Dodaj do ulubionych

Poduszki design - szybka metamorfoza mieszkania!!

21.04.15, 21:16
Drodzy,
Przejrzałam wiele stron z aranżacją mieszkań i zauważyłam, że w wielu z nich dekorator w szybki i prosty sposób nadał nowego charakteru poprzez designerskie poduszki. Patrzyłam na westwing.com i tam one są za ponad 100zł. Przeszukałam portal aukcyjny i tam znalazłam użytkownika bLoft , który proponuje poszewki za dużo niższe ceny. Co Wy sądzicie o takim sposobie na odświeżenie kanapy, a nawet mieszkania?

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39365217
Edytor zaawansowany
  • 14.05.15, 12:28
    Tańsze poduszki dostaniesz chociażby w Ikei czy Agata Meble. Dodając jakiś kolor /wzór można w prosty sposób ożywić wnętrze, odświeżyć wygląd kanapy...Poduchy nie muszą by c od razu designerskie - np. do szarej sofy pasują jednolite kolory - np. czerwony, zielony, niebieski...zależy jakie dodatki masz w otoczeniu. Powodzenia w szukaniu!

--
    bardzo praktyczny system mebli modułowych
  • Gość: Barbarianna IP: *.noc.fibertech.net.pl 23.05.17, 01:58
    Na tej stronie jest dużo poduszek , nie tylko tych z IKEI - www.ikea-wysylka.pl
  • 12.10.17, 17:09
    Jak najbardziej za! Przy czym wolę trzymać się mniej znanych sklepów, w sieciówkach czasem jest coś na promo, a reszta jest okrrropnie droga, podobnie w dużych sklepach internetowych. Trzeba kupować wtedy, kiedy oni chcą, a nie, gdy chcemy sami coś kupić. :( Na pewno mogę polecić www.e-carla.com. Sprawdziłam na sobie, wszystko było jak najbardziej ok ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.