Dodaj do ulubionych

Bud-Rim Piaseczno - opinie

IP: *.spray.net.pl 08.09.11, 10:02
Witam

No wlasnie. Deweloper Bud-Rim - czy ktokolwiek moze mi cokolwiek na ich temat powiedziec (zainteresowany jestem inwestycja na Poniatowskiego 17 w Piasecznie)?
Niestety informacje n/t tej firmy w sieci sa wyjatkowo skape.

Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje

pozdrawiam
Mariusz
Edytor zaawansowany
  • Gość: karl IP: *.ip.netia.com.pl 08.09.11, 14:49
    Developer jak developer. Problemów wiekszych z nimi nie ma. Za duzo nie zbudowali (w Piasecznie chyba 3 osiedla/bloki), ale skoro nie ma wielu uwag (szczególnie krytycznych) to chyba nie jest zle. Natomiast strone internetową mają FATALNĄ!!!
  • Gość: poszkodowana IP: *.play-internet.pl 24.02.14, 17:55
    nie tylko stronę internetową. Jestem posiadaczką ''fantastycznego energooszczędnego'' mieszkania i nie wiem na czym ta energooszczędność polega... fatalne wykonanie i jeszcze bardziej fatalna komunikatywność z developerem. Sprzedał mieszkanie i ma w nosie problemy z jakimi muszą zmierzyć się mieszkańcy. Jak tak dalej pojdzie spotkamy się w sądzie. Nie polecam!!!!!
  • Gość: pokrzywdzony IP: *.adsl.inetia.pl 09.03.12, 14:04
    Nie kupujcie od wschodu mieszkan w Piasecznie Łabędzia 27 - sąsiednie dzialki bedą sprzedane pod bloki lub warsztaty lakiernicze , samochodowe itp
  • Gość: KP IP: *.147.203.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.04.12, 11:36
    czy te informacje odnośnie łabędziej są potwierdzone i jeszcze jedno pytanie gdzie można uzyskać informacje dotyczące planu zagospodarowania ?
  • Gość: życzliwy IP: *.adsl.inetia.pl 20.05.12, 17:54
    Plan zagospodarowania dopuszcza budowę blokowisk, warsztatów itd. Michalscy (bud-rim) tego nie powiedzą, bo ich pazerność im na to nie pozwoli. Są to ludzie wyzuci z uczuć
  • Gość: przyszły Mysiadlak IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.12, 00:26
    Czy dysponujesz linkiem do strony z planem zagospodarowania przestrzennego? skąd ta pewność z sąsiedztwem zakładów lakierniczych? Akurat z tego co kojarzę to w najbliższym sąsiedztwie nie ma możliwości dostawienia czegokolwiek. Wszystkie działki są pozajmowane. A nawet jeśli dostawią coś na wschodzie to tylko zasłoni ślimaki do auchan.

W mojej ocenie inwestycja jest warta uwagi. Cena konkurencyjna a Mysiadło urzekające.
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.14, 11:10
    Niestety firma Bud Rim jest fajna i sympatyczna przy podpisywaniu umowy, jednak jak się z czasem okazuje kiepsko wygląda sprawy kiedy trzeba usunąć usterki na nieruchomości. Po pierwsze usuwane są niechlujnie, po drugie długo to trwa a po trzecie jak w przypadku naszej wspólnoty tak długo Bud Rim zwlekał z ich usunięciem, aż do chwili upływy terminu 3 letniej rękojmi. Pomimo tego, że złożylismy wniosek do sądu o zawarcie ugody co spowodowało przedłużenie rękojmi o kolejne 3 lata i możliwość dochodzenia naprawy usterek, firma Bud Rim utrzymuje swoje stanowisko, że rękojmia minęła i nie widzą zasadności nawet do tego aby się spotkać i porozmawiać. W związku z tym NIE POLECAM firmy Państwa Michalskich- Bud Rim ponieważ są niesłowni, nierzetelni i jakość ich usług dramatycznie spadła!
  • klient900 08.02.18, 11:07
    Bud-Rim Piaseczno - inwestycje dość ciekawe - jednak jakość (również obsługi) już słabiej. Od listopada miały byc juz pomalowane klatki schodowe - jest luty a my dalej mieszkamy jak na budowie - dopiero zaczyna cos się dziać w tym obszarze.
    Jakośc wykonania - mierna .
    Każdy z developerów ma swoje grzeszki ale tutaj mam więcej zastrzeżeń niż przy poprzednich swoich zakupach mieszkań. Odbiór mieszkania z wieloma uwagami - wynikające z typowej niedbałości o jakość (wylewka słabej jakości (piach?? -trzeba było wzmacniać) , tynki trzeba było porawiać i jeszcze cos złego się dzieje (dziwny materiał) - będę składał reklamację dot. wady wykonania - zobaczymy jak zareaguje developer.
    Ale spodobała mi się lokalizacja i rozkład mieszkania - za to plus
  • robert.robert1985 24.08.18, 14:28
    Ja zakupiłem teraz od nich na Osiedlu Grey House, oceniam współpracę nienajgorzej. W porównaniu do kilku warszawskich „renomowanych” deweloperów obsługa jest na pewno na plus. W ciągu ostatniego półrocza byłem chyba na 10 spotkaniach i to, co proponowali niektórzy deweloperzy po prostu czasem powodowało, że włos jeżył mi się na głowie. Fuszera i robienie sobie żartów z klienta i to jeszcze przed podpisaniem umowy. Dlatego decydowałem się na Grey House. Też może idealny deweloper nie jest, ale ze współpracy jestem zadowolony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.