Dodaj do ulubionych

Pomysł niebanalne wnętrze?

06.03.18, 21:44
W przypadku problemu aranżacji mieszkania/domu/biura polecam Panią Anetę Zakrzewską z Home Made Studio z Sosnowca. Remontowałem mieszkanie i nie miałem pomysłu na pokój dziecka(zdjęcia na hmstudio.pl). Po pierwszym spotkaniu Pani Aneta podsunęła mi kilka ciekawych pomysłów. Po kilku dniach miałem parę wizualizacji do wyboru. teraz jestem na etapie remontu łazienki i również Pani Aneta wykonuje to dla mnie i poleciłem znajomej, która również stoi przed pomysłem remontu. Naprawdę polecam
Edytor zaawansowany
  • squirk 06.03.18, 22:08
    Wykopcie trolla spamowego.
  • jacentyu 06.03.18, 22:18
    Czlowieku ogarnij sie. To ze chwale czyjas prace swiadczy tylko o tym, ze dobrze wykonal swoje zlecenie.
  • squirk 06.03.18, 22:41
    Och, to pewnie dlatego usiłowałeś naśmiecić tym "polecaniem" także na dwóch innych forach. Co za pech, że cię admin wykopał.
    Mam nadzieję, że stąd też wylecisz.
    Bez odbioru.
  • pipi33 18.10.18, 09:59
    Super opcją są jakieś niecodzienne rozwiązania - widziałem kiedyś, ze ktoś miał taki napis jak na weselach - LOVE i w nich jakieś półki :D Przy okazji dawały światło :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.