna infrastruktura, lasek na kole i dwa parki rzut beretem.
  • 27.02.12, 11:38
    szukam mieszkania "niedużego" najlepiej kawalerki ale jak na razie nic -Mokotowie lub Ochocie!
    POZDRAWIAM
  • Gość: zator IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.11, 12:41
    dziękuję wszystkim za propozycje i rady. coś jednak może się znajdzie:)
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.11, 12:07
    A no niestety reklamy są, użytkowania wieczyste są, ale jednak mieszkanie kupić trzeba. Tak jak sprawdzisz każdego dewelopera i każdy jeden będzie miał sporo pozytywnych opinii ale i sporo negatywnych - nikomu się równo nie dogodzi.
  • Gość: bemowianka IP: *.aster.pl 19.11.11, 19:08
    PKO Dewelopment, Polnord, Acciona.
    zapamietalam nazwy z jakiegos watku o deweloperach, ktorzy dobrze budują (w sensie, nie robią fuszerki, budują w miare solidnie etc).
  • 20.11.11, 00:39
    Moi rodzice kupili mieszkanie od Ronsona i sa bardzo zadowoleni ale nie oszukujmy sie ze ceny sa CHORE (no wlasnie zawsze bedzie jakies ale..). Ja mieszkam na Skoroszach, jak ktos tam wyzej napisal - nie kazdemu to pasuje, ale mi tak i to bardzo, jedynym mankamentem sa slyszalne od czasu do czasu przelatujace samoloty, ale za to nie ma huku od ulicy (widocznie w duzymmiescie jest cos za cos) a kupilem mieszkanie od red development. Cene wynegocjowalismy z zoną (właściwie ona bardziej niz ja), standard jest na świetnym poziomie, mieszkanie dokładnie takie jak chcialiśmy (rozkład/metraż) i bardzo ladne architektonicznie osiedle a wokolicy wszystkie sklepy które potrzeba.
    Pozdrawiam
  • Gość: Karola IP: *.aster.pl 20.11.11, 11:19
    Ja postawiłam na dosyć nieznanego dewelopera w Warszawie a mianowicie Gant Development. Jest znany szczególnie we Wrocku ale ma tanio i dosyć solidnie (tak słyszałam). W Warszawie postawił blok na Sokołowskiej. Miejmy nadzieję że nie zawali!:)
  • 20.11.11, 12:06
    tanio? napewno - popytaj to zobaczysz jak tanio chyba ze wiesz najlepiej bo jestes pracownica, a ci wszak maja sie czego bac bo kurs akcji ganta leci lotem opadajacym na 6 z 18

tanio to dopiero bedzie
  • Gość: Mariusz IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.11, 12:07
    My z mężem też postawiliśmy na Gant Development, kredycik oczywiście w getinie, pozdrawiam sąsiadów.
  • 20.11.11, 12:25
    jesli mamy do czynienia z pracownica, to czy juz wiadomo kiedy nowa promocja?
    i keidy dokladnie maja panstwo wykupic obligacje? bo wtedy spodziewam sie mega promocji
  • Gość: Adam IP: *.home.aster.pl 05.03.12, 16:39
    Toś się wpierdzielił. Nr 1 wśród najgorszych deweloperów.
  • 05.03.12, 17:06
    to pierwszy raz doświadczenie w kupowaniu a tym bardziej jak nie znam rynku warszawskiego

pozdrawiam MARIUSZ
  • Gość: Woyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.11, 12:34
    Bez przesady. Generalnie o wszystkich dewach są skrajnie negatywne opinie, każdy jest oszustem i złodziejem. Ale to chyba jest tak, że piszą tylko niezadowoleni. A co do czego wielu moich znajomych mieszka w nowych mieszkaniach w różnych częściach miasta i są zadowoleni, tragedii nie ma. Ja sobie znalazłem jedną małą inwestycję w dobrym dla mnie miejscu i się spokojnie przyglądam. O tym dewie dużo złego się naczytałem ale na razie budowa źle nie wygląda.
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 20.11.11, 12:48
    Ja też się naczytałam o deweloperze ale bywa różnie w Warszawie jest to jego pierwsza inwestycja więc dajmy mu szansę zwłaszcza że można skorzystać z wykończenie w cenie:)
  • 21.11.11, 11:25
    Trochę się zamieszałam - teraz piszemy o konkretnym deweloperze czy ogólnie. Pierwsza inwestycja jest Gant Development? Ja dopiero się zaczynam orientować, rozglądać za mieszkaniem. Wybór jest ogromny i to straszliwie trudna decyzja ;/ A jak to jest z tymi wykończeniami pod klucz? opłaca się czy lepiej samemu wszystko wykończyć?
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 21.11.11, 18:05
    Ja pisałam o Gancie, oczywiście że lepiej wykończyć przez nich skoro masz to w cenie. Przecież możesz wszystko wybrać z katalogu więc nie martw się mieszkania nie będą wyglądać tak samo:)
  • 22.11.11, 10:20
    Tym, że będą wyglądały tak samo się nie martwię. Chodzi raczej o jakość i termin wykończenia. Jestem osobą samotną, pracującą, więc obawiam się, że nie będę miała czasu dopilnować jakiejś zatrudnionej ekipy remontowej.
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 22.11.11, 14:43
    No dokładnie cię rozumiem takie są realia i dzisiaj mało kto ma na to czas. Zawsze to jakieś udogodnienie, ale wiesz są ludzie, którym może nie odpowiadać takie wykończenie, co ważne tylko niektóre mieszkania są objęte tą ofertą dlatego warto to sprawdzić.
  • Gość: stolec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.11, 15:22
    Siemano babiszony z biura sprzedaży ganta. Jak tam? Ile dzisiaj w plecy? Jaką to nową promocję teraz knujecie? Po wykończeniu pod klucz, po arcy atrakcyjnych rabacikach 3%. Macie już ciepełko w majciochach ? Termin oddania się zbliża a tu nadal 50% pustostanów i jakoś brak chętnych na walenie 8,5k/m2. Kombinujta dalej, jakby co mogę tam wpaść do waszego biura na kreatywną burzę mózgów połączoną z pokryciem co ładniejszych. Muhahahaha.

