Dodaj do ulubionych

meble industrialne

13.01.17, 11:17
Co myślicie o meblach z drewna i stali w stylu industrialnym? Zastanawiam się nad takim stolikiem do salonu: www.brumbull.pl/stoliki/scarabeo2/
Bardzo mi się podoba, ale zastanawiam się, czy będzie pasować. Do jakich wnętrz takie stoliki czy stoły pasują?
Edytor zaawansowany
  • 21.04.17, 12:35
    Stolik super! Ja ma mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim i kilka elementów surowych, loftowych. Zajrzyj na www.woodandsteel.pl tez maja fajne meble industrialne
  • 23.06.17, 13:37
    Połączenie drewna i metalu daje bardzo ciekawy efekt. Pięknie wyglądają szczególnie meble z naturalnego drewna z zachowaną strukturą słojów, widocznymi sękami, rozpękaniami, jak np. takie: www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-1-140x200.html
  • 06.07.17, 12:19
    Ja sobie kupiłem takie w stalowym stylu plafony na sklep.lampex.com.pl powiem ci że do takich industrialnych wnętrz plafon metalowy to świetna sprawa. Jak ktoś lubi meble vintage to już wgl będzie idealne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.