Dodaj do ulubionych

Bud - Rim olewacze

10.11.10, 12:15
Firma BUD Rim która buduje na terenie Piaseczna to typowi olewacze . Jak już wybudują oczywiście nie do końca dobrze to póżniej umywaja rączki od rzeczy które żle zrobili .
Edytor zaawansowany
  • sperrro1 16.07.15, 10:21
    Witam

kupiłem drugie mieszkanie od tej firmy i nie narzekam :)

Pozdrawiam
  • wekowy 09.11.17, 07:42
    A ja również jestem zadowolony i z ceny i z jakości wykonczenia. W porównaniu ze znajomymi którzy kupili u innego dewelopera w Piasecznie to u nas jest bajka
  • annakowalska1992 31.07.15, 09:20
    olewacze, olewacze.. potwierdzam.. największy problem jest z usterkami, a w zasadzie z wyegzekwowaniem napraw. trwa to miesiącami, a osoba która jest za to odpowiedzialna u Developera jest skrajnie niekompetentna, niestety obsługa po sprzedaży leży i szkoda, bo gdyby firma podchodziła rzetelniej do powstałych usterek i szybciej je naprawiała miałaby dużo lepszą reklamę w Piasecznie.
  • adrianwrzesien 23.01.17, 15:56
    Witam czy ktoś jeszcze potwierdza te opinie ? szukamy informacji na temat developera gdyż zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w jego inwestycji
  • gosia_em1 07.02.17, 12:51
    ja również odradzam , sam wybrałem inną inwestycje.
  • 1pabloooo 28.02.17, 10:05
    a jaką jeśli można wiedzieć?
  • gosia_em1 06.03.17, 09:23
    Leśny Kwiat Józefosław
  • jerzy_jurekb 24.04.17, 10:31
    my też tam zerezerwowaliśmy - co za zbieg okoliczności
  • gosia_em1 25.04.17, 09:28
    a która dokładnie inwestycja ?
  • jerzy_jurekb 04.05.17, 10:01
    Leśny kwiat :) Józefosław
  • jerzy_jurekb 25.05.17, 10:12
    Też o tej inwestycji słyszałem, podobno jest cały czas w rozbudowie ?
  • tixy123 07.06.17, 12:29
    tak podobno w planach jest już LK VI ale ile w tym prawdy sam nie wiem :)
  • tixy123 12.06.17, 10:12
    A teraz tak trochę z innej bajki - jakieś ekipy, firmy wykończeniowe ? z dobrą ceną ?
  • wekowy 09.11.17, 08:42
    A ja również jestem zadowolony i z ceny i z jakości wykonczenia. W porównaniu ze znajomymi którzy kupili u innego dewelopera w Piasecznie to u nas jest bajka
  • robertpiachhu 13.11.17, 23:16
    Ekipę wykończeniową to zdecydowanie najlepiej jest załatwić poprzez znajomych, wtedy masz opinię, jak firma robi i się nie natniesz na partaczy. A wracając do tematu czyli Bud-Rim to kupiłem od nich dwa mieszkania, jedno na Włochach, a drugie w Gray House. Na razie współpraca układa się bardzo dobrze, nie mam powodów do narzekania. Jak coś potrzebuję się dowiedzieć to dzwonię i nie ma problemu mam udzieloną informację.
  • simboypl 26.11.17, 21:58
    No to jeśli Gray House to witam sąsiada :) - zapraszam do zapisania się do naszej grupy. Budujemy społeczność przyszłych mieszkańców: www.facebook.com/groups/1732259823749999/
  • michal.lippspsky 17.12.17, 14:47
    Mogę polecić. Kupiłem miesiąc temu mieszkanie na tym osiedlu. Nie miałem kłopotów podczas zakupu, nie mam też teraz. Po prostu jak są jakieś wątpliwości – trzeba pytać i tyle. No i uważnie czytać wszystko, co się podpisuje, ale w umowie nie ma przecież nic podejrzanego. Samo osiedle fajnie położone, blisko wszędzie co najważniejsze dla mnie jako osoby pracującej. Czekam na odbiór kluczy więc będę mógł wtedy przystąpić do prac wykończeniowych.
  • henrykkisilowski 05.03.18, 10:00
    Mam jedno mieszkanie w tej miejscowości, kupione kilka lat temu. Teraz rozglądałem się dość mocno za mieszkaniem dla syna, który jest jeszcze niepoełnoletni, ale chcę mu je kupić w kredycie i spłacić właśnie, potem syn będzie miał już dużo mniejszy kredyt. A na razie wynajmę, żeby nie ponosić właśnie kosztów dużych. Tu to (Gray House) osiedle mi wpadło w oko, byłem na spotkaniu z deweloperem i zasięgając też opinii znajomych którzy tego dewelopera znają skłaniam się ku zakupowi. Wiadomo pewnie jakieś mankamenty mogą być (nie ma dewelopera idealnego), ale w moim przypadku cena oraz bliskość zamieszkania odgrywają kluczową rolę.
  • andy.fachmann 16.04.18, 21:12
    Parafrazując znany cycat z filmu: cudów nie ma, ale też jest fajnie. Nie ma dewelopera który buduje idealnie i tanio i szybko, takich można między bajki włożyć. Jako mieszkaniec jednego z osiedli mogę napisać, że mieszka mi się wygodnie i nie mam żadnych problemów na osiedlu.
  • robert.robert1985 29.11.18, 17:30
    Kupiłem właśnie dwa mieszkania. Jedno od Bud-Rim, inne od innego „znanego i dużego” dewelopera. Warszawskie mieszkanie dużo droższe, jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia. Kupiłem, bo bardzo zależało mi na tej lokalizacji. Bud-Rim – mniejszy deweloper nie odstaje jakością wykonania, choć oczywiście zawsze jakieś niedociągnięcia się znajdą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.