Adios.
  • 23.11.11, 11:13
    Widzę, że jakiś fan :)
    Ja bym się chciała jednak więcej dowiedzieć o takich opcjach, jak wykończenie pod klucz - i chodzi mi tu o wszystkich deweloperów.
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 23.11.11, 14:30
    Rzeczywiście fan ma dobrą nazwę hahah to mówi samo za siebie. Co do wykończenia to dużo ludzi mówi że się nie opłaca bo materiały są kiepskie i robią na odwal, a inni że wręcz odwrotnie że szybko robią bo mają terminy i można się wprowadzać do czystego mieszkanka, moim zdaniem to zależy od ekipy remontującej. No i ważne jest też to że jeżeli coś nie tak to od razu im trzeba pokazać - jak to z dziećmi:)
  • 24.11.11, 22:40
    hehe dobry temat. to raczej oczywiste, że jak ktoś pisze na forum, to po to żeby podzielić się ze światem swoimi flustracjami. ja długo się wachałam nad kupnem mieszkania i oczywiście nie dokonałam satysfakcjonującego wyboru i teraz zazdroszczę sąsiadom.;)
  • Gość: kolec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 11:04
    To na co czekasz? Leć i kupuj bo cenki +1% tygodniowo!!!
  • 26.11.11, 13:33
    oj chciałaby, chciała :)
  • 26.11.11, 13:57
    stepniak.basia napisała:

> hehe dobry temat. to raczej oczywiste, że jak ktoś pisze na forum, to po to żeb
    > y podzielić się ze światem swoimi flustracjami. ja długo się wachałam nad kupne
    > m mieszkania i oczywiście nie dokonałam satysfakcjonującego wyboru i teraz zazd
    > roszczę sąsiadom.;)

Z tego co tu widzę to wcale nikt nie narzeka. Może coś się w naszym spoleczenstwie zaczyna wreszcie zmieniac.
    Jak pisalem, mam mieszkanie kupieone od Red Dev. Strasznie dlugo sie wachalem, bo jestm z natury niezdecydowany i naczytalem sie sporo negatywnych opinii ale okazalo sie ze kuzyn na ktorego slubie bylem jakis czas temu juz kupil mieszkanie wlasnie na skoroszach od red i okazalo się że jest zadowolony ze standerdu wykonania i ze wcale nie jest tam tak glosno wiec sie zdecydowalismy. Cenowo sie oplacalo, no i ta czesc warszawy jest nam bliska, bo tesciowie (i kuzyn z żoną!) mieszkają w okolicy.
  • Gość: kiti IP: *.146.45.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.11.11, 12:35
    ooo fajny wątek :) dobrze wiedzieć że developer w którego celuję ma u kogoś plusa ;)
  • Gość: bolec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.11, 10:53
    Ja zazwyczaj celuję w szpary babiszonów, głównie tych wygłodniałych z biur sprzedaży co to nie mają innych pomysłów na życie jak spamować fora udając szwagrów kuzynów z 3 pokolenia po linii przybranej matki. Pozdro babiszony, teraz biorę na cel tego reda czy reva czy jak go tam zwał, także trzymta portki bo nadciągam muhahahahahaha....
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 28.11.11, 11:46
    O przepraszam ja nie jestem z żadnego biura i mam dobre zdanie o deweloperze hhaha jednak tacy ludzie istnieją a ty masz chyba manie prześladowczą:)
  • Gość: kiti IP: *.182.36.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.11.11, 21:56
    dziwny człowiek...
    jara sie że przyłapał jakieś baby w biurze?
    w sumie - niech się jara :) dobre i to skoro poprawia humor :)
  • 18.07.15, 18:12
    Zastanawia mnie inwestycja Zora Wilanów, nie sprzedaje się jakoś super ale projekt nie jest taki zły :) Zastanawiam się, jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy kupujecie tam mieszkanie, czy już je macie czy może jednak wolicie inne miejsce?
  • 28.11.11, 22:17
    no a ja sie wlasnie zbyt długo nie zastanawialam i mam co mam (albo raczej - nie mam). sory ale musze sobie troche ponarzekac;)
  • Gość: młot IP: *.pl 29.11.11, 10:00
    drodzy pracownicy RED, dajcie spokój, wasz wpisy sa tak nieudolne że na miejscu waszego przełozonego obciałbym wam premie, o ile jeszcze takie otrzymacie bo spzredazy nie ma i w najblizszej przyszłosci nie bedzie
  • Gość: Małgo IP: *.aster.pl 29.11.11, 18:28
    A co jest nie tak w twoim mieszkaniu?
  • 29.11.11, 20:32
    słabe wykończeni, pekaja sciany, zaciekii od kapiacej z rynien wody, nie ma zasięgu w mieszkaniu (ale na balkonie juz jest)... wszystko było fajnie przez pierwsze miesiące potem zaczalo sie sypac. wykonastwo jest slabe, ale rozklad mieszkania i okolica super.
    a i jeszcze oplaty za prad... zgroza
  • Gość: mała_wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.12, 16:40
    Może powinieneś zmienić taryfę z budowlanej na "normalną".
  • Gość: kruszynka IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.12, 09:47
    Moim zdaniem godnym polecenia jest developer Fadesa Polnord. Osiedle Ostoja Wilanów jest wykonane według najwyższych standardów budownictwa, cechuje je dbałość o szczegóły, ladne wykończenie. Sama tam mieszkam,wybrałam to miejsce ze względu na lokalizację i cenę. Jeśli ktoś szuka developera, który dba o dobro klienta nie tylko w momencie finalizacji umowy, to ten na pewno nie zawiedzie
  • 08.02.12, 10:14
    A żeby się przekonać o zadowoleniu mieszkańców z tych "najwyższych standardów budownictwa" oraz poczytac, jak developer "dba o dobro klienta", wystarczy poczytać forum mieszkańców tej inwestycji: e-wilanow.pl/forum/11
  • 08.02.12, 18:17
    słyszał ktoś o developerze - Sand City ?
    Lokalizację mają dogodną dla mnie, zanim się wybiorę chciałam zasięgnąć opinii...
  • Gość: blądynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 19:22
    Hejka!
    Czy ktoś coś słyszał o takim deweloperze JW Construkcjon? Nigdzie w necie nie mogę nic znaleźć, a interesuje mnie prestirzowy apartamęt w Stolicy.
    Może ktoś zna (mieszka?) jakieś jejch budowle?
  • 20.02.12, 22:03
    Słyszałam co nieco o tej inwestycji, lokalizacja faktycznie dobra,a jeśli chodzi o mieszkania chyba tez niezłe. Moge wrzucić ich stronkę, którą znalazłam www.sand-city.pl/index.php?page=oferta możesz przejrzeć plany mieszkań, ceny itp zanim się wybierzesz:-)
  • Gość: Gość IP: *.nameserverus2.com 21.02.12, 16:48
    A toś przywalił(ła) - SandCity??? Wielgachna obrzydliwa kolubryna na obrzeżach Piaseczna z cenami jak na Mokotowie? Bo 10 000 za m2 to właśnie na Mokotowe w lepszych lokalizacjach teraz wystawiają a nie w czarnej d... Na dodatek sporo mieszkań na obrysie trójkąta... Co za matoł to projektował, co za matoł kupiłby tam mieszkanie :)

