Dodaj do ulubionych

Drewno egzotyczne, czy swojskie?

09.07.09, 11:33
Znów modne staje się drewno swojskie: sosna, olcha, brzoza. Osobiście mnie to cieszy, bo najbardziej lubię rzeźbić w tej ostatniej
www.zaprat.pl/?p=9
Mówi się tez, że egzotyczne jest świetne do ogrodu, choć słyszałem, że florę i faunę rozsmakowaną w naszym drewnie już mamy, a w drewnie egzotycznym dopiero będziemy mieli.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kuleczka IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.11, 16:13
    Hmmm... Drewno egzotyczne najczęściej się używa do parkietów :P Dobre są parkiety Pacific Line. Ostatnio moi rodzice odkryli i super u nich wygląda teraz podłoga. Nie wiem jak sprawdza się do czegokolwiek innego. Ale na pewno jest wytrzymałe, trwałe i elegancko wygląda. Atutem są ciekawe barwy i nietypowe usłojenie. Zdecydowanie wyglądają oryginalniej niż drewna krajowe, więc mi się bardziej podobają chociażby ze względów estetycznych.
  • 01.08.17, 22:37
    Zdecydowanie swojskie drewno przede wszystkim do wyposażenia wnętrz, mają piękny rysunek pod warunkiem, że nikt nie zamalowywuje go białą farbą. Zapraszam tutaj: www.facebook.com/R%C4%99kodzie%C5%82o-artystyczne-122010671728555/ szczególnie na blat stolika kawowego - to nasze, swojskie. Cała tajemnica polega na tym, aby odpowiednio ten rysunek wyeksponować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.