Dodaj do ulubionych

meble industrialne

13.01.17, 11:17
Co myślicie o meblach z drewna i stali w stylu industrialnym? Zastanawiam się nad takim stolikiem do salonu: www.brumbull.pl/stoliki/scarabeo2/
Bardzo mi się podoba, ale zastanawiam się, czy będzie pasować. Do jakich wnętrz takie stoliki czy stoły pasują?
Edytor zaawansowany
  • 21.04.17, 12:35
    Stolik super! Ja ma mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim i kilka elementów surowych, loftowych. Zajrzyj na www.woodandsteel.pl tez maja fajne meble industrialne
  • 23.06.17, 13:37
    Połączenie drewna i metalu daje bardzo ciekawy efekt. Pięknie wyglądają szczególnie meble z naturalnego drewna z zachowaną strukturą słojów, widocznymi sękami, rozpękaniami, jak np. takie: www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-1-140x200.html
  • 06.07.17, 12:19
    Ja sobie kupiłem takie w stalowym stylu plafony na sklep.lampex.com.pl powiem ci że do takich industrialnych wnętrz plafon metalowy to świetna sprawa. Jak ktoś lubi meble vintage to już wgl będzie idealne.
  • 29.08.17, 11:50
    Uwielbiam loft . Niestety moja żona nie zgodziła się urządzić mieszkanie w stylu industrialnym, ponieważ uważa że będzie nie przytulnie w domu, ale natomiast zgodziła się urządzić naszą kawiarnie w tym stylu. Te meble są niepowtarzalne i bardzo jakościowe. Zamawialiśmy na tej stronie icon-concept.pl/oferta/meble-restauracyjne/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.