Sand City - faktycznie dobrana nazwa...

Serdecznie pozdrawiamy biuro sprzedaży!!!
  • Gość: m. IP: *.energis.pl 21.02.12, 18:37
    Ja kupilem w Ronsonie w ramach inwestycji GEMINI2. Blok pnie sie do gory, znajomi b.zadowoleni z mieszkania w GEMINI1 wiec i ja mam nadzieje bede zadowolony. Skusila mnie dobra lokalizacja i standard, a takze dobre opinie.
  • 22.02.12, 22:25
    Oczywiście,jest i mieszkanie za 10000/m kw ,ale mnie takie nie interesuje. jest np mieszkanie www.sand-city.pl/plany/15--77,95M2.pdf gdzie m kw koszt 5500zł i mieszkanie ma 70pare metrów,czyli takie juz całkiem niezłe! w dodatku rozkład jest ok,tak mi sie wydaje. Poza tym jasne,nie wszyscy lubia mieszkac w takich"kolubrynach" ale jesli juz ktoś się zainteresuje to jego wybór,a ja uważam,że mimo takiego "innego" kształtu budynku,mają na prawdę świetnie rozplanowane te mieszkania.
  • Gość: Gość IP: *.nameserverus2.com 23.02.12, 12:58
    >Oczywiście,jest i mieszkanie za 10000/m kw ,ale mnie takie nie interesuje. jest np mieszkanie rel="nofollow">www.sand-city.pl/plany/15--77,95M2.pdf gdzie m kw koszt 5500zł i mieszkanie ma 70pare metrów,czyli takie juz
    całkiem niezłe!

To mieszkanie nie ma obrysu prostokąta ani kwadratu, ściany NIE ZACHOWUJĄ kątów prostych. Kuchnia jest ciemna a do drugiej sypialni wchodzi się z salonu. Cena za ten gniot to 5500/m2...

CO JEST NIEZŁEGO W TYM MIESZKANIU? :)
  • 11.03.12, 17:13
    Gość portalu: Gość napisał(a):

> >Oczywiście,jest i mieszkanie za 10000/m kw ,ale mnie takie nie interesuje.
    > jest np mieszkanie rel="nofollow">www.sand-city.pl/plany/15--77,95M2.pdf g
    > dzie m kw koszt 5500zł i mieszkanie ma 70pare metrów,czyli takie juz
    > całkiem niezłe!
    >
    > To mieszkanie nie ma obrysu prostokąta ani kwadratu, ściany NIE ZACHOWUJĄ kątów
    > prostych. Kuchnia jest ciemna a do drugiej sypialni wchodzi się z salonu. Cena
    > za ten gniot to 5500/m2...
    >
    > CO JEST NIEZŁEGO W TYM MIESZKANIU? :)
    np. innowacyjność?! jestesmy przyzwyczajeni do mieszkan w ksztalcie kwadratu/prostokąta, a te są nowoczesne,ciekawe. Moj kuzyn właśnie w takim mieszka na saskiej i mi się to podoba. Nie są to niewiadomo jak "krzywe" ściany,więc spokojnie mozna dopasować meble itp. Ale zależy co kto lubi.
  • Gość: Gość IP: *.nameserverus2.com 12.03.12, 13:10

> > >Oczywiście,jest i mieszkanie za 10000/m kw ,ale mnie takie nie inter
    > esuje.
    > > jest np mieszkanie rel="nofollow">www.sand-city.pl/plany/15--77,95M2
    > .pdf g
    > > dzie m kw koszt 5500zł i mieszkanie ma 70pare metrów,czyli takie juz
    > > całkiem niezłe!
    > >
    > > To mieszkanie nie ma obrysu prostokąta ani kwadratu, ściany NIE ZACHOWUJĄ
    > kątów
    > > prostych. Kuchnia jest ciemna a do drugiej sypialni wchodzi się z salonu
    > . Cena
    > > za ten gniot to 5500/m2...
    > >
    > > CO JEST NIEZŁEGO W TYM MIESZKANIU? :)
    > np. innowacyjność?! jestesmy przyzwyczajeni do mieszkan w ksztalcie kwadratu/pr
    > ostokąta, a te są nowoczesne,ciekawe. Moj kuzyn właśnie w takim mieszka na sask
    > iej i mi się to podoba. Nie są to niewiadomo jak "krzywe" ściany,więc spokojnie
    > mozna dopasować meble itp. Ale zależy co kto lubi.

Innowacyjność to jest dobra w telefonie za 1500 PLN a nie w mieszkaniu za 500 000 PLN. Spróbuj potem tą "innowacyjność" sprzedać... I nie pisz, że to będzie na "całe życie" i "docelowe" bo rozwody i inne "przyjemności" chodzą po ludziach.
  • 27.03.12, 11:20
    Niezła dyskusja widzę.
    Pomyślałam, że się wtrącę bo wypowiedź poprzednika wydaje mi się mocno nie trafiona, od razu przyszedł mi do głowy przykład mojego szwagra.. Pamiętam jak weszłam do jego mieszkania pierwszy raz myślałam, że zdębieje. Może to kwestia tego że jest architektem, ale uwierz, że ludzie patrzą teraz przede wszystkim na wygodę nie koniecznie na praktyczne odzwierciedlenie wyposażenia czy ułożenia mieszkania. Może jest wyjątkiem, ale myślę, że jednak trochę takich wyjątków chodź po świecie i ta inwestycja Sand City znajdzie nie jedną osobę której przypadnie do gustu. Tak jak różne wypadki chodzą po ludziach tak i różne gusta.
  • Gość: Gość IP: *.nameserverus2.com 27.03.12, 16:25
    >Może to kwestia tego że jest architektem, ale uwierz, że ludzie patrzą teraz przede wszystkim >na wygodę nie koniecznie na praktyczne odzwierciedlenie wyposażenia czy ułożenia >mieszkania.

Ty tak na serio?? Dla mnie (i chyba większości ludzi) praktyczne = wygodne a niepraktyczne = niewygodne. Ale ja jestem programistą - co ja tam wiem...
  • 23.04.12, 12:01
    Gość portalu: Gość napisał(a):
    I nie pisz, że to będzie na "całe życie" i "docelowe" bo rozwody i inne "przyjemności" chodzą po ludziach
    > .
    No jak tu się takie czarnowidztwo szerzy,to nic dziwnego,że ludzie boją się "nowości"..jakbym miala myslec w ten sposób to w ogole bym mieszkania nie kupowała,bo po co pozniej problemy,jak bedzie rozwód itp. Trzeba mysleć optymistycznie i być otwartym na nowe propozycje:-)
  • 11.06.12, 19:31
    Kogo dziś stać na nowe mieszkanie w Warszawie. Większość ledwie nazbiera żeby wynająć kawalerkę w ursusie.
  • 22.06.12, 19:00
    Nie ma dobrych developerów, są tylko deweloperzy mniej źli :) Interesuje kogoś kawalerka w Warszawie?
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.12, 12:21
    ... mnie się podoba najbardzieś "doswietlenie" tego mieszkanka, zwłaszcza salonu połaczonego z kuchnią... majstersztyk no i ten pozal sie boze "sr.czyk" miedzy sypialniami:):)
  • 04.03.12, 17:42
    WITAM!
    NA MOKOTOWIE
    "SZUKAM I MOŻE SIĘ NIE OSZUKAM" A WIĘC JAKIE TO CENY MOJA ŚREDNIA WYSZŁA 6500 W TAKIEJ CO BY ZNALEŹĆ I GDZIE
    POZDRAWIAM Z AUGUSTOWA
  • Gość: as IP: 94.75.122.* 26.02.12, 08:49
    bedziesz zadowolony spelnia twoje kryteria
  • Gość: gość IP: 212.180.175.* 27.02.12, 19:25
    Na ursusie polecam Ebejot. Kupiłam tam mieszkanie 6 lat temu i jestem nadal zadowolona. Wszystko precyzyjnie wykonczone, zadnej fuszerki. Wtedy co prawda ceny były nizsze.
  • 04.03.12, 17:47
    WITAM!

MOKOTOWIANINIE A MOŻE JEDAK NA OCHOCIE

SZUKAM I GDZIE WIEC ? A MOJA ŚREDNIA TO 6500
  • Gość: perkis IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.12, 22:52
    Ochota to kiepski pomysł, nie jest to szczególnie przyjemna i bezpieczna okolica. Już lepszy Żoliborz, koło Arkadii buduje się sporo mieszkań w podobnej cenie. I dojazd lepszy do centrum, i metro niedaleko i zieleni więcej. I ludzi dookoła jakby bardziej przyjemni, mniej patoli.
  • 11.06.12, 19:39
    Te wszystkie inwestycje przy torach w okolicy Arkadii są na gruntach, których włascicielem nie jest deweloper. Więc wyższy opłaty comiesięczne w perspektywie... Jest mapa geo tutaj na forum kiedyś podana i tam sprawdzisz formę własności danej działki.
    --
    www.reuters.com/article/idUSLDE61824V20100209
  • 04.03.12, 17:35
    witam!

im bardziej zagłębiam się w ten "burdel developerski" i zabawa w kotka i myszkę

przepraszam takie mi myśli przechodzą

pozdrawiam z AUGUSTOWA
  • Gość: Alicja IP: *.147.161.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.03.12, 22:55
    A czego oczekujesz od developera? My kupiliśmy mieszkanie od Red Development, takie jak chcialiśmy ważny był dla nas standard wykonania, który jest wysoki. Poza tym całe osiedle jest ogrodzone, teren ładnie zagospodarowany. Nie mam wiekszych zastrzezeń, czepiac mozna sie do szczegółów typu problemy z furtkami, których naprawa okazała sie wyzwaniem... Ale zawsze jest "coś", ja nie przywiazywalabym sie za bardzo do samej opinii o developerze (chyba ze jest ona na prawdę tragiczna:), raczej postawiłabym na wybór tego gdzie i jak chce się mieszkać. Większe lub mniejsze problemy zawsze będą (tak na pocieszenie).
  • 29.03.12, 15:38
    A nie lepiej kupić w Piasecznie za 4500/m2:
    www.sand-city.pl/index.php?page=promocje
    jak gnieździć się w zakorkowanym, głośnym i zaspalinionym Mokotowie za 6500?
    Przestrzeń wokół nieporównywalnie większa, powietrze czystsze. No i pociągi nie stoją w korkach.
  • Gość: trololo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.12, 15:57
    Paszoł won lebiego z tym swoim 4500 za 180m2 bo inne metraże to już za 6000, a tyle płacić za Piaseczno to trzeba być nieźle yebniętym w dekiel.
  • 30.03.12, 19:20
    eeee a niby skad taka niechec do Piaseczna ? Nie podzielam i nie rozumiem bulwersji. Kaædy ma prawo do swojej opinii ale moze jednak z szacunkiem ? Ja zdecydowanie bardziej preferowalabym te rejony niæ na pólnocnych obrzezach Warszawy.
  • 30.03.12, 22:47
    No tak z kulturą u ludzi coraz gorzej..nie wspominając o wolności słowa.. Każdy ma prawo do swojego zdania,o ile jest ono w temacie i ma sens. Każdy może sobie wejść na stronkę i wszystko dokładnie przejrzeć,jak coś się komuś nie podoba to zachowuje to dla siebie,albo dzieli z innymi w kulturalny sposób.. A tak btw. o gustach się nie dyskutuje:-)
  • Gość: piotruś IP: *.dynamic.lte.plus.pl 05.08.12, 22:18
    a nie lepiej coś w wawie za taką samą cene? z piaseczna można umrzeć w korku na puławskiej.
    Za 4,5 na wawrze można znaleźć, Avalon Development - nikt nie wspomina źle na forach o tym deweloperze. w koncu podjąłem decyzje i kupuje tam segment.
  • Gość: zdzichu IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.09.12, 16:43
    proste że lepszy Wawer niż Piaseczno. Korki albo zatłoczona kolejka...
    Taniej i bardzo blisko i dobry dojazd do innych dzielnic warszawy a Avalon buduje w dobrym standardzie
  • Gość: dobrze powiedziane IP: *.147.241.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.04.12, 21:22
    jestem za, chociaż tak jak w tym przypadku warto słuchac się po prostu zadowolonych mieszkańców. nie znam tego osedla, ale słyszałem że red działa w kilku miastach polski a wcześniej budowali w stanach także to chyba dobra firma.
  • 18.04.12, 23:47
    red buduje też u nas w poznaniu, zastanawiam się nad mieszkaniem... szkoda że nie ma u nas żadnych wcześniejszych inwestycji bo fajnie byłoby zobaczyć na własne oczy efekt końcowy żeby przekonać się o tym "wysokim standardzie" którym się reklamują..

Gość portalu: dobrze powiedziane napisał(a):

> jestem za, chociaż tak jak w tym przypadku warto słuchac się po prostu zadowolo
    > nych mieszkańców. nie znam tego osedla, ale słyszałem że red działa w kilku mia
    > stach polski a wcześniej budowali w stanach także to chyba dobra firma.
  • 21.04.12, 19:05
    Witam, zapraszam do warszawy. Standard jest zdecydowanie wysoki, oglądałem mieszkanie które kupuję ze znajomym architektem i był on mile zaskoczony zarówno osiedlem jak i poziomem wykończenia mieszkania.
  • Gość: Mart IP: *.171.45.162.static.crowley.pl 22.04.12, 22:47
    Poważnie rozważana inwestycja to Sand City i developer Artin. Róznorodność ogromna, od dwu-pietrowych mieszkań z loggią czy balkonem, poniżej 5 tys za m2.
    Rozpiska - rodzaje, ceny - www.sand-city.pl/index.php?page=oferta
  • Gość: baca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.12, 21:57
    Nie wiem czy ktoś tu już wspominał ale Artin ma fajne mieszkania w sprzedaży. Najbardziej widzi mi się Sand City Tower w Piasecznie. Teraz mają interesującą i zachęcającą promocję. Sprawdźcie sami sobie www.sand-city.pl/.
  • Gość: mała_wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.12, 16:49
    Oczywiście, że jest ale nie mogę powiedzieć jaki bo zaraz na mnie naskoczą "pisarze" na tym forum, że jestem z biura sprzdaży.
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.12, 15:15
    Na mnie pewnie też :) a ja miesiac temu kupilam apartament na Wielickiej 45 i jestem bardzo zadowolona. Zostalam bardzo dobrze obsluzona, ludzie od dewelopera pomocni. Inwestycja dopiero pojawila sie na rynku a juz maja sprzedane jakas polowe apartamentow.Co prawda nie jest tanio, ale mozna ponegocjowac :)
  • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.12, 22:45
    Moja kolezanka - znana aktorka kupila tam mieszkanie
  • Gość: Karo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.12, 22:47
    to prawda - od architekta slyszalam ze na moim pietrze jakas aktorka bedzie mieszkala a pietro wyzej dziennikarz kupil.
  • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.12, 22:50
    wyglada na to ze sama " śmietanka " bedzie mieszkala na tej wielickiej 45 :-)
  • Gość: Pan Tygrys IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.12, 01:52
    Muhahahah, zaraz sie posikam ze smiechu. Smietanko od deva, wypad do roboty a nie na forum smiecic.
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.12, 06:26
    Co za jad.... Napiszesz coś dobrego to zaraz że od dewelopera... Nie, piszmy tylko o tym jak nas oszukali i jacy wszyscy są źli. A jak już trafi się ktoś dobry i profesjonalny to cichutko, cichutko bo naganiacze. Życzę powodzenia a ja nadal będę zadowolona z mojego wyboru.
  • Gość: Pan Tygrys IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.12, 12:34
    Tak tak Karo, a teraz wez Anie czy jak jej tam i wyskoczcie na ploty na papieroska i kawke, tylko szybciutko, bo zaraz szef wroci i znow kaze bzdety na forum pisac:)
  • Gość: kargul IP: *.play-internet.pl 05.09.12, 14:06
    Jak na Białołęce szukasz to tylko bmi.com.pl
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.12, 06:33
    Widze ze trafilam na Pana Wszystkowiedzacego :) Powodzenia i wszystkiego najlepszego :)
  • Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.12, 12:34

Ja dla mojej rodzinki znalazłem taką inwestycję:
    otodom.pl/index.php?mod=show&insId=12937058

• Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 16:59
    Kupiliśmy z mężem u nich mieszkanie. Termin na grudzień, ale wydaje się, że dotrzymają.
    Mieszkanie bardzo ładne, nie ma się do czego przyczepić.
    Cicha i spokojna okolica. Szkoła dla córki blisko.
    Rozmawiałam z osobami, które kupiły u nich mieszkanie na Klamrowej i są zadowoleni z obsługi, terminowości i wykonania.
    Ja polecam.
  • 04.09.12, 09:32
    Kupiłem do nich, teraz mają następną inwestycję na Jana Kazimierza.
  • Gość: as IP: 79.162.126.* 20.09.12, 00:18
    gratuluje glupoty - jak mozna kupic mieszkanie na zadupiastej czesci woli do tego tak koszmarne jak w dantexie gdzie kazdy kazdemu zaglada do zupy ... no i te ich okna ... bardziej ch...owych juz nie bylo ?
  • 24.06.15, 18:56
    dantex jest dobry?! dla kogo?! chyba tylko dla własnego zarządu... Zalegają !@#$%^&* z płatnościami. człowiek charuje jak wół, wyprówa z siebie żyły, a oni nawet nie raczą zapłacić tyhc żałosnych groszy. biuro za miliardy, ferrari pod budynkiem, a robotnicy nie mają co do garnka włożyć. a efekt jest taki, że na budowie każdy na wszystko leje (czasem nawet dosłownie po ścianach jak się nie chce do wychodka iść bo śmierdzi jak jest ciepło). śmiesznie jest tak sobie siknąć w kącie ze świadomością że ktoś to kupił i będzie tam później miał kuchnię czy sypialnie
  • Gość: andrej IP: *.31.12.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.09.12, 21:11
    Mysle ze i inwestycja i lokalizacja sa jak najbardziej ok, wiec nie wiem nad czym sie tak naprawde zastanawiasz. Zreszta ten deweloper zbiera bardzo pozytywne opinie.
  • 07.10.12, 20:15
    Jesli o mnie chodzi to teraz mamy upatrzonego dewelopera Shiraz Trio i inwestycje na Bielanach.
    Poki co inwestycja powstaje i zobaczymy jak to bedzie wygladało w przyszłości.
  • Gość: liljanka IP: *.centertel.pl 11.02.14, 11:55
    Ktoś wyżej napisał, że niezadowoleni się chętniej wypowiadają niż ci szczęśliwi z użytkowania i coś w tym jest. Jak komuś coś na sercu siedzi, to będzie szukał ujścia. I voila – jest forum – można ponarzekać. Wydaje mi się, że najlepszego developera w Warszawie nie ma po prostu. Jest kilku dobrych natomiast. Ze znajomymi jakiś czas temu się przeprowadziłam na Wawer, z tym, że oni na Poprawną, a ja na Trakt Lubelski. Obie inwestycje zrealizował ARAS. My nie narzekamy, znajomi też. Rozkład pokoi jest dosyć uniwersalny, co daj pole do popisu przy aranżacji. Do tej pory o wpadkach tego developera nie słyszałam, chociaż też jakoś szczególnie nie wypytuję, bo po co skoro mi się dobrze żyje tu ;)
  • Gość: AW IP: *.31.20.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.10.12, 15:21
    Jestem właścicielem nieruchomości przy ul. Kwiatów Polskich 22 w Warszawie. Kupiłam od Państwa Bąk budynek, który nie został zbudowany zgodnie z projektem oraz posiada liczne błędy budowlane. W związku z tym po wykonanej przez rzeczoznawcę ekspertyzie przekazałam sprawę do Sądu. Wartość doprowadzenia budynku do stanu określonego w akcie notarialnym to ponad 170 000 zł. Moim celem nie jest jak to określa Pan Jacek zemsta i wyłudzenie pieniędzy. Zapłaciłam, więc wymagam tego co mi się należy, nic więcej. Uważam również za stosowne poinformowanie przyszłych nabywców o moich problemach związanych z przedmiotowym budynkiem, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyli się zanim podpiszą umowę kupna nieruchomości. Deweloper oczywiście chce się wybielić. Osoby zainteresowane poznaniem faktycznego stanu budynku zapraszam na wizytę. Informuję również, iż z mojego powództwa Agencja Max-All wyrokiem Sądu pierwszej instancji została ukarana dotkliwą karą pieniężną za niedotrzymanie terminów zawartych w umowie kupna-sprzedaży przedmiotowego domu. Zaskarżenie tej decyzji przez Pozwanego w Sądzie Apelacyjnym prawdopodobnie nie zmieni pierwszego wyroku, który jest potwierdzeniem nierzetelności Agencji Max-All. W kwestii sprawy sądowej o niewykonanie budynku zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym i wynikającej z tego mojej straty na kwotę ponad 170 000zł będę informowała Państwa na bieżąco. Pozdrawiam serdecznie, AW.
  • 18.08.13, 15:48
    znajoma kupiła jakies pół roku temu meiszkanie od jwc, jest zadowolona, zresztą na parapetówce miałem okazję się przyjrzeć z bliska mieszkaniu i jak dla mnie ok, mieszkanei co ważne jest ustawne więc nie miała problemu z arażacją
  • Gość: Goźdź IP: 194.11.254.* 12.11.12, 06:29
    Najlepszym deweloperem w Warszawie (i nie tylko) jest moim zdaniem Novum, wystarczy spojrzec na os. Ceramiczna albo os. Heroldow gdzie sprzedaja mieszkania w smiesznie niskich cenach za taki standard.
  • 25.03.13, 14:31
    Nie wiem do końca, ale miejsce konkretne
    www.muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje-mieszkaniowe/piano-house-apartamenty-w-warszawie-w-budowie_76936.html
  • Gość: achna IP: *.viewmangaonline.com 27.06.13, 13:21
    Polecam tego dewelopera. Żadnych problemów, wszystko sprawnie, bez opóźnień. To chyba jedno z najładniejszych osiedli w Warszawie. Duży park tylko dla mieszkańców i rzeczka przez środek osiedla, fajny pomysł z tą zielenią, tu widać dobrze www.ostoja-wilanow.com/pl_galeria-tereny-zielone.html
  • Gość: Zirytowany IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.13, 21:51
    Ostrzegam przed Novum, - nie płacą firmom podwykonawczym, nie odbieraja nawet telefonów w siedzibie w Kaliszu, wyciagnijcie wnioski zanim kupicie od nich mieszkanie. Nie popierjacie nieuczciwości wtedy jest szansa ze sie nie rozpleni. Zresztą skoro oszukują podwykonawców, dzieki którym mają do spzredania mieszkania to czemu nie mają oszukiwać Kupujących ?
  • 12.11.12, 11:38
    No tu zaskoczenie może dla niektórych, ale po ostatnich targach zrobiłem sobie mały rekonesans i np. inwestycje JWC na Woli i Tarchominie wyglądają na jakościowo w porządku, no i cena łapie się jeszcze na program "Rodzina na swoim". Ale generalnie jest racja w tym co piszesz, że duża część inwestycji większości developerów jakościowo leży.
  • Gość: ja1111 IP: *.dynamic.chello.pl 18.11.12, 09:35
    naprawdę trzeba mieć szczęście żeby trafić na uczciwego dewelopera, sam sporo się swojego czasu tym interesowałem i robiłem rozeznanie wśród znajomych, którzy kupowali mieszkania. Właśnie JW construction parę razy się tam przewinęło i to w pozytywnym kontekście
  • Gość: Kamil IP: 78.133.161.* 22.11.12, 13:20
    Zgadzam się z przedmówcą, ja jestem zadowolony z kupna mieszkania na os. ceramiczna od Novum. Mieszkanie jest doskonale nasłonecznione, wykonanie bez zarzutu!
  • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.12, 14:33
    Hmmmm a ja myślałam, że dopiero jest wykańczany budynek więc skąd wiesz że wykonane jest bez zarzutu Twoje mieszkanie ??? Zapachniało ludźmi od developera ....
  • Gość: wiśniewko IP: *.subscribers.sferia.net 27.07.13, 11:52
    bmi.com.pl/mieszkania-bialoleka.html
    Opinie o tej firmie są mieszane. Ale wbrew tym opiniom firma oddaje mieszkania zawsze w terminie.
  • Gość: kristi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.12, 16:51
    Polecam inwestycje w Wawrze na ul.Ogórkowej.Dokładniej mówiąc chodzi o osiedle, Słoneczny las. Sprawdziłam developera, jego poprzednie inwestycje. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Segmenty sprawdzało kilku niezależnych fachowców pod względem wykonania oraz całej dokumentacji.Osiedle jest godne polecenia. Podpisałam umowę przedwstępną i czekam na uruchomienie kredytu.Pozdrawiam:-)
  • Gość: cheesi IP: *.centertel.pl 11.12.12, 01:36
    Ja mam pozytywne doświadczenia z warszawską firmą Neocity. W zeszłym roku kupiłem od nich budujące się mieszkanie, zostało ono w terminie oddane i jest ok. Nie odwalili żadnej fuszerki. I już niedługo wprowadzę się do swojego nowego mieszkania na Osiedlu Intenso.
  • Gość: NFservices IP: *.centertel.pl 18.12.12, 14:29
    Brakuje Ci miejsca na rowery, kartony, opony, narzędzia do majsterkowania , rzeczy dziecięce...Jeżeli więc szukasz sposobu na znalezienie dodatkowej przestrzeni na rzeczy Twojej rodziny możemy Ci pomóc.
    Pomożemy Ci sprawić ,że Twoje miejsce parkingowe lub garaż były optymalnie funkcjonalne. Oferujemy Ci koncepcję systemu mebli, którą zaadaptujemy do Twoich potrzeb. Garaż może być niezwykle funkcjonalnym miejscem.
    Pomożemy Ci go zorganizować, poukładać, łatwo się w nim odnaleźć i mieć z tego przyjemność, ponieważ nasze meble są praktyczne i piękne.
    Ośmielamy się nawet powiedzieć, że będziesz mógł stworzyć swój unikalny i niepowtarzalny projekt.
    Dzięki szerokiej gamie naszych produktów możliwa jest nieograniczona liczba kombinacji i aranżacji. Możesz więc dostosować meble do swoich potrzeb i swojego gustu, tak aby sprawiały Ci radość. Proponujemy Ci eleganckie i praktyczne zagospodarowanie Twojej przestrzeni.
    Nasza oferta jest dobrze przemyślana i najbardziej wyjątkowa na całym rynku.
    Zapraszamy nfservices.com.pl
  • Gość: emig IP: *.free.aero2.net.pl 21.12.12, 14:37

Polecam nasz dom:
    www.facebook.com/UroczyZakatekPL
    uroczyzakatek-chobot.blogspot.com/
    Pozdrawiam
  • Gość: nfservices IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.12, 16:58
    Brakuje Ci miejsca na rowery, kartony, opony, narzędzia do majsterkowania , rzeczy dziecięce...Jeżeli więc szukasz sposobu na znalezienie dodatkowej przestrzeni na rzeczy Twojej rodziny możemy Ci pomóc.
    Pomożemy Ci sprawić ,że Twoje miejsce parkingowe lub garaż były optymalnie funkcjonalne. Oferujemy Ci koncepcję systemu mebli, którą zaadaptujemy do Twoich potrzeb. Garaż może być niezwykle funkcjonalnym miejscem.
    Pomożemy Ci go zorganizować, poukładać, łatwo się w nim odnaleźć i mieć z tego przyjemność, ponieważ nasze meble są praktyczne i piękne.
    Ośmielamy się nawet powiedzieć, że będziesz mógł stworzyć swój unikalny i niepowtarzalny projekt.
    Dzięki szerokiej gamie naszych produktów możliwa jest nieograniczona liczba kombinacji i aranżacji. Możesz więc dostosować meble do swoich potrzeb i swojego gustu, tak aby sprawiały Ci radość. Proponujemy Ci eleganckie i praktyczne zagospodarowanie Twojej przestrzeni.
    Nasza oferta jest dobrze przemyślana i najbardziej wyjątkowa na całym rynku.
    Zapraszamy nfservices.com.pl
  • Gość: zniesmaczony IP: *.centertel.pl 23.12.12, 22:42
    daj już spokój z tymi rowerami i kartonami!
  • Gość: ZIGZAK IP: *.play-internet.pl 27.12.12, 12:39
    NIE.
  • Gość: Henio_z IP: *.centertel.pl 27.12.12, 13:26
    A co myślicie o programach dopłat do nowych mieszkań, wprowadzonych przez deweloperów? Wiem, że np. coś takiego wprowadziło Neocity, że do końca tego roku przez 2 lata będzie opłacać czynsz właścicielom trzypokojowych mieszkań na Osiedlu Neovillage. Orientujecie się jeszcze jacy deweloperzy wprowadzili tego typu promocje?
  • 27.12.12, 14:16
    Moim zdaniem Neocity jest dobrym deweloperem. Jako jedyni z nielicznych spośród warszawskich deweloperów oddali I etap osiedla (Osiedle Intenso) na czas. Moja siostra ma też znajomą, która kupiła tam mieszkanie, właściwie już tam zamieszkała i jest zadowolona.
  • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.13, 21:48
    Ja na ten projekt trafiłam przez stronę property24.com.pl/
    A sam budynek wydaje się na przemyślany i bardzo mi się podoba.
  • Gość: a jaki to dobry? IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.12, 15:28
    Dobry pojęcie względne. Dla mnie dobry jest ten od którego mieszkanie kupiłem, bo nie był to przypadkowy wybór , a wybór po dość szczegółowej analizie rynku i ofert. Konkrtnie mam na mysli Osiedle Górczewska od JWConstruction. Współpraca z Developerem wbrew wypisywanym głupotom bezproblemowa, przynajmniej u mnie.
  • 27.12.12, 23:01
    No, ja mam np. dobre doświadczenie z wspominanym wyżej deweloperem przy zakupie mieszkania na Osiedlu Neovillage.